Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174901) cidalain


cidalain
veterán

üdv:
érdeklődnék, hogy gearbesten és banggoodon esetleg aliexpressen hogyan néznek ki a reflinkek? Mi az ami egyértelműsíti, hogy az adott link reflink?

Gearbesten az ?lkid= ez nagyjából tiszta
Banggood: ?ID= vagy az custlinkid=
Aliexpress: aff_fsk=

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#174902) Skillet válasza w.miki (#174893) üzenetére


Skillet
addikt

Miért hiába? Elmarad az újév? :C

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#174903) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!
Még mindig tanuló vagyok, szóval technikai kérdés. (pandémia idején egyelőre autodidakta, mert leállt a suli)

Hogyan mérjük egy meglévő földelés helyességét? Mik a helyes értékek?
Szájbarágós választ szeretnék. (ezt dugd ide meg oda és ha annyi az érték, akkor az jó, stb.. :P)
Ehhez kapcsolódóan: Az ILYEN eszközt hogyan kell használni?

[ Szerkesztve ]

(#174904) szabifotos válasza szabifotos (#174903) üzenetére


szabifotos
senior tag

Huppsz, rossz topikba ment a kérdés, már nem tudom szerkeszteni! :D :D

(#174905) Dluinet válasza szabifotos (#174904) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Most olvassuk el az egész topikot 2018 09 24-től a mai napig?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#174906) gyapo11 válasza spileraaa (#174897) üzenetére


gyapo11
őstag

A készülék egy adott mennyiségű habot nyom ki, minél nagyobb a víz:szappan arány, annál kevesebb szappan lesz egy adag habban. A szappan mennyisége és a tisztító hatás között nem tudom mi az összefüggés.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#174907) tlala válasza gyapo11 (#174906) üzenetére


tlala
addikt

Több szappan, több hab??
Őrület! :))

(#174908) szabifotos válasza Dluinet (#174905) üzenetére


szabifotos
senior tag

Csak jeleztem, hogy az előtte lévő hsz oda akart volna menni. Ha zavar töröljétek topikgazdák pls :D Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#174909) fateless válasza tlala (#174907) üzenetére


fateless
veterán

? Jól írta :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#174910) pocokxx válasza w.miki (#174840) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hú, ezt szeretem... :) Vajon lengyel postával is él a kedvezmény? Ez tudja elvileg a stereot, ha van már egy ilyenem, ugye?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#174911) Pcgamers válasza pocokxx (#174910) üzenetére


Pcgamers
tag

Már nem működik a kód.

(#174912) spileraaa válasza tlala (#174907) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem több hab hanem jobban tisztit de nem értek annyira hozzá azért kérdeztem

de berendeltem ebből 3 pack utántöltőt (vagyis összesen 9db-ot 10,5$ megért hogy ne bajlódjak vele) egy ideig nem kell kevergessem ha meg érkeznek lengyel raktárból

amugy ezt mar megvetem egybe készülékestől de eladtam mert elemes (párás fürdőszobában hamar tönkre ment volna) de sokkal jobb minőségű habot nyomot gondolom mert előre jobban megvolt keverve

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#174913) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ilyenkor meddig raghatom a kormomet, hogy kell-e fizetni, vagy csak siman ulnek rajta a lusta zoldek? : arrived at airport of destination,clearance in process

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174914) Saccco válasza Mr.Csizmás (#174913) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez csak annyi, hogy sorba állították.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#174915) Mr.Csizmás válasza Saccco (#174914) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azaz még el se dőlt, hogy átcsúszik vagy fizessé'? (nem az orbiter, vaku jön)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174916) LógaGéza válasza Mr.Csizmás (#174915) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ugyanígy vagyok perpill a Dragonnal. Egy napon rendeltem a BMG-vel, az a hét elején megjött, erre meg várok még a VÁM előtt...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#174917) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#174913) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem is ülnek 5 napja 13USD összértékű zoknikon. Pedig NL-ből jött. Az 1 nappal későbbi cuccom már kedden helyben volt. Fene se érti őket. :F

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174918) gixxergabi válasza Digitalpimp (#174917) üzenetére


gixxergabi
senior tag

2 napja jött csomó NL-es csomagom ami mind Emirates Post-os papírt és új követési számot kapott, ezért nem láttam semmit én se hetek óta... (majd másnap jött egy sms, hogy nemzetközi küldeményem jött legyek szíves befáradni...kihoznak 8 csomagot, egyért meg menjek be :W )

(#174919) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Üdv, Cseh raktárból rendelnék kb 2500€ értékben, kell számítanom bármi szívásra, esetleg plusz költségre :F

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174920) varmi2 válasza Devil Smile (#174919) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha cseh raktárból veszed, akkor pont annyi, mintha itthonról vennéd, némi idő töblettel.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#174921) Devil Smile válasza varmi2 (#174920) üzenetére


Devil Smile
őstag

Én is így gondolom, de kellett a megerősítés! :R
Remélem így is lesz.. :D és az áru is megjön..
Paypalon kívül valami plusz biztonságot tudok aktiválni? :F

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174922) bazsimano válasza Devil Smile (#174921) üzenetére


bazsimano
őstag

szokott lenni biztositas adott oldalon...par euro :)
azt akar...

(#174923) sambenez válasza Devil Smile (#174919) üzenetére


sambenez
addikt

Ha cseh raktárból rendeled és Feuchton keresztül jön, akkor az ellopás a legnagyobb szívás amire számítanod kell.

(#174924) Devil Smile válasza sambenez (#174923) üzenetére


Devil Smile
őstag

Ilyen gépet rendelnék, de még out of stock 100W os
Item location: Jenec, Czech Republic

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174925) sambenez válasza Devil Smile (#174924) üzenetére


sambenez
addikt

Ez talán elég nagy ahhoz hogy ne nyúlják le.

(#174926) pn4hvq válasza sambenez (#174923) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A rendelni kívánt termék méreteit nézve nem tartom valószínűnek, hogy valaki zsebrevágja és kiviszi akárhonnan is :).

#174925 sambenez
Ahh, megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#174927) Devil Smile


Devil Smile
őstag

A gép nettó súlya 270kg+ a kiegészítők és a csomagolás..
A csomag méret meg, ha jól emlékszem 150*110*110 körül...
Jó nagy zseb kellene hozzá, meg testfelépítés.. :D
:R

jav:
13.Paketgröße(L / B / H): 1590*1560*1310 (mm)
14.Verpackung: export standard holzkiste
15.N.W.: 270KG
16.G.W.: 400KG

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174928) LógaGéza válasza Devil Smile (#174927) üzenetére


LógaGéza
addikt

Gondolom akkor ez nem is sima postával jön, úgyhogy nem hiszem, hogy probléma lesz. Biztos emlegetve leszel pakoláskor :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#174929) Saccco válasza Mr.Csizmás (#174915) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem igen.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#174930) Devil Smile válasza LógaGéza (#174928) üzenetére


Devil Smile
őstag

:DD :DDD Az tuti, hogy muter csuklani fog.. de az övék is, ha nem hátfalas kocsival hozzák, és nem lesz béka náluk.. A szép az benne, hogy majd le is kell vinnem a műhelybe ami fél szuterén és a lejáró csak 110cm széles.. mikor kiszállítják kell szereznem 3-4 embert hozzá legalább.. :)) (Ők is biztos örülni fognak nekem.. )

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174931) sambenez válasza Devil Smile (#174930) üzenetére


sambenez
addikt

Na az tényleg vicces lesz amikor a 21cm-rel szélesebb csomagot leviszitek.
Remélem van egy fordul is a lépcsőben. ;]

(#174932) Devil Smile válasza sambenez (#174931) üzenetére


Devil Smile
őstag

persze h van :DD
de sztm bal oldalról lebontom a "korlátot" és onnan "bebújtatjuk" valahogy, fej fölött tartva a gépet.. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174933) sambenez válasza Devil Smile (#174932) üzenetére


sambenez
addikt

Erről majd egy videót megnéznék. ;]

(#174934) LógaGéza válasza Devil Smile (#174932) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát, nem irígyellek :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#174935) Visormail válasza sambenez (#174933) üzenetére


Visormail
addikt

Nincs elég katasztrófafilm a tv-ben? :DDD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#174936) macilaci78 válasza pn4hvq (#174926) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Építési területről 14 raklap vinyl padlót (kb 3000 m2) loptak el, míg egy raklappal felhordtak...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#174937) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Köszi mindenki, ha sikerül megrendelni, és megérkezik, akkor én is terveztem kamerázni a lepakolást, beállítást és az első melóját a gépnek.. :)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174938) #04441088 válasza Devil Smile (#174937) üzenetére


#04441088
törölt tag

Milyen gépet rendeltel? :DDD

(#174939) Fredo78


Fredo78
aktív tag

A Bangood express-es cuccot megfogja a vám? Érdemes az EU priorityt választani? +4 dollár lenne, a célpont pedig Wowstick csavarhúzó 28 juró értékben

[ Szerkesztve ]

(#174940) Beni2360 válasza Fredo78 (#174939) üzenetére


Beni2360
félisten

Kb 42 $-ig szállítással együtt ÁFA mentes a 10 € kedvezménnyel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174941) bul07


bul07
nagyúr

Öv

CARTELO Men's belt outdoor hunting metal tactical belt multi-function alloy buckle high quality Marine Corps canvas belt for men
45to47inch (kb 114cm)
[link]

WM12 green -> US $1.79 (Ez a legolcsóbb a többi fajta más ár)

Értékelésből

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#174942) tobias40


tobias40
veterán

Proda PR-2C Bluetooth hangszóró FM rádióval és ébresztőórával.

Van ilyen amiben internet rádió van és BB?

(#174943) alázógyík válasza bul07 (#174941) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#174944) Devil Smile válasza #04441088 (#174938) üzenetére


Devil Smile
őstag

Fentebb volt link
:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#174945) beers válasza tobias40 (#174942) üzenetére


beers
addikt

Vegyél egy Google home minit, igaz az 11k.....😔

[ Szerkesztve ]

M&N

(#174946) gyemipapa válasza bul07 (#174941) üzenetére


gyemipapa
senior tag

De ez mitől "taktikai" öv, és vajon mitől multifunkciós?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#174947) bul07 válasza gyemipapa (#174946) üzenetére


bul07
nagyúr

Végül is akasztani is lehet vele akkor meg már multi :) :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#174948) DeFranco válasza gyemipapa (#174946) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a terepkockák madárfogására az egyik leggyakoribb kifejezés a "tactical" meg a "survival", ezt bármire rá lehet aggatni, főleg ha "multifunkciós" a cucc, amiből legalább egy funkciónak a sörnyitónak kell lenni.

sörnyitó minden tacticalsurvivaledc cuccon kell lenni, mert az OK hogy megesz a tigrispókskorpió ha véletlenül eltévedel a vadonban, de hogy közben egy üveges sört ne tudj kibontani az egyszerűen elképzelhetetlen.

(#174949) Digitalpimp válasza DeFranco (#174948) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

:D Szoktam látni a buszon egy betondzsungelharcos srácot, kb. azon van minden: robbantott oldalzsebes nadrág, valamilyen military-szerű dzseki, taktikai öv, rajta a pár éve nagy sláger volt kis nejlon oldaltáska, természetesen digitál terepmintás, benne a taktikai toll. Fején Castro sapka. Mindig olyan jót mosolygok rajta, mert annyira komolyan veszi magát.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174950) gyemipapa válasza DeFranco (#174948) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Igen, erre próbáltam utalni, hogy több, mint vicces a minősítések használata, de qva jól hangzik, eszi a nép. :-)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.