Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175051) Masooo válasza Zoli-bácsi (#175050) üzenetére


Masooo
aktív tag

Elhiszem neked,, bár Wajk egész másról beszél ha jól gondolom :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#175052) fradi81


fradi81
veterán

Autós mobiltartót keresek ide, a jelenlegi mágnesest most nem tudom használni a tok miatt gyenge a mágnes, valami más kellene ami már bizonyított és nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#175053) Zoli-bácsi válasza Masooo (#175051) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Wajk pontosan kuponokról "beszél". ;)

(#175054) Masooo válasza Zoli-bácsi (#175053) üzenetére


Masooo
aktív tag

A kuponok egy bizonyos formájáról beszél, illetve inkább arról, hogy hogyan lehet ezekhez hozzájutni ha időmilliomos vagy vagy szereted a tamagocsit. Én egy sima egyszerű kupont kerestem és keresnék, ami aktiválás után ad valami kedvezményt :)

Bár a dolog hasonló, de nem azonos. A Wajk féle lehetőség is adott, de most nem élnék vele.

Azért köszi mindenkinek!

:K

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#175055) Zoli-bácsi válasza Masooo (#175054) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Valóban nagyon nehéz művelet és időmilliomosnak kell lenni hozzá, hogy megnyomj egy gombot amivel beváltasz egy neked tetszőleges kupont. ;)

Igazán nincs mit! :K

(#175056) Wajk válasza Zoli-bácsi (#175055) üzenetére


Wajk
addikt

:DD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175057) Masooo válasza Zoli-bácsi (#175055) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nem tudhatom pontosan, hogy a te ali accodban mi is van, de nálam 1-1 bolt küld kupont, eddig csak olyan, ahol már vettem valamit és arra jó, hogy újra vegyek náluk valamit. E mellett pedig virágot kellene nevelgetni ami dobhat érmét vagy esetleg kupont és érmét kell gyűjteni feladatok végrehajtásával, amiből 100ért kaphatnék kupont, $1.

Kihagytam volna valamit mikor körülnéztem?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#175058) fateless válasza Zoli-bácsi (#175055) üzenetére


fateless
veterán

Masooo az időmilliomos dolog kapcsán nyilvánvalóan arra utal, hogy a coinokat gyűjtögetni nincs ideje, kapacitása, hogy aztán beválthassa. :U

Közben már jelzett

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#175059) Digitalpimp válasza fateless (#175040) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, de te kihez fogsz járni? :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#175060) macilaci78 válasza fradi81 (#175052) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Baseus megtartja. Van kétrétegű tokom is, ott a kemény műanyag és a rugalmasabb gumi réteg közé kellett tennem a fém lapkát. Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175061) fateless válasza Digitalpimp (#175059) üzenetére


fateless
veterán

Önsegítő csoport ;)
Meg feleségem is szakember, bár már kezd ő is sokat vásárolni :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#175062) Digitalpimp válasza fateless (#175061) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Akkor nem ő gyógyít téged, te rontod el őt is. ;]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#175063) TheProb


TheProb
veterán

Dreame XR ~198$-ig lepontozható. Talán ha van még valami "beírós" kupon, az lehet hogy tud még csökkenteni az áron.
Nemtom, hogy várható-e mostanában jobb ár/érték arányú porszi.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175064) Laca1212 válasza TheProb (#175063) üzenetére


Laca1212
őstag

Hogy lehet lepontozni?

(#175065) Wajk válasza TheProb (#175063) üzenetére


Wajk
addikt

holnap reggel kilenckor feltöltik az általam említett kuponok-at, egy $10/$80-assal még lehet faragni belőle. ha jobb nem lesz....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175066) TheProb válasza Laca1212 (#175064) üzenetére


TheProb
veterán

#175065Wajk: Figyelem majd, köszi.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175067) spileraaa válasza bazsimano (#175030) üzenetére


spileraaa
senior tag

ha merész vagy és nem félős nem nehéz
új fiókkal lehet Pénzpisztollyal 6/6$ kupont szerezni de a 8/8$ sem nehéz( pluszba kell egy új fiókkal játssz rajta) legtöbbet én ilyet használtam fel

én pénzért vettem az új fiókokat mert úgy könnyebb volt kb 40-50 db-ot is ha más böngészőt használó és revolut eldobható kártyát szerintem nem lesz gond
vagyis nálam eddig nem volt pedig már régóta csinálom

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175068) Sungoo válasza Skillet (#175046) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez működik magyar régióval, angol nyelven? Eddig azért nem mertem rendelni, mert azt olvastam, hogy nem.

(#175069) spileraaa válasza kdavid86 (#175032) üzenetére


spileraaa
senior tag

inkabb rendeljunk felesleges szarokat, amik allnak a fiokban. Meghogy kidobni a kupont az ablakon...

ép ezért kérdeztem rá hogy ha már rendelek valami értelmes legyen és ne a fiókban fogja a port

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175070) ztibor válasza spileraaa (#175069) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha fizettél a kuponokért akkor nincs ingyen...

[ Szerkesztve ]

(#175071) spileraaa válasza ztibor (#175070) üzenetére


spileraaa
senior tag

igen jogos de 1$ megért

kb 10 új fiók után rájöttem gyorsabb venni új fiókot nem tudom hogy csinálja akitől veszem de könnyebb így

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175072) bul07 válasza Masooo (#175057) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát most pedig marha egyszerű gyűjteni napi 30sec
Van az a 10lehetőséget adó pörgetős a nevelgetős lapon

Pár nap alatt pár ezer összejön kis szerencsével, 77-est van hogy 3-4 is dob a 10-ből
De pl minap

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#175073) Skillet válasza Wajk (#175048) üzenetére


Skillet
addikt

Nálam nem töltődik fel semmi

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175074) Skillet válasza Sungoo (#175068) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, működik. Asszony magyarul használja a telefonját, de a karkötőn lehetett nyelvet választani. Angol!
Nincsenek anomáliák.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175075) Sungoo válasza Skillet (#175074) üzenetére


Sungoo
addikt

:R

(#175076) citkar válasza bul07 (#175072) üzenetére


citkar
addikt

Nekem a kupon vásárlás a gond, coin van bőven. Mire odamegyek a kuponos felületre már nincs semmi hasznos. Pontban órakor talán megcsíphetnék egyet-kettőt, de pont akkor nem biztos, hogy ráérek.

(#175077) shelbygt válasza Skillet (#175009) üzenetére


shelbygt
tag

Köszi a tippeket mindenkinek!
Végül megmaradt a hangoskodó ventis Opus BT-C3100 akku töltőm.
A zúgó ventilátor ki lett kötve, hardveraprón találtam embert, aki kinyomtatta hozzá a nagyobb házat. Vettem hozzá egy 80mm-es Arctic F8 Silent ventilátort is. Hangja nulla. Ha odarakom a fülem a levegő kijárathoz, érzem, ahogy tolja kifelé a levegőt. Ennyi. :R
Remélem sokáig fog csendben, rendben szolgálni.
KATT
KATT

Helo írnál rolla ki volt aki nyomtatott és melyik fájl kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#175078) Bendegúz98 válasza shelbygt (#175077) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#175079) shelbygt válasza Bendegúz98 (#175078) üzenetére


shelbygt
tag

Igen de ott 4 fájl van és nem tudom melyik a fekete magas házhoz tartozó?

(#175080) Skillet válasza shelbygt (#175079) üzenetére


Skillet
addikt

Csak megmondod annak, aki nyomtatva, hogy feketéből kéred és a legnagyobbat. Ennyi.
Privátban majd küldöm az infókat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175081) shelbygt válasza Skillet (#175080) üzenetére


shelbygt
tag

Köszönöm

(#175082) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Voda boxon a régin volt óra,a mostanin sajna nincs,és hiányzik kissé... Valami éjjel-nappal is látható digit,órát keresek,ha usb tápos,az is nagyon jó lenne. Valami tippetek lenne?
Ezt néztem [link] ,de nem tudom,mennyire lehet jó.Árfekvésben kb. olyan 2000 Ft körüli összeget szánnék rá,mivel 2 db kellene. Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#175083) fateless válasza tillatrilla (#175082) üzenetére


fateless
veterán

Ez esetleg?
Oh, elfogyott, érdemes figyelni

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#175084) Mr.Csizmás válasza fateless (#175083) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175085) betyarr


betyarr
veterán

kollégám szeretne megkérni,hogy rendeljek neki aliról,amit szívesen meg is tennék,de nincs kedvem miatta a postán sokat várni.alin lehet megadni alternatív postacímet?

(#175086) bul07 válasza betyarr (#175085) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze

Ha a My Orders fülön vagy akkor bal oldalt, piros nyilall jelölt menüpont

És kosárnál kiválasztod azt a címet ahova akarod rendelni, amúgy itt is be tudsz írni új címet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#175087) betyarr válasza bul07 (#175086) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#175088) bul07 válasza betyarr (#175087) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy így nem kicsit lehet trolkodni is

Mondjuk egy ismerősnek poénos dolgokat rendelni az ő nevére
Lánynak mondjuk ilyen dobókockát [link]
vagy [link]
De sok ilyen filléres dolog van
Persze annak aki vevő a poénra, mert sokan....... nem is folytatom

Én csináltam azt hogy youtube videósnak rendeltem Amerikába, videójában véletlen bemutatta a címét, vagy volt aki közzétette hogy ha akar valaki valamit küldeni a gyerekinek(egy 2doláros hátizsákot rendeltem, és használatba is vették tánc cuccokat raktak bele láttam egy videójukba)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#175089) tillatrilla válasza Mr.Csizmás (#175084) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszönöm nektek,ez nem pénz érte :C

Üdv: Attila

(#175090) Ciccuka válasza Ciccuka (#174964) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szóval ennyi a vége:
OTP 300,4581->301,5572

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#175091) szabi__memo válasza bul07 (#175072) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyon jó játék. Véletlenül mind a 10* 7 coin.
Nevetséges

(#175092) w.miki


w.miki
veterán

Akció kamerát tudnátok ajánlani?
Előadást szeretnék felvenni, a jó hangminőség a fontosabb. 5-8 óra üzemidő. És a könnyebb hordozhatóság. Meg persze olcsó, akciós legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175093) citkar válasza w.miki (#175092) üzenetére


citkar
addikt

Ha a hangminőség fontos, lehet olyat érdemes keresned, amihez csatlakoztatható külső mikrofon. Az akciókameráknak általában nem a hangrögzítés az erősségük.

5-8 óra üzemidő? Annyit nem bírnak, azt is nézd, hogy felvétel közben tölthető-e, nem mind (amik nekem voltak/vannak, nem olyanok).

[ Szerkesztve ]

(#175094) tobias40


tobias40
veterán

Mi a BB a rádiós ébresztő órák terén ahol a rádió műsor az ébresztő?Lehet internet rádió is,csak occsó legyen! ;]

(#175095) Teplic


Teplic
tag

Múlt héten megérkezett a Honor Band 6 -osom. Tegnap rendeltem még egyet, szerintem elég jó.
Mi band 1,2,4 és 5ösöm is volt, modt ez a Honor band 6 bejön. Szerintem jobb, mint a konkurencia 5öse, bár annak is vaanak vitathatatlan előnyei ha valaki kihasználja.
Third party appok lehetősége, több watch face, akár animáltak is, google fitness szinkronizáció, olcsó és gxorsan cserélhető szíj, stb. Nekem viszont a dizájn jibban bejön a HB6nál, és vaz applikáció is átgondoltabbnak tűnik. Persze ezek szubjektív dolgok.

(#175096) w.miki válasza citkar (#175093) üzenetére


w.miki
veterán

SJ9000 Wifi 4K Sport Camera - 20 usd - ezt néztem.
Még sosem volt akció kamerám, nem is tudom, egyáltalán alkalmas-e erre.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175097) Salex1


Salex1
senior tag

Alin lehet valahogy úgy keresni, hogy mindenképpen tartalmazza a kívánt szavakat? Spring assisted knife -ra szeretnék keresni, de össze-vissza hozza a találatokat, a legtöbbnek köze sincs hozzá.

(#175098) Vertigo18 válasza w.miki (#175096) üzenetére


Vertigo18
addikt

Annyi, hogy ez NEM SJ9000, hanem valami noname. A hangja kifejezetten rossz minőség, a képe sem az, aminek mondják. No és nem is akciókamera, a legkisebb rezgésnél már borzalmas a kép, amikor visszanézed. Ez a tipikus NE VEDD MEG kategória!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#175099) kulup válasza Salex1 (#175097) üzenetére


kulup
tag

Tedd idézőjelbe : "Spring assisted knife"

(#175100) macilaci78 válasza w.miki (#175096) üzenetére


macilaci78
nagyúr

SJCAM SJ4000 Wifi-t vettem Apámnak mezőgazdasági gépeket fotózni, videózni. A hang- és képminőséggel szemben előnyt élvezett az a szempont, hogy egyáltalán kibírja a felhasználás körülményeit.

Az a 900 mAh akku kb 30-50 perc használatot enged meg, utána tölteni kell. Ha nincs benne a strapa tokban, akkor hozzáférni a töltőkábellel. Adtak hozzá olyan tartót, ami tok nélküli állapotában is tartja, sima 3-lábú állványra is rá lehet rakni.

Arra figyelj, hogy az előadás egyáltalán rögzíthető-e. GDPR, személyi jogok, stb... Nehogy bajod legyen belőle.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.