Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175101) fateless válasza Teplic (#175095) üzenetére


fateless
veterán

Véleményem szerint már a Honor Band 5 is jobb volt a Mi band 4-nél és 5-nél is

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#175102) Ciccuka válasza w.miki (#175096) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez nem Sjcam hanem SJ Scam. ;]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#175103) citkar válasza w.miki (#175096) üzenetére


citkar
addikt

Ez valószínűleg nem SJ kamera lesz. A vélemények alapján: This camera is a waste of money.
Ha a hangminőség fontos akkor valamilyen akciókamera topikban érdeklődj, mert például nekem sem fontos, csak a zavaró szélzajt veszi/venné fel. Azért biztos van akinek számít, ők tudnának tapasztalatot mondani. A jó kamerák ennél jóval többe kerülnek.

(#175104) erdey_a válasza citkar (#175103) üzenetére


erdey_a
őstag

azért az mekkora csúsztatás, hogy a 2200 véleményből pont ezt az egy mondatot bírtad idézni :D
vannak ott pozitív vélemények is szép számmal. nyilván a kinek-mire kell kérdésre eltérő válaszokat adnak az emberek. van aki csalódik, van akinek túlteljesít.
a múltkor vettem egy webkamerát. volt aki elmondta minden szarnak, mert hát ezzel nem is lehet youtuberinfluenszerkedni. csak hát nekem online szülői értekezleten részt venni tökéletes :DDD

Vérboci

(#175105) sambenez válasza erdey_a (#175104) üzenetére


sambenez
addikt

20$-ért biztosan nincs 4K-s SJ akciókamera. Aki nem hiszi nyugodtan vegye meg ezt.

(#175106) citkar válasza erdey_a (#175104) üzenetére


citkar
addikt

Nem csúsztatás. Az az eszköz nem az aminek hirdetik, átverés. Vettem már én is hasonló árban ilyen kamerát (talán pont onnan) és tele volt elégedett visszajelzéssel. Persze én is vackot kaptam, gondoltam vissza is írok, akkor láttam, hogy elvétve van egy korrekt válasz is, ami jelzi, hogy az bizony kamu. Persze, akinek első kamerája, nem tudja mihez hasonlítani.
Ami miatt főleg érdemes figyelmeztetni, hogy ez nem SJCAM 9000, mert arról nézhet bemutatót, videókat, de nagy csalódás érné, ahhoz képest kidobott pénz, amit linkelt.

[ Szerkesztve ]

(#175107) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Olcsó húsnak...
4K kamera

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#175108) spileraaa válasza spileraaa (#174912) üzenetére


spileraaa
senior tag

na ez gyors volt 5 nap alatt meg is jött
Simpleway 3pcs 300ml Hand Sanitizer Refill Liquid Soap

kipróbáltam és ezzel ezerszer jobb habot állít elő mint amit kevertem 1:5 arányban lehet a Lidl-es Clien folyékony szappan túl gyenge hozzá
majd kipróbálom dove-al is

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175109) TheProb


TheProb
veterán

Az alábbiak küzül ki melyiket ajánlaná?

Dreame XR - 60e-ért
Dreame V11 - 80e-ért
Shunzao Z11 Pro - 86e-ért

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175110) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Szonikus fogkefét szeretnék venni pici pénzért EU raktárból, honnan és mit érdemes rendelni?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#175111) Czimby válasza w.miki (#175096) üzenetére


Czimby
addikt

10k alatt 1x volt eredeti SJcam,
TomTop-szórta ki a Wifi nélküli, régebbi kisebb kijelzősöket.

Ennyi pénzért kapsz egy nagy k*kit akármilyen márka lesz ráírva...
40-50 dollár ahol már lesz említésre méltó képminőség is

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#175112) Skillet válasza spileraaa (#175108) üzenetére


Skillet
addikt

Csinálj videót milyen a hab a cien-nel és a simpleway - el!
Kíváncsi vagyok. A dove-val meg tudod, milyen. Biztos láttad a videómat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175113) gyapo11 válasza spileraaa (#175108) üzenetére


gyapo11
őstag

Simán lehet, hogy a folyékony szappan habzásgátlót is tartalmaz. A cél ugyanis nem az, hogy a sok habnak egy nagyon kicsi része érintkezzen a bőröddel, hanem hogy minél több része, az igazi a 0 hab lenne. Ehhez a készülékhez pedig pont a sok habot képző szappan a jó, de hogy ez melyik azt nem tudom. Nekem a hagyományos szappan bevált, 12 $-ért kapok 20 db-ot, azzal kezet mosok évekig. És a szappanon se él meg a vírus, föloldja, megöli.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175114) spileraaa válasza Skillet (#175112) üzenetére


spileraaa
senior tag

a hab kb mind2 majdnem egyforma hanem amikor elkezdem mosni a kezemet vele akkor a Clienes megadja magát vagy nem is tudom hogy írjam hogy érthető legyen vagyis használat közben van a különbség emiatt abból kell 2 maximális adag ennél pedig elég majdnem a kisebbik adag egyszer (mondjuk maxra raktam de úgy egyszer még talán sok is belőle)
5 nap alatt a tartály félig ki ürült olyan sok kellet a Clien-es keverékből

és a tisztító hatása is sokkal hatékonyabb jobban leviszi a koszt mint a Clienesel

de ok csinálok videót

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175115) Skillet válasza spileraaa (#175114) üzenetére


Skillet
addikt

Menjünk át ezzel a spórolós topikba. Már múltkor is kilettek itt a szappanos sztoritól.
Hátha ott jó helyen lesz ez a sztori.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175116) DeFranco válasza Skillet (#175115) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kéne egy szaPH!antartó topic ;]

(#175117) Skillet válasza DeFranco (#175116) üzenetére


Skillet
addikt

Lehetek topikgazda? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175118) DeFranco válasza Skillet (#175117) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ne habozz jelentkezni, mert ha valaki megelőz,

( ••)

( ••)>⌐■-■

én mosom kezeimet

(⌐■_■)

;]

(#175119) tlala válasza DeFranco (#175116) üzenetére


tlala
addikt

Nagyon kéne már!! :K

(#175120) spileraaa válasza Skillet (#175115) üzenetére


spileraaa
senior tag

adj linket spórolós topikhoz

a 2 videó:
Simpleway

Clien
( most pontosan 1:5 aranyban volt keverve)

de ahogy írtam a hab különbsége csak használat közben érződik jobban

szerintem a dove is jobb lesz mert régebben használtam folyékony szappant belőle (csak nagyon drága) és sokkal jobban habzott mint a Clien

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175121) gyapo11 válasza spileraaa (#175120) üzenetére


gyapo11
őstag

spórolós topic

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175122) vince válasza Skillet (#175115) üzenetére


vince
őstag

Menjünk, ne habozzunk...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#175123) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ne habozzunk habozni! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175124) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Anno 2018-ban rendeltem egy Tecknet ergonómikus vezeték nélküli vertikális egeret, ami nagyon bevált. Feleségem is kipróbálta és neki is kényelmes.
Sajnos már nem kapható, mi a bevált alternatívája manapság?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175125) Mr.Csizmás válasza macilaci78 (#175124) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] filléres, vezetékes, de kb. hasonló.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175126) macilaci78 válasza Mr.Csizmás (#175125) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vezeték nélküli kellene.
Ez tűnik hasonlónak. A mezőny jószerével azonos alapterülettel rendelkezik, de 7,5-8,5 cm magas a meglévő 5 cm-höz képest, tehát ennyivel meredekebbek, ami elbizonytalanít.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175127) spileraaa válasza macilaci78 (#175126) üzenetére


spileraaa
senior tag

nekem is ez a tecknet van ha elromlik bajba leszek
rendeltem tartalékba egy ilyet de nem igazan sikerult megszokjam egyáltalán nem vált be vagyis ezt kilehet húzni
DAREU Magic Bluetooth + USB Dual Mode Vertical Wireless Mouse Ergonomic

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175128) fecus válasza macilaci78 (#175126) üzenetére


fecus
őstag

Nekem ez szinte olyannak tűnik.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#175129) Janos250


Janos250
őstag

Ez lehet valódi, vagy átverés?
https://www.apvfu.shop/products/super-phosphor-oscilloscope [link]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#175130) maroni válasza Janos250 (#175129) üzenetére


maroni
aktív tag

Szerintem átverés a múltkor valami vastagsági gyalut dobott fel hasonló áron! Szintén valami hasonló honlapon!

(#175131) edk- válasza Janos250 (#175129) üzenetére


edk-
őstag

100%, hogy átverés.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#175132) dudi6 válasza macilaci78 (#175124) üzenetére


dudi6
senior tag

Nem tudom anno mennyi volt, de még lehet kapni elég drágán ebayen , ebay2, ebay3
német amazon

[ Szerkesztve ]

(#175133) macilaci78 válasza fecus (#175128) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szinte csak 30%-kal magasabb azonos szélesség mellett. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175134) vacs válasza Mr.Csizmás (#175125) üzenetére


vacs
veterán

De hát ez nem Kínából jönne, így nem való a topikba! :DDD

(^)(>.<)(^)

(#175135) Mr.Csizmás válasza vacs (#175134) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azé' van offba biztos úr hajjakmeg :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175137) Wajk


Wajk
addikt

FYI: még lehet behúzni $2/$15-ös és $1/$8-as kuponokat aki szeretne, hónap végéig érvényesek.... nem nagy kaland de Store kuponok mellé jó lesz ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175138) gyapo11 válasza edk- (#175131) üzenetére


gyapo11
őstag

Azért ha valaki megveszi és meg is kapja, dobjon ide egy üzenetet, hátha még lehet kapni. Kb. 140 $ egy 7 "-os 2 csatornás 100 MHz-es tablet szkóp, ez meg 30 lenne, nem rossz bolt.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175139) maestro87 válasza gyapo11 (#175138) üzenetére


maestro87
őstag

140$-ért hol? Aliexpress-en még egy noname is 180$. Legolcsóbb Hantek 200$, de még az se ajánlható nyugodt szívvel...

(#175140) gyapo11 válasza maestro87 (#175139) üzenetére


gyapo11
őstag

Pl. alin ez.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175141) Beni2360 válasza gyapo11 (#175138) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 54,590 Ft-re jön ki adókkal +27% és kezelési költségekkel + 3500 együtt. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#175142) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Használ valaki Xiaomi Deerma F628S hidegpárásítót?
Mik a tapasztalatok vele?
Ezüstionos boxocska kapható hozzá valahol? Vagy nem gond anélkül használni?

(#175143) band válasza macilaci78 (#175124) üzenetére


band
csendes tag

nem ez az egerek rolls rollyce-sza, de falun müx: [link]

(#175144) CHIPman válasza band (#175143) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, addig jó amíg működik, de én két hónap alatt kettőt nyírtam ki különböző hibával, aztán vettem egy Logitech nem vertikálisat ami másfél éve hibátlan. Én Dareut vennék most, ha olcsó vertikális kéne.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#175145) Beni2360 válasza macilaci78 (#175124) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem egy ilyen Alfawise WM02 van a fiokomba, kipróbáltam de nagy volt a kicsi kezemhez.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#175146) macilaci78 válasza CHIPman (#175144) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem vertikális van és az utóbbi pár hónapban feleségemnek fáj a keze, de csak pár hete panaszkodik rá. Gimnazista korában síbalesetben sérült a jobb csuklója. Kölcsönadtam neki a munkahelyemen használt egeremet, kipróbálta a héten munkahelyén és meglepődve tapasztalta, hogy ez jó.

Rendeltem egyet a band által linkeltből, majd meglátjuk. Nekem a Tecknet 2 éves elmúlt, napi használatban van és nagyon megérte. Ez alapján már hajlandó vagyok áldozni akár 20k-t is egy márkás vertikális egérre, de egyelőre működik a Tecknet.

Hátha feleségemé is működik legalább addig, hogy tudjuk, a vertikális egér kényelmes és megoldja a kézfájást.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175147) DeFranco válasza macilaci78 (#175146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

addig jó lesz. nekem a görgője lett pontatlan, de még használható. ha fáj a kezem akkor átállok egy kicsit rá.

(#175148) maestro87 válasza gyapo11 (#175140) üzenetére


maestro87
őstag

Ez nem tud 100MHz-et, azt hiszem még 50-et se és több probléma is van vele.

(#175149) CHIPman válasza DeFranco (#175147) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nálam az egyiknek nagyon jó a szenzora viszont a görgője halt le (kattintás és görgetés is) és amikor ki akartam szedni a görgőt hogy valamit csináljak vele, akkor eltört a tengelye mert nagyon be van szorítva... A másiknak meg alapból nagyon pontatlan a szenzora, és duplakattol a balklikk, illetve nehezen mozog a görgő. Potenciális elektronikai hulladék lesz mind hónapokon belül, ezért vennék valami normálisat már egyből.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#175150) band válasza macilaci78 (#175146) üzenetére


band
csendes tag

már többen linketék a q7 est, most nekem is megjött és szerintem is nagyon dzsukel a rimót:
[link]
nyilván a okostévét ezzel püszmögteted, de ami még elnök, ha rádugod a gépre, hanyattrügyvülsz a fotőjben és ezzel netezel - rögvest vége a csuklómihálylásnak! meg ennyiért éri, ha utána verebet dobsz is vele!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.