Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174401) tundermacko válasza Zoli-bácsi (#174389) üzenetére


tundermacko
csendes tag

Nekem a 3as van egy éve, vagyis ugyanaz, csak a márkanév nincs rajta. Eddig hibátlan, pedig csak fel van csavarozva a kapura, nincs védve eső, hó ellen se.

(#174402) Skillet


Skillet
addikt

Van egy Opus BT-C3100 akku töltőm. Elájulva nem vagyok tőle, de gondolom kevés igazi alternatíva van, de ha mégis, akkor kérlek írjátok meg! Pár alkalommal használtam eddig, de a ventije már borzalmas hangos néha. Nem tudom mennyire mennék bele egy case+fan mod-ba, azt sem tudom ki tudna hozzá normális házat nyomtatni, és persze olyan áron, hogy megérje. + egy ventilátor. Mindezeket összeadva, akár egy drágább töltő is szóba jöhet, ami alapból rendben van és nem kell vele b@szakodni.
Köszönöm :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#174403) Silent77 válasza Skillet (#174402) üzenetére


Silent77
veterán

Liitokala Lii-500
Én a ventit kikötöttem, elég gyorsan behalt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174404) Skillet válasza Silent77 (#174403) üzenetére


Skillet
addikt

Az opusból is száműzhetem a ventilátort különösebb gond nélkül? Ér ez a kis venti egyáltalán valamit?
NiMH akkukhoz használom max 500mA töltésre/kisütésre.
Néztem most a töltőket, de picit drágábban sem látok alternatívát. Az xtar dragon vp4 Plus van, az vagy 70$, és ha a vámon is fennakad...
Meg azt sem tudom az tényleg megér-e annyit.
Volt valami nitecore-om, hát nem volt nagy szám. Kisütni sem tudott. Van abból a márkából ajánlott?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#174405) WestBam válasza Skillet (#174404) üzenetére


WestBam
senior tag

Aprón találsz embert aki nyomtat alsó részt az opushoz, EZT kellene kinyomtatnia, 80mm-es csendes ventit beleteszed és kész. A ventinek akkor van szerepe, ha nagy árammal töltöd az akkukat, elvileg passzívban is el kellene vinnie a 4 darab NiMH akkut 500mA töltőárammal, de a hűtés az sosem árt. Nitecore töltők közt nincs olyan amit nyugodt szívvel ajánlanék NiMH akkuk töltésére, egyik sem tud refresh funkciót, amit a liitokala sem tud, de ott kapacitás mérés futtatással meg tudod azt is oldani, az opus pedig rendelkezik ilyen programmal. Ami még jó lehetne az az XTAR VC8S, én most ezt használom, ez is jó töltő.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#174406) Silent77 válasza Skillet (#174404) üzenetére


Silent77
veterán

4 vagy 5 éve így megy nálam gond nélkül.
Liitoktalába valóban nincs refresh, de a normál test lefuttatása többször ugyanazt hozza.
Szerintem felesleges drágább töltő, vagy amit WestBam írt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174407) xcvbxcvb válasza elder troll (#174397) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Egyébként melyik filtert érdemes venni hozzá?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#174408) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Garanciális problémával kérnék tanácsot!

November 12-én rendeltem egy Haylou GT1 Pro TWS fülest az Official Store-ból, EU raktárból.
Tegnap a jobb oldali füles megadta magát, resetelni nem lehet, a töltést nem veszi fel, semmilyen életjelet nem ad.

Ali-n refund-ot már nem lehet indítani, ilyenkor mit lehet tenni? :F

(^)(>.<)(^)

(#174409) kekigyu válasza Mr.Csizmás (#174393) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Új infó volt nekem, hogy google home-ot lehet párosítani a xiaomi home-al, ez sikerült is. A google home viszont nem látja a mi temperature monitort ( a kis e-ink bluetooth xiaomi hőmérőt ). Nem kompatibilis a hőmérő a google home-al, vagy mi a trükk?

(#174410) Mr.Csizmás válasza kekigyu (#174409) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha az a kétkörömnyi bigyó, akkor kell gateway. a mi home nekem is látja, csak nem "beszélgetnek" :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174411) hfrici válasza vacs (#174408) üzenetére


hfrici
aktív tag

Írsz nekik, emailban kérnek videót, ha jó fejek ajánlanak megoldást...

(#174412) Zoli-bácsi válasza batagy (#174390) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

és #174394 erdey_a

Köszi, akkor elem nélküli felé kezdek keresgélni. :R

#174401 tundermacko Köszi. Az elem milyen gyorsan merül le benne?

(#174413) Skillet válasza WestBam (#174405) üzenetére


Skillet
addikt

A VC8S is tud kisütni, ha jól látom. Nem kell neki külön táp, mert typeC-s. Egyszerre 8 akkut kezel. Venti van benne? Nem tűnik rossznak.
Az opushoz képest miben gyengébb?
Ahogy nézem 4 féle dobozt is lehet nyomtatni az opus-hoz.
Rákérdezek majd valakinél, hogy mennyi lenne egy ilyen.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#174414) tundermacko válasza Zoli-bácsi (#174412) üzenetére


tundermacko
csendes tag

Még nem cseréltem, úgyhogy jól bírja. :D

(#174415) Skillet válasza Skillet (#174413) üzenetére


Skillet
addikt

VC8S - t nem is látok, sima VC8 van. Akkor gondolom arról beszélünk?!

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#174416) Traxx válasza erdey_a (#174394) üzenetére


Traxx
őstag

Az elem nélküli változatok azért jobbak, mert nem kell attól tartani, hogy észrevétlenül lemerül az elem? Vagy van más oka is?

Nálam döntően alacsonyan vannak a konnektorok, így a kutya miatt praktikusabb lenne az elemes megoldás :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#174417) tundermacko


tundermacko
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gravírozó eszközt látott már valaki, amivel "e" jelet lehet fémbe gravírozni? Vagy kézi eszközt találok, vagy programozhatót, ami nagyon drága. Ami normális áron lenne, az meg fémet nem tud.

(#174418) WestBam válasza Skillet (#174413) üzenetére


WestBam
senior tag

Bocsánat, XTAR VC8 természetesen, csak lusta voltam jobbra pillantani, hogy elolvassam, és nekem S is rémlett a típusjelben.
Ez teljesen passzív, nincs benne ventilátor, illetve ez sem tud NiMH frissítést, de van ebben is "rendes" kapacitás teszt, amit párszor le kell futtatni és ugyan az a hatása van. Ami pluszt tud a sima töltőkön felül az a tárolási feszültségre töltés, ha elteszed az akkukat használaton kívül akkor az optimális feszültségre tölti/meríti.
Az OPUS azért valamivel fejlettebb, ez inkább felhasználó barát, nincs sok bonyolult beállítás, leginkább ilyen beteszed-kiveszed töltő.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#174419) erdey_a válasza Traxx (#174416) üzenetére


erdey_a
őstag

a beltéri konnektoros, a kültéri ami elem nélküli.
a korábbi lidl-s csengőnk kültérije ha lemerült, sosem tudtuk meg, illetve télen gyakran "megfagyott" az elem.

Vérboci

(#174420) Traxx válasza erdey_a (#174419) üzenetére


Traxx
őstag

És olyan van, ahol a beltéri elemes, a kültéri elem nélküli és ajánlott? :R :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#174421) erdey_a válasza Traxx (#174420) üzenetére


erdey_a
őstag

ilyet kerestem én is, mert fáztam attól, hogy egy ilyen kínai csoda non-stop be legyen dugva a 230-ba, de sajnos ezt a párosítás amit írsz, nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#174422) Beni2360 válasza erdey_a (#174421) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyen non-stop nálam vagy 12 éve be van dugva az előszobába méghozzá úgy hogy a fogas felette van és lógnak rá a cuccok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174423) draco31 válasza Skillet (#174402) üzenetére


draco31
veterán

Én fogtam egy VGA ventit, 7 centis azt hiszem, kivágtam az alját a háznak, meleg ragasztóval felraktam rá, csináltam 3 lábat, hogy ne a ventin üljön a töltő, és a gyári venti helyére kötöttem be. Hamar átszellőzteti, néha jól felpörgeti, de csendes marad.
Ja meg ronda is, de nem kiállításra készült :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#174424) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Vezeték nélküli csengőhöz visszatérve, elem nélkülit EU raktárból tud esetleg valaki? :D
Vagy van itthon ilyen, ami nem 3x-os áron van?

(#174425) Beni2360 válasza Zoli-bácsi (#174424) üzenetére


Beni2360
félisten

Én bementem a sarki elektrony boltba mivel meghalt a régi és kértem egy dual belsős és 1 külső elem nélküli csengőt. 6000 Ft volt 1 év jótállással. 230 V dugókkal a belső egységek. Passz az árak miatt meg az idő.
Az árukeresőben dögivel vannak csengők. hasonló áron mint kint.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174426) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Alfawise RTB200 LJ-ST206 fogkeféhez találtam végre kompatibilis pótfejet, ráadásul EU raktárból.
[link] Ő lenne az, "U-Kiss" nevő fogkeféhez való alapból. Teljesen rányomva nem rezgeti rendesen, de egy minimálisan lejjebb húzva tökéletes, és mivel eléggé feszül rajta, nem lazul le. Kicsit mintha keményebbek lennének a sörték, mint a gyári, de ennyi kompromisszum belefér.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#174427) lajos75 válasza bul07 (#174349) üzenetére


lajos75
senior tag

Én amit rendeltem nagyon szarok, kiesik az összes csavar belőlle.egyébkén jól világít.

(#174428) Wajk


Wajk
addikt

nem világmegváltó akció, de nem rossz
4db KN95 maszk
$3.04 $1.04
$2/$1 Store kupon
+ kód: JFWDO3VKZFCT

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#174429) gyemipapa válasza Wajk (#174428) üzenetére


gyemipapa
senior tag

4db-ot fel sem ajánl nekem...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#174430) -secret- válasza gyemipapa (#174429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

En sem latom.

(#174431) San398 válasza -secret- (#174430) üzenetére


San398
őstag

Az egy darabosat választod és abból veszel négyet, rámegy a kód és a kupon majd mobil appban megvéve 1,04-et fizetsz

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#174432) fateless


fateless
veterán

:DDD
Úgy látom, srácok, elkényelmesedtetek
:DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#174433) -secret- válasza San398 (#174431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Only 1 left

(#174434) Wajk válasza fateless (#174432) üzenetére


Wajk
addikt

:DDD nem akartam ennyire szájbarágósan, mert akkor meg hülyének nézés lett volna :) akkor még több 100 volt, de akkor kifogyott a készlet... ha jól emlékszem a kupon jan 31-ig érvényes. szóval később rá lehet nézni, lehet mégjobban kijön majd a matek. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#174435) Wajk


Wajk
addikt

egy kis akció ugyanabból a boltból, aki a korábbiról lecsúszott... :)
1db KN95 maszk
$1.24 $0.24
$1/$1 Store kupon, aminek a megszerzéséhez a Store chatjébe / Contact Seller kell beírni azt a kódot, hogy: mask

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#174436) jjeahh válasza Wajk (#174435) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem nem jött kupon :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174437) Laca1212 válasza jjeahh (#174436) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem jött, de hol/hogy lehet felhasználni?
Semmi, megvan!

[ Szerkesztve ]

(#174438) jjeahh válasza Laca1212 (#174437) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na nekem is megjött, de azt írja ráklikkelve, hogy "Sorry, there's no more available."

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174439) XtremLor


XtremLor
őstag

Sziasztok rendeltem egy csomagot, 9164 huf lett a vege...most kaptam uzit DHl-el adtak fel.....van valakinek tapasztalata? Mennyi lesz igy a vege lesz e vamkezelesi dij v. afa etc?
Postanal tudom nem lenne semmi, de dhl.....jo kerdes.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#174440) Silent77 válasza XtremLor (#174439) üzenetére


Silent77
veterán

0ft. :)
Érték alatt vagy.

DHL sima posta, DHL express a futár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174441) XtremLor válasza Silent77 (#174440) üzenetére


XtremLor
őstag

Thx bro! ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#174442) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv. Tudnátok segiteni,hogy alibabárol hogyan lehet rendelni? [link] ezt szeretném. De nem tudom hogy jutok el a paypal fizetésig. Illetve itt van e szállitási költség.

[ Szerkesztve ]

(#174443) oszy


oszy
veterán

Ez a Xiaomi router mennyire ajánlott vétel? Vagy inkább itthonról? 3.000-5.000 Ft-tal drágább ahogy nézem az ÁK-t.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#174444) Silent77 válasza oszy (#174443) üzenetére


Silent77
veterán

Most fog érkezni. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174445) kenand válasza oszy (#174443) üzenetére


kenand
veterán

Router topikban rá kell kérdezni mennyire jó típus.

Én régebbi Xiaomit használok (3G), az padavan fw-vel jól működik és jól paraméterezhető. (ritkán szórakozik bizonyos Wifi kliensekkel, de vagy 40 lóg rajta: kamerák, okos eszközök, pl hőmérők, kapcsolók, újraindítás szokott segíteni)
Nekem Xiaomi fw nem jönne be...főleg nem a kínai nyelvű (persze arra is van megoldás, telefonos app stb)

(#174446) oszy válasza Silent77 (#174444) üzenetére


oszy
veterán

Írok! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#174447) tlala válasza oszy (#174443) üzenetére


tlala
addikt

Gyere át a topikjába! :)
Olvass bele vásárlás előtt!!
(Van CN verzió erősebb wifivel, és EU/global verzió jóval gyengébbre állított wifi teljesítménnyel. Hardveresen ugyanaz, de nagyon nem könnyű átprogramozni - sajnos nem egy sima fw csere a megoldás).
Amúgy bivaly a cucc, nekem nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

(#174448) Beni2360 válasza Wajk (#174435) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem a 4x1 db-s tegnap sikeredett meg is rendeltem. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174449) Beni2360 válasza kenand (#174445) üzenetére


Beni2360
félisten

Nek egy ilyen Xiaomi (3G) van a szekrény tetején vagy 2 éve de még nem vettem rá magamat, hogy beüzemeljem nem főleg a padavan cserét. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#174450) kenand válasza Beni2360 (#174449) üzenetére


kenand
veterán

Nálam kettő is működik a lakásban 3G-ből padavannal (egy fő router és egy AP a melléképületben)
4G-ről sajna lespórólták az USB portot
(egyébként bosszantó a 2 LAN port is 4 helyett, ez amolyan Xiaomi feature)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.