Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174501) Digitalpimp válasza Salex1 (#174498) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez mit "tud" annyiért?! :Y Vagy csak azért ennyi, hogy a több millás bringán nehogymá 3000-Ft-os lámpa legyen?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174502) lappy válasza varmi2 (#174499) üzenetére


lappy
őstag

nyugodtan megveheted

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#174503) ptesza válasza varmi2 (#174499) üzenetére


ptesza
senior tag

A márka jó, de lehet inkább auto range-s típúst néznék.

(#174504) varmi2 válasza ptesza (#174503) üzenetére


varmi2
nagyúr

Mutass egyet.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#174505) sambenez válasza varmi2 (#174504) üzenetére


sambenez
addikt

Nem nehéz találni.
De van az official storeban is néhány.

[ Szerkesztve ]

(#174506) asdasdasd válasza Salex1 (#174498) üzenetére


asdasdasd
tag

Legutoljára 30 Euróért vettem bicajt. :U

(#174507) RicsiSuly válasza varmi2 (#174499) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Töle [link] vettem Uni-t 139C-t 26$ért akcióba ez automata. ismerösnek UT89XD-jele van az 29$ körül megy most, 24$ volt akkor akcióba ez nem automata

Enyém ilyen:

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#174508) Donki Hóte válasza asdasdasd (#174506) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, én nem adnék pénzt bicikliért, eddig csak ajándékba kaptunk, olyantól, aki jobbat vásárolt, csak el kellett menni a gépsasokért :D

De ennyit is sokallok érte, kétévente egyszer ülök biciklire :( Mondjuk azért tavasszal karba vágom őket, lánckenés, fékbeállítás megvan, aztán leviszem őket a benzinkútra és kapnak friss levegőt.

Van rajtuk Cateye lámpa is, illetve vettem rájuk ilyen profi lámpatartót, hogy a Convoy S2+ lámpámat rájuk tudjam szerelni :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#174509) w.miki


w.miki
veterán

JASTER Mini Metal USB 64GB Pendrive
Price: $3.75 (3.10€)

Sinocare Smart Body Fat Weight Scale [EU]
Price: $15.74 (12.99€)
CODE "KEEPKEEP" + $1 store coupon

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#174510) jjeahh válasza asdasdasd (#174506) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Számít, hogy mire használod, városba rövid távra elég bármilyen olcsó vas, de pl. terepre hosszabb távokra ha minőségi bringát akar az ember, az minimum 1000 eur és attól fölfelé. 30 eurós géppel valszeg nem mernék bevállalni egy köves-gyökeres, sáros 50-100km túrát a hegyekben, mert nem bíznék meg benne és ha cserben hagy ott megesznek a medvék :D . A nagynevű lámpák meg sajnos ilyen drágák, abból szvsz nagyon ajánlott valami jobb kínait venni, pl. Lumintop B01 aszfaltra is jó, mert STVZO.

Salex1: használsz Garmin-t? Vannak olyan Garmin konzolok, amiknek az aljára Gopro adapterrel fel lehet tenni bármilyen lámpát, pl. a Convoy S2+ -t, sőt, nekem a konzol alján van a csengő is (kínai hidemybell másolat), így a kormányon semmi nincs, csak a Garmin konzol és arra van felapplikálva minden.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174511) Aksomatic válasza w.miki (#174509) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Erről a jasterrol van valami tapasztalat?

(#174512) GIJoe válasza Salex1 (#174498) üzenetére


GIJoe
addikt

Egy Nitecore, nem jó helyette?

(#174513) fa4hu válasza CHIPman (#174426) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi!

(#174514) Ciccuka válasza varmi2 (#174499) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mustool MT108T

Teszt
De legalább ez a legolcsóbb és ennyit talán megérhet.
Van rá kupon: BG01MT108T
(CN)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174515) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Rendeltem egy ilyet:

Ugreen USB KVM Switch USB 3.0

Ezen a képen az olvasható, hogy kell power pl ha digitális kamerát is kötök rá?

De ha nekem csak egér és billentyűzet lesz akkor nincs szükség + tápra?

(#174516) Silent77 válasza kory24 (#174515) üzenetére


Silent77
veterán

Nem fog kelleni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174517) gyapo11 válasza fateless (#174495) üzenetére


gyapo11
őstag

Annyival egészítenén ki, hogy az autók is (már amelyik izzót használ) 50 W/fényszóró körüli teljesítménnyel világítanak. Ez messze több, mint ami egy kerékpárra kell. Tehát nem az a baj, ha nagy a lámpa, hanem ha belevilágít a szembe jövő szemébe, vagyis nem járműre tervezték, hanem közönséges elemlámpa. Az még akkor is vakít, ha nem nagy, csak pár W-os, pl. Convoy S2+. Az ilyet vagy annyira lefelé kell irányítani, hogy még a spill fénye se jusson a szembe jövő szemébe, vagy valami terelőt kell rá barkácsolni. A Convoynál ez kb. 90 fokos fénykúp, tehát kb. 45 fokban lefelé kell néznie a lámpának, ekkor viszont már csak nagyon kis területet világít meg az úttestből.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#174518) zolikaDB válasza gyapo11 (#174517) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezért is hiába van neki biciklis tartója, nem biciklilámpa.
Mint ahogy az 50W-os Tungsram körte is tök másképp világít, mint a kocsi lámpái, pedig 50W.
Biciklire biciklilámpát.

(#174519) jjeahh válasza gyapo11 (#174517) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& zolikaDB: A legtöbb kerékpárlámpa is ugyanúgy vakít, mint a Convoy S2+. STVZO lámpát kell keresni (pl. Lumintop B01), aki sokat teker sötétben aszfalton annak áldás, sőt, vannak olyan lámpák is, amiken két led van, az egyik STVZO és rövidfény, a másik távfény és vakít. A kettő között lehet kapcsolgatni váltófül mellé felapplikált távvezérlővel, így terepre és aszfaltra egyaránt jó. Ha valaki nagyrészt montin használja a lámpát terepen, ott tökmindegy, hogy mennyire vakít és oda a Convoy kiváló :K . Szal az, hogy egy lámpa kerékpárlámpa, egyáltalán nem garancia arra, hogy nem fog vakítani, sőt! A kulcsszó az STVZO. Ha meg terepre kell, akkor fölösleges ilyen lámpát venni, amikor töredék áron ott vannak a Convoyok.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#174520) DeFranco válasza gyapo11 (#174517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bár nem vagyok gyakorló kerékpáros, de az eddigi tapasztalatokból az látszik, hogy szinte kibékíthetetlen az ellentét aközött, hogy megfelelő távolságot be is világítson a lámpa magam előtt (tehát ne kb. egy keréknyi hosszt lássak, hanem legyen időm le is reagálni egy tereptárgyat úrhajósreflexek nélkül is) és az ne is vakítson el másokat.

esetleg a lámpa lejjebb helyezésével (ne adj' Isten a villáig) nem lehetne valamennyit oldani ebből az ellentmondásból? talán kevésbé vakítana amellett hogy laposabb szögben világít.

[ Szerkesztve ]

(#174521) instantwater válasza DeFranco (#174520) üzenetére


instantwater
addikt

Az autók tompított fényszórója is méterekre elvilágít, mégsem vakít, ha jól van beállítva.

(#174522) sambenez válasza instantwater (#174521) üzenetére


sambenez
addikt

Mert azoknak direkt olyan a vetitési képe hogy ne szórja szét a fényt egy zseblámpa meg nem olyan. Vannak biciklire való lámpák is amik nem szórják szét a fényt csak nem 300ft-ba kerülnek.

(#174523) instantwater válasza sambenez (#174522) üzenetére


instantwater
addikt

Én értem.
DeFranco kolléga vélt felfedezni kibékíthetetlen ellentétet.

(#174524) Degeczi válasza instantwater (#174521) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az előírás szerint min. 40 méter az a "méterekre"... de mint már említették, a vakítást elkerülendő másként vetít, amit jól láthatsz egy fal előtt fölkapcsolva, h jobb oldalon mennyivel hosszabb. Ez nincs meg egy zseblámpán.

(#174525) digitalentum


digitalentum
csendes tag

A segítségeteket kérem. Egy ilyen Mini Dispaly to HDMI & Mini HDMI (famale) adaptert szeretnék venni, de a keresésem nem járt eredménnyel.
(Megköszönném, ha a bringások is segítenének ;-)

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#174526) Jarod1 válasza DeFranco (#174520) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem lejjebb kell helyezni hanem lefelé kell fordítani, ne 500 el előre akarjuk nézni az utat..

(#174527) spileraaa


spileraaa
senior tag

Oclean F1
hol most a legolcsóbb?
vagy tudtok valahol jó áron fogkefét?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#174528) Cold5


Cold5
senior tag

Fejhallgatót (over the ear) keresnék gyerek számára. Legyen bluetooth-os és relatíve jó minőségű.
Mi az ajánlott? Ali-s rendelés játszik. :R

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#174529) Bendegúz98 válasza digitalentum (#174525) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ebay, Amazon, 20k-

(#174530) kory24


kory24
őstag

Ha véletlenül egy olyan rendelést okéztam le, ami még nem ért ide (épp hogy csak feladták) akkor abból lehet bajom?
Attól ugyanúgy meg fogom kapni? Alin és eladón kívül más nem tujdja, hogy ez a csomag már vissza lett igazolva, igaz? Tehát nem fog emiatt "elkallódni véletlenül" ?

(#174531) Bendegúz98 válasza kory24 (#174530) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nem nezel te sok olyan filmet amit esetleg nem kellene ? :)

(#174532) kory24 válasza Bendegúz98 (#174531) üzenetére


kory24
őstag

??

Vagyis megkapom attól?
Ma reggel jött róla a "has been shipped" email.
Akkor az már úton, ugye? :)

(#174533) spiderpig820 válasza kory24 (#174532) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Igen, ettől függetlenül megkapod.
Vagyis, ha esetleg mégsem, akkor nem ezért.

4B

(#174534) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!
A mai napon megérkezett 6 nap után egy teclast p80x tablet, aliról rendelve azon belül is lengyel raktárból. Első rendelés volt EU raktárból ezért eléggé meglepődtem hogy ilyen hamar ideért. Az árához képest egy kimondottan gyors tabletet kaptam, mondhatni várakozásaimon felül teljesít eddig. Persze még csak pár órája használom, szóval hosszú távú használatról majd csak később tudok nyilatkozni. Az eddigiek alapján bátran merem ajánlani, aki egy olcsó tabletet keres alap felhasználásra. Az ára 24ezer pár száz forint volt kuponnal. Ha lenne kérdésetek, szívesen válaszolok. :R

[ Szerkesztve ]

(#174535) digitalentum válasza Bendegúz98 (#174529) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Egy linknek azért örülnék, mert én is néztem ott és nem találtam. :N

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#174536) Bendegúz98 válasza digitalentum (#174535) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

[link] ?

(#174537) Bendegúz98 válasza digitalentum (#174535) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Vagy a gyarto [link]

(#174538) sambenez válasza Bendegúz98 (#174536) üzenetére


sambenez
addikt

Ezen hol a mini hdmi?

(#174539) Ciccuka válasza digitalentum (#174525) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezekkel az olcsó átalakító, adapterekkel csak a gond van (tökéletes általában sose lesz).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174540) Bendegúz98 válasza sambenez (#174538) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

sorry

(#174541) Sunnam válasza spileraaa (#174527) üzenetére


Sunnam
tag

Nem tudom, hogy ez e a legolcsóbb Oclean F1 elektromos fogkefe, de legutóbb ezt linkelték:
Oclean F1 Sonic Electric Toothbrush

(#174542) zolko74


zolko74
tag

Kedvenc ebay-es memóriakártya eladónk (Sincerity) belefáradhatott a Magyarországon felszívódó csomagoktól és regisztrált nemzetközi ajánlott levélként küldi alapból.
Végig követhető volt, és 24 nap alatt ért ide. :))

(#174543) Mr.Csizmás válasza zolko74 (#174542) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hány év, és hány kitiltott vásárló kellett hozzá :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174544) noxika72


noxika72
tag

Sziasztok,
A képen látható háttérvilágításos led szalagot keresnék, ebook olvasóhoz.
Miként kellene keresni? vagy esélytelen találni?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#174545) tlala válasza zolko74 (#174542) üzenetére


tlala
addikt

Remélem a szép bélyegek felragasztgatásába nem fáradt bele. :)

(#174546) Bendegúz98 válasza noxika72 (#174544) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Kobo glo kompletten van a kijelzovel. Nem javithato? Marmint ledcseres?

[ Szerkesztve ]

(#174547) zolko74 válasza tlala (#174545) üzenetére


zolko74
tag

Nem.
Tényleg szép bélyegek!

(#174549) csodavas válasza SzabóTamàs90 (#174548) üzenetére


csodavas
tag

(#174550) lac14548 válasza zolko74 (#174542) üzenetére


lac14548
aktív tag

E-bay vagy a saját oldalán leadott rendelés volt?
Én a saját oldalán rendeltem több mint három hete, de nincs követési számom, így nem is tudom merre jár...
Lassan már reklamálni kellene.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.