Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175251) fery02 válasza Digitalpimp (#175248) üzenetére


fery02
addikt

Ugreen-t néztem, de "Not available" volt, viszont most láttom, hogy oldalra is lehet lapozni és ott tudtam is váltani kuponokat.
Váltottam is egy "2$ felett -1$" és egy "3$ felett-1$" kupont és így vettem velük 2 db ugyanolyan kábelt külön rendelésben.

Biztos nem best buyként sikerült vennem így a másfél méteres kábeleket darabja 800Ft-ért (mondjuk szerintem bőven jó ár), de legalább örültem, hogy tudtam valamire használni a coin-jaimat. 😁

------------------------------------------

@Degeczi: Korábban hallottam már én is, hogy az AeroCell ceruzaelemek is jók, szoktam is venni és én is meg vagyok elégedve velük.

[ Szerkesztve ]

(#175252) tuareg85

Sziasztok, van egy ilyen Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor E-link LCD Screen Digital Thermometer Moisture Meter (es a fekvo tajolasu) (aliexpressrol, remelem nem reflink), es coming out, de nem jottem ra, hogy hogyan kell rajta az orat beallitani. A doboza es a manual is full kinai, az osszes infom az aliexpress oldalrol van. Probaltam hozzaadni a Mi Home apphoz egy OnePlus5-on es egy iPhone 11-en is, es egyik sem latta. Igazabol az app nem is listazza ezt a fajtat, csak a negyzet alakut meg a kereket.
Probaltam meg androidon a Mijia temp appot, ami nem hivatalos, es ez tudja olvasni belole a homersekletet, de az orat nem allitja.
Az is felmerult, hogy talan magatol kene beallnia mert radio vezerelt, vagy hogy kell hozza valami gateway, de erre se lattam utalast az aliexpresses oldalon.
Koszi a helpet.

(#175253) szabi__memo válasza tuareg85 (#175252) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem az simán beállítja az időt pont ilyen órára. De van egy kapcsoló is benne ami lehet hasznos ha az alapértelmezett nem működik

(#175254) tuareg85 válasza szabi__memo (#175253) üzenetére

Az az a Mi Home-ra utal vagy a Mijia temp-re? Ha ez utobbiban ranyomok a device soraban levo fogaskerekre, akkor az irja, hogy Device not found in database.
Illetve milyen kapcsolora gondolsz? Neztem magan a cuccon most ujra, de nem lattam rajta kapcsolot.

(#175255) winfos válasza tuareg85 (#175252) üzenetére


winfos
tag

Szia! Nekem van itthon egy ilyenem a Xiaomi Home app tökéletesen kezeli de csak abban az esetben ha kínai régióra van állitva az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#175256) macilaci78 válasza tuareg85 (#175252) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugyanez volt nekem is. A BT-on kapcsolódott telefonnal szinkronizálja az órát.
Orosz Mi Home-t kellett apk-ból telepítenem, hogy lássa az órát.

Kicsit használtam a keresőt, itt a megoldás.

#Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor E-link LCD Screen Digital Thermometer Moisture Meter orosz app

winfos: nekem a kínai régióval sem akarta.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#175257) tlala válasza tuareg85 (#175254) üzenetére


tlala
addikt

Nekem is ilyen órám van, semmi gomb nincs rajta, úgy állítja be magát, ha bluetooth-on keresztül összerendeled valamelyik telefonos Mi alkalmazással. (Nem rádió vezérelt.)
Töltsd le a drive-omról a OnePlus5-re a legújabb régiófüggetlenített Mi Home appot, és azzal menni fog - nálam is ezzel megy ez az óra, az e-inkes hőmérő társával együtt, meg az EU-s takarítórobot és az EU-s humidifier, stb.
Nyugodtan állíthatod a régiót Hungary-ra az app-ban.

[ Szerkesztve ]

(#175258) tuareg85 válasza tuareg85 (#175252) üzenetére

Koszonom a valaszokat itt is es maganban is, kina megoldotta. Keresni tenyleg nem kerestem, csak par oldalt visszagorgettem es cmd+f a kulcsszavakra, bocsanatot kerek, csak kicsit eldurrant az agyam, hogy miert kell ennek ilyen neheznek lennie.

(#175259) Digitalpimp válasza fery02 (#175251) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Van Nohon is, azok is igen jó cuccok. :K

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#175260) bazsimano


bazsimano
őstag

valaki latott valamerre olcson xiaomi vagy valami minosegi wifis dugaljt?
elore is koszonom!

(#175261) fery02 válasza Digitalpimp (#175259) üzenetére


fery02
addikt

Igen, Nohon kuponok is láthatóak nálam is, csak magát a márkát még nem is hallottam sohasem, de akkor lehet este még visszanézek azokra is, köszi! 🙂

(#175262) Digitalpimp válasza fery02 (#175261) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem van kábelem, nagyon minőségi, meg igazán az akkuikat szokták ajánlani telefonokhoz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#175263) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mijia fekete toll kapható még valahol jó áron?
Egy ideje kifogytam belőle, de csak drágán látok mostanában.
(Több db kéne)

#?*@&!

(#175264) Skillet


Skillet
addikt

Most van 15/2 kupon. Van akinek sikerült már 50/7 kupont kifogni? Óránként nézem, de nem tölt újra semelyik. Van olyan napszak, amikor érdemes nézni?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175265) spiderpig820 válasza Skillet (#175264) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Reggel 9-kor mindből szokott lenni. Van, amiből csak kb 1 másodpercig.

4B

(#175266) haruspex válasza spiderpig820 (#175265) üzenetére


haruspex
aktív tag

A 15/2-t egyszer sikerült venni, a többi fel sem villant eddig...

(#175267) Cold5


Cold5
senior tag

Esetleg valaki tud olyan pendrive-ot olcsón ami egyik fele sima USB a másik USB Type C. 16GB kellene, kicsi legyen és ne legyen kupakos és nem lehet Kingston DataTraveler Micro Duo Type C USB 3.1 és nem lehet Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C! :R

Lehet ali és ebay is!

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#175268) tucsok.


tucsok.
senior tag

Srácok!
Légtisztítót hol van most jó áron? Tud valaki segíteni? Xiaomi Mi Air Purifier-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#175269) Skillet válasza spiderpig820 (#175265) üzenetére


Skillet
addikt

Na ez az, hogy nálam egy másodpercre sincsen soha semmi. Most meg folyamatosan van a 8/1 és a 15/2. De egy 50/7 nem jönne rosszul. Sőt :))

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175270) tlala válasza tucsok. (#175268) üzenetére


tlala
addikt

Attól függ, mekkora teljesítményűt akarsz venni.
Nekem épp tegnap jött meg a Xiaomi Purifier Pro H, amely tényleg nagy teljesítményű (600m3/h), és 239 USD volt az eladó kuponjával, ingyen szállítással. Kb. 3 nap alatt érkezett meg Lengyelországból, és nagyon tetszik.

(#175271) tucsok. válasza tlala (#175270) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi szépen! A kupont nem találom.

"So say we all"

(#175272) tlala válasza tucsok. (#175271) üzenetére


tlala
addikt

Eh... lehet, hogy most épp nem ad kupont a seller. De hidd el, ez a teljesítmény ilyen árért is nagyon jó.
A következő ajánlatom ez a sima Pro, de 100m3-rel kisebb teljesítmény, nem kefe nélküli motor (a Pro H eszméletlenül halk).

[ Szerkesztve ]

(#175273) spileraaa válasza w.miki (#175232) üzenetére


spileraaa
senior tag

en ezert valtotam ocleanra mert az elozonel mar nem lehetet kapni eredeti potfejeket
es ezek az utanzatok mint gyengebbek voltak
vagyis szerintem nem erdemes sporolni rajta az eredeti jobb

ha van revolutod egy tipp csinalj uj fiokot jatsz a penzpityun es kapsz 6/6$ kupont es ugy az eredeti is jo aron van

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#175274) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az valid lehet, hogy a GGMM store-ban a full metal fülesek ennyire akciósak? google szerint banggood, stb. helyeken 20$-tól indulnak, itt meg egyszámjegyű. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175275) tucsok. válasza tlala (#175272) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi szépen!

"So say we all"

(#175276) w.miki


w.miki
veterán

Ali hol mutatja az utoljára nézegetett termékeket?
Valamikor volt ilyen, azt tudom...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175277) GIJoe válasza w.miki (#175276) üzenetére


GIJoe
addikt

Appban, jobbra lent Acount, Viewed...

(#175278) w.miki


w.miki
veterán

Bátraknak:
KODAK X100 SSD 480 GB - 38 USD
..és más is van a store-ban.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175279) XtremLor válasza tlala (#175272) üzenetére


XtremLor
őstag

A sima pro kb a leghangosabb modell akkor inkabb 3h.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#175280) Laza... válasza w.miki (#175278) üzenetére


Laza...
addikt

Ez nem bátraknak, vakmerőknek ajánlott

This store has been open sinceJan 19,2021 :DDD :W

Never give up!

(#175281) mobilizmo válasza Laza... (#175280) üzenetére


mobilizmo
addikt

És akkor még finoman fogalmaztál.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#175282) sysrq válasza Laza... (#175280) üzenetére


sysrq
őstag

Nem ebay, de hol lehet utánanézni hogy ez az oldal kamu vagy sem?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#175283) Mr.Csizmás válasza sysrq (#175282) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

scamadviser, trustpilot

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175284) w.miki válasza Laza... (#175280) üzenetére


w.miki
veterán

valaki azt írta FB-n, múlt héten megkapta az SSD-t.
Én most egy pendrive-t rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175285) Laza... válasza w.miki (#175284) üzenetére


Laza...
addikt

1TB külső SSD 10K HUF. És Te elhiszed az ilyen hülyeséget? Ugye nem? :N

Már látom a 2-6hét múlva esedékes kérdéscunamit, hogy megsz@patt@k, mit csináljak, kinek írjak, meg a qrva annyjukat, meg hogy lehetek pont én ilyen szerencsétlen, mocskos kínaiak estébé :))

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#175286) AndrewBlase válasza tlala (#175270) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én is innen vettem a múlt héten egy 3C-t (111$), 4 nap alatt ért ide. Tegnap rendeltem még egyet, mert "bejött". :D

Miért mindig én???

(#175287) w.miki válasza Laza... (#175285) üzenetére


w.miki
veterán

nem... mert ilyet nem is látok az oldalon...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175288) Laza... válasza w.miki (#175287) üzenetére


Laza...
addikt

Only 4 you [link] Bocs, nem SSD

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#175289) Ádám16


Ádám16
addikt

Srácok, a képen megjelölt formájú szellőzőhöz keresnék telefontartót, ami nem mágneses (két oldalról ráfeszítős). Tud valaki ajánlani? A szélvédőre cuppantós nem vált be.
:R

(#175290) fudi2002 válasza Laza... (#175285) üzenetére


fudi2002
veterán

Eleve ismeretlen/kétes márkájú szarokra adatot bízni, egyszerűen nem értem...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#175291) kigyi_23 válasza w.miki (#175278) üzenetére


kigyi_23
addikt

Csak tudnám honnan lopták le a képeket melyik store tollával ékeskednek, mert rendelnék onnan egy cuccot :D RX580-at árulnak 56 dolcsiért :D Komolyan mondom, ha tudnám, hogy megkapom és működik ennyiért vennék egy raklappal.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#175292) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#175274) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mondjuk a BG mocskosul túlárazott, ez nagyjából a valós ára lehet.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#175293) w.miki válasza kigyi_23 (#175291) üzenetére


w.miki
veterán

használtat... szóval inkább max 1-et vegyél.
#175288: az HDD :(((

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175294) Laza... válasza w.miki (#175293) üzenetére


Laza...
addikt

Odaírtam. Sikeresen feltaláltad a spanyol viaszt :C

Never give up!

(#175295) kigyi_23 válasza w.miki (#175293) üzenetére


kigyi_23
addikt

Annyiért a használt teljesen ok, még azt is 5x ennyiért adják itthon és még alá is áraztam. Újonnan most 150+

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#175296) emre válasza emre (#174641) üzenetére


emre
veterán

pedig milyen jó üzletnek tűnt ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#175297) kurtuzov válasza w.miki (#175278) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Szerintem ez a bolt még aliexpress keretében is nagyon gáz, nem tudom hogy lesz ebből pénzük, mert elvileg az ali nem utalja át addig amíg a visszaigazolás a vevőtől nincs meg. Vagy annak a rendszernek már vége?
Vége lesz a kínai újévnek, felocsúdnak az ali moderátorok és el fog tűnni a bolt.

(#175298) bul07 válasza kurtuzov (#175297) üzenetére


bul07
nagyúr

Az ilyen átverések a felejtésre játszanak és nem kimondottan kellet európaikra hanem gazdagabb országokra

Mert ott ahol a napi bér 200-300(font, dollár, euró) ott három hónap távlatából egy 50-es tétel nem biztos hogy eszébe fog jutni
És ha 100eladásból 10 nem kéri vissza a pénzét akkor már megérte a buli, főleg ha sok tétellel van ez eljátszva

Régen divat volt kacatokból felépíteni egy fiókot majd pihentetni kicsit, majd megjátszani ezt a nagyon jó áron adni dolgot és utána ment is a kukába a fiók

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#175299) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
magneses toltobol mi az ajanlot? keysion? ugreen?

(#175300) Astery válasza bazsimano (#175299) üzenetére


Astery
senior tag

Részemról Olaf. Két éve használom - már szinte minden cuccomat felszereltem ilyennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.