Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175401) sagesz93 válasza TheProb (#175400) üzenetére


sagesz93
addikt

én 235-ért vettem 11.11-én, szerintem ez most kiváló vétel volt ennyiért. Azóta is királyság ez a masina nálunk :K

(#175402) bbsofficial válasza TheProb (#175400) üzenetére


bbsofficial
tag

Akkor nézegetni kell?

Nálam most 330$

(#175403) w.miki válasza TheProb (#175400) üzenetére


w.miki
veterán

Hogy? Csak nézegetted, és egyszercsak, vagy mi? Melyik raktár?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175404) bul07


bul07
nagyúr

Hátha valakinek tetszik
Bár ha úgy nézzük és tényleg jár hozzá tok is akkor olyan nagyot nem lehet bukni mert egy tok is megvan pár dollár

KINGSEVEN 2020 Brand Classic Square Polarized Sunglasses Men's Driving Male Sun Glasses Eyewear UV Blocking OculosN7906
[link]
US $7.84
Kupon is van igaz akkor megy rá ha 2db vesz az ember
Kupon lekérős 3/15$
És nekem még valahonnan jött egy 1$ kupon is (AliExpress Coupon)

Így 2db


[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#175405) KaitouP válasza headhunter (#175396) üzenetére


KaitouP
veterán

Zseniális. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#175406) TheProb válasza bbsofficial (#175402) üzenetére


TheProb
veterán

és w.miki: Ezt nem értem én sem. Ali-s topikban is kifejtettem, hogy nem látom benne a logikát. Mint írtam, nap közben ugyan azokkal a kuponokkal 280$ körül lett volna a legkisebb ár. Most megnéztem, most 297-et ír, úgy hogy már elhasználtam a store kupont.

Így jött össze az ár:

#175401sagesz93: Remélem beválik. Vaciláltam a T20 között. De annak széria hibája van, meg 1 akksival kevesebbet bír, stb.
Szőnyegen hogy teljesít amúgy?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175407) w.miki


w.miki
veterán

Fogkefe kuponok:

Oclean Air 2 elektromos fogkefe - Ár: $26.99 , kuponnal: $20.99
Kupon: ALIDAY10
Link:
https://www.aliexpress.com/item/1005001864869697.html

Oclean S1 fogkefe UV tisztító - Ár: $24.99, kuponnal: $15.99
Kupon: ALIDAY17
Link:
https://www.aliexpress.com/item/1005002105952560.html

A múltkor valaki nem akart venni ... :(((

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175408) Sanyesz. válasza 123xyz (#175398) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bizakodjál, én is azt teszem, mert kis kínai csak egy GLS fuvarszámot adott, de a GLS a csomagot tegnap óta még nem látta. :(

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#175409) Aksomatic válasza w.miki (#175407) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Ez jó ez az Oclean Air 2? Van valakinek vele?
Az X-el szemezgetek, de ha ez is jó akkor ezt választom.

[ Szerkesztve ]

(#175410) Minstrel


Minstrel
senior tag

Melyik audio bluetooth receiver marad állandóan készenlétben? Próbáltam már pár pendrive méretűt, de hiába voltak mindig az adapterben, mégis lekapcsoltak egy idő után ha nem volt rácsatlakozva a telefon.

(#175411) sagesz93 válasza TheProb (#175406) üzenetére


sagesz93
addikt

ahhoz képest, hogy a feje nem erre való (de amúgy vannak bele húzva keményebb sörték) nagyon hatékony, igaz nálunk csak két szőnyeg van, de az általános takarításukra tökéletesen megfelel.

(#175412) TheProb


TheProb
veterán

Más se tudja aktiválni a Mi Curver 34-re a kupont? Elég jó áron lenne.
Egyezik a product ID és mégis azt írja beváltáskor, hogy nem jó termékre akarom beváltani.

#175411sagesz93: Már várom a cuccot. :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175413) Dluinet válasza Minstrel (#175410) üzenetére


Dluinet
nagyúr

USB vagy line out-os?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#175414) Minstrel válasza Dluinet (#175413) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ezt az ugreen-t nézegettem, ez megfelelne ha folyamatosan készenlétben lenne.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#175415) mazsi


mazsi
senior tag

Xiaomi rízsfőző van valahol EU raktárról?

Három hónapja kosárba raktam kettőt, de most mindkettő Kínából jönne :W

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#175416) Dluinet válasza Minstrel (#175414) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Igen, de az adónak minimum Bluetooth 4.1-nek kell lennie.
A2DP vagy aptX szabványt jó ha ismeri az adó is, vagyis az legyen a minimum.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#175417) Sungoo válasza Sanyesz. (#175408) üzenetére


Sungoo
addikt

Kicsit várj, nekem is elindult tegnap.

(#175418) csibe1 válasza headhunter (#175396) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :DDD
Megvan az új sorozatom. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#175419) kuntics válasza Aksomatic (#175409) üzenetére


kuntics
aktív tag

Nekem ilyen van,én elégedett vagyok vele. Könnyű,tényleg halk, a 2 üzemmód nekem elég,bt kapcsolat sem kell. Akksi jól bírja,kb 1 hónapja van meg,akkor töltöttem fel és még nem panaszkodik. Fél percenként kis szünet,hogy tudd mikor kell váltani.

(#175420) Minstrel válasza Dluinet (#175416) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi, az adók tudják a minimumot.

(#175421) Aksomatic válasza kuntics (#175419) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Köszönöm! :R

(#175422) w.miki


w.miki
veterán

Shunzao Z11/Z11 Pro - CZ ProSzivattyú kuponnal 267 USD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#175423) szabi__memo válasza w.miki (#175422) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez jobbnvagy egy Drealme v11?
Köszi

(#175424) kory24


kory24
őstag

Sziazstok!

Ez esetben pontosan mikor kell a Dispute-ra nyomnom és Rfeundot kérnem?

Nyomkövetés szerint:

2020-12-30 16:40 -- Accepted by Last Mile Carrier

Gondolom ezt már nem kapom meg :(

(#175425) TheProb válasza szabi__memo (#175423) üzenetére


TheProb
veterán

Én benne vagyok most a témában, az elmúlt pár hétben csak a porszívókat túrtam... :DDD

Alapból én a Z11 Pro-t vettem volna a V11 ellenében, mert számomra egy fokkal átgondoltabb és praktikusabb feature set-je van. Pl. 1 ujjal nyitható és üríthető tartály, "láthatatlan" kapcsolódások a tartozékokkal, hajszálvágó a hengerben, cserélhető akku, stb. Teljesítményben pedig kb ugyan azt tudják, legalábbis papíron és általában a Dreame drágább is.

Viszont megbízható helyen jelenleg sincs raktáron sehol. Átnéztem én is Ali-t, de W.miki által linkelt bolt tűnt még a legjobbnak. De számomra ezek sem voltak annyira bizalomgerjesztőek, hogy rendeljek tőlük.

Illetve tegnap írtam, hogy 230$-ért sikerült megvenni a V11-et, az szerintem (meg más szerint is) BB.

Remélem tudtak segíteni a döntést.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175426) szabi__memo válasza TheProb (#175425) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szia. Igen, köszönöm szépen a részleteket! Nekem sem mindegy mennyire megbízható a hely. Igazából azt én meg sem néztem :o

Egyébként lehet ezeket itthon szervizeltetni?
Nem örülnék ha tönkremenne, de még kevésbé ha kuka lenne egy $200+ porszívó

[ Szerkesztve ]

(#175427) TheProb válasza szabi__memo (#175426) üzenetére


TheProb
veterán

Még valami, ami Shunzao-nál pici negatívum, hogy a support és alkatrész utánpótlás biztos, hogy szegényesebb, mint a Dreame-nél. Gondolok itt mondjuk szűrőkre, Dreame-hez szinten biztos, hogy fogsz kapni évek után is. Shunzao-nál ebbe már nem vagyok biztos.

Amúgy eddig nagyon korrekt a Dreame official bolt (amit az értékeléseik is alátámasztanak. Csüt éjjel rendeltem, tegnap délben már úton volt a cucc.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175428) alázógyík


alázógyík
őstag

Sziasztok!

Mennyi most az érték határ dollárban külföldi rendelésnél?

(#175429) fery02 válasza Minstrel (#175414) üzenetére


fery02
addikt

Szia, ugyanilyenem van, kipróbálhatom neked, ha gondolod.
Majd írd meg, hogy hány percet szeretnéd, hogy várjak arra, hogy kikapcsol-e magától vagy nem!

[ Szerkesztve ]

(#175430) tlala válasza TheProb (#175427) üzenetére


tlala
addikt

A Xiaomi Jimmy porszívói milyen minőséget képviselnek?

(#175431) Minstrel válasza fery02 (#175429) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi. Amúgy a legjobb az lenne ha folyamatosan készenlétben maradna töltőre csatlakoztatva. Megrendeltem végül, mert lejárt volna a kuponom, talán jó lesz.

(#175432) TheProb válasza tlala (#175430) üzenetére


TheProb
veterán

Az a budge márkája a sziamiaúnak, de ár/értékben azok is jók. (Bár számomra a design eléggé búcsús.) Ismerősi körben többeknek is van és nagyon szeretik. 60e-től én már viszont inkább Dreame-t és a hasonló "komolyabb" márkákat választanám. Most pl 60e-ig vagy még tovább le lehet pontozni alin a Dreame XR-t, az is jó vétel.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#175433) Wajk válasza Minstrel (#175431) üzenetére


Wajk
addikt

Első körben egy Rocketek-et vettem $3 körül, de az nekem is elaludt. Nyomtam is rá egy refundot, mert nem volt benne a leírásban, és egy ilyen Transmitternél pont ez lenne a lényeg. Nézegettem komolyabb Transmittereket is, de adtam egy esélyt az egyszerűbb megoldásnak. Mivel nem komoly audio rendszert építek rá, és másodlagos fogyasztásra van.

Aztán rendeltem ezt a modellt, kb. féléve működik folyamatosan, egy régi vezetékes Logitech hangafalszettet alakítottam át ezzel BL hangszóróra. Szegény pár éve már a garázsban porosodott. Nagyon szeretjük :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175434) Pancsermeste válasza Wajk (#175433) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ez transmitter módban is sztereo?
Én ezt vettem... nem ajánlom. :(

-= Pancsermeste® =-

(#175435) farkas-j válasza Pancsermeste (#175434) üzenetére


farkas-j
őstag

(#175436) szabi__memo válasza farkas-j (#175435) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jajj, de meglep. Alig várom, hogy most mennyivel előtte fogják eltolni

(#175437) luciferk válasza Pancsermeste (#175434) üzenetére


luciferk
senior tag

Szerinted a BW-BR6 ajánlott lenne?

(#175438) st6969 válasza Minstrel (#175431) üzenetére


st6969
őstag

Azt hiszem 3 vagy 5 perc után inaktív lesz, ha nem kapcsolódik rá semmi. Benne is van a használati utasításában (amit persze csak akkor látsz, ha már megvetted).

(#175439) Pancsermeste válasza luciferk (#175437) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Komoly cuccnak látszik, de az ára is az.
Nekem TV Jack kimenetre kellene, így nincsenek nagy elvárásaim.
Tudja TX-ben a sztereót, viszonylag alacsony késleltetéssel, és alacsony zajszinttel.
Nekem is fontos, hogy állandó stabil kapcsolatot tudjon, ne kapcsoljon ki inaktivitás esetén.

-= Pancsermeste® =-

(#175440) mobilizmo válasza bul07 (#175404) üzenetére


mobilizmo
addikt

Volt korábban KingSeven-ből másik típus, egész jó minőséget képvisel. Ár/érték arányban mindenképpen megéri.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#175441) fery02 válasza st6969 (#175438) üzenetére


fery02
addikt

Na majd kipróbálom otthon, hogy 10 percig hagyom állni és bekapcsolva marad-e.

Amúgy egy régi 10500-as Xiaomi powerbank-kal, ha arról hajtom, akkor rendes működés közben rövid időn belül kikapcsol.
Ez mondjuk lehet inkább a régi powerbank hibája, mert ha nagyon minimális áramszükséglete van a transmitternek, akkor ez a powerbank még lehet nincs felkészítve, hogy jól kezelje az ilyen eszközöket.
Jól sejtem, hogy ez lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#175442) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Adott 3 december elejei rendelésem Aliról, ami shipment cancelled lett 3 hét után. Az eladó persze baccott szólni erről, én meg nem nézegettem. Januárban vettem észre, és kérdeztem rá az eladóra, hogy mi a tosz van. Azt a választ kaptam, hogy a covid miatt sok ország törölte a regisztrált kínai légi küldeményeket, rendeljem meg újból, átállítja az árát 0,1$-ra, és elküldi ismét.
Ez meg is történt. Úgy voltam vele, hogy kivárom a december elejei rendelések érkezési határidejét, és kitolom a szállítási védelmet, ha addig nem érkezik meg az újból megrendelt küldemény. Igen ám, de nincs ilyen lehetőség a rendeléseim mellett, a "védelem" meg holnap lejár, az új csomag meg tracking szerint még az országos logisztikai központban van.
Szerintetek aggódjak? (kb 60$ az értéke.) :B Vagy tudok valamit csinálni a reménykedésen kívül? :D

***
Más. Az elmúlt időben vettem 2 Xiaomi Mi Air Purifier 3C légtisztítót (4 és 6 nap alatt érkezett). Ebbe vajon ugyanaz a filter megy, mint a 2/2s/3/3h verzióba? (A 3c-t nem látom sehol se feltüntetve.) A kék színű változat lenne a gyárilag hozzáadott fekete szűrő? Ti honnan veszitek hozzá?

Miért mindig én???

(#175443) edk- válasza AndrewBlase (#175442) üzenetére


edk-
őstag

A hatéridőt az eladó tudja kitolni, kérni kell tőle üzenetben. Ha nem sikerül, a vélelmezett megérkezést követő két héten belül indíthatsz disputát.

Úgy látom, a 3C-be ugyanaz a szűrő való, mint a 3H-ba.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#175444) st6969 válasza fery02 (#175441) üzenetére


st6969
őstag

Én inkább a fordítottjára gyanakodnék: nem tud a powerbank hosszabb időn keresztül megfelelő és stabil áramerősséget biztosítani.

(#175445) Skillet válasza st6969 (#175444) üzenetére


Skillet
addikt

Alis nagyobb kuponokat (50/7&79/10) sikerült valakinek behúzni? Csak app-ban lehet rájuk vadászni?
Egész nap próbálom minden órában de még be sem adja őket.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175446) Wajk válasza Skillet (#175445) üzenetére


Wajk
addikt

reggel 9:00-kor van a feltöltés. 1-1-et lehet behúzni a kuponokból...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175447) Skillet válasza Wajk (#175446) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor hiába bohóckodok vele egész nap? :DD remek.
Köszönöm. Akkor megpróbálom reggel 9-kor.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175448) Minstrel válasza st6969 (#175438) üzenetére


Minstrel
senior tag

Látom előtte is csak nem gondoltam rá, hogy megkeresem. [link] Az van írva, hogy 18 órán belül kapcsol timeout módba és gombot kell nyomni, hogy újra összecsatlakozzon, mondjuk kicsit zavaros nekem. Az 5 perc meg a párosítás mód és ha nincs eszköz akkor kilép.

(#175449) Dluinet válasza Minstrel (#175448) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha új eszközt akarsz megadni neki, és ha 5 percen belül nem csatlakozik az új eszköz, akkor tovább nem keresi.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#175450) kenand válasza w.miki (#175422) üzenetére


kenand
veterán

Ennél olcsóbban lehet itthon venni 24.2V-os Bosch-t.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.