Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174551) zolko74 válasza lac14548 (#174550) üzenetére


zolko74
tag

Ebay

(#174552) w.miki


w.miki
veterán

Mibro Air 24h Bio Heart Rate Monitor 12 Sport Modes
Kupon: 6WDXLWWT28TI
Ár: 27.99$

Mibro Air 24h Bio Heart Rate Monitor 12 Sport Modes
Kupon: BGG1MBA
Ár: 28.99$

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#174553) vacs válasza lac14548 (#174550) üzenetére


vacs
veterán

" három hete... lassan már reklamálni kellene."

Eszedbe ne jusson ember!
Manapság örülni kell, ha 90 napon belül megjön valami.
Nekem több csomagom áll már egy hónapja a vámon/postán, tudom, mert valós trackingem van! :K

(^)(>.<)(^)

(#174554) instantwater válasza vacs (#174553) üzenetére


instantwater
addikt

Nekem van egy telefontokom ami a tracking szerint Novemberben beérkezett a budapesti kicserélőbe. Azóta nem mozdult.
Esélytelen, hogy megérkezik. Az eladó már vissza is adta a pénzt.

(#174555) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#174556) gyapo11 válasza DeFranco (#174520) üzenetére


gyapo11
őstag

esetleg a lámpa lejjebb helyezésével

Nem jó, sőt rosszabb, még kisebb felületet világít meg az útból. A jó megoldás az emelés lenne, pár m magasról ugyan egy kicsit még lejjebb kellene buktatni, de a nagyobb megvilágított terület meglenne, persze ez biciklin kivitelezhetetlen. A takarás működik, kb. 10 cm-re a lámpa feje elé nyúló takarás már jó.
Illetve szerintem jó a zoom. Kb. 20 fokos lefelé néző lámpa jó az előttem levő útszakasz megfelelő megvilágítására. Vagyis ha a lámpa fénykúpja nem szélesebb mint 40 fok, akkor nem vakít, és a zoom ráadásul a 40 fokos kúpon kívül szinte semmit nem világít, valamint a fénykör szinte egyenletesen megvilágított, nem olyan mint pl. a Convoy spotja és spillje, a spotban többször annyi lux van mint a spillben. Vagyis a szemem rááll a spot fényerejére és a spillel megvilágított terület ahhoz képest sötét.
Hátránya, hogy zoomolt állapotban romlik a hatásfok, és hogy nehéz találni jó zoomos lámpát, vagy gagyi vagy drága.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#174557) AndrewBlase válasza lac14548 (#174550) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A saját oldalán megjegyzésben kell kérni a trackinget, majd külön fizetni azt. Én legutóbb már úgy kértem. Bár én szerencsésnek mondhatom magam, eddig minden megjött tőle, igaz, utóbbi időben lassabban az általa megszokottól.

Miért mindig én???

(#174558) fateless válasza csodavas (#174534) üzenetére


fateless
veterán

Azon kívül, hogy a p20hd több progit tud a háttérben futtatni, egy-egy progi esetén semmi vagy minimális különbség van ahhoz képest. Olyan pozitívan csalódtam benne, hogy megtartom :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#174559) DeFranco válasza gyapo11 (#174556) üzenetére


DeFranco
nagyúr

korrekt. köszönöm.

(#174560) csodavas válasza fateless (#174558) üzenetére


csodavas
tag

Örülök hogy van pozitív visszajelzés, ezek szerint nem lőttem mellé. :R

(#174561) optikart


optikart
csendes újonc

van rengeteg 7/7 és 6/6 es 8/8 kuponom penzpityuval szereztem új fiókokkal

tudnátok ajánlani dolgokat miket érdemes alirol vásárolni ilyen értekben ami bestbuy és jól jön hószútávon is akár

(#174562) fateless válasza csodavas (#174560) üzenetére


fateless
veterán

Na igen, még az is opció, hogy a p80x marad a mindennapi használatban, és a p20hd lesz az itthoni tab.
Tényleg nagyon bejött, csak az a fránya b20 hiánya...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#174563) kenand válasza digitalentum (#174525) üzenetére


kenand
veterán

MiniDP to HDMI nem elég?

(#174564) DJGABI válasza Ciccuka (#174015) üzenetére


DJGABI
addikt

mai nap megjött nekem ez a pendrive, meglepően gyors volt a posta (jan 8 rendelés). viszont mindenféle csomagolás nélkül jött, meg komolyan mondom kb használtnak néz ki a csatlakozónál

megy a h2testw, 100 MB/s-ről indult, olyan 31 körül ír most átlagban.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#174565) Zoli-bácsi válasza DJGABI (#174564) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Csomagolás nélkül? :Y

Jó hogy írtad, akkor csinálok unibox videót ha megjön. Nem használt cuccot rendeltem. Bár az árából lehetett sejteni hogy valami lesz vele. :D

(#174566) edk- válasza DJGABI (#174564) üzenetére


edk-
őstag

Mivel használt is.

They have been returned due to the customer changing their mind after purchase, or incompatibility to system. The product has only been used briefly, or not at all.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#174567) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
Garanciális problémával kérnék tanácsot!
Két hónap alatt tönkrement egy Haylou GT1 Pro TWS füles amit az Official Store-ból vettem!
Írtam az eladónak, küldtem videót, elismerte a hibát, de szerinte nincs raktáron ezért nem tud újat küldeni (pedig van, mert engedné újra megrendelni), illetve kupont ajánlott fel!
Írtam neki, hogy küldjön újat, vagy küldje vissza a teljes összeget!
Válasza: nyissak vitát (refund)!
Természetesen nem tudok nyitni, hiszen már rég lejárt a 15 nap!
Mit tanácsoltok? :(((

(^)(>.<)(^)

(#174568) DJGABI válasza edk- (#174566) üzenetére


DJGABI
addikt

afölött átsiklottam :) am elég jó drive

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#174569) Silent77 válasza vacs (#174567) üzenetére


Silent77
veterán

Alival vedd fel a kapcsolatot live cseten.
Az a baj, lehet kérni fogják, hogy küld neki vissza.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#174570) Ciccuka válasza DJGABI (#174564) üzenetére


Ciccuka
veterán

Condition: Open box

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#174571) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Aliexpressen hogyan lehet keresni? Hiába írok be bármit a keresőbe, sem az enterre, sem a keresésre kattintva nem csinál semmit. Már régen vettem bármit onnan, de eddig nem is tűnt fel.

(#174572) csako válasza -ZeeZee- (#174571) üzenetére


csako
veterán

Töröld az alis sütiket

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#174573) optikart


optikart
csendes újonc

Van rengeteg 6/6 és 7/7 és 8/8 kuponom
miket érdemes alirol vásárolni ilyen értekben?

(#174574) Zoli-bácsi válasza optikart (#174573) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Te üzletelni jársz ide? Vagy miért írod be mindenhova?

(#174575) digitalentum válasza kenand (#174563) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Sajnos nem elég. :U

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#174576) optikart válasza Zoli-bácsi (#174574) üzenetére


optikart
csendes újonc

dehogy de tényleg nem tudom hirtelen mire használjam fel én is pénzért vettem a kuponokat 25% kellet kifizessem

és miután megvettem akkor jöttem rá hirtelen nem is tudom mire használjam fel és szorít az idő mert ezek csak 3 napig érvényesek (17 db kupont kell felhasználjak)

(#174577) Digitalpimp válasza optikart (#174573) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ha nem tudod mire költeni, akkor nincs is szükséged semmire. Az meg másik dolog, hogy más mit venne.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174578) spiky03


spiky03
veterán

Ennél a fejhallgatónál kell a postánál választani a Proirity Line-t?
[link]
Vagy elegendő a sima Banggood Express is?

Gondolkozom rajta, hogy lehet előrendelem. Mondjuk lehet jobb lenne megvárni róla egy tesztet, hogy mégis milyen.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174579) Digitalpimp válasza DJGABI (#174564) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem is megjött tegnapelőtt, de az enyém elég vacak. Olyan 22MB-al ír, viszont ami gázabb, hogy az olvasása is leesik menet közben. Indult 100 körül, aztán a végére csak 50 maradt. :(

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174580) edk- válasza spiky03 (#174578) üzenetére


edk-
őstag

A 31 dezső ÁFA-határ alatt van, felesleges a Priority.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#174581) _q válasza optikart (#174576) üzenetére


_q
addikt

Hol lehet ilyen kuponokat venni (gondolom coin-ért)?

(#174582) Gézengúz válasza optikart (#174576) üzenetére


Gézengúz
addikt

Wifis konnektorok esetleg? Nekem nagyon bejöttek.

(#174583) spiky03 válasza edk- (#174580) üzenetére


spiky03
veterán

Én is így gondoltam, köszönöm a megerősítést! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174584) -ZeeZee- válasza csako (#174572) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

:R Ezer hála, működött! :R

(#174585) Digitalpimp válasza Digitalpimp (#173959) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Megérkezett csütörtökön 13 nap alatt BG-ről EUP-vel sikeresen. Nagyon igényes, minőségi benyomást keltő cucc, működik frankón minden. Eddig nagyon tetszessz. :C

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#174586) haruspex válasza _q (#174581) üzenetére


haruspex
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék. (még ha pénzért is)

(#174587) tlala


tlala
addikt

Első csomagkuldo.hu -s csomagom megérkezett a Banggoodról.
A kb. 3-4 sarokra lévő pékség/közért boltban kellett átvennem.
Nagyon korrekt e-mail és sms értesítő érkezett. (Cím, nyitva tartás, stb.)
Ha ez az ára annak, hogy a postán ne tűnjenek el a csomagok (ahonnan már jó ideje szintén csak sms értesítést kapok, hogy menjek be sorban állni, mert nem hozzák ki) - részemről rendben van ez az új módi.

(#174588) Mr.Csizmás válasza tlala (#174587) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez hogy működik? :F le vagyok maradva :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174589) Jarod1 válasza tlala (#174587) üzenetére


Jarod1
addikt

engem is meglepett BG expressel rendeltem a cuccot, jött 1 email hogy csomagom érkezett csomagküldő.hu
azt hittem spam, be is tettem oda, mert semmi info nem volt hogy honnan micsoda.
aztán a track info megmutatta hogy lerakták 1 Eurós boltba csomagpontra.
meglepett de örültem is nem kell postán sorakoznom.

(#174590) draco31 válasza tlala (#174587) üzenetére


draco31
veterán

Én tegnap rendeltem valamit BG-ről, ma jött email, hogy csomagot adtak fel, és ilyen csomagküldo.hu-s dolog, de nem is talál semmit, nem is értettem mi lehet ez.
Van erről valami leírás valahol?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#174591) vwpolopg válasza draco31 (#174590) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem 10 nap után lett státusz change a csomagkuldo felületen eloszor. Most Prágában van a csomi.

[ Szerkesztve ]

(#174592) instantwater válasza tlala (#174587) üzenetére


instantwater
addikt

Hogyan lehet ilyen módon csomagot fogadni?
Ez működik mondjuk Aliexpress csomagnál is?

(#174593) csibe1 válasza tlala (#174587) üzenetére


csibe1
addikt

Szintén zenész, két napja jött értesítő, először nem is tudtam mi a fene az.
A szállításnál a "Banggood Express" opció volt, szerintem nem változtattam rajta.
JIMI GNT-18 Precision Screwdriver Set
Január 7-én rendeltem, és 21-én kaptam meg, a DPD hozta ki.
Emailben jött minden infó, csomagazonosító, külön 4 jegyű PIN kód, hogy aláírás nélkül tudjam átvenni a csomagot.
Rendeltem még Type C kábeleket is, ugyanez a szállítási mód, de az meg a sima postával jött, nem tudom miért.
Végülis mindegy, a lényeg, hogy ideért mindegyik csomag.
A Banggood elég jó időket fut kézbesítésnél, általában 2 hét alatt itt van a csomag.
Mostanában nem is nagyon rendelek máshonnan.

Jarod1
Először én is vakartam a fejem, hogy ez most mi a fene lehet. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#174594) Almos


Almos
aktív tag

Sziasztok,

Mi most az ajánlott usb töltő, ajánlott beszerzési forrással? Az elvárás, hogy legyen rajta min 2db 18W-os QC-s aljzat, ha esetleg van még rajta plusz egy aljzat, akkor az csak bónusz :)
Van már itthon egy Blitzwolf BW-PL3, ezzel eddig nem volt problémám, de vannak Baseus és Rock vezeték nélküli töltőim, eddig ezekkel is elégedett voltam, így első körben a Baseus, blitzwolf ugreen körben is nézelődtem.
Csak gondolom sok minden változott az elmúlt néhány évben, mióta ezeket vettem, hátha van már jobb, ajánlottabb termék...

(#174595) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

most mi az aktuális sláger/bestbuy usb kábel? :R usb - usb c-ből kellene egy marék. (telefonhoz)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174596) citkar válasza Mr.Csizmás (#174595) üzenetére


citkar
addikt

A töltő felől milyen csatlakozója legyen?
Most keresek épp egy (töltő felől) USB C, a töltendő eszköz oldaláról pedig micro USB-s kábelt. Láttam Alin párat, de (számomra) névtelen gyártótól, hátha van valakinek tapasztalata ilyen kábel terén.

(#174597) Mr.Csizmás válasza citkar (#174596) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elnézéstkérek :D :R

szóval Type-A

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174598) JóGéza válasza Mr.Csizmás (#174597) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az Ikeában kaphatót nézted már?

(#174599) Mr.Csizmás válasza JóGéza (#174598) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem járok arra egy ideig most.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#174600) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#174595) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szerintem a szokásos bejáratott márkákból válogass. Az újak-olcsók elég lutrik. Vettem én is valami új brendes nagyon akciós 5A-es kábelt, mikor megláttam nem mertem bedugni a telefonba. Ezekből ami akciós: Ugreen, Cafele, Blitzwolf, PZOZ, Mcdodo, Baseus, Vention stb.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.