Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165451) UberMutant válasza tranceplanet (#165449) üzenetére


UberMutant
őstag

nyilván nem, csak ez nem az a kodak, amire te hivatkozol. fyi

(#165452) petipetya válasza tranceplanet (#165449) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ráadásul éppen a sinceritys sandiskra hivatkozni abban a tudatban, hogy arra rákeresve találni pár csalódott vásárlót itt, ellenben a kodak nevezetűt a teszten lefuttatva hozza a meghirdetett kapacitást és sebességet. Csak remélni tudom, hogy valaki szintén rákeres ezekre a vásárlás előtt, hogy elkerülje a dezinformációt.

"nincs rá lezsóidő"

(#165453) Zsoleszhun válasza bul07 (#165417) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szinte ugyanilyet vettem 11.11 alkalmával, azóta is mindennapos használatban van, főleg a qc portja. (tudja a qc4-et is csak nincs licenszdíj fizetve ezért nem írhatják rá :D )

48W Quick Charge 4.0 3.0 4 Port USB Charger USB Fast Charger itt is 15484 orders

¯\_(ツ)_/¯

(#165454) Skillet válasza petipetya (#165452) üzenetére


Skillet
addikt

Naigen, csak kíváncsi lennék, hogy a kodak-ot ki fogja neked garizni mondjuk 1 év után, ha lefekszik? Mert a sandisk-et itthonról is fogod tudni. És szerintem ez erős érv a sandisk mellett, jól látom?
Meg ugye, nagy számok törvénye. Sokan vesznek sandisk-et, így biztos lesz köztük bajos is. Nálam mondjuk mindegyik bírja a strapát, pendrive és micro sd is, van belőle sok.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#165455) Gabócza válasza Csirekk (#165242) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia, köszönöm az ajánlást még egyszer. Edifier W800BT-t vettem, eMAG-nál épp jó áron volt (13e Ft) két év garanciával, így nem kintről rendeltem. Pár nap alatt megjött, azóta folyamatosan használom. Akár egész nap tudom hallgatni úgy, hogy nem érzem kényelmetlennek. Amikor megjött, akkor 80%-on volt az akku, azóta 4. napja hallgatom (most is), és most van 60%-on. A hang minősége is sokkal jobb, mint a JBL T450BT-é volt. Az én igényeimet, hogy a home officeban munka közben kényelmesen tudjak zenét hallgatni és telefonálni úgy, hogy ne zavarjam a családot és ők se engem, messze túl is teljesítette. :R

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#165456) G@ben


G@ben
addikt

Szeretnék venni egy vezeték nélküli fejhallgatót, ami a következőket tudja:
- USB csatlakozás (a jack-ben a hangfal van, nem igazán tudom szétosztani)
- a lakásban mászkálva vele ne veszítse el a jelet
- ha kikapcsolom, akkor automatikusan adja át a hangfalra a hangot, ne kelljen az USB-t mindig kihúzni
- teljes fület lefedő kéne
- legyen könnyű
- alacsony ár, jó lenne megállni 10.000 alatt
Mivel totál laikus vagyok, ez valószínűleg látszik a kérdéseken is, így fogalmam sincs, hogy létezik-e ilyen vagy vannak-e egymást kizáró feltételek! A hangminőség nem annyira lényeges, nem vagyok audiofil, most egy Genius HS-300N-t használok, hangminőségre az is megfelel.
Tudtok ilyen fejhallgatót ajánlani?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#165457) sam25-6 válasza DJGABI (#165443) üzenetére


sam25-6
csendes tag

Pont ezt,pont ugyanonnan rendeltem én is. Akkor remélem meg jön a jövőhéten.

(#165458) Saccco válasza bul07 (#165417) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor vegyetek ilyet, ha kell a biztosítási pénz.

(#165453) Zsoleszhun:
Ezt is.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#165459) farkas-j


farkas-j
őstag

Kínai légzésvédő szállítmány (videó) :(((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#165464) Zozzant válasza farkas-j (#165459) üzenetére


Zozzant
addikt

Tuti visszaküldést kér és bocsánatot... :((

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#165465) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Telefonálásra és zenehallgatásra is alkalmas TWS fülest vennék, ami nem robban fel jóeséllyel a fülemben. Illetve nem lenne rossz ha a töltődoboza tudná a Qi töltést. Találkoztatok valami ilyesmivel?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#165466) doddencs


doddencs
senior tag

sziasztok. tapadokorongos, magneses telefontartot tudnatok ajanlani, ami bevalt? kosz!

(#165467) bul07 válasza doddencs (#165466) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt a típust tudom ajánlani
Keres rá nem biztos hogy itt a legolcsóbb

Több éve ilyet használok, egy Samsung A70 is simán megtart

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165468) lsebestyen válasza bul07 (#165467) üzenetére


lsebestyen
addikt

+1, én Oneplus 5T-hez használom, tényleg jó. Olyan orico tokkal, ami mágneses, nem egy könnyű darab a tok sem és így is megtartja.

[ Szerkesztve ]

(#165469) G@ben válasza G@ben (#165456) üzenetére


G@ben
addikt

Erre nincs tipp? Esetleg kicsit drágábban? Vagy más miatt nincs ajánlás?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#165470) DeFranco válasza V.Stryker (#165465) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én baseust rendeltem az earbud forma miatt, nem tud Qi töltést de hamar feltölti kábelen is magát és sokáig bírja, tippként itt hagyom, mert nekem bevált, kényelmes.

(#165471) V.Stryker válasza DeFranco (#165470) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem ez kiesik a fülem ok. Csak az agybadugós gumi harangok jó .

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#165472) doddencs válasza bul07 (#165467) üzenetére


doddencs
senior tag

az a gond, nem veletlenul irtam a taladokorongot. szelvedore kene, el vannak cseszve a szellozok, fuggolegesen allnak.

(#165473) tranceplanet válasza V.Stryker (#165471) üzenetére


tranceplanet
addikt

Ha most rendelnék, akkor Blitzwolf lenne: [link]
Esetleg Edifier: [link]
Nálam most egy JBL FreeX van használatban, valóban tudja a 4 órás üzemidőt.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#165474) pepe091 válasza bul07 (#165467) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az NFC ugyanúgy működik így is, hogy fém lap van a telefon hátán? Szintén A70-em van.

(#165475) bul07 válasza doddencs (#165472) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja hogy te úgy értetted a tapadókorongot, és a fém lapra gondoltam ez alatt ami a tartja a telefont :)

Ezek között keresgélj

(#165474) pepe091

Én nem használok NFC, de meglátásom szerint simán működnie kell tőle, az a kis fém lap nem árnyékol akkorát

Amúgy találtam kuponos eladót
(Ajándéknak is tökéletes ne hagyjátok ki)

Car Phone Holder Universal 360 Degree Magnetic Air Vent Mount Mobile Smartphone Stand Magnet Support Cell Cellphone in Car GPS
[link]
kupon 1/2$
US $1.16

Eladó harmatos de vállalható, 1000értékelésnél jár

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165476) petipetya


petipetya
nagyúr

CleanKey alternatívát rendeltetek már valahonnan? Ezt találtam, amit az árának megfelelően úgy kell kezelni, hogy csak egy fémdarab - nyilván nem antibakteriális vagy hasonló. Ám már ez is hasznos lehet önmagában, hogy ne kelljen közvetlenül a társasház ajtajaihoz, és a nyitó gombokhoz érni, aztán utána mehet a szappanos víz/domestos alá.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#165477) janakbacsi válasza farkas-j (#165459) üzenetére


janakbacsi
őstag

ez nem kínai, inkább vietnami. mondjuk mindkettő ázsiában van, de azért ne keverjük már össze.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#165478) KTU válasza petipetya (#165476) üzenetére


KTU
addikt

Ez US $1.62 + Shipping: US $0.16
Lehet van még olcsóbb, de ez már kb. csak a fele. Az eladó is "zöld"

CleanKey
Door Handles Portable Press Elevator Tool Hygiene Hand Brass EDC Door Opener Door Handle Key Metal Door Opener Anti-contact

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#165479) lac14548 válasza petipetya (#165476) üzenetére


lac14548
aktív tag

Akkor már lehetne 3D nyomtatóval is készíteni műanyagból. Gyorsabb is lenne mint kínából rendelni...

Ahogy látom csak azért fém, hogy az érintőgombok és touchpadek is működjenek vele.

https://www.thingiverse.com/thing:4293251

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#165480) ptesza válasza lac14548 (#165479) üzenetére


ptesza
senior tag

A réz lenne a legjobb alapanyag. Azon pusztul a baci leghamarabb. Állítólag a templomok kilincse is ezért készűlt rézből.Habár ennek utána kellene nézni. :D

(#165481) MADcat válasza ptesza (#165480) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vagy ezüst. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#165482) fateless válasza MADcat (#165481) üzenetére


fateless
veterán

Nemesfémre tényleg igaz ez

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#165483) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

(#165484) yuing


yuing
őstag

Sziasztok!

Sportoláshoz keresnék vezeték nélküli fülest. Edzés + tekerés + időnként futás lenne a repertoár.
A lényeg a kényelem és, hogy stabilan 'feküdjön" a fülben, ne kelljen igazgatni. kb. 20 méteres hatótáv esetleg még fontos lehet, ha éppen kültéri kondiparkban edzek. Ha van ilyen. :)

Nem tudom melyik kialakítás a nyerő sportoláshoz. Ebben is kérek segítséget. Köszi előre is!

(#165485) Sungoo válasza yuing (#165484) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem egy Baseus s06 van, szerintem jó lehet az igényeidnek.

(#165486) Zoli-bácsi válasza petipetya (#165476) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Régen láttam ekkora baromságot. :DDD :DDD

(#165487) Digitalpimp válasza ptesza (#165480) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nem csak a templomoké. Mondjuk én úgy emlékszem, hogy a réz igazán gomba- meg baktériumölő, aztán a vírusok mennyire "szeretik", passz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#165488) Mr.Csizmás válasza Zoli-bácsi (#165486) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megfoghatod a kilincset, csak utána _ne_ nyúlj a szemedhez, meg ilyenek :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#165489) r3dsnake válasza yuing (#165484) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Airpods :)

(#165490) #65537792 válasza r3dsnake (#165489) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem tudom figyelted e hova írsz....De az airpods egyikre sem stimmel.

(#165491) Mr.Csizmás válasza #65537792 (#165490) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vegyél inkább matracot ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#165492) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Xiaomi Toothbrush T500-at keresek a legjobb áron. Honnan tudnám beszerezni? Global verzió kellene, ha esetleg létezik ebből olyan.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#165493) yuing válasza Sungoo (#165485) üzenetére


yuing
őstag

Köszi, lecsekkolom.

Én ilyesmivel szemeztem naívan de akkor ez a kialakítás sportra nem alkalmas?

(#165494) CHIPman válasza yuing (#165493) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vsz egy agybadugós sokkal alkalmasabb bármire, mint az airpods, és annak koppintásai.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165495) yuing válasza CHIPman (#165494) üzenetére


yuing
őstag

Értem, az agybadugós verziók közül melyek ajánlottak?

(#165496) spileraaa


spileraaa
senior tag

kicsit off
de tanácstalan vagyok
kaptam amazonra 150 euro értékű ajándék kupont

de soha nem rendeltem onnan

hol tűdnek utána nézni mit érdemes onnan rendelni amit nem drágán szállítanak és bestbuy

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165497) CHIPman válasza spileraaa (#165496) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha nem jár le hamar, akkor várd meg a Black fridayt, szoktak jó dealek lenni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165498) spileraaa válasza CHIPman (#165497) üzenetére


spileraaa
senior tag

2030 érvényes

akkor lehet varok
de nem nagyon tudok eligazodni rajta hogy soha nem használtam

olyan mint az emag hogy van rajta sok viszonteladó is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165499) G@ben


G@ben
addikt

Ha egy csomag követésénél egy hónapja Consignment departure van, az normális?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#165500) petipetya válasza spileraaa (#165496) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak amazon.com, vagy esetleg az amazon.de / amazon.co.uk oldalakon is felhasználhatod? A német oldalon műszaki cuccok és órák, míg az angol oldalon ruhák kaphatóak dögivel, ezek mellett persze sok más is.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.