Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165551) AtHoS válasza macilaci78 (#165550) üzenetére


AtHoS
nagyúr

OK, akkor ezek szerint ebay-nél nincs ez a móka. Írok az eladónak, hogy pénz vissza, ha megjön a cucc akkor rendezem ismét. Január elejei csomag már megjött tőle jó hamar, a másikat csak utána rendeltem, szóval normálisan intézkedik, szerintem a posta a ludas jelen esetben...

Köszönöm az infót :R

read-only mode on the forum

(#165552) gyapo11 válasza r3dsnake (#165523) üzenetére


gyapo11
őstag

Ez érdekes, mert egy 20 m2-es 2.5 m magas, tehát 50 m3-es szoba 20 fokon 30-ról 60 %-ra párásítása fél liter vízzel történik.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#165553) DeFranco válasza gyapo11 (#165552) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gondolom víztaszító felületeket és zárt, fokozottan légzáró ajtókat és ablakokat feltételezve.

mert amúgy szívja magába a fal, a padló, az emberek közlekednek és a pára nem áll meg a külszöbön, néha az ember szellőztet stb.

(#165554) 8 válasza Zeki (#165524) üzenetére


8
senior tag

Ez a két fajta mcdodo kábel brutál jó, több éve komoly kínzásoknak vannak kitéve, pedig egyéb márkákból nálam jellemzően 6-9 hónapot bír egy kábel.
Nagyon jó minőségű a szövetborításuk is.

mcdodo1
mcdodo2

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#165555) gyapo11 válasza DeFranco (#165553) üzenetére


gyapo11
őstag

Persze, ez elméleti adat, akkor igaz, ha nincs hova mennie a párának és nem csapódik le sehol víz formájában. Viszont ha a falakon átmegy, és még szellőztetünk is, akkor a szükséges vízmennyiség közel végtelen, alig számolható. Főleg a szellőztetés visz ki bármennyi vizet percek alatt. Ha kint száraz a levegő, és bent akarunk párásabbat, akkor nem lehet szellőztetni, esetleg egy hóágyú működtetése mellett. :)

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#165556) 8


8
senior tag

kuulaa 18W QC 4.0 USB-C töltő $1.90 = 630.-Ft (mobilappból, store kuponnal)
annak jó, aki szeret veszélyesen élni :DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#165557) oszy


oszy
veterán

Tegnap befutott 4 db csomagom aliról. Sima, nyomkövetés nélküliek.
Egy van ami még nem érkezett meg. 24-én lehet jelenteni ha nem érkezik meg.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165558) Criminal017 válasza 8 (#165556) üzenetére


Criminal017
őstag

Esélyes, hogy csak a PD szerinti gyorstöltést ismeri, a QC nincs rá licenszelve.
Így jártam egy Ugreen töltőfejjel nemrég, ez is csak PD licenszes: [link]
A dobozán már nem írja sehol a QC szabványt.

[ Szerkesztve ]

(#165559) fradi81


fradi81
veterán

Motoroskesztyű
Mutatóujja jó telóhoz, kényelmes jól passzol a kézre.
[kép] [kép] [kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#165560) macilaci78 válasza gyapo11 (#165555) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Így van. Ismerek olyan készüléket, aminek 10 literes a tartálya és naponta kétszer kellett tölteni egy 60 m2-es lakásban az első 3 hónapban. Régi lakás felújítását követően 26% relatív páratartalom volt bent.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165561) vince


vince
őstag

A BB topikban is megfuttattam a kérdést, de hátha lesz tipp itt is: munkavédelmi kesztyűt keresek nagyobb igénybevételt jelentő (hasított tűzifa, nagyobb kövek, térkő, feltört beton, ilyesmik pakolása) ház körüli munkákhoz. Jelenleg van még egy ilyenem, ami nemsokára kilyukad és alapvetően elégedett vagyok vele: kényelmes, tartós (nálam kibírt kb. egy-másfél évet), de ha van valakinek jó tapasztalata más kesztyűvel, hadd jöjjön. A tépőzár a csuklón szinte elengedhetetlen.

Gyors aliexpress kutatás azt adta, hogy ami minőséginek néz ki, az nem olcsóbb, mint itthon. Van esetleg valakinek bevált kínai kesztyűje? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#165562) ANOka válasza vince (#165561) üzenetére


ANOka
őstag

Amilyet te használsz, én is arra esküszök: nagyon bevált, ha használhatatlanná válik, akkor veszek egy újat.

(#165563) vince válasza ANOka (#165562) üzenetére


vince
őstag

Tegnap dobtam ki 4 párat, lyukasak voltak már, jellemzően a jobbosak - jobbkezes vagyok. Eddig őrizgettem őket, de hogy minek??? :F :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#165564) MittuDomain_ válasza vince (#165563) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Legközelebb tedd félre nekem, mindig a balosak mennek nálam tönkre. :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#165565) vince válasza MittuDomain_ (#165564) üzenetére


vince
őstag

Csak holnap reggel viszik el a kukát, addig még ki tudom menteni a balosakat, csak szólj :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#165566) pulutodurumo válasza vince (#165561) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én is ilyet használok, szerintem jobb nincs nála, csak más. Vagy négy fajtát kipróbáltam amikor olyan munkám volt, amihez kellett.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#165567) Donki Hóte válasza vince (#165561) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ósanteszkópraktikerobi bótokban 500 ft áron jó munkakesztyűket lehet venni. Mi most építkezünk, hetente elfogy egy pár kesztyű :(

De hogy ontopik is legyek, asszonynak ilyet szoktam rendelni . Kicsit finomabb, mint a durung munkakesztyűk.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#165568) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Sortársaim segitség!
feladatot adott "felsőbb" hatalom:
"szenzoros mosogatószer adagoló vásárlása."
szép legyen,tartós és olcsó.
kerestem a topicban,de a habosítós szappan adagoló nem jó, mit keressek?

Mivel össze vagyunk zárva semmilyen "prémium szolgáltatás" nincs itthon míg megoldást nem mutatok fel... (és nincs messze az ebéd....)

(#165569) petipetya válasza Ittnemaz (#165568) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt láttam nemrég, hátha jó nektek.

"nincs rá lezsóidő"

(#165570) Ittnemaz válasza petipetya (#165569) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

köszönöm meglesem :)

(#165571) maestro87


maestro87
őstag

Olyan mozgásérzékelős lámpát tud valaki ami beépített aksis és legalább 1 percig világít viszonylag nagyobb fényerővel? Kicsi legyen, falra fel lehessen ragasztani. :R Ha nincs aksisba, akkor jó az elemes is.

(#165572) band válasza Ittnemaz (#165568) üzenetére


band
csendes tag

itthol lehet(ett?) kapni a det-tól kb 2-3ezeré' adagolót - itt ugye a készülék olcsó, de általában az utántöltő drága -de kis erőszakolással szét lehetett szedni a tartályt és simán utántölteni filléres tecskó szappannal, nekem évek óta müxik így a tudomány... (ismerős monta, h neki csak pár utántöltést bír ki a cucc, mer a műanyag futyi megmihálylik a széterőszakolástól - nos azért szntem 1 próbát megér)

(#165573) xcvbxcvb válasza band (#165572) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ki kell fúrni a tartály tetejét és kész. Akkor nem kell lefeszegetni az alsó részét mindig.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#165574) Timmcsy válasza band (#165572) üzenetére


Timmcsy
tag

Nem kell mindig lefeszegetni! Az elso levetel utan vagd le a flakonon a ket kis pockot ketoldalt a menetrol. Ugyanugy visszazarhato, de legkozelebb siman le lehet venni kezzel, igy nem megy tonkre az allando feszegetestol es gyorsabb is. :K

[ Szerkesztve ]

(#165575) st6969


st6969
őstag

Srácok, mi most az ajánlott, megbízható wifi repeater és honnan érdemes rendelni? Teraszra tennék ki egyet. :R

(#165576) bul07


bul07
nagyúr

Hátha alapon

Original Xiaomi Mi band 3 Smart Watch OLED Display Heart Rate Monitor Bracelet International Version - Black
[link]
94d651
US$15.32

Ha nem lenen a kötelező szállítási díj ami majd 1000Ft(3$) még talán jó ár is lenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165577) szabi__memo válasza bul07 (#165576) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ennyiért vettem itthon újonnan négyest ;]

(#165578) bul07 válasza szabi__memo (#165577) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak olyan akció évente van jó esetben :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165579) vacs válasza st6969 (#165575) üzenetére


vacs
veterán

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro, itthonról a xiaomi.hu-n.
Lassan egy éve használom, hibátlan!
Ha jól nézem, akkor Kínából se kapod meg olcsóbban! :K

(^)(>.<)(^)

(#165580) petipetya válasza vacs (#165579) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az lehet, de mire Kínából megérkezik, addigra steril lesz a csomagolás :D Kivéve persze, ha itthon megfogja a postás.

"nincs rá lezsóidő"

(#165581) patomi válasza bul07 (#165576) üzenetére


patomi
őstag

Ebben a pillanatban ÁKn 8k alatt van, annyira nem jó ár. BG meg szvsz. kerülendő.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#165582) silvergod


silvergod
őstag

sajnos igaz lehet a csomagok karanténba rakása,4 csomagom érkezett 10 nappal ezelőtt,és ma ugrott mindegyiknél a track,hogy csak ma jöttek meg....10 nap ezek szerint a pihentetés. legalább már itt vannak...remélem még vagy 2 hét mire kihozzák.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#165583) Zeki válasza 8 (#165554) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#165584) Dluinet válasza silvergod (#165582) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Régen ez automatikus volt, hogy két hetet állt a Budaörsön a konténerbe, mire sorra került a kinyitása. :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#165585) silvergod válasza Dluinet (#165584) üzenetére


silvergod
őstag

igen,vagy többet... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#165586) zeon.hu válasza silvergod (#165582) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Minden csomagom 10-14 nappal azután kapom meg, hogy a TN szerint a kicserélőbe érkezik.

#?*@&!

(#165587) CHIPman válasza patomi (#165581) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Wow, ez új. Miért is kerülendő a BG?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165588) fateless válasza CHIPman (#165587) üzenetére


fateless
veterán

Ez nem egy kifejezett ok a BG kerülésére, hanem egyszeri tapasztalat: vettem egy tabot, ami boot loopba került. Küldtek firmware frissítéshez segítséget, nem oldotta meg.
Na, onnan kezdve semmi. Se normális válasz, se segítség. Paypalon keresztül sem.
Most már PP kezében van a dolog, másfél hónapig semmi pozitív hozzàllás.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#165589) patomi válasza CHIPman (#165587) üzenetére


patomi
őstag

Részemről kerülendő. Én olcsóbb cuccal jártam hasonlóan mint előttem és még az értékelést sem tették ki. Plusz szerintem az áraik sem olyan jók.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#165590) w.miki válasza patomi (#165589) üzenetére


w.miki
veterán

HDMI-ből USB-t csináló eszköz létezik?
Olyan, ami egy kézi kamera AV/HDMI videó jeléből USB adatokat csinál, mintha egy webkamera/endoszkóp lenne, amit PC/telefonra lehet kötni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165591) Dolphine válasza w.miki (#165590) üzenetére


Dolphine
addikt

Ilyenre gondolsz?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#165592) w.miki válasza Dolphine (#165591) üzenetére


w.miki
veterán

:Y ez online átalakítja a videó jelet PC-nek? :R
van esetleg olcsóbb , kínai klónja? :B

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165593) Dolphine válasza w.miki (#165592) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez olyan, hogy HDMI bemegy, PC USB-n meg meg tudod nézni a képet.
Én még nem találtam ennél olcsóbb / jobb alternatívát! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#165594) sphe válasza bul07 (#165526) üzenetére


sphe
senior tag

Több kínai eladóval is felvettem ilyesmi miatt a kapcsolatot. Azt írják egymástól függetlenül, hogy egy pár szállítmányozó cég (kínai posta is) tököl velük. Van hogy sokáig áll, aztán tovább küldik, van hogy a feladó kifizeti a szállítást majd a szállító cég törli és visszaküldi az eladónak egy hónap múlva vagy visszaküldi másfél hónap múlva mintha a címzett nem vette volna át, jelenleg sakkozni kell hogy hova mivel küldjenek. Nálam sok várakozással ugyan, de a yanwen, e-packet csomagok rendszeresen beérnek (valamint az RO kezdetűek, viszont azokért a Meest eu jóvoltából állandóan benzinkutakra kell járkálni hogy átvegyem, nem hozzák ki, úgyhogy az Aliexpress/Meest típusú szállítást kerülöm). Az eladóknál lehet kérni egyszer "extend delivery confirmation time" -ot üzenetben , így tovább védve vagy ezekben az időkben.

[ Szerkesztve ]

(#165595) csadi0011 válasza w.miki (#165592) üzenetére


csadi0011
őstag

Így keress rá: usb capture hdmi
Én is akartam venni, de nem mertem. Ha esetleg kipróbálnál egyet, írj róla. :))

(#165596) DeFranco válasza sphe (#165594) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt meg tudom erősíteni, több csomagunk is így jött meg ismerősi körben, hogy elküldték, parkolt, visszaküldték a feladónak (valószínűleg még kint), újraküldték, átjött, megint állt egy kicsit aztán rendben megérkezett.

több eladótól több időpontban rendelt többféle termék, és kb. azonos időben érkezett, valószínűleg egymás mellett utazhattak.

(#165597) Dolphine válasza w.miki (#165592) üzenetére


Dolphine
addikt

Talán ez?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#165598) azbest válasza w.miki (#165592) üzenetére


azbest
félisten

néhány "olcsó" usb dongle létezik. Csak akkor lesz velük pofára esés, amikor kiderül, hogy egy hdmi -> composite analóg átalakító -> sd analóg -> frame grabber megoldás van bennük.
A fullhd vagy 4k videó nem néz ki túl jól vhs minőségben :D

Szerintem olyat te nem akarsz.

(#165599) AndrewBlase válasza sphe (#165594) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Az eladóknál lehet kérni egyszer "extend delivery confirmation time" -ot üzenetben , így tovább védve vagy ezekben az időkben."

Amire az utóbbi időben magasról tesznek. A napokban több csomagom is már kifutóban volt a delivery conformation time-ból ( ~90 nap), kértem rájuk hosszabbítást még a lejártuk előtt, semmi reakció nem történt. Az elmúlt két napban 3 termékre nyomtam emiatt disput-ot, további kettőnek is ez lesz (várhatóan) a sorsa napokon belül. :((( Így 5 csomagom esett áldozatul a jelenlegi helyzetnek.
Ami megérkezett mostanság, az is több, mint 2 hetet dekkolt valahol kis hazánkban, mire kiszállították.

Miért mindig én???

(#165600) bul07 válasza AndrewBlase (#165599) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam az a furcsa hogy sima nem nyomon követősök ha nem is gyorsan de megjönnek

Bg-ről is márc 3, és márc 19 vásárlás és múlt héten megjött
aliról is bár ott volt csúszás a feladással , március közepi feladások jönnek meg, ilyen számok
LVS10060000**********, UW51******3CN, S000001*****27

Na de ami rendesen nyomon követhető Már 7-óta meg se moccan

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.