Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165351) luciferk válasza g_g_g (#165349) üzenetére


luciferk
senior tag

Ja ja, teljesen le volt merűlve, egy pár percre rá az írásomtól a led zöld színre változott vagyis teljesen feltöltődött. Úgy látszik 400mAh max töltő áramra van beállítva mert a töltő bírná, a H8 okost 2000mAh-rel tőltőm. Amúgy tökéletesen működik pedig az asszony pajtival felváltva nap mint nap használjuk.

(#165352) nightzone


nightzone
aktív tag

Alira 20usd alatt van most vmi használható általános kupon vagy kód?

(#165353) macilaci78 válasza spileraaa (#165350) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Láttam már használat közben normálisat, fHD 30fps, jó fókusz, jó fény. Nem az alis vacak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165354) Sanki válasza spileraaa (#165350) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem ez érkezett meg múlt héten. 720p-set rendeltem.
Főként azért vettem, hogy az autóban a kasztniba be tudjak nézni (vagy egyéb nehezen hozzáférhető/ látható helyekre), hogy milyen kábelek vannak behúzva pl..

Pár kép: (mindenféle állítgatás nélkül, csak bedugtam és feltelepítettem az appot és csináltam 1-2 képet)
[kép]
[kép]
[kép]

Nem tökéletes, de nem is arra szántam és nem is számítottam rá. :)

(#165355) w.miki válasza Sanki (#165354) üzenetére


w.miki
veterán

Melyiket vetted? Honnan tudni, hogy a telefonom támogatja-e?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165356) tonyrulez válasza DJ. Ru$y (#165285) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én táblázatba vezetem a rendeléseket, úgyhogy tudom csekkolni. Igaz 2016.10 óta rendelek Aliról, de a reward pontokat csak 2019.04 óta mutatja. 783 pontom van, és költöttem azóta $513-at.

4 8 15 16 23 42

(#165357) Sanki válasza w.miki (#165355) üzenetére


Sanki
addikt

Leírásban ott 1 telefon lista, az enyém pont szerepelt benne (Honor 8).
Ezt vettem:

Szerk.: bár most nézem, 1,5 métert rendeltem, ami náluk 1,1 métert jelent....

[ Szerkesztve ]

(#165358) Wajk


Wajk
addikt

AliExpress Baseus iPhone kábel
$1-os Store kuponnal (update: ha jól olvasom "All items in store", szóval más kábelekre, stb-re is OK!)
pl.: a kék 25cm-es (pl kocsiba stb) így $0.62, de a többiből is levonja OFC

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#165359) w.miki válasza Sanki (#165357) üzenetére


w.miki
veterán

Úgy látom van wifi-s endoszkóp is, az talán kompatibilis minden telefonnal. Másik

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165360) korpicschess válasza Wajk (#165358) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#165361) janakbacsi válasza luciferk (#165351) üzenetére


janakbacsi
őstag

arra figyelj, ha li-ion akku van benne, akkor annak nem tesz jót ha hagyod teljesen lemerülni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#165362) tonyrulez válasza Wajk (#165358) üzenetére


tonyrulez
őstag

Lehet csak én nem találom, hol van ez az $1 store kupon? Store kuponok között csak US $1.00 Orders over US $16.00 szerepel nekem.

4 8 15 16 23 42

(#165363) Wajk válasza tonyrulez (#165362) üzenetére


Wajk
addikt

május 1-ig jó, ezek limitált darabszámosok szoktak lenni, lehet már ki is pörgették. Remélem azért volt akinek sikerült

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#165364) Silent77 válasza tonyrulez (#165362) üzenetére


Silent77
veterán

Elfogytak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#165365) Jarod1


Jarod1
addikt

ilyen drónt rendelt már valaki?

[link]

(#165366) DeFranco válasza Jarod1 (#165365) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen

[ Szerkesztve ]

(#165367) DJGABI válasza Jarod1 (#165365) üzenetére


DJGABI
addikt

"mavic air nagytesó" :))

kammantani mindig is tudtak, inkább egy gps-es tello

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#165368) Vertigo18 válasza DeFranco (#165366) üzenetére


Vertigo18
addikt

Troll! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#165369) petipetya válasza DeFranco (#165366) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#165370) janakbacsi válasza Jarod1 (#165365) üzenetére


janakbacsi
őstag

kefés motor, nincs gimbal. felejtős.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#165371) spileraaa válasza Sanki (#165354) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi a képeket az alapján ez elég gyenge minőséget tud

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165372) sambenez válasza spileraaa (#165371) üzenetére


sambenez
addikt

Műteni szeretnél?

(#165373) Sanki válasza spileraaa (#165371) üzenetére


Sanki
addikt

$8-ért ennyit tud, én többet nem is akartam kiadni érte, szerencsére kuponnal $5.68 volt.

(#165374) spileraaa válasza sambenez (#165372) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem de a 4$ endoszkóp amit anno gearbestrol volt rendelve (3.5m Mini Android Endoscope [link] ) jobb képet keszit de eladtam mert az uj telefonom usb c a csatlakozoja

ezert akarok mást venni és legalább azt a szintet jó lenne ha hozna

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165375) zeon.hu válasza spileraaa (#165374) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És egy 100 Ft-os átalakító nem fért bele...? ;]

#?*@&!

(#165376) spileraaa válasza zeon.hu (#165375) üzenetére


spileraaa
senior tag

amikor eladtam nem tudtam hogy van átalakító vagyis mar késő bánat

de eleg jo aron sikerult eladjam igy kijon belole egy uj ara
csak kapnek valami jot es ha lehet jobbat mint ez elozo volt

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165377) w.miki válasza spileraaa (#165376) üzenetére


w.miki
veterán

lehet, hogy nem is ment volna átalakítóval

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165378) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

10-20k mAH között/körül mi az ajánlott típus bayről vagy aliról? Sima is érdekelhet, illetve napelemes változat is, ha azok érnek valamit.

(#165379) zeon.hu válasza w.miki (#165377) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy régi gagyi endoszkóp kamera itthon, megy átalakítóval c-type telefonon.

#?*@&!

(#165380) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok!

Megint csak egy kis csomagozás. Úton van pár csomagom még Kínából. Nagy ritkán frissülnek a követések, 1-2 be is futott mostanában. Viszont van két rendelésem, ami egy nap különbséggel ugyan az lett rendelve, ugyan onnan. Na ezekkel van egy kis kaland.

Április 2-án este alkalmazásban kaptam értesítést, hogy délben sikertelen kézbesítési kísérlet volt (home office+#maradjotthon idején no comment). Másnap megnéztem a postaládát, benne is volt egy értesítő, amin két követési szám volt, de április 3-i dátummal. És a számok sem egyeztek azokkal, amiket sikertelennek jelzett. Bementem postára, azt mondták, hogy másnap jöjjek vissza ez még nincs bent... Visszamentem másnap, szó szerint fél óráig keresték, mire lefénymásolták az értesítőt és elkérték a számomat, hogy keresik és hívnak, ha megvan. Következő héten bementem érdeklődni, de még mindig nem találták. Kérték, hogy a következő hét közepén érdeklődjek újra. Ma megtettem ezt is, de még mindig nem találják, de hívni fognak. Majdnem két hét telt el már.

Ilyenkor mi van? Mit lehet tenni? Követésben látszik mind a kettőnél a sikertelen kézbesítési kísérlet bejegyzés és utána semmi. És az a baj, hogy nem is 1-2 dolláros vacak kábelek, vagy tokok, hogy egy vállrándítással leírjam veszteségnek a dolgot. :/

(#165381) silvergod válasza Nabukin (#165380) üzenetére


silvergod
őstag

kell verni nekik az asztalt folyamatosan mert leszarják amúgy...nekem hasonló eset az volt,bedobott 2 értesítőt hogy jött csomag,ok irány a posta..egyik megvan másik nincs! ??...azt mondja véletlen írt kettőt biztos a kolléga? wtf? :D mondom keresse csak,nem hülye a kollégája...nincs meg.menjek vissza másnap,biztos visszavitték a központba..na jó holnap tali....megyek..nincs itt ma se,sajnálja...hát az gond ..nektek,mert én nem megyek el amíg meg nem keresitek,meg küld már ki a vezért..na jöttek keresték 3-an! Nincs itt Nincs itt!..már kezdtük elveszíteni a türelmünket :D amire marha nagy szerencsémre,akkor ért vissza egy utcai postás,beállt a sorba keresni,ő megértette hogy dobozt keressen,volt aki még akkor is a leveleket nyálazta át,amikor mondtam nekik valószínűleg doboz lesz...srác 2 perc múlva a dobozok közül..TESSÉK ITT VAN! azt mondja ez itt volt tegnap is :Y :D ááá ilyen nincs!,ha most nem erősködök simán benyelik a csomagom ..hát nincs itt,nem találjuk szöveggel..a többi balf*sz csak állt,ja megvan ..végre.. ok ,elnézést akkor...
szóval szeretik lazán venni a dolgokat néha...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#165382) Criminal017 válasza Criminal017 (#165021) üzenetére


Criminal017
őstag

A válaszolt hozzászólást érdemes először elolvasni... :B

Bementem a postára egy másik csomag miatt, amiről kaptam értesítést, erre a postás hölgy jön két csomaggal. Azt mondta, fogalma sincs mi ez, hetek óta itt hánykolódik, csak nem küldték vissza. Hozzáteszem, mindig megkérdeztem, hogy "nincs más a nevemre?" "Neeem, nincs, megnéztem"... Egyszerűen eszem megállt. 103. napon kaptam kézhez, kitudja mióta állt ott náluk... :(((

[ Szerkesztve ]

(#165383) spileraaa


spileraaa
senior tag

ha alin egy storebol rendelek ket dolgot mindegyiknek van kulon szalitasi dija
remelem kulon kulon adjak fel es nem egyben
mert ha egybe akkor felakad a vamon

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165384) petipetya válasza spileraaa (#165383) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha biztosra akarsz menni, akkor megrendeled az egyiket, megvárod amíg postázzák, és azt követően rendeled meg a másikat. Tapasztalatom alapján egy eladó egyben küldi a két vagy több megrendelt terméket, legutóbb például egy toll és fogkefék voltak belepaszírozva a borítékba :)

"nincs rá lezsóidő"

(#165385) Beni2360 válasza spileraaa (#165383) üzenetére


Beni2360
félisten

Biztosan több csomag lesz mivel más helyen dolgozik mindkét illető a raktárakról nem is beszélve. Énnekem volt már 3 bolt 1x fizetés 3 csomag.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#165386) petipetya válasza Beni2360 (#165385) üzenetére


petipetya
nagyúr

Arról nem volt szó, én úgy értettem hogy egy eladótól rendeli a két cuccot. Különben okafogyott a kérdés.

"nincs rá lezsóidő"

(#165387) Beni2360 válasza petipetya (#165386) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezen átsiklottam mivel én magyarul szoktam írni: egy storebol rendelek :U
Akkor két rendelést kell leadni, két rendelési számot kap és külön küldik, de lehet a megjegyzésben oda írni, hogy külön külön. De ők is tudják a áfa dolgokat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#165388) citkar válasza spileraaa (#165383) üzenetére


citkar
addikt

Talán külön csomagolják, de a tuti, ha akkor rendeli az ember a másodikat, ha elindult az első. Ha jelzed nekik a problémát és rugalmasak, talán külön adják fel így is.

(#165389) tomazin


tomazin
veterán

akinek jött már meg maszk eu raktárból leírná, hogy mi a tapasztalat? ugyanis eddig inkább nem rendeltem, mert elég valószínűnek tartom, hogy semmit nem véd. (de a reményhal meg utoljára)

[ Szerkesztve ]

(#165390) CHIPman válasza tomazin (#165389) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Milyen tapasztalatra gondolsz? Szerintem senki nem érzi, hogy mennyire engedi át a vírust.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165391) w.miki


w.miki
veterán

Horkolás elleni szájzárat használ valaki? Mi az ami jó lehet?
Fejöv1, 2, fogizé, nyelvfogó, szájtapasz1, 2 ? Mit ajánlatok?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165392) Mr.Csizmás válasza w.miki (#165391) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet jó lenne neked: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#165393) -secret- válasza w.miki (#165391) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Oldalra fordulva is horkolsz?

(#165394) erdey_a válasza w.miki (#165391) üzenetére


erdey_a
őstag

minden kütyü horkolás ellen egy középkori kínzóeszköz.
műttesd meg, tb támogatott, és működik. én kb. 10 éve csináltattam meg (nem volt apnoe meg semmi extra gondom, "csak" úgynevezett szociális horkolásom, amivel nyilván másokat zavartam.)

Vérboci

(#165395) w.miki válasza -secret- (#165393) üzenetére


w.miki
veterán

azt nem tudom, akkor alszom :DDD
de szerintem nyitva van a szám, mert van amikor nedves lesz a párna

(#165394) erdey_a: Hogy zajlik egy ilyen műtét? Mennyi utánajárás volt? Hogy érzed magad azóta?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165396) erdey_a válasza w.miki (#165395) üzenetére


erdey_a
őstag

privi ment

Vérboci

(#165397) _q válasza erdey_a (#165394) üzenetére


_q
addikt

Orrsövény műtét? Ha igen édesapám ugyan úgy, ha nem jobban horkol mint előtte.

(#165398) avena71


avena71
tag

erdey_a:

Ez engem is érdekelne :)

[ Szerkesztve ]

(#165399) erdey_a válasza _q (#165397) üzenetére


erdey_a
őstag

nem... rádiófrekis garat és orr "sütögetés".

a terápia attól függ, ki hol horkol (garat, orr, mindegyik, laza szövet, rezgő nyelvcsap, stb.)
először vizsgálat kell

Vérboci

(#165400) _q válasza erdey_a (#165399) üzenetére


_q
addikt

Köszi, nem tudtam, hogy ilyen is létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.