Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165151) DeFranco válasza Met (#165148) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és hova lehet fordulni az ügyben?

(#165152) Met válasza DeFranco (#165151) üzenetére


Met
nagyúr

Posta.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#165153) Metacska válasza oszy (#165150) üzenetére


Metacska
aktív tag

M365 Pro :)

@Zoli-bácsi: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#165154) macilaci78 válasza Metacska (#165147) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szaktopikban kapsz ajánlást lámpára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165155) MittuDomain_ válasza Metacska (#165153) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az SFL-01 egy k jó cucc, vegyed-vegyed.
Most kicsit drága, de ennyiért is jó vétel és talán hamar megjön.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#165156) werszomjas válasza DeFranco (#165145) üzenetére


werszomjas
őstag

Bocsi :DDD

Nekem viszont van egy csomagom ami trcaking szerint 03.21 óta bejövő küldemény átvétele a kicserélőben állapotban van.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#165157) DeFranco válasza werszomjas (#165156) üzenetére


DeFranco
nagyúr

semmi gond, addig az egyiket ideadod :D

(#165158) band


band
csendes tag

Márc 25én rendeltem lengyel raktárból sebészi maszkot, ma ideért, fasza - ha van itt valaki aki gyógyászatban dolgozik és nincs neki, akkor a felét (20db) felajánlom neki ingyé -keressen privben (bp)!

(#165159) w.miki


w.miki
veterán

Tablethez (is) jó (bluetooth?) vezeték nélküli egeret tudnátok ajánlani olcsón?
Akár EU, vagy HU raktárból 3e Ft alatt. #egér

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165161) w.miki válasza SzabóTamàs90 (#165160) üzenetére


w.miki
veterán

jó, akkor ami jó.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165163) CHIPman válasza SzabóTamàs90 (#165162) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mallon pont akció van, 20% minden logitech termékre az ott lévő kuponnal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165164) vargalex válasza CHIPman (#165163) üzenetére


vargalex
félisten

Gyorsan ránéztem, mert fiamnak éppen tegnap rendeltem egy alap vezeték nélküli egeret. Logitech M185 (kék). A Mall-on 5290 Ft. Még kedvezménnyel sem közelíti meg az általam fizetett 2798 Ft-ot. Ráadásul ma már nálam is van az egér...

Alex

(#165165) Beni2360 válasza vargalex (#165164) üzenetére


Beni2360
félisten

És ez Bluetooth-os?
Mert én Csatlakozó típusa: USB wireless vevőegységet olvasok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#165166) vargalex válasza Beni2360 (#165165) üzenetére


vargalex
félisten

Nem konkrét ajánlat volt és nem is bluetooth-al kapcsolatban írtam, hanem az akcióra...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#165167) CHIPman válasza vargalex (#165164) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szuper, attól még a komolyabbak jó áron vannak így, én azokat néztem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165168) fradi81


fradi81
veterán

SoundPEATS Bluetooth 5.0 True Wireless Earbuds

Próbálta már valaki? A 25$ alatti tesztben találtam, az értékelései szerint jóféle. AZ előző ROCK bt füles ma megadta magát, szerintem a töltő ki-be dugdosás lett a veszte már nem reagál semmire, tws-nél ez legalább nincs.

moto g72, Ninebot d28e

(#165169) kamant


kamant
csendes tag

Sziasztok!
Megbízható autós indításrásegítőt (zsebbika) tud valaki ajánlani normális áron? Itthon 17eFt-tól láttam, annyit nem akarnék érte adni.
Köszönöm.

(#165170) Dluinet válasza kamant (#165169) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Global 007
max 1.5 benzines-ig

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#165171) macilaci78 válasza kamant (#165169) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mit akarsz bebikázni? Smart, vagy SQ8?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165172) citkar válasza kamant (#165169) üzenetére


citkar
addikt

Rendeltem nem rég egy Baseust, mondjuk akkor kuponnal 33 USD volt, most 43 (de szerintem lesz ez még akciózva). Ha nem sürgős pár dolgot tudok róla mondani, ha megérkezik. Persze gondolom gyakorlati próba érdekelne, azt nem tudom mikor lesz :D Viszont több, mint 1000-n jeleztek vissza ennél a terméknél és pozitívak, többen additional feedbacknél írták, hogy jól vizsgázott, 1.6-os motorig láttam visszajelzést (találtam még nagyobbat: Helped to start 2.0 tsi engine from 2nd attempt. és Launched 3 liters V6 AT-21 days without battery.). Gondolkodtam egy olcsóbb eszközön, találtam is, amelyiknél volt elég sok pozitív visszajelzés (ha nem is ennyi), de azt nem USB-n lehetett tölteni, több töltőt meg nem akarok. Felmerült Xiaomi (70mai) is, de nem tűnt úgy, hogy megérje a felárat, ha sürgős, ez utóbbi kapható nálunk is, de drágábban.

(#165173) petipetya:
Suitable models : gasoline vehicles with a displacement of less than 4.0 L or diesel vehicles with a displacement of Less than 2.5 L​
Ha teszel bele egy 1,6-os benzinest szerintem tuti bebikázza :D

[ Szerkesztve ]

(#165173) petipetya válasza citkar (#165172) üzenetére


petipetya
nagyúr

IFA teherautóhoz is jó lehet?

"nincs rá lezsóidő"

(#165174) #00137984


#00137984
törölt tag

Ázsiacenter.com webárúház mennyire tekinthető megbizható forrásnak. A kérdést érintő témában az Aliexpress volt egyszer itt megemlitve. Érdemes innét rendelni alacsony ősszegben vagy nagyon kamúszaga van? :F Nem gond, ha lassan érkezne meg az árú csak megküldjék (1 hét vagy 1 hónap az most nekem mindegy).

[ Szerkesztve ]

(#165175) Donki Hóte válasza petipetya (#165173) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kerékkitámasztónak természetesen jó ahhoz is :C

#165174 Zsébernardo

Komoly cég nem lehet, ha ilyen leírással hirdetnek bármit is:

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#165176) gboszi válasza #00137984 (#165174) üzenetére


gboszi
senior tag

Mi az a dolog, amit semmi más megbízható oldalon nem találsz? :F

"If you're good at something, never do it for free!"

(#165177) ktommy91


ktommy91
addikt

Rendelhető a Xiaomi Redmi Note 9S EU raktárból.
4/64GB verzió: 204.19 EUR
6/128GB verzió: 234,75 EUR
[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#165178) #00137984 válasza gboszi (#165176) üzenetére


#00137984
törölt tag

Mini Bowling/Teke készlethez apró méretű fabábú készlet (10db), ami méretben nem is túl nagy és nem olyan pici mint ami a társasjátékokban van.
Ha talátam volna már eddig megfelelő méretben és itt az üzletekben, akkor már megrendeltem volna a megbizhatóbb forrásokból.

[ Szerkesztve ]

(#165179) #00137984 válasza Donki Hóte (#165175) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezt a másik webshopot most találtam... AliExpress.hu A forrás ugyanaz lehet, de a kérdés inkább az, ha mégis ilyen helyekről rendelünk, akkor mennyi esélyünk lehet megkapni amit kinéztünk. Ha egy másik webshopon keresztül szerzik meg és hosszabb ideig kell várni, de megérkezik a csomag az most nem számit... Tudomásom szerint egy ilyen webshop ősszeállitása olyan 40ezer forintért kivitelezhető, vagyis azért mégis egy szabályozás jó lenne az ilyen cégekre. Amelyik kamuzik vagy nem legálisan müködik, azt meg automatikusan leszedetni a netről, hogy a keresőbe se találja meg senki ezeket. Ázsia Center amúgy az ország több pontján van és létező üzletekről van szó...

[ Szerkesztve ]

(#165180) Saccco válasza ktommy91 (#165177) üzenetére


Saccco
nagyúr

Marha jól néz ki. Oldalra helyezett ujjlenyomat olvasó is jó. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#165181) Degeczi válasza ktommy91 (#165177) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gyanús, h nem említ NFC-t.

[ Szerkesztve ]

(#165182) kamant válasza macilaci78 (#165171) üzenetére


kamant
csendes tag

Jogos, lemaradt: Suzuki Ignis, 1.3 benzines és váltás esetén sem nem várható, hogy sokkal nagyobbra cserélnénk.

(#165183) #00137984 válasza gboszi (#165176) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ázsiacenter.hu oldalon [link]
Aliexpress.hu oldalon szintén ott van amit szeretnék... [link] :F
Egy szó mint száz, ezt igy nem találtam meg más helyen ahol a rendelést egyszerűen leadhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#165184) tranceplanet válasza kamant (#165169) üzenetére


tranceplanet
addikt

Indítás rásegítő? Ezz a cucc valóban működik srácok, nekem vannak kételyeim?
Múltkor egy ilyen zsebbika kábellel próbáltunk bebikázni egy swift-ről egy chevrolet spark (900 cc) járgányt sikertelenül. Havert fel kellett hívnom, hozzon egy "igazi" bika kábelt, azzal pöcc-röff volt. Az a megfelelő, ami kisujjnyi vastagságú szigetelés nélkül, szóval baszó legyen ne tyúkbél!

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#165185) sambenez válasza tranceplanet (#165184) üzenetére


sambenez
addikt

Működik a zsebbika, de nem két autó közé kell kötni a kábelét.
Meg persze be kell tartani a korlátait ami a leírásában is szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#165186) ace22 válasza #00137984 (#165179) üzenetére


ace22
tag

Nyilván az aliexpress.hu is kínai hátterű: "Lelvelezési cím" :DD

Az ékezetek hiánya, a csapnivaló helyesírás, az angliai telefonszám az ügyfélszolgálat eléréséhez mind-mind a bizalmat erősíti...

(#165187) erdey_a válasza #00137984 (#165183) üzenetére


erdey_a
őstag

aliexpressről (az eredetiről, nem a hu-ról) miért nem jó?
beírtam a keresőbe hogy "Unfinished Wood Doll Bodies" és lőn kismillió találat

Vérboci

(#165188) Dluinet válasza tranceplanet (#165184) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha legalább 80%-ra van töltve a zsebbika, akkor működik.
Ha 75% alatti töltöttséggel rendelkező zsebbikával próbál valaki bikázni, akkor láthatja, hogyan pukkan el, vagy utána többet az a zsebbika már semmit, vagy nagyon pici motort indít el.

Indítás rásegítő a neve, tehát az akkunak benne kell lennie az autóban és legalább a műszerfalnak világítani kell, hogy valamire rá tudjon segíteni a zsebbika.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#165189) w.miki


w.miki
veterán

Huawei Band B0 vastagságú (vékonyságú) megbízható okos karkötőt tudnátok ajánlani?
A lényeg, hogy rezgéssel jelezze a hívást, más nem kell.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165190) MADcat válasza w.miki (#165189) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Xiaomi bip.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#165191) w.miki válasza MADcat (#165190) üzenetére


w.miki
veterán

szimpatikus, csak hát az ára.... az nem.
Létezik olyan okoskarkötő, ami vékony, tud rezegni, de nincs benne pulzus/EKG/vérnyomás stb mérés, csak BT?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#165193) HKorn válasza w.miki (#165191) üzenetére


HKorn
addikt

Erre a célra egy Mi Band 1 vagy 2 is megfelelő, de miért lényeges hogy ne legyen benne pulzusmérés?

Amúgy a Huawei B0 nem tud pulzust mérni, rezegni tud hívásra, de full nőies a dizájn, meg picike is, magamnak biztos nem vennék.

Run&Ride

(#165194) oszy válasza HKorn (#165193) üzenetére


oszy
veterán

Nem is kell neki bele pulzusmérő!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165195) Degeczi válasza HKorn (#165193) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tavaly még a Lenovo Watch 9 is megfelelt volna ilyen célra, mert lényegében semmi mást nem is tud, mint hívásra és SMS-re rezegni, a lépésszámlálása és alvásfigyelése vicc kategória, értesítést pedig csak pár, főként kínai alkalmazáshoz lehet rendelni, de legalább cserébe kellemesen letisztult a design, min. fél évig nem kell foglalkozni vele, elketyeg egy CR2032-ről, és kellően olcsó is - de ez már nem igaz, mert közben leálltak vele, a maradék példányokat meg már nem olcsón próbálják elszórni.

(#165196) vargalex válasza oszy (#165194) üzenetére


vargalex
félisten

Azt tudja a kolléga szerintem. A kérdése inkább arra vonatkozhat, hogy miért baj, ha van benne? Ha nem kell, ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#165197) pulutodurumo válasza oszy (#165194) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És ha van benne? Nem kötelező használni. Gondolom azért keres olyat, mert azt szeretné, hogy olcsóbb legyen. Csakhogy már lassan egy bizsu karperec is "smart". Én is inkább egy Mi Band 3-at javasolnék ha van annyiért, amennyit költeni akar.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#165198) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Gondolom, azért nem kell neki a sallang, mert annyival is olcsóbb eszközt szeretne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165199) oszy válasza macilaci78 (#165198) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is ez jött le!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165200) DJ. Ru$y válasza #00137984 (#165183) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos nem aliexpressről postázzák tovább haszonnal. Tessék a bábuid. A leírása full angol, ott az angol neve, arra is rá lehet keresni. Ez meg ránézésre képekre ugyanaz, biztos van belőle olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.