Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165601) CHIPman válasza patomi (#165589) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az értelmes termékek 80-90%-ára van kupon, ami a "versenytársak" alá viszi az árakat, tehát az áras dolgot ki is lőhetjük, a gariztatás pedig kínában mindig lutri. Csak hogy ne tántorítsuk el az embereket feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165602) JoinR válasza CHIPman (#165601) üzenetére


JoinR
senior tag

Kb. 1 éve csak a 200 pontért bárki által kiváltható 20%-os kuponokkal vásárolok :DDD
Persze nem pár dolláros cuccokra lövöm el.

(#165603) petipetya


petipetya
nagyúr

Van olyan kipróbált és bevált NFC másoló, amivel a jobb alsó sarokban lévő kék kapunyitót (13.56MHz NFC RFID IC Tag) tudnám lemásolni egy fele olyan vékony, vagy még kisebb valamibe, amit szintét a kulcscsomón hordhatok? Idehaza kapható, csak ennyit nem adnék érte.

Ilyet találtam alin, ahol a 125KHz láttán megállt a tudományom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#165604) petipetya válasza petipetya (#165603) üzenetére


petipetya
nagyúr

Letelt az 5 perc... Ezzel a masinával (125KHz -13.56 MHz) elviekben le tudnám másolni a kapunyitómat ebbe a karkötőbe, matricába vagy lapos korongba?

"nincs rá lezsóidő"

(#165605) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

EM4305-os tagokra masoltam kapunyitót, ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#165606) Bendegúz98 válasza petipetya (#165604) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

ez az SK658-es volt
EM4305-os 125khz-es tagokat tudsz masolni mint az a jobb also. Van alin kartya korong karperec kismacko ...

(#165607) vwpolopg válasza bul07 (#165600) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem semmi rendelt cuccom nem jött meg február vége óta. Amit BG-ről rendeltem és trackinges volt, sose hagyta el kínát, majd 28 nap után írt a BG, hogy nem tudják kézbesíteni és refundot adnak... Szóval nem mindenhol ilyen jó a helyzet sajna mint nálad :(

(#165608) bul07 válasza vwpolopg (#165607) üzenetére


bul07
nagyúr

BG rendelésem nem volt nyomon követhető
Lehet a regisztrált cuccokkal van baj

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165609) ace22 válasza bul07 (#165608) üzenetére


ace22
tag

A regisztrált cuccok befagytak...
A nem regisztrált cuccok nem jönnek... Van, ami decemberi rendelés... :(
A BG négy hétig ült egy rendelésen, aztán lemondta. Három hét múlva kaptam vissza a vételárat.
Ez a mese is hogy megváltozott. :)

(#165610) Blaise válasza ace22 (#165609) üzenetére


Blaise
veterán

December végén rendeltem Gearbestről egy atkaporszívót, januárban adták fel elvileg DPD-vel, de ennyit mutat, meg se mozdul:

DPD data centre, Order information has been transmitted to DPD.

Próbáltam náluk refundot kérni, nem akarták érteni, nemrég eszkaláltam a PayPal-nak.

(#165611) Jarod1 válasza petipetya (#165603) üzenetére


Jarod1
addikt

van alkalmazás ami ezt tudja androidra

Nfc task a neve(nfc tools)
copyzni tudsz tagokat,
le tudod védeni az nfc-t törlés ellen,
jelszóval védeni.

én a matricákat használom.

(#165612) patomi válasza CHIPman (#165601) üzenetére


patomi
őstag

Csak leírtam a véleményem(ezt ki is emeltem), mint, ahogy te is. Pár dolog ami engem érdekel: Ezt alin $33-ért vettem, ez alin $32 jelenleg. Ez most is $25 alatt van alin. Plusz alin is vannak kuponok.
Nem tom mit vitt a versenytársak alá.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#165613) CHIPman válasza patomi (#165612) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A banggood versenytársai a Gearbest, Geekbuying és hasonlók, ahol normális (esetleg áfamentes) szállítási lehetőségeket kapsz, esetleg néhány terméknél EU raktárat, nem egy random kínai aki postán adogatja fel az alin megvásárolt cuccokat. Nem értem a példákat, tökmindegy a kiindulási ár, ha kuponokkal lejjebb viszed, nem? :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165614) patomi válasza CHIPman (#165613) üzenetére


patomi
őstag

Nem tudom te miről beszélsz. Te hoztad fel a versenytársakat. Én árakról beszéltem. Nyugodtan vásárolj azokon az oldalakon. Kuponnal :D . Én nem teszem. Jó éjt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#165615) zoltan6 válasza petipetya (#165603) üzenetére


zoltan6
őstag

Szerintem kevered a két különböző technológiát.van RFID meg NFC, hasonló elven működik,de nem ugyanaz.Neked RFID másoló kell.

(#165616) Zeki


Zeki
nagyúr

Konnektorba dugós Bluetooth-tal ki-be kapcsolható konnektort keresek.
Köszönöm!

(#165617) solti válasza Zeki (#165616) üzenetére


solti
senior tag

konnektorba bedugod a Bluetooth fülesed, lekapcsolja a többit simán...

[ Szerkesztve ]

(#165618) zeon.hu válasza Zeki (#165616) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor már inkább wifis megoldást keress!
Nekem Sonoff van, de biztos ajánlanak újabbat itt majd.

#?*@&!

(#165619) Vale_46


Vale_46
csendes tag

Sziasztok, Jeeback G2-t melyik eladónál érdemes beszerezni, illetve aki rendelt, VÁM-on megfogták a csomagot? Előre is köszi!

(#165620) Criminal017


Criminal017
őstag

Ennél mi lehet az igazság? Svédektől indult el április 14-én vagy a posta sumákol?

(#165621) azbest válasza Criminal017 (#165620) üzenetére


azbest
félisten

Egybevág az kétféle adat. Nem látok különbséget.

Regisztrálj be a posta oldalán és belépve nézd meg a magyar posta keresőjében, akkor talán megjelenik az is, hogy már lerakták itthon, csak a posta még nem dolgozta fel a konténert.

De az is meglehet, hogy a külföldi posta már átadta szállításra, de nem volt még szabad repülőgép kapacitás, hogy el is hozza, akkor meg náluk vár. Bár a magyar oldali állást valószínűbbnek tartom, mert évek óta előfordult már amúgy is, hogy 2-3 hétig nem dolgoztak fel beérkezett konténert.

Egyébként meg kínából jön, nem? Ha svéd nyomkövetési száma van, akkor lehet még nem ért a svédekhez sem, mert nincs svéd postás bejegyzés csak magyar és cainiao.

[ Szerkesztve ]

(#165622) Blackmate


Blackmate
senior tag

Ahogy olvasgatom a legfrissebb hozzászólásokat az jön le nekem, hogy egyre nehezebben jönnek meg a csomagok Kínából. Ez igaz a most megrendeltekre is, vagy csak a dec/januári csomagok "ragadtak be"?
Egy egyszerű ODB2 olvasót akarok rendelni, de ha beláthatatlan időn belül jönne meg, akkor inkább beszerzem kishazánkból. Még ha 2x áron is :(

(#165623) kmarci25 válasza Zeki (#165616) üzenetére


kmarci25
veterán

Ilyet vettem, összesen 3at. Tuya appal lehet vezérelni. BW wifi konnektor.
Meg kell várni, míg lejjebb megy az ára, én darabonként 9.99ért vettem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#165624) CHIPman válasza kmarci25 (#165623) üzenetére


CHIPman
nagyúr

BGP6Pro kuponnal most is annyi.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#165625) citkar válasza kmarci25 (#165623) üzenetére


citkar
addikt

Ezt is bluetoothon kapcsolgatni?

(#165626) kmarci25 válasza citkar (#165625) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem Bt, wifi.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#165627) anorche1 válasza Criminal017 (#165620) üzenetére


anorche1
őstag

Ugyan ez valam nalamis, ugyanezekkel a datumokkal es idopontokkal.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#165645) Zeki válasza kmarci25 (#165623) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#165646) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem pár hozzászólást.
Off off!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#165648) Criminal017 válasza azbest (#165621) üzenetére


Criminal017
őstag

A Cainiao "hand over to airline 03.21" és a Posta "consignment departure 04.14" nem estek nekem egybe. Meg az volt a furcsa, hogy ezek a postás bejegyzések tegnap egyik pillanatról jelentek meg, eddig a Posta rendszere nem látta.

Regisztrálva vagyok a posta.hu-n, de semmi más nem látszik...

(#165649) Imy válasza biega (#164191) üzenetére


Imy
veterán

"EU priority line" ez biztos? Mert most rendeltem 50$-ért cuccot, nem lenne jó, ha kellene fizetnem.

(#165650) Dr.NX válasza Blaise (#165610) üzenetére


Dr.NX
addikt

Melyik atkaporszívót rendelted? Én is nézegetem őket, hogy kéne egy.
Úgy látom, hogy kb. a Xiaomi almárkáiból lehet választani, de nagy különbségeket nem vélek felfedezni.

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.