Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165951) wwenigma válasza w.miki (#165950) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Óra kütyü kupon expired hal istennek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165952) janakbacsi válasza w.miki (#165950) üzenetére


janakbacsi
őstag

Kupon lejárt az órához.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#165953) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Valami jóféle bicikli lámpa szettet és computert keresek. Mik az ajánlottak?
Jövő héten jön a bringa :C

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#165954) petipetya válasza w.miki (#165950) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xiaomi Mijia BT4.0 Bluetooth Wireless Smart Electric Digital Indoor&Outdoor Hygrometer Thermometer Measuring Tools Set

kupon: BGxm485
Order Subtotal: US$18.90
Coupon: -US$6.91
Shipping Fee: US$2.50
Shipping insurance:US$0.38
Grand Total:US$14.87

"nincs rá lezsóidő"

(#165955) macilaci78 válasza Donki Hóte (#165937) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt nem említette, hogy egyáltalán használni szeretné.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#165956) oszy


oszy
veterán

Ez vajon miért ír ki ilyen hibát? :(

hiba

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165957) gyapo11 válasza Sanyesz. (#165953) üzenetére


gyapo11
őstag

Lámpa nálam az első egy csőlámpa egy 2 $-os tartóval, 360 fokban forgatható, ebből én 30-40 fokot használok, a függőleges kormányoszlopon van, így lehet le-föl buktatni. 18650-es akkuval megy a lámpa, fénye elég, arra kell figyelni, hogy ne vakítsa el a szembe jövőt, de erre jó a billenthetőség.
Hátul egy 2.5 $-os beépített akkus talán 5 vagy 6 programos, gumigyűrűvel rögzíthető lámpácska, féltem a beépített akkutól, de kikapcsolva nem merül, és az én rövidebb biciklizéseimet simán bírja, nem tudom mennyit megy egy töltéssel, biztos a programtól is függ.

A computerrel meg úgy jártam, hogy volt pár, általában CR2032 elemmel, és pont ezzel volt a baj, lefagyott, valószínűleg pillanatnyi kontakthiba miatt. Ezeknek az elemeknek a kontaktusai szemre is vackok, nem tudom miért nem találtak egy megfelelő foglalatot hozzá. Resetre sem reagált, ki kellett venni az elemet, innentől az adatok elszálltak. Amúgy jó lett volna a kijelzés 4 sorban rengeteg féle adatot mutat. Elemcserénél is csak a total távolságot jegyezte meg, szóval nem OK. Vettem a már korábban is említett gps-es, beépített akkus Meilant (20 $), ennél figyelni kell a töltésre, kis leddel jelzi ha merül, akkor föl kell tölteni, de semmiféle működési zavart nem láttam, kevesebb adatot tud, de stabil. Vannak drágábban több adattal, mellpánttal, pedálszenzorral működők is, de az már a 40-50 $-os kategória.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#165958) fess válasza Sanyesz. (#165953) üzenetére


fess
őstag

Computert várj a Lidlben, vezetéknélküli, tartós. Én kb.5-6 éve használom

[ Szerkesztve ]

(#165959) tserrof77


tserrof77
senior tag

Sziasztok!

Amcsiból rendeltem cuccokat (kockás kártyajáték tartozékai) 44$ értékben április 2-án, bankkártáyval fizetve. Az eBay rendszere szerint április 8-a óta Jamaicában (NY) dekkol a cucc, az USPS szerint is, ellenben az eldó által küldött link alapján április 9-én Budapest van "Mail preparation" megnevezéssel. :Y :Y

Posta, Vámhatóság, DHL felhívva, semmit nem tudnak a csomagról, a postától annyit pluszban megtudtam "nemhivatalosan" hogy szerintük is Jamaicában dekkol. Ennyi idő elteltével nyissak Case-t, vagy várjak még?

Köszönöm a segítséget. :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#165960) bul07


bul07
nagyúr

Baseus Type C to Type C kábel, mondjuk Samsung gyári töltőhöz egy 2m verzió

Baseus USB Type C Cable To USB C Cable For Samsung S10 Xiaomi Mobile Phone USBC PD Fast Charging Charger Cord USB-C Type-C Cable
[link]
Van két kupon is 1/1.01 és 2/2.01-es
Így
2m->1.75$

Én vagy 10 hónapja használok egy 2m verziót, A70-el simán megy a gyors töltés vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#165961) Sanyesz. válasza gyapo11 (#165957) üzenetére


Sanyesz.
őstag

és (#165958) fess

Köszi. Körülnézek. Nemrég adtam el egy Zanflare F1-et. Lehet, ide jó lett volna...

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#165962) Wajk válasza bul07 (#165960) üzenetére


Wajk
addikt

köszi a tippet, ellenben még jobb a helyzet. Ahogy nézem a kuponok érvényessége: "All items in store" ;) mind a kettő

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#165963) Bendegúz98 válasza Sanyesz. (#165961) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#165964) petipetya válasza tserrof77 (#165959) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elkérhetem az eladó által küldött linket az azonosító nélkül? Nekem is pont ezon a shorting centeren keresztül jön egy USPS cucc, amely onnantól követhetetlen. Csekkolnám a linkeddel.

"nincs rá lezsóidő"

(#165965) nightzone


nightzone
aktív tag

YKZ 20000-30000 mAh powerbankok jóárasítva 5usd store kuponnal: [link]

Pl: 20000mAh+Type-c kábel a store kuponnal+moneygun 1 usd-val appból 10.46 USD.

Nem tudom milyen a márka, nem ismerem, de ennyiért vsz megéri.

(#165966) kano válasza nightzone (#165965) üzenetére


kano
nagyúr

Most van akcióban itthon is a Mi Store-ban a Xiaomi powerbank 3k-ért, mondjuk az csak 10Ah-s, de nagyon jó ár érte.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#165967) A214 válasza Bendegúz98 (#165963) üzenetére


A214
aktív tag

A" BLF " kóddal kocsit olcsóbb minden ha jól emlékszem.

(#165968) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !
Xiaomi Yeelight YLKG08YL Smart Light Switch tudtok hozzá kupon Kódot ? Jó lenne EU-ból.
:R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#165969) petipetya válasza Andrej1 (#165968) üzenetére


petipetya
nagyúr

Yeelight YLKG08YL Smart bluetooth Wall Pasted Dimmer Light Switch for Ceiling Lamp (Xiaomi Ecosystem Product)

Ship From: UK
kupon: BGUKBEDM
Order Subtotal: US$14.55
Coupon: -US$3.96
Shipping Fee: US$0.00
Grand Total:US$10.59

"nincs rá lezsóidő"

(#165970) Andrej1 válasza petipetya (#165969) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Király vagy , köszönöm szépen. Működik 2db-ot bezsákoltam :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#165971) spileraaa


spileraaa
senior tag

tudtok mondani valami jó buta telefont ami vizalo kinabol?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#165972) Saccco válasza spileraaa (#165971) üzenetére


Saccco
nagyúr

[link]

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#165973) oszy


oszy
veterán

Hány Ft most a vám- és áfamentesség? 10.000 Ft-ig belefér?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165974) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Valaki rendelt már utólag porszűrőt gépházba?
Van egy Corsair 270R gépházam, amiben felül és elől nincs porszűrő csak a tápnál. Lehetne beszerezni hozzá utólag?
Valami DIY cuccra gondoltam + mágnes hozzá, ez pl jó lehet?

1m Computer Mesh 30CM DIY PVC PC Case Fan Cooler Black Dust Filter Network Net Case Dustproof Cover Chassis Dust Cover new

1Meter/lot Rubber Magnet 10*1 20*1 30*1 mm self Adhesive Flexible Magnetic Strip Rubber Magnet Tape width 10mm/20mm/30mm

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#165975) edk- válasza oszy (#165973) üzenetére


edk-
őstag

37 euró.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#165976) Sungoo válasza bul07 (#165960) üzenetére


Sungoo
addikt

Én Iphone-hoz használok egy 2 métereset, kiváló. A gyári kábelek minősége sehol sincs ezekhez.

(#165977) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Headsetet szeretnék rendelni, jelenleg a Plantronics Explorer 55-öst használok de irreálisan drága lett, szóval nem szeretnék érte 10e adni. Igazából az a lényeg hogy zajszűrős legyen.

Bármilyen kulcsszót szívesen fogadok, mert nem találok csak simákat.

(#165978) tlala


tlala
addikt

Május 8-án megérkezett a március 11-én rendelt hámozóm (amit hol Xiaomi-nak, hol Huohou-nak, hol Xiaomi Huohou-nak becéznek).
Nagyon jó minőségű, éles, és ami számomra nagyon fontos, hogy vastag és merev a tartókerete, végre nem pattan ki a kés a befogóból, ahol a korábbiak mind elvéreztek.

(#165979) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Ez a 30.000mAh powerbank tetszik.. 5 dodós kuponnal az ára is jó, és asszonynak is jó lenne az iPhone-hoz, nem kell másik kábel hozzá. Általában mennyit tudnak leadni ekkora méretben?
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#165980) Savageboy válasza HornedReaper (#165979) üzenetére


Savageboy
aktív tag

640g :Y Akár még önvédelemre is be lehet vetni...

(#165981) 8 válasza tlala (#165978) üzenetére


8
senior tag

off, de titkos tipp hogy pont ugyanennyiért megy az ikeában, és brutál éles, nagyon tartós.

Egy elődmodelljét használom 17 éve, még mindig borotvaéles, de a "krumplihámozó" változatát, mert azzal nem vágom el az ujjbegyeket ha megcsúszik és nagyon kézre esik, sokkal gyorsabban lehet vele bármit hámozni mint a sima zöldséghámozóval! és ha vastag a nyele mint ennek, akkor nagyon kényelmesen és stabilan rá lehet fogni, mert a hüvelykujjaddal pluszban meg tudod támasztani amit hámozol, és úgy nem vállból vagy könyökből húzod, hanem csuklóból irányítod, ami sokkal precízebb és kényelmesebb.

szerk:
őszintén szólva még nézni is rossz, ahogy a penge újtjában vannak a csaj ujjvégei :F

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#165982) MADcat válasza HornedReaper (#165979) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem nem nyitja meg a linket. :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#165983) KTU válasza MADcat (#165982) üzenetére


KTU
addikt


:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#165984) tlala válasza 8 (#165981) üzenetére


tlala
addikt

Megértelek, ha neked ezek bejönnek, használd egészséggel!
Az én teljes megvetésemmel találkoznak ezek az oldalhámozók.
És akkor még nem is beszéltem róla, hogy micsoda zsenge cukkinisalátát készítettem a szeletelőmmel!

[ Szerkesztve ]

(#165985) petipetya válasza 8 (#165981) üzenetére


petipetya
nagyúr

Attól függ, ki-mit szokott meg. Mivel egész gyermekkoromban ilyen kialakítású hámozóval pucoltam a krumplit, így manapság nem tudok és nem is akarok mit kezdeni az ehhez hasonló hámozókkal. Vagy kést használok a hagyományos módon, vagy ezeket ajánlom az IKEA-val szemben (mert egy apróságért a fene menjen be oda, az Örsön lévőbe(n) pedig nem éri meg online rendelni ilyen apró kacatot):

Xiaomi Jordanjudy hámozó

Victorinox hámozó

"nincs rá lezsóidő"

(#165986) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Keresek valamit és remélem tudtok segíteni. Az lenne a cél, hogy egy audióerősítőre kéne bluetooth-on zenét küldeni. De ez az erősítő csak 3,5mm-es jack csatival rendelkezik. Szóval kéne valami olyan bt. vevő, ami rendelkezik jack kimenettel, és lehetőség szerint stabilan tartja a kapcsolatot és a minőség is megfelel. Ja, nem ártana ha minél olcsóbb lenne :) Tudnátok javasolni ilyet?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#165987) Savageboy válasza janakbacsi (#165952) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Ez még lehet működik rá: BGxm485
Illetve a régebbi sima hőmérsékletet és páratartalmat kijelző verzió is jó áron (7$) van most a Gearbest-en.

(#165988) nightzone válasza dethroner (#165986) üzenetére


nightzone
aktív tag

[link] Ez? (ha jó és rendelnél írj rám elötte) ;)

[ Szerkesztve ]

(#165989) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok!
Használ vki ehhez hasonló lefolyótisztító pálcikát? Szeretném tudni ér-e vmit. Természetesen ha lennének jó tapasztalatok vele, akkor innét kb. fél áron szerezném be.

(#165990) dethroner válasza nightzone (#165988) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, ez tetszetős lenne, de ebay-en olvasva hozzászólásokat, panaszkodnak magas alapzajra, valamint arra hogy nem sztereó :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#165991) edk- válasza Astery (#165989) üzenetére


edk-
őstag

Állítólag semmit sem ér.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#165992) Astery válasza edk- (#165991) üzenetére


Astery
senior tag

:Y :R

(#165993) batagy válasza dethroner (#165986) üzenetére


batagy
őstag

Nem olcsó Ebay-jes, de én ezt a típust használom, és nagyon ajánlom is:
TP-Link HA100 Bluetooth Music Receiver
Én teljesen elégedett vagyok vele. A kimenete 3.5"-es jack, és adnak hozzá jack-jack kábelt is.
Bluetooth v4-es verzióját használja. Kissé halk a kimenete, az erősítőn kell erősíteni rajta.

(#165994) sambenez válasza dethroner (#165986) üzenetére


sambenez
addikt

Blitzwolf BW-BR4.

(#165995) Ciccuka válasza HornedReaper (#165979) üzenetére


Ciccuka
veterán

Feleannyit se tud, mint ami rá van írva szerintem.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#165996) kulup


kulup
tag

Ha jó minőséget akarsz, akkor Blitzwolf BW BR4, vagy BW BR5 , esetleg Ugreen de ezek elég drágák.

Ez van Alin sok néven, nekem is van egy. Működik ugyan rendesen de a zenét hallgatni ne akarj vele, max. híreket. Viszont csak 3-4 USD. LINK

(#165997) HKorn


HKorn
addikt

Baseus BT sport fülbedugós fülesekkel vannak tapasztalatok? Jó minőségek ezek?

Run&Ride

(#165998) dethroner válasza kulup (#165996) üzenetére


dethroner
veterán

Azta, ezek nagyon drágák :F Szeretem a jó minőséget és ki is adom érte általában a pénzt, de ez most egy különleges célra kéne. Nevezetesen a konyhában a csajom a telóját szokta jack-en összekötni az erősítővel azért, hogy kabarét hallgasson főzés közben. Érted bameg, kabarét :DD És csak ezért nem adnék ki 15 ezret. Inkább hagyom hogy kínlódjon a vezeték dugdosással.
Ez az utolsó amit linkeltél, ez beszédhangra azért elég jó? És fontos lenne hogy aksiról menjen.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#165999) sambenez válasza dethroner (#165998) üzenetére


sambenez
addikt

Miért nem veszel neki valami olcsó BT hangszórót? Vagy mindenképpen erősítőn keresztül akarja hallgatni?

(#166000) CHIPman válasza dethroner (#165998) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem egy [link] ilyenem van, 5-6 éves lehet, az állásban tökrement az akksija, de egy kicsit töltőn hagyva kitűnően működik, nem vagyok egy vájtfülű, de szerintem teljesen jó.
Annyi, hogy töltőn hagyva folyamatos búgást ad ki, ha nem kap jelet, lehet hogy ennek köze van az akksi állapotához is. Ezt úgy szoktam kiküszöbölni, hogy elindítok a háttérben valami nagyon hosszú youtube videót teljesen lehalkítva.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.