Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) havri1 válasza zseko (#16400) üzenetére


havri1
félisten

Tudom, hogy nem olcsó..de ódákat zengenek róla:

Dension Car Dock for Smartphone2 - Az érintés ereje...

Mondjuk most nézem, nem is az amire gondoltam. Amikor régen nézegettem, ezt valahogy simán össze lehetett kötni az összes fejegységgel. BT, RCA, meg még valahogy..de most nem találom persze.

Szerk.: Nos, ha összeállt a történet, akkor nincs más hátra, mint hogy elkezdjük használni. Először is a telefont Bluetooth segítségével összekötjük a Dension tartóval, a kód négy darab 8-as. Ebben a kis kerek cuccban van egy DSP, ami a digitálisan érkező jelet analóggá alakítja. A hang innen kétféleképpen mehet tovább, vagy a már említett jack kábelen keresztül jut el a fejegységbe, vagy pedig egy trükkös FM megoldást használhatunk.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16402) trebrona válasza havri1 (#16401) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van olcsóbb lite verzió is, és valóban nagyon jó cucc. :K

Kollégám használja, próbálgattam én is, és tényleg nagyon baba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16403) RBJ


RBJ
addikt

autós telefontartó
Ez mekkora telefont bír befogni? Néha kell ha gps ként használom a telót és nincs hova rakni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16404) maggi1886076 válasza RBJ (#16403) üzenetére


maggi1886076
addikt

Lenovo Vibe Z, Redmi Note-t simán tartja!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#16405) RBJ


RBJ
addikt

[link] ilyenje valakinek?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16406) trebrona válasza RBJ (#16405) üzenetére


trebrona
nagyúr

Volt már szó az ilyenekről, előbb-utóbb a súly kitöri a lamellákat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16407) Jabby válasza trebrona (#16406) üzenetére


Jabby
őstag

+ télen ott nyomja a telefonra a forró levegőt...

(#16408) zseko válasza havri1 (#16401) üzenetére


zseko
veterán

Hát... ez tényleg nem olcsó :) Ennyiért már kapok normális bt-s autórádiót :) de köszi hogy nézelődtél.
Elolvastam a weboldalát, háát... nem győzött meg, (vagyis meggyőzött hogy ne vegyem meg), van pár szokásos parasztvakításos leírás. Nálam aux sincs, az fm transzmitteres megoldások szvsz egy vicc (általánosságban, a hangminőséget tekintve), + túlárazottnak tartom. Ez nem éri meg az árát :(
de köszönöm :K

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#16409) havri1 válasza zseko (#16408) üzenetére


havri1
félisten

Egy lite használtan már annyi lehet, mint a kinézett fejegység (+ áfa). Sőőt...
És biztos vagyok benne, a DENSION termékben nem ugyanaz a pár száz ftos transmitter van, mint a piacon előforduló FM transmitterekben. Eleve, nem is azon az elven működik.

Pontosan tudom, hogy az FM-transmitter szóra azok, akik már használtak ilyen eszközt megborzongva összerezzennek. A piacon elérhető, hagyományos megoldások ugyanis elég bénák, illetve fogalmazzunk úgy, hogy nem üzemelnek megbízhatóan és a hangminőséggel is lehetnek gondok. Ennek egyszerű az oka: a transzmitter a megadott frekvencián keresztül sugározza az információt, amit az autó tetején-hátulján levő antennának kellene fognia és így jut el a zene a fejegységhez. Ezzel az a baj, hogy az autóból ki kell jutnia a jelnek, hogy aztán vissza tudjon újra jönni, ami sokat ront annak minőségén.
A Dension más utat választott, a szivargyújtó csatlakozóján keresztül visszajuttatják az FM-jelet az autó elektromos rendszerébe (a kábelekre, konkrétan), így az közvetlenül a fejegység közelében is fogható, ami nagyságrendekkel jobb minőséget eredményez.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16410) zseko válasza havri1 (#16409) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, ebben igazad lehet (van), viszont közben legalább 2x átkonvertálja a hangot, amire nincs szükség, és nem hiszem hogy hasznára válik a hangnak. Maradnék inkább az egyszerűbb megoldásnál, bluetooth vevőről a hang rögtön az erősítőbe :)

HR24.hu

(#16411) Flexy90


Flexy90
senior tag

Megkaptam a fehér Jaragar automata karórámat páromtól. Ígértem (már nem tudom, hogy kinek), hogy írok róla és teszek fel képeket!

Igényesen megmunkált, tényleg automata, viszont fel lehet húzni a koronával is! A három kismutató valós szerkezet, az egyik a hét napjait (1-7), a másik, hogy hányadika van (1-31), az alsó pedig gyakorlatilag azt mutatja, hogy délelőtt vagy délután van.

A szíjba bele van írva, hogy valódi bőr, de biztos, hogy nem az. A leírásban is az volt, hogy PU leather, tehát poliuretán/műanyag. Ettől eltekintve nem rossz! :)

Nekem nagyon tetszik, de ez ízlés kérdése.. :)

Itt vannak a képek:
1.kép
2.kép
3.kép

eBay-en lett vásárolva. (Az eladó TomTop)

Xiaomi Fan

(#16412) #27813376 válasza havri1 (#16401) üzenetére


#27813376
törölt tag

:R

(#16413) flegga92


flegga92
senior tag

Erről az óráról vélemény? Valaki rendelt már ilyet?

(#16414) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Régen az ebay kiírta forintban Firefox alatt a vételárat, na most ezt nem csinálja, megszűnt vagy elállítottam valamit? :R

(#16415) trebrona válasza Dzsolo (#16414) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem is csak a .com-on írja, igaz chrome. Többin nem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16416) zoltan6 válasza Dzsolo (#16414) üzenetére


zoltan6
őstag

én ehhez a currency convertert kiegészítőt használom chrome-hoz,de úgy nézem van firefoxhoz is.bár nem tudom ez tudja-e a magyart.

(#16417) maj-viktor válasza Dzsolo (#16414) üzenetére


maj-viktor
őstag

Előző link így jelenik meg... neked nem!? vagy hogy!? semmi árat nem látsz!? Nem lehet, hogy egy aukciós terméket nézel... és azért!? Azaz nem fixáras "Buy it Now"-os terméket!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16418) Dzsolo válasza maj-viktor (#16417) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Kösz mindenkinek, gyorsító tárat kellett törölnöm :)

(#16419) trebrona válasza maj-viktor (#16417) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jaj, ezért a HSZ-ért igazán kár volt. Értő olvasás? "Régen az ebay kiírta forintban"

Please! :R

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16420) szjoci válasza trebrona (#16419) üzenetére


szjoci
őstag

Most ne bántsátok, a képen ott van az forintban is alatta ;)

[ Szerkesztve ]

(#16421) maj-viktor válasza trebrona (#16419) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért mert ti vakok vagytok...

(meg üldözési mániátok van... nem én tehetek róla)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#16422) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Kivételesen megkérek mindenkit, hogy ne kezdjünk újabb vitát a látássérültekről, debilségről, netán teljes fogyatékosságról, üldözési mániáról, illetve egymást anyukáját is hagyjuk békén. Ha maj-viktor bácsi nem állja meg a helyét, és hülyeségeket posztol, zavarni fogja a topikot, majd megkérem, hogy távozzon. Addig kérek mindenkit, hogy a témát nyomassa :)

https://rendeljkinait.hu/

(#16423) lkristóf


lkristóf
senior tag

Tudjátok a mostani okostelefonokba luxus FM rádiót tenni, ez mennyire lenne gagyi néha egy kis rádió hallgatására? [link]

(#16424) zoltan6 válasza lkristóf (#16423) üzenetére


zoltan6
őstag

amit linkeltél az csak mp3 lejátszó,nem rádió.

(#16425) lkristóf válasza zoltan6 (#16424) üzenetére


lkristóf
senior tag

De hát Features: FM Radio a videó -n kinézet alapján ugyan ilyen eszközt nyomkod, esetleg mit ajánlasz/ajánlotok? Nem szánnék rá túl sokat mert nem hallgatnám olyan gyakran csak ha mégis kíváncsi lennék a hírekre vagy valami recsegő zenére vágynék. :DDD

(#16426) axlfsi


axlfsi
veterán

Mai jatekunk "Keresd a hibat" feladvanya:

[link]

[link]

:C :DDD

UI.: meg jo, hogy nem rutinbol kattingattam gyorsan ossze es rohantam fizetni, hanem jobban megneztem... eloszor nem hittem a szememnek, de aztan rajottem, hogy ez bizony annyi... Pfff...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16427) Silent77


Silent77
veterán

Végre megjött a powerbank. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16428) kenny123 válasza Silent77 (#16427) üzenetére


kenny123
addikt

Valahogy a tiéddel nem siettek nagyon. De legalább megjott. :)

yo

(#16429) Silent77 válasza kenny123 (#16428) üzenetére


Silent77
veterán

így van, a lényeg, hogy megjött.
Tok is jó rá, lámpácska is király.
Gondolom ha fel van töltve mind a 4 led világít. Ti mivel töltitek?
Nilkin kábel még nem jött meg, egyelőre egy sima kábellal töltöm, somogyis töltővel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16430) beg válasza Silent77 (#16429) üzenetére


beg
veterán

Lenovo 2A töltő szépen tölti.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16431) xiho válasza Silent77 (#16427) üzenetére


xiho
csendes tag

Nekem is ma jött meg.

(#16432) Silent77 válasza beg (#16430) üzenetére


Silent77
veterán

Már csak azt nem tudom, miért nem a hozzáadott kábellal kezdtem el tölteni ami biztos tudja a 2A-t... :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16433) kmarci25 válasza zseko (#16397) üzenetére


kmarci25
veterán

Igaz, nem ebay, de... Én egy ilyen fejegységet vettem. Jack bemenet, USB bemenet, SD kártya foglalat van benne és bluetooth-t is tudja. Zenét kihangosítja, illetve a hívást is (van rajta egy pici mikrofon, hallja a másik fél, amit mondok). Oké, drágább, mit az ebay, de legalább van garancia hozzá, és ez Európából jön (csehek gyártják), kicsit támogathatod az európai gyárakat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16434) kenny123 válasza Silent77 (#16429) üzenetére


kenny123
addikt

Egyelőre itt is annyi microusb van mint a nyulszar, szóval ami éppen kézben akad.
Hétfőn lesz egy tobboras utazás, úgy gondoltam telefonon bepotolok 1-2 filmet visszamenőleg, remek teszt lehetőség lesz a 16k-s banknak. :)

yo

(#16435) akom


akom
senior tag

Sziasztok,

Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel az USB3.0 hubbal?

Esetleg tudtok ajánlani legalább 4 portos USB3.0 hubot, aminek külön tápellátása is van?
A kapcsolóst néztem, de zavaróak a ledek.

(#16436) Silent77 válasza kenny123 (#16434) üzenetére


Silent77
veterán

Még jó, hogy megnéztem a kábelt. 0,5A töltött, rátettem a gyárit, rögtön 1,87.
Régóta venni akartam, annyi jót olvastam róla, de szükségem nincs rá. Viszont ha már vettem, használni fogom valamire. Gyerekek úgy is mennek nyaralni oda pont jó lesz. Addig meg lámpa lesz. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16437) spidersoft


spidersoft
senior tag

Hát ezek a bangóék is hazudnak lépten-nyomon...
2015.03.13.: vettem egy pár Nitecore 18650-es aksit
2015.03.14.: Your order was shipped out. You can login Banggood account to check your order information.
...beléptem, *nem volt ott* a rendelésem.
2015.04.19.: elúntam magam, gondoltam rájuk írok
2015.04.20.: "it was shipped out on 2015/3/23,but it is delayed due to the bad weather and the strict custom clearance.Would you please wait for it patiently?"

[ Szerkesztve ]

(#16438) mepet válasza axlfsi (#16118) üzenetére


mepet
addikt

Nem ismerem ezt a márkát, így nem szeretném véleményezni az árát.

Csak annyit tennék hozzá, hogy licittel 1usd körül (ha ügyes vagy alatta is) simán lehet kapni noname microUSB kábeleket licittel eBay-en. Nálam eddig 4-ből 4 tökéletesen működik. Mind másfajta, most nem tudom linkelni.

(#16439) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Tudnátok ajánlani egy jó telefontartót autóba (4,5")?
Köszi :R

(#16440) kenny123 válasza Silent77 (#16436) üzenetére


kenny123
addikt

Jaja, ennyi pénzért inkább legyen, és ne kelljen használni, minthogy kellene, de nincs. :D. Kábelt mivel csekkolod?

KB 1 nap eltéréssel rendeltem 2 ruhát uk bangoodrol, amit később rendeltem már megjott tegnap, amit először, meg nem. Pedig azt valamivel előbb is postaztak, lol.

yo

(#16441) Silent77 válasza kenny123 (#16440) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan. :)
Ilyen usb teszterrel:
http://www.aliexpress.com/item/Newest-LCD-USB-Voltage-Current-LED-Charger-Tester-Voltage-Current-Meter-Tester-Monitor-Power-Detector/32232565318.html

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16442) fess válasza Silent77 (#16427) üzenetére


fess
őstag

nekem is, eredeti :))

(#16443) Silent77 válasza fess (#16442) üzenetére


Silent77
veterán

Kaparni nem kapartam, csak a csatlakozót, feliratot néztem meg. Az alapján eredeti. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16444) Kasya


Kasya
nagyúr

Ilyen is ritkan fordul elo, dde mobil appal tortent...
Vettem egy termeket, amit fizetes elott vettem eszre hogy nem az ami nekem kell. Irtam az eladonak, hogy tekintse semmisnek, de kerte hogy "kenszellezzem". Ezt hol tudom megtenni? Az Ebay keri az oldalon hogy fizessem, de nem talalom a "nem kell" gombot. Csak visszakuldes, nem jott meg es tsi gombok vannak, mintha megvettem volna tenylegesen.

(#16445) Gépötty válasza RBJ (#16403) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nagyobb lapát is belefér, 5"-os kijelző nem akadály neki.
Sokkal nagyobb baja, hogy rezeg. Annyira nincs benne anyag, hogy nyaklik mindenfelé, ezt már jól érezni akkor is, mikor meghúzod rajta az anyát, vagy forgatod a csipeszt a gömbfejen. Szóval rezeg, ami miatt minden homályos rajta, egyszerűen idegesítő, hogy ott van a kijelzőn az infó, de nem látod.
Nem gond - gondoltam - majd rátámasztom a műszerfalra, és nem fog ugrálni. Megoldható, csak ha vízszintesen akarod használni a telefont, és nem közel függőleges a szélvédőd, a csipesz nyíló fele kerül alulra, azaz nem tudod, vagy csak nagyon nehezen tudod kivenni-betenni a telót.
Függőlegesen használható - ha felül van a tápcsatlakozód. Vagy ha azon támaszkodik, ami nem hangzik túl egészségesen.
Egy szó mint száz: ez a termék használatra korlátozottan alkalmas.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#16446) Gépötty válasza spidersoft (#16437) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hetedikén vásároltam Gearbesten, 18-án ráolvastam, mi újság a termékkel. Hát még nem sikerült elküldeni. Írtam Hajnalkának, hogy mi a pöcs, segítsek-e megkeresni a polcon, vagy mi, azt válaszolta, hogy nem adtam meg a szállítási adatokat, ezért nincs elküldve.
1. Regisztrációkor megadtam, azóta ezen kívül mindent sikerült további kérdések nélkül eljuttatni hozzám;
2. Ha nem kérdezek rá, jövő húsvétig se szólnak, hogy "jóbarát, küldenénk a szarodat"? :W
Ehh... Alig rendelek mostanában, de azokkal legalább csak a baj van.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#16447) Silent77


Silent77
veterán

Ismét jó áron a xiaomi 10400 power bank!
4522ft banggood-on!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16448) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Régóta ebayezek, de most kaptam egy kérdést ami kifogott rajtam.

Cég szeretné használni az ebay-t mint beszerzési forrást, ehhez szükség lenne a vásárlásokról számlára.
Hogy lehetne ezt megoldani? Van erre lehetőség?

(#16449) ZS3NI válasza Silent77 (#16447) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ezelőtt 3500 volt, nem?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16450) gerii válasza ZS3NI (#16449) üzenetére


gerii
addikt

De csak kuponnal. A mostani a normál olcsóbb ár. -61% szokott még lenni, én megvárom azt, abból még lejön nálam 500Ft pontokért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.