Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok!

Amerikából szeretnék egy akksit rendelni telóhoz....van valami különleges dolog az amerikából érkező csomagokra (vám,áfa, hosszú szállítás, nagyobb esély az eltünésre?)
E-bay-ről kínából rengeteget rendelek, ott minden ok....de amcsiból még nem jött semmi, nincs tapasztalat....
egyébként féláron van amcsiba az akksi, mint kínában....érdekes...
amúgy bőven vám,áfa határ alatti....

nyugodtan rendeljem, vagy inkább a kínait?

köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#15902) Jabby válasza vwpolopg (#15900) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, holnap megnézem!

(#15903) Minstrel válasza retesz147 (#15901) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ha áfahatár alatt van akkor simán bejön, de a postaköltségét is nézted? Mert usából pár kivétellel mindig elég drága szokott lenni.

(#15904) retesz147 válasza Minstrel (#15903) üzenetére


retesz147
addikt

köszi! :R
igen néztem, ingyenes.....nekem ez nagyon furcsa....

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#15905) Vikusz77 válasza kenny123 (#15898) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz az infót, htc07 neked is.
Ha minden hangot átvitt ami a telefon hangszórójából jött volna, akkor remélem a Skype-pal sem lesz gondja. A mikrofon nem érdekes számomra, jó a tableté. Bár az a funkciója tetszik, hogy lehet vele telefonhívást fogadni. Már csak egy számkijelzés kéne rá. :)
Az akksija kérdés még számomra, hogy van-e esély majd cserélni, vannak-e csavarok a házon, vagy csak roncsolással lesz bontható. Mert gondolom valami elég gagyi akku lehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#15906) kenny123 válasza Vikusz77 (#15905) üzenetére


kenny123
addikt

Ios spotify appból jött minden, androidról szintúgy + böngészőből is, azzal szerintem nem lesz para. Telefonhívást nem próbáltam de biztos megy ha rajt a gomb. :DDD Nekem igazából csak zenére kellett, mert napi 8-10 órában a fülhallgató már tud fájni nekem.
Pár napja van meg, akksi ésszel 6-7 óra talán. Szétszedni, hááát. Csavarok nem rémlenek a házról, szerintem marad a roncsolós rész. Ha nem felejtem el holnap megnézem, de nemhiszem hogy egyszerű lenne szétszedni.

Mondjuk szerintem ha ilyen 2ezer pénzért 1,5 év múlva beszrik, nekem már megérte. Ha esetleg olyan kell, ami nem adja meg magát bizonyos időn belül, a TDK-nak vannak jó kis hangszórói ennek az árnak a többszöröséért, de az márka is.

yo

(#15907) Vikusz77 válasza kenny123 (#15906) üzenetére


Vikusz77
tag

Azt hiszem én is beruházok akkor egyre. Az akku, ha bír pár órát, nekem az már bőven jó lenne.
Kösz, hogy megnézed a csavarokat, de egyébként igazad van, ha nem szétszedhető, akkor is megéri azt a kétezer forintot. Max. utána majd szigszalaggal rakom össze újra. :DDD

(#15908) XtremLor válasza retesz147 (#15904) üzenetére


XtremLor
őstag

460.000 db ertekelesse van az eladonak, rendeld meg nyugodtan, 3$ tehat egyeb ktg.-ed nem lesz!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15909) htc07 válasza kenny123 (#15906) üzenetére


htc07
addikt

Nekem úgy dereng, hogy csavaros a hátlapja, de én nem tudom megnézni, mert ajándékba lett véve a cucc anno.

(#15910) Outlander


Outlander
őstag

Ez meg nem kicsit fake... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15911) XtremLor válasza Outlander (#15910) üzenetére


XtremLor
őstag

RBJ linkelte multheten 3$ a haz, ebbe raknak par jo szitualt akku-t, es tadam! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15912) Outlander válasza XtremLor (#15911) üzenetére


Outlander
őstag

Jah, én meg elötte 1-1,5 hónappal és már a 4. et várom. :DDD :P

itt most konkrétan az adatok miatt is fake... nem beszélve az árról, bár mondjuk ha nem tudsz kínáról, akkor egész elfogadható.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15913) Minstrel válasza Outlander (#15912) üzenetére


Minstrel
senior tag

Linkeld be melyiket rendeled ami jó is. A ledjei rendesen mutatják a töltési és merülési fázisokat? Mert amit én vettem azon csak villog két led akár töltöm akár merítem, akár 1 cella van benne akár 4.

Ja és ráadásul nem is tölti fel a cellákat. A cellák jók.

[ Szerkesztve ]

(#15914) Outlander válasza Minstrel (#15913) üzenetére


Outlander
őstag

2 a buyincoinsról (BICBIGSALE -10%), a másik kettő meg banggoodról.. itt már biztos h nem él az a coupon kód amivel 2.99 volt.

A két cucc, gyakorlatialg ugyanaz.. rívjúh.

Mindenki köszöni jól vannak, használják, ki-ki a maga celláival... nálam most jelenleg egy sincs, de haveri körben mindenkinek bejött, teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15915) Minstrel válasza Outlander (#15914) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi. Én is buyinon vettem egyet, de nem olyan, mint a Te képeden lévők és nem is olyan, mint a boltnál vannak. A panel kék, de nem ilyen és az akkutartó rész se teljes, van középen egy kivágás. Most akkor kipróbálom a banggood-ost.

(#15916) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Szóljatok, ha valahol megint 20$ körül lesz a 16000-es Xiaomi!

(#15917) lac14548


lac14548
aktív tag

2A-es Nillkin autós töltőt keresek.
Ennél olcsóbbat tud valaki?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#15918) ZS3NI válasza lac14548 (#15917) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha már itt tartunk, én pedig valami minőségi autós töltőt keresnék nem akarok spórolni, mert egyszer már megszívtam egy olcsó autós töltővel...

Mi az ajánlott?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#15919) XtremLor válasza lac14548 (#15917) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15920) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött.
[link] [link] 03.18. rendelés.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15921) lac14548 válasza XtremLor (#15919) üzenetére


lac14548
aktív tag

kösz

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#15922) krisztianAMG válasza XtremLor (#15919) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az ilyen hsz-eknél kiírhatnátok a termék nevét, hogy könnyű legyen visszakeresni.

(#15923) musli26


musli26
tag

Ma rendeltem egy Samsung S4-be+ Samsung A3-ba 2 db 8gb micro SD.
Nem kell nagyobb ez bőven elég.
Ezt:[link]

Vélemények a kártyáról?
Ár:1400DB/FT

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#15924) raziel01 válasza musli26 (#15923) üzenetére


raziel01
veterán

Jó vétel. Megbízható eladó.
De 16-as jobban megéri árban.
De ahogy gondolod.
Én mindenkinek azt ajánlom. Vagy 32-est. :D

(#15925) batagy válasza batagy (#15210) üzenetére


batagy
őstag

Courtesytrading-től (=sinceritytrading) a február 19-én megrendelt pendrive még mindig nem jött meg. 11eFt-os Sandisk Extreme 64 GB.
Immár harmadjára írtam neki, full refundot kérve.

[ Szerkesztve ]

(#15926) nelsonmanian válasza batagy (#15925) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nem hallottam még hogy probléma lenne ezzel az eladóval, de megesik hogy a postán elvész a csomag. Nyiss case-t, ha az előző két leveledre se volt megnyugtató válasz, esetleg paypalon is van valami refund féle dolog, de eddig szerencsére nem kellett használnom. Az okosak majd megmondják mi ez. :)

(#15927) batagy válasza nelsonmanian (#15926) üzenetére


batagy
őstag

Az eladóval nincs gond. Nyilván a posta keverte el, vagy valaki simán ellopta.

Az eladó szépen válaszolt már az elmúlt két alkalommal is, de eddig mindig az volt a javaslat, hogy várjunk még, hátha megjön. De már másfél hónap eltelt, szóval kicsi az esélye. Most már nem odázom tovább.

(#15928) havri1 válasza batagy (#15925) üzenetére


havri1
félisten

Nyiss case-t, egyből visszafizetik.
Sajnos sima levelezés nálam elakadt. Jan 09 rendelés, 6e

[ Szerkesztve ]

havri

(#15929) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Nem tudom, mi van mostanában, rengeteg sz@r rendelést fogtam ki. 35 napja van CN-es tracking number, de még mindig nem működik.
Ezen felül további kb. 4 termékem nem akar megjönni, és erősen kezdenek határidősek lenni.
Szintén trackinggel jött (és elkésett) fülhallgató elképesztően rosszul szól, és azt is jobbára csak a bal fülembe nyomja, mert a jobb fele nem, vagy alig működik.
Csillagképeket kivetítő kis izé olyan rossz minőségű, hogy összeszerelés közben eltört, a részei nem funkcionálisak, valamiből kevés, valamiből túl sok alkatrész van.
Továbbá megszoptam a Paypal hibájával is, bebugolt sok embernek a checkout ablak, és az ebay nem látta a rendeléseket, én is belefutottam ebbe. Fizettem, eltűnt a lóvém, de renelés nem jelent meg. Ráadásul barátnak rendeltem, nem is saját...
Utána a Paypal rendelte valami ősrégi címemre a Banggood-os Xiaomi akksit, amiért az oldalon közvetlenül nem adtam meg a címemet, a PP meg valami régit írt be neki. Nem vettem észre...

Nagyon rám jár a rúd mostanában.

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#15930) Silent77


Silent77
veterán

Pár apróság érkezett ma:

Kék, fehér szilikon tok Xiaomi 10400 powerbankhoz A bank még nem jött. :)
Sandisk 8gb pendrive
Toshiba 16gb micro sd
Tű készlet
Hámozó vagy mi a szösz.
Kocsiba telefon tartó

A szilikon tokok nagyon gyorsak voltak, márc 27 a rendelés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15931) maestro87 válasza batagy (#15927) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem nem rég jött meg az egyik decemberi rendelésem. :D Szóval lehet az is megjön majd.:)
Írd meg neki, hogy ha mégis megjön akkor majd újra kifizeted. Nekem eddig ez bevált. Igaz, nem is rendeltem még ekkora összegben...

[ Szerkesztve ]

(#15932) Flexy90 válasza Silent77 (#15930) üzenetére


Flexy90
senior tag

A powerbank tokon van Mi logo?

Xiaomi Fan

(#15933) Silent77 válasza Flexy90 (#15932) üzenetére


Silent77
veterán

:K
Alul, ahol a képen is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15934) klaczi


klaczi
aktív tag

Van valakinek tapasztalata médialejátszókról.
Hajlok rá, hogy belevágjak pl. egy ilyenbe.

[link]

Előre is kösz a véleményeteket.

(#15935) andrisbandi válasza klaczi (#15934) üzenetére


andrisbandi
őstag

Milyen asztali médialejátszót?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#15936) bbandi válasza klaczi (#15934) üzenetére


bbandi
tag

Raspberry pi2 + 4GB microSD kártya + OpenElec

(#15937) axlfsi


axlfsi
veterán

Sracok! Ti, hogy tapasztaltatok? -> PayPal-os fizeteskor, minden alkalommal, a belepes utan kattintani kell az "Other conversation method"-ra, hogy a bankom arfolyaman valtson fizeteskor, vagy egyszer eleg es onnantol a kovetkezo fizetesek is mar a bankom arfolyama alapjan kerulnek atvaltasra?

Csak mert ugyebar, en ezidaig mindig kattintottam es ott OK-ztam, habar miutan kattintok, azt latom, hogy alapbol a bankom arfolyama van kivalasztva, viszont most vettem ket, egyenkent 1-1 AU$ ertekben az eBay-rol valamit, egymas utan, de ket kulonbozo eladotol es az elsonel nem kattintottam az "Other conversation method"-ra es bizony erdekesen alakult a kifizetett osszeg:

-267,49 HUF
valamint:
-205,93 HUF

Nekem ebbol az jon le, hogy minden alkalommal el kell vandorolni fizetes elott abba a menube, attol fuggetlenul, hogy ott mar eleve az all, hogy nem a PayPal arfolyamat valasztom... Hmm :U

...lehet beneztem es nem ausztral dollar volt mindket vasarlas :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15938) szaboger válasza Minstrel (#15913) üzenetére


szaboger
tag

nekem ilyenem van már 2 éves yoobao 10400 mah

(#15939) Outlander válasza szaboger (#15938) üzenetére


Outlander
őstag

Ez xar mert nem xiaomi. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15940) twine válasza Outlander (#15939) üzenetére


twine
addikt

:DDD

(#15941) XtremLor válasza Outlander (#15939) üzenetére


XtremLor
őstag

Az meg hagyjal, de 2x tobbe is kerul mint amennyiert most vasarolt a fel tarsasag... ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15942) szaboger válasza XtremLor (#15941) üzenetére


szaboger
tag

Igazatok van de 2 éve nem volt Xiaomi, a múlt heti akcióban én is rendeltem pluszba a vékonyat zsebbe, csak arra írtam hogy 2 éve hibátlanul megy és a kis lámpát is kapcsolgatja !

(#15943) klaczi válasza andrisbandi (#15935) üzenetére


klaczi
aktív tag

:R

(#15944) lac14548 válasza XtremLor (#15919) üzenetére


lac14548
aktív tag

Melyik kábelt vegyem meg hozzá?
Elég lenne 1 méteres is, viszont nem tudom melyik tudja a 2 Ampert...
(találkoztam már olyan kábellel ami nem tudott 500mA-nél gyorsabban tölteni)

Nillkint nem találtam a geekbuying-on...
(viszont oda van most egy "elsővásárlós" 5% kuponom, amit most elhasználnék)

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#15945) twine válasza szaboger (#15942) üzenetére


twine
addikt

Én csak azért nevettem, mert vicces volt, és eredetileg is ironikus viccnek szánta Outlander szvsz.
Amennyire én tudom a yoobao is legalább olyan minőségi cucc, mint a xiaomi...Csak azt az emberek itthon szokták venni, drágábban....(eddig legalábbis 10yoobao tulajból 9 itthoni vásárló volt, akit olvastam)
Szóval ez csak amolyan "topic vicc"volt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#15946) RBJ


RBJ
addikt

Babámnak. [link] 03.28. rendelés. Meg is lepődtem milyen gyors.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15947) McReay


McReay
aktív tag

03.30-án rendelt pendrive ma megérkezett! Tökéletesen működik!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#15948) wwenigma válasza twine (#15945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jaja, ez kb olyan mint az eredeti Pineng powerbank, az se kutya cuccokat gyárt. Csak épp nem ismert.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15949) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Skacok, rendeltem egy ilyen tű készletet, amit (#15930) Silent77 linkelt (ezúton is köszi). Meg is jött a mail róla, hogy kifizettem az 1AUD-t, sikeres a tranzakció. Viszont az sms szerint, amit k&h-tól kaptam, csak 1HUF-ot vontak le! :Y Ilyenkor mi van? :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#15950) dReFiX válasza zoleeno1 (#15949) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ne aggódj a rendes összeget fogják könyvelni, sablon sms...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.