Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) gerii válasza Czimby (#16949) üzenetére


gerii
addikt

Beteg :C
Milyen akkut kapott? Ifa? :DDD

(#16952) Gsx-rr válasza Czimby (#16949) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hivas funkciok tokeletesen mukodnek?
Arra hasznalnam ,hogy kint hagyhassam a telefont es ez a furdobe legyen.

(#16953) cris78 válasza Gsx-rr (#16952) üzenetére


cris78
őstag

Nekem xbeat 2.0 van. Rohadtul jól szól, de a hívás az elég tré. Szerintem ha megfürödtèl, inkább hívd vissza aki keresett. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16954) gerii válasza cris78 (#16953) üzenetére


gerii
addikt

Vagy ne fürgyé le.

(#16955) Gsx-rr válasza cris78 (#16953) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont ez a baj,hogy munka miatt sokszor olyan kozponti szamrol hivnak amit nem lehet visszahivni!
Pontosan melyik tipus ami neked van?

[ Szerkesztve ]

(#16956) cris78 válasza Gsx-rr (#16955) üzenetére


cris78
őstag

Ez van nekem és az enyém rózsaszín :) [link]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16957) myk74


myk74
senior tag

Az ajánlott memkaris emberkétől szeretnék ebayről 2 dolgot rendelni. Hogy érdemes? Egyben rendelve és egy zacsiba küldi a kettőt, vagy külön külön rendeljem?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#16958) havri1 válasza myk74 (#16957) üzenetére


havri1
félisten

Nekem volt, mind2 esetből.
Tehát 1 óra elteltével rendeltem még valamit, és külön küldte.
Volt olyan is, hogy másnap rendeltem rá, de mégis egybe küldte.
Attól függ, ki dolgozza fel, stb..
Ha ÁFA gyanús, akkor várj 1-2 napot a 2 rendelés között. (Ha a 2 termék összértéke meghaladja a 6e ftot), Bár, eddig még nem hallottam senkitől, hogy memóriakártyát megvámoltak vna..
Én legútóbbi rendelésemnél írtam neki, hogy ha van rá lehetőség, ne a hagyományos cérnás megoldással csomagolják, mert az így küldötteket nekem sorba lenyúlják.
Sima borítékban küldte, és meg is érkezett.
(Kiszúrják már messziről a sinceritys küldeményeket a jellegzetes cérna miatt, nyakamat rá!)

[ Szerkesztve ]

havri

(#16959) gerii válasza havri1 (#16958) üzenetére


gerii
addikt

Nekem is lenyúlták a garis cseredarabom. A héten írtam rá, hogy kéne egy másik.
Amúgy ezt látja, hogy nem vették át, tehát ajánlottként adja fel?

(#16960) havri1 válasza gerii (#16959) üzenetére


havri1
félisten

Nem, sima levél...
Ha regisztrált air mail, akkor kapsz TN-t is. Nekem a cseredarabot így adta fel, de a sima rendeléseket simán.
Miután beszéltem velük (nekem ROY írt mindig vissza), azt írta, nagyon "vékony" a haszonkulcsuk a termékeken, így minden rendeléshez nem fér bele a TN. Ha kérek, 3$, és úgy adják fel.

The item was shipped out 10 Jan within 2 working days that your payment was received as promised in the Shipping Section, through regular Hongkong Post air mail. Sorry that it was sent without a tracking number because of the slim profit that I am charging.

The registered mail will take US$3, and we appreciate if you can compensate the cost. Please let me know your thought.
Sincerely,
Roy

[ Szerkesztve ]

havri

(#16961) gerii válasza havri1 (#16960) üzenetére


gerii
addikt

Értem, akkor nem lepődök meg én sem rajta, hogy ellopják.
Roy intézkedett nálam is, remélem most ideér, januári rendelés már messze volt :D

(#16962) havri1 válasza gerii (#16961) üzenetére


havri1
félisten

Van ismerősöm a postán, és hát, khm, az elosztónál kell keresni a hibát állítólag, nem a végponton.. Mesélt nagyon durva dolgokat, amik ugyan pletykák, de biztos van alapja..
Ha én bemennék most ide helybe, és panaszt tennék, szerencsétlen kézbesítőt tuti megsarcolnák, rosszabb esetben ki is rugják 8ha sok a panasz), pedig, ő csak a sor végén van.
Van, hogy reggel bemennek az emberek első nap, és másnap már nem is jelentkeznek szolgálatra. Képzelheted, mi megy ott akkor a műszak közben.
Én biztos ami biztos, kérek kamu TN-t, hogy rakja rá, és ne cérnával zárja le a borítékot.
A kamu TN megzavarhatja az enyves kezü melóst, a cérna hiánya miatt meg talán nem tűnik ki annyira a sok levél közül.
Azért, hagyjuk meg, már én is tudtam, mikor jön Tőlük csomag..az a cérna elég egyedi :))
Ha egy kicsit is jártas az ember a csomagokban, egyből levágják, mi lehet benne.. :U

[ Szerkesztve ]

havri

(#16963) psalm69 válasza wwenigma (#16933) üzenetére


psalm69
csendes tag

Hasonlót használtam,a Conradban lehet kapni és nem sokkal drágább.[link]

A babás képen a TFA van felszerelve a zuhanyra, nem az amit a későbbi képen mutat.

[ Szerkesztve ]

(#16964) lkristóf válasza cris78 (#16956) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ennek mi a pontos neve?, mert ebay -en nem találom, de sehol máshol. :DDD

szerk: Ez talán az újabb amit megtaláltam: Xqisit XQ Pro 3.0 hááát van ára. :B

[ Szerkesztve ]

(#16965) vwpolopg válasza lkristóf (#16964) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez az, csütörtökön megint v olt pár darab, de lerabolták. Előtte decemberben volt utoljára kapható. Ennyiért nagyon jó cucc, újkorában anno 99 euró volt az ára.

(#16966) cris78 válasza vwpolopg (#16965) üzenetére


cris78
őstag

A T-mobil webshop néha nagyon jól működik. Főleg ha van kuponod :) én ehhez NAGYON. Jutányos áron jutottam hozzá.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16967) vwpolopg válasza cris78 (#16966) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én is vettem tavaly ebből 3 darabot ajándékba, magamnak is, 3500-4500-ért, annyiért különösen jó ajánlat volt :)

(#16968) klz80 válasza spidersoft (#16922) üzenetére


klz80
tag

Ilyenem van, fekete. Nagyon jó cucc, csomó kártya elfér benne, és az tetszik, hogy mivel ugye fém, ezért nem dudorodik ki, ha telepakolom az összes rekeszt kártyával.
Én most ilyet akarok rendelni: [link] Mert nem szeretem az ablakra cuppantós izéket.

(#16969) rayoliviero válasza cris78 (#16966) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kupont honnan lehet szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#16970) zoltan6 válasza rayoliviero (#16969) üzenetére


zoltan6
őstag

én is utólag tudtam meg hogy a számlán van mellékelve a kupon amikor van,csak nekem emailba jön aztán nem nagyon szoktam nézegetni,csak a végösszeget. :D

(#16971) spidersoft válasza spidersoft (#16911) üzenetére


spidersoft
senior tag

up :U

(#16972) Czimby válasza gerii (#16951) üzenetére


Czimby
addikt

Neeemm, egy halott tablet aksija költözött át belé :N

GSX-rr : Telefonálni még nem próbáltam vele, de ez így már nem fürdőbe való amúgy sem.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16973) Gsx-rr válasza Czimby (#16972) üzenetére


Gsx-rr
veterán

azt látom ,nekem meg arra kellene! Majd kiderül ! Rendelek

[ Szerkesztve ]

(#16974) lkristóf válasza vwpolopg (#16965) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszi tetszetős tényleg, fel is iratkozom, hogy jelezzen ha ismét kapható lesz. (direkt azt a ronda magenta színűt olcsóbban adják ;] ) cris78 neked is köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet!

(#16949) Czimby Tutoriál nincs hozzá, hogy hogyan készült el? :)) :DD

(#16975) spidersoft válasza lkristóf (#16974) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem kínában dolgokat direkt azért gyártanak lehetetlen színben is, hogy azzal lehessen ebayen olcsón listázni a terméket -- ha megkattintja a júzer és látja, hogy van +10-20%-kal drágábban de szép, úgyse a tüdőszínűt fogja megvenni :D ...beszélek én, akinek zöld számítógépháza van... :U

(#16976) Outlander válasza spidersoft (#16975) üzenetére


Outlander
őstag

Miért lenne gáz ha valami nem fekete vagy fehér?
Na jó a piros /rózsaszín az tud gáz lenni. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16977) cris78 válasza rayoliviero (#16969) üzenetére


cris78
őstag

Elméletileg most mindenki kap mikor hűség évfordulója van. 2000Ft. De régen volt 10ezer Ft-os is. Az szép világ volt :)
Outlander: egy kedves ismerőstől kaptam, és csak a szállítást kellett fizetnem,950Ft. Ennyiért nem mindegy, hogy milyen a színe? :)

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16978) Czimby válasza lkristóf (#16974) üzenetére


Czimby
addikt

Igazából különösebb tutor nem kell hozzá szerintem 3 pár vezetéket kellett hosszabbra cserélni, a töltő, a hangszóró és az aksi vezetékei. A többi pedig asztalos munka volt. A doboz elő és hátlapja 11x20cm, erre jöttek rá az oldallapok. Nekem egy 10cm Magnat duplakónuszú hangszóró akadt a kezembe a garázsban és ez került bele, természetesen 4Ohm-os.

ITT egy vidi róla, hogy is szól, működik stb...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16979) spidersoft válasza Czimby (#16978) üzenetére


spidersoft
senior tag

Akartam már kérdezni... az ilyen BT egyhangszórósok hogy műkösznek? Választanak egy csatornát a másikat meg ignorálják, vagy lekeverik a sztereót?

(#16980) lkristóf válasza Czimby (#16978) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszi, basszus, ez nagyon jóó lett! :C :R Grat, szép munka!

(#16981) Czimby válasza spidersoft (#16979) üzenetére


Czimby
addikt

Szerintem nem lekeveri, hanem csak az egyik csatorna szól, van 1-2 zene ami kicsit furán szól rajta.

lkristóf: Köszi szépen, én is elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16982) Minstrel


Minstrel
senior tag

Tudtok eu-n belüli boltot ahol nagy választék van biztonsági kamerákból? Banggood uk-t néztem, de ott van egy közepes meg 4-5 kamukamera.

(#16983) myk74 válasza havri1 (#16958) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm. Megpróbálom egyben megrendelni, borítékban kérve.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#16984) myk74 válasza myk74 (#16983) üzenetére


myk74
senior tag

Hmmm. Lejárt a szerk bocsi!
Ti mit ajánlotok:telefonba kellene 8 vagy 16gb micro sd, tv-be pedig 16 vagy 32gb pendrive.
Köszönöm

Nincs kéz Nincs csoki!

(#16985) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] ilyen blútuszos kamera gombot tud valaki olcsón? vettem vezetékes szelfibotot, de nem szereti a csájnafónt :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16986) Czimby válasza myk74 (#16984) üzenetére


Czimby
addikt

Samsung vagy Sandisk a teloba c10 vagy uhs1 sebességűt a tvhez pedig usb3-ast.
Ezekre gyorsabban tudsz ,
másolni még ha csak usb2-t tud a géped akkor is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16987) myk74 válasza Czimby (#16986) üzenetére


myk74
senior tag

Köszi,mazsolázok!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#16988) Czimby válasza myk74 (#16987) üzenetére


Czimby
addikt

Gondolom azt tudod, hogy a sinceritytrading nevű eladótól érdemes venni, mert eredetit küld és hamar ideér.
Memkariból én a Samsungot választanám mert hangyányit gyorsabb de a Sandisk is nagyon jó, USB-ből pedig a Sandisk Ultra Fit-et.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16989) lkristóf válasza DJGABI (#16985) üzenetére


lkristóf
senior tag

Itt 490 a sárga itt 409 a piros lehet ennél olcsóbban már nagyon fogsz találni, esetleg még licittel lehet megszerezni ~300 Ft -ért ha szerencsés vagy. Esetleg másik kamera alkalmazással se megy? (Others phone can't use inbuilt camera,only go toGoogle play to download the APP of "Camera 360".) Én is szoktam ezeket nézegetni, hátha kifogok valami olcsót liciten akár bottal együtt de mindig rám licitálnak. :DDD

(#16990) #04441088


#04441088
törölt tag

Banggood-ról rendeltem egy kicsi quadcoptert.
Ezek most a termék eredeti árát(amit több mint 8ezer Ft) vagy azt az árát írják majd a dobozra amiért megvettem? (3900 Ft)
Nem akarok áfát is fizetni rá. :D :R

(#16991) Outlander válasza #04441088 (#16990) üzenetére


Outlander
őstag

Vagy garden tool 1$ lesz rajta. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16992) havri1 válasza #04441088 (#16990) üzenetére


havri1
félisten

Nem az alapján döntik el, hogy kell áfát fizetned vagy sem, hogy mi van a csomagra írva.

havri

(#16993) Dluinet válasza Czimby (#16986) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Transcend 600× és 300× termékek nagyon jók

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16994) xigris


xigris
őstag

(#16995) #04441088 válasza Outlander (#16991) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megkérdeztem őket chaten, azt mondta a csávó, hogy 7 dolcsit írtak rá.

havri1: Akkor mi alapján? Ha lesz mellé valami számla vagy nem tudom mi és azon 31,57 dolcsi lesz, ami az eredeti ára és az alapján kell még rá 27 %-ot fizetnem tuti megírom majd Banggoodnak hogy hoppá sajnos nem jött meg a csomag, jöhet vissza a pénzem. 14 dolcsi alatt vettem valamennyivel..

(#16996) DJGABI válasza lkristóf (#16989) üzenetére


DJGABI
addikt

kösz, az már jó ár, múlt héten vmi ezresért találtam legolcsóbban.

működni működik, mármint érzékeli a telefon, de csak elindítja a zenelejátszót meg számot vált. ja olvastam, meg próbáltam csomó kamera appal, de nem sikerült működésre bírni. taskerrel vagy valami automatizálós programmal biztos meg lehet csinálni, de annyit az egész nem ér.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16997) Jarod1 válasza DJGABI (#16985) üzenetére


Jarod1
addikt

én rendeltem ilyet, ebayről 300 Ft körül volt android 4.2 től műxik.

(#16998) havri1 válasza #04441088 (#16995) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos ez nem így működik.
Minden csomagot/levelet átvilágítanak. A vizsgáló vámos hidd el, képben van mi mennyibe kerül.
Ha úgy véli, értéke több lehet, mint a vamhatár (ami jelenlegi szabályok szerint 6000HUF),akkor bekérik a paypal vagy a fizetési számlát. És az alapján döntenek, ill szabják ki a fizetendő összeget. (27%+2000HUF kezelési költség, amennyiben a Magyar Posta intézi a vámolást).

A csomagra írt GIFT, meg 3$ kb semmit sem ér nálunk.

14$-al jó vagy, nyugi.
Memóriakártyák, meg olcsóbb RC-ket szó nélkül atengednek.

Ami sláger, az a tab, telefon, és jogvédett anyagok. DVD, CD stb.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16999) Outlander válasza #04441088 (#16995) üzenetére


Outlander
őstag

Remélem sikerül elérned h a banggood is bannolja Hungarisztánt. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#17000) #04441088 válasza havri1 (#16998) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi szépen, akkor már ezt is tudom.
Csak pár napja olvastam, amikor többen is megkapták bg-ról a 3 Ft-os appon keresztül vett 8in1 kulcsos marhaságot, hogy náluk eredeti ár volt(2-3 dolcsi körül), miközben 0,01 dollár volt ugye. Az RC eredeti, nem akciós ára már 6 fölött van, de hallottam olyanokat is, hogy azért olyan 10-12 ezer Ft alatti dolgokkal nem igen foglalkoznak, az még átcsúszik.

[moderálva]

[ Módosította: Qru ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.