Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) twine


twine
addikt

Sziasztok

Legutóbb kérdeztem, de nem nagyon érkezett válasz, és a kereső sem hozott értékelhető találatot számomra!

Minőségi, vagy legalább tűrhető minőségű fejlámpát keresek...
2-3000 forint magassága lenne az értékhatár....ebay-en láttam ennyiért számomra "jónak" tűnő lámpákat, de lövésem nincs melyik használhatóbb...
köszönöm előre is a segítséget :R

Ps:
Természetesen, minél nagyobb a (valós) fényerő, annál jobban örülök :)

[ Szerkesztve ]

(#16102) storm3


storm3
senior tag

olyan powerbank nem letezik, ahol ra tudom rakni a natur akksit tolteni? akar keszulekspecifikus is franko nekem, lg g3hoz kene. Lemerul az elso akksi, bepattintom a masodikat a toltorol es az elsot a toltore dugom, ez lenne a haditerv :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#16103) krisztianAMG válasza twine (#16101) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szülőknek pár hónappal ezelőtt rendeltem ilyet. Nagy megelégedetséggel használják azóta is. Szokni kell, hogy kör alakban világít a lencsék miatt. De ez csak az első használat során fura, utána már fel sem tűnik. Két védett 18650-es kell bele.

Nyilván a 2000 lumen egy vicc, nagyjából 500-at tudhat. A két fokozat közt nincs nagy különbség, még a gyengébb is bőven elég kinti munkákhoz. A fókuszált fénnyel 60-80m-re is nyugodtan elvilágít.

[ Szerkesztve ]

(#16104) Outlander válasza storm3 (#16102) üzenetére


Outlander
őstag

Van, de nem powerbanknak hívják... általában a csájná típusokhoz van típus specifikus, az lg-hez szerintem univerzálisat találsz majd csak, azzal meg a + - sarukat kell rányomni...

Szerintem nem a legtutibb megoldások egyike... vésztőltőnek ok, de ilyen felhasználásra nem ajánlanám.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16105) storm3 válasza Outlander (#16104) üzenetére


storm3
senior tag

akkor marad a xájomi. nem tudod, hany darabig jo az a kod amit a kollega linkelt? rendelnek egy par darabot cimbiknek is.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#16106) ittakary válasza twine (#16101) üzenetére


ittakary
nagyúr

Decathlonban ennyiért már kapsz jót, és még garanciázás sem egy másik kontinensen van.

(#16107) twine válasza ittakary (#16106) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a segítséget,,én most felcsaptam a webáruházukat....de ebay.en valahogy szimpatikusabb az ár/tudás arány.. :B

(#16103) krisztianAMG:

Köszönöm a segítséget...igen, épp ezt néztem, hogy befutó lehet..

Ha valakinek van még ötlete ne tartsa magában :) köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#16108) Jofi81 válasza twine (#16107) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem van egy ilyenem, teljesen jó, csak a memóriafunkció hiánya miatt vettem még egy JetBeam HC20-at. Én semmiképpen nem akartam olyan fejlámpát, aminél külön tartóban vannak az akkuk és vezetékkel kapcsolódnak a lámpához.

(#16109) dugesz77 válasza Silent77 (#16092) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig működik még a acc75a kód. Valami 850 forint mínuszt add. Most vettem ebben a pillanatban és 4286 forintot vont a bank.

(#16110) Silent77 válasza dugesz77 (#16109) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, de csak egyszer lehet felhasználni. A sajátom azzal vettem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16111) csaby9 válasza storm3 (#16102) üzenetére


csaby9
tag

Én nemrég vettem egy ilyent tökéletes bármilyen akkuhoz.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#16112) dugesz77 válasza Silent77 (#16110) üzenetére


dugesz77
őstag

Ja akkor úgy tényleg nem megy a kód :( Sebaj a saját legalább akciós volt. A haver meg örüljön,hogy ennyiért kap egyáltalán :D

(#16113) numera007


numera007
tag

Nekem is ma jött meg a Xiaomi Powerbank. Köszönet a linkért és a kódért. Nagyon occó volt.

(#16114) raziel01 válasza Silent77 (#16110) üzenetére


raziel01
veterán

Rendelésenként egyszer.
Nekem banggood regem sincs csak paypal.
Fizetésnél megadom a paypal accot és annyi.

Két rendelést adtam le, ma jött meg az egyik power bank.

(#16115) Silent77 válasza raziel01 (#16114) üzenetére


Silent77
veterán

Én regisztrálva vagyok, de akkor kipróbálom regisztráció nélkül, köszi! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16116) Silent77 válasza raziel01 (#16114) üzenetére


Silent77
veterán

Siker, köszönöm! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16117) axlfsi válasza Silent77 (#16092) üzenetére


axlfsi
veterán

Ugyanezt, ugyanebben a korben vettem en is :)
En 27-n vettem, 04.01 tettek postara es ma csengettek vele. Holland posta volt.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16118) axlfsi válasza XtremLor (#15956) üzenetére


axlfsi
veterán

Valoban most itt a legolcsobb a Nillkin kabel. Ebbol egyebkent vasaroltal is vagy csak linkelted, amit talaltal? Nem tudom, hogy ezt vajon hamisitjak-e, ezert erdekelne, hogy a Tinydeal-rol vasarolt-e mar valaki ilyen kabelt.
Gondolom csak benak voltak, mint oly sok esetben (valahogy a kinai nem figyel a reszletekre, ... vagy csak leszarja), de ugye a kepen az szerepel, hogy Nillhin :D

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16119) Silent77 válasza axlfsi (#16117) üzenetére


Silent77
veterán

Remélem azért a héten megjön.
Amúgy aki megkapta sima postával kérte?
Mert én igen.

axlfsi: 4,65-re jön ki banggood-ob is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16120) napocska2 válasza Silent77 (#16119) üzenetére


napocska2
senior tag

Az enyém is a március 27-i rendeléscunamiból származik, ma érkezett szintén és sima postával rendeltem.

(#16121) axlfsi válasza Silent77 (#16119) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem simaval (en legalabbis), hanem nyomkovetos (mint utobb kiderult, Holland postaval kuldtek), azaz "Air Parcel Register", ahogy benggódék hivjak es $1.6 volt a felar.

Na igen, de TD-nel 4.38 darabja es ket darabnal mar osszesen 75 Ft-ot sporolok :D
Viszont BG-on ha UK Warehouse-bol rendelem, akkor kicsit dragabb ugyan, de ervenyesitheto a b185f7 kupon (ugyanakkor nem tudom mennyire lehet hinni ennek a UK-bol postazasnak, mert visszaolvasva azt latom, hogy igy is elofordul a hosszabb (2 het?) kiszallitasi ido... akkor meg minek (plane, ha nem surgos)?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16122) gerii válasza twine (#16101) üzenetére


gerii
addikt

Ha nem akarsz várni akkor Vateráról én ilyet vettem, jó erős fénye van ( sötétben vakoltam már vele :D ) Hátránya a beépített akku.

Én a következőt keresem:

(micro)USB-vel működő IR (infra) lámpa éjjeli kamerához. Minimum 1m hatótávval kéne olcsóért.
Xiaomi powerbank egyik usb-jével a kamera, másikkal a lámpa menne.

[ Szerkesztve ]

(#16123) axlfsi


axlfsi
veterán

USB OTG vasarlassal kapcsolatban tudtok tuti tippet adni? Ugyanis az van, hogy van itthon ketto is, meg korabbrol. Az egyik egy regebbi Samsungomhoz volt (talan S1 vagy Note1 telefonokhoz hasznaltam?) a masik pedig a Note 2-vel. Ez utobbi jo csak a Oneplus telefonomhoz (viszont kontaktos), a masikkal meg sem nyikkan (pedig nem hiszem, hogy a kabellel van a baj, inkabb arra gondolok, hogy ott meg mas volt a labkiosztas(?), mert mar a Note2-vel sem ment...

Egy szo, mint szaz, hogy tudjatok, vannak kulonbsegek a labkiosztasnal, amire ugyelni kellene (habar a hirdetesekben nem tunt fel meg eddig, hogy erre kulon kiterne az elado) vagy csapjak le az elso joarasitott kabelre aztan 50-50%?

Eleg sok fele tipus van (L vagy egyenes illetve ilyen bizbasz formaba oltott is es ezen harom temara tobb variacio es gyarto).

Van ajanlott tipus, minoseg?

Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16124) twine válasza krisztianAMG (#16103) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm,(mindenkinek) végül megrendeltem... :R

De nem voltam elég körültekintő...persze, hogy közvetlenül rendelés után olvastam el, hogy nem adnak hozzá aksit, és töltőt... :/

Akkor a következő kérdés kedves topictársak...
Jó minőségű 18650-es "védett"(akármit is jelentsen) aksi,és hozzá töltőt hol lehet venni emberi áron
Szeretnék minőségi aksit, hogy ne kelljen "óránként" tölteni a lámpát....
Köszönettel:R

[ Szerkesztve ]

(#16125) axlfsi


axlfsi
veterán

Bocs, hogy igy elaprozom, de lassan jonnek az otletek es nincs maskor idom leulni a gep ele :)

Tehat: alapvetoen mi a kulonbseg a sinceritytrading, sinceritytradingau, courtesytrading eladok kozott? Azaz - tudom, hogy egy es ugyanaz, de - mikor, melyiktol kell rendelni? Mintha olvastam volna korabban, hogy egy konkret termeket mig az egyik igen, a masik nem postazta azt MO-ra :U

Lehet kinezek nala egy 64GB-os OTG pendriveot aztan csokolom (vagy 64-es microSD + adapter; meg megnezem van-e nagy kulonbseg az arban)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16126) Dluinet válasza axlfsi (#16125) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a meghirdetett elsődleges eladási földrész a különbség

sinceritytrading-től Európába nem lehet Sandisk termékeket rendelni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16127) Flexy90 válasza Silent77 (#16119) üzenetére


Flexy90
senior tag

27-én rendeltem a powerbankot, és nekem is ma jött meg ingyen postával, pedig vidéki vagyok. :)

Xiaomi Fan

(#16128) axlfsi válasza Dluinet (#16126) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszönöm! :R

(mindettol fuggetlenul, mi a magyarazat erre a Sandisk dologra? ... nem ertem a miertjet :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16129) Dluinet válasza axlfsi (#16128) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A Sandisk tiltatta le az ebay-el

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16130) axlfsi válasza Dluinet (#16129) üzenetére


axlfsi
veterán

Hm, ertem. Vagyis nem, de mindegy :) Nem akarom feleslegesen szaporitani a szot, a masik ketto elado is az eBay-en arul, naluk miert nem tiltatta le? Mindegy, nem fontos vegulis :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16131) XtremLor válasza axlfsi (#16118) üzenetére


XtremLor
őstag

Rendeltem en is egyet, de meg nem jott meg.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16132) gabe_ válasza Dluinet (#16126) üzenetére


gabe_
őstag

Érdekes, nekem sikerült... :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#16133) KoVee84


KoVee84
senior tag

Srácok, Banggood mobil appon vannak 0.01 dolláros termék akciók a készlet erejéig free shippinggel. Ne gondoljatok durva dolgokra, de 3 Ft-ért bármi megéri :DDD

(#16134) beg válasza KoVee84 (#16133) üzenetére


beg
veterán

Nekem a bank vált, nem a paypal és úgy csak 2 HUF jött le a számlámról ;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16135) dugesz77 válasza KoVee84 (#16133) üzenetére


dugesz77
őstag

Reggel kaptam róla egy emailt, hülyeségnek tűnt nem is foglalkoztam vele. De nem az. Tényleg működik. 3 forintot vont le a bank egy 8:1 kulcstartós szerszámért. Annyit biztosan megér.

(#16136) htc07


htc07
addikt

Nekem is tegnap jött a jóáras 10400-as banggoodról, sima postával. Eredetinek tűnik, ugyanúgy viselkedik mint a másik powerbankom, amit még ősszel rendeltem, ezen is van lekaparható kód a hologramos matricán, az egyedüli különbség a kis villámjel a kábelen.

Biztos néztek a vámon hogy mi ez a k. sok powerbank ;]

Szerk. Linkelje már be valaki ezeket a filléres cuccokat, nem találok semmit. :D

[ Szerkesztve ]

(#16137) ZS3NI válasza KoVee84 (#16133) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kösz a tippet, úgyis kellett már egy új körömcsipesz. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16138) htc07 válasza htc07 (#16136) üzenetére


htc07
addikt

Ja meglett, lett egy világítós két forintos valamim nekem is. ;]

(#16139) beg válasza htc07 (#16136) üzenetére


beg
veterán

Csak a droidos appból fogod látni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16140) Silent77


Silent77
veterán

Ma érkeztek, sajnos a powerbank még sehol. :(
Sandisk 8gb pendrive Április 4. rendelés.
Páromnak, vágó. Március 23. rendelés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16141) axlfsi válasza KoVee84 (#16133) üzenetére


axlfsi
veterán

Viszont egy regisztracioval, csak egy dolgot vehetsz :) (abbol a komoly 4-bol, ami 0.01$ :D ). Vettem egy koromvagot, ugyis mar 4 napja nem talalom :D

(#16140) Silent77 ezzel a vagoval mit kell vagni? Es vajon kellhet az en paromnak is? :D ... ma meg nem vettem semmit basszus, bele kell huznom :D

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16142) beg válasza axlfsi (#16141) üzenetére


beg
veterán

"Vettem egy koromvagot, ugyis mar 4 napja nem talalom"

"ma meg nem vettem semmit basszus, bele kell huznom"

Zavart érzek az erőben :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16143) Silent77 válasza axlfsi (#16141) üzenetére


Silent77
veterán

Könnyebet és hármat. :DDD
Sztem cérnához vette, de passzolom. :B

Én is körömvágót akartam, de maradt a bontó. :C

Tegnap regisztráció nélkül vettem még egy powerbankot a 850ft kedvezménnyel, és ugyanúgy látom regisztrált profilomba. :U Gondolom a paypal miatt.

beg: 3ft nem vásárlás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16144) axlfsi válasza beg (#16142) üzenetére


axlfsi
veterán

Jolvanna, azt a koromvagot "csak ugy vettem", mert miert is hagynam ott 2 forintert :D ... de igazabol nem vagytam ra, ez még nem az volt, amivel kielegitettem volna a "minden napra egy jo vetel" kenyszeres vasarlasi maniamat :D Naerted...

(#16143) Silent77 oke, koszi :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16145) mm89 válasza dugesz77 (#16135) üzenetére


mm89
őstag

Én is pont így gondoltam, rögtön töröltem is a mailt.
Jó, hogy benéztem ide is, rendeltem egy körömvágót én is öcsémnek, mert állandóan az enyémet nyúlja le :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#16146) twine


twine
addikt

Utolsó pár termék amit rendeltem, már mondhatni "divattermék" itt a topicban,,:

2db CX10 "A" verziós quadcopter haver önokaöccseinek...[link]

A saját nem "A" verzióshoz 60 db lapát,,mert "zabálom" őket a tojástartó (védőkeret) ellenére is...[link]

Egy "csipeszes" bestbuy telefon tartó kocsiba, mert az előző nagyon bevált, csak beleakadt a kabátom télen és kettétört a tövénél(hátsó oldalsó ablakra volt tapasztva, hogy a fiam a telefonomon nézze a rajzfilmet :D )[link]

Egy kis "gorillapod" az akció kamerámhoz(Tesco "húszezres jóárasított" Sony As20)[link]

Egy fejlámpa[link]

Banggoodról egy 2A-es Nillkin töltőfej, és egy Nillkin usb kábel hozzá...

Illetve amit még itt nem láttam a topicban,,de ha van tapasztalat örömmel veszem,,,:
Csipogós "gyerekőr" állítható távolsággal 25m-ig[link]
Kertesben lakunk gyakorlatilag erdőben....2 éves a fiam...és egyre ügyesebb, egyre nagyobb ördög...gondoltam ha kint van a kertben, berakom a ruhájába az adót....és ha én beszaladok bármiért a házba,,ő pedig kinyitná a kaput...vagy bármi ilesmi nem várt esemény történiik, tudom, hogy hatótávon kívül került a gyerek....eldobok mindent.... :U
Kíváncsi leszek mennyire használható... :F

[ Szerkesztve ]

(#16147) lkristóf válasza dugesz77 (#16135) üzenetére


lkristóf
senior tag

:C :C Reggel én is megkaptam a levelet, le is töltöttem az alkalmazást de nem láttam az akciót, gondolom be kellet volna lépnem. Szóval én is rendeltem egy ilyen kulcstartót, multifunkciós izékből sosem elég. :DDD

(#16148) RBJ


RBJ
addikt

Néztem én is a filléres dolgot, de valahogy nem fekszik nekem a telefonon fizetés, meg nincs kedvem újrareggelni, pay pal adataimat megadni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16149) Kasya


Kasya
nagyúr

Sornyitobol sose eleg. Koszonom a tippet, be is rendeltem :R

(#16150) ZS3NI válasza Kasya (#16149) üzenetére


ZS3NI
őstag

Azt ugye tudod hogy a világon kb minden sörnyitó. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.