Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Minstrel


Minstrel
senior tag

Sinceritytrading-től megjött 13 nap alatt [SAMSUNG MICRO SDHC EVO 16GB]

Lenovo A319 tok megjött 19 nap alatt.

Kábelspirál is megjött 17 nap alatt, mondjuk kicsit vékonyabbra számítottam. Van egy darabom valahonnan az sokkal vékonyabb vezetékre is jó és feszesebb is, de ebay-en csak ilyet találtam.

[ Szerkesztve ]

(#16652) Kasya válasza lkristóf (#16649) üzenetére


Kasya
nagyúr

En meg varom az enyemet :( Eleg gyorsan megkaptad...

(#16653) #04441088


#04441088
törölt tag

Sokszor olvastam már a topikban azt a bizonyos Sincerity szót. Konkrétan az mit jelent? Ebayen valami boltos...vagy hogy minden tökéletesen rendben van az áruval..vagy mit? :D :R

(#16654) Outlander válasza #04441088 (#16653) üzenetére


Outlander
őstag

Eladó/Bolt neve.

Eddig még mindig eredeti árult küldött, mondhatni átlagban 2 hétre a vásárlástól a kezedbe.
Remélhetőleg megtartja a jó szokását. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16655) zoltan6 válasza #04441088 (#16653) üzenetére


zoltan6
őstag

tőle érdemes rendelni pendrive-ot,memóriakártyát olcsó és megbízható eladó.sok az átverős ember ebay-en,pld veszel egy nagyobb pendrive-ot és csak pár gb használható belőle.

(#16656) kmisi99


kmisi99
addikt

Az ilyen adaptereket mennyire nagy körben kerüljem? [link]

(#16657) lkristóf válasza musli26 (#16650) üzenetére


lkristóf
senior tag

3 méretű csavarhúzó, körömreszelő, sörnyitó, valami kötél vágó és csipesz, amit szerintem úgy nem tudsz használni, hogy rajta van a kulcsodon.

[link]

ui: még mindig él a 3 forintos akció a Banggood mobil alkalmazással erre a multi cuccra meg a világítós karkötőre, körömcsipeszre és robbanós :F autóstöltőre ;]

[ Szerkesztve ]

(#16658) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem is befutott ma a 3 forintos kulcstartós okosság..
Siceritytrading 04.17-én rendelt sd kártya.
A múltkor belőlem is előtört a retró érzés és megérkezett a vietnámi balzsam
Hát van egy szaga... :Y

[ Szerkesztve ]

(#16659) DeFranco válasza lkristóf (#16657) üzenetére


DeFranco
nagyúr

beneveznék én is egy ilyenre 3 ft-ért, de nem vágom mit kell csinálni.

letöltöm az appot és azon keresztül rendelem meg? milyen adatokat kell megadni a használathoz/rendeléshez?

van-e még valami extra?

(#16660) storm3 válasza lkristóf (#16657) üzenetére


storm3
senior tag

Mikor rendeltetek? en 13.-an rendeltem a xiaomi powerbankot es a kulcstartot, de meg sehol semmi.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#16661) rayoliviero válasza lkristóf (#16657) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezeket a 3 Ft-os cuccokat, hogy találom meg a mobil alkalmazással?

Szerk: Megvannak.

[ Szerkesztve ]

(#16662) RBJ


RBJ
addikt

Átbasztak az ebay en. ilyen még nem volt. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16663) Outlander


Outlander
őstag

Vett már valaki ilyen low budget tripodot
Telómat tenném bele, kicsomagolás felvételhez, mert egy kézzel kicsit nehézkes bontani, segítség meg nem mindig van... Nekem kicsit gyanús h elborul a pitsába. :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16664) Outlander válasza RBJ (#16662) üzenetére


Outlander
őstag

Fasza... :(((

Full refund és vedd meg helyben most már...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16665) RBJ válasza Outlander (#16664) üzenetére


RBJ
addikt

Fasza elvileg nincs hamis és mégis. írtam neki hogy szépen vagyunk de lehet szó nélkül oda kellene vágni neki. Érdekes sehol nincs kamu mi mand ról hírr.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16666) Outlander válasza RBJ (#16665) üzenetére


Outlander
őstag

Én is így tudtam, te lettél a teszt alany.

Várható volt egyébként....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16667) RBJ válasza Outlander (#16666) üzenetére


RBJ
addikt

Tesztalany odamenne és jó megb...... Édesükkel szórakozzanak. Itt várok tökön, full refund kellene de én nem fogok itt postázgatni a szemétsége miatt.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16668) ZS3NI válasza RBJ (#16667) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amúgy hol látni rajta, hogy kamu? Nem vágom ezeket a karkötőket, barátnőmnek vettem egyet korábban de azzal minden rendben van.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16669) RBJ válasza ZS3NI (#16668) üzenetére


RBJ
addikt

az alján nincs mi logo, szíjban nincs semmi írva meg a kezelésin a dami nevetséges. :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16670) Minstrel válasza Outlander (#16663) üzenetére


Minstrel
senior tag

A magasabb állásban nem dől el, akkor nagyobb a terpesz, megtartja a bridge fényképezőt is.

(#16671) bbandi válasza kmisi99 (#16656) üzenetére


bbandi
tag

Teljesen kiszámíthatatlan, sokszor ugyan abba a dobozba raknak minőségi meg gagyi tápot is. Én az ilyeneket úgy merem használni, hogy szétszedem és megnézem :)

(#16672) lkristóf válasza DeFranco (#16659) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen, letöltöd az appot bejelentkezel és látni fogod, hogy flash deals, kiválasztod ami neked tetszik, és ugyan úgy megrendeled mint böngészőből aztán PayPal -al fizethetsz. Nem kell semmivel sem több adatot megadni mint egy eBay -es kacat vásárlásánál. :DDD

(#16660) storm3 14. -én rendeltem, türelem majd csak megérkezik. :K

[ Szerkesztve ]

(#16673) DeFranco válasza lkristóf (#16672) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm szépen. a paypales fizetés ilyenkor hogy történik? appon belül?

(#16674) RBJ


RBJ
addikt

bangood eu raktárból ad trackinget?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16675) lkristóf válasza DeFranco (#16673) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen appon belül, de azt írta még múltkor valaki, hogy ha letöltöd a PayPal alkalmazást is akkor átnavigál oda és úgy is kitudod fizetni.

szerk: meg is van

(#16663) Outlander Ha a tartóra gondolsz ami megfogja a telefont akkor olyan van nekem is és tökéletesen szorosan megtartja, szerintem esély sincs rá, hogy elengedje.

[ Szerkesztve ]

(#16676) DeFranco válasza lkristóf (#16675) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, akkor ahogy időm engedi elmolyolok vele :)

(#16677) vwpolopg


vwpolopg
őstag

3700 a slim xiaomi power bank banggoodon :))

(#16678) trebrona válasza Outlander (#16663) üzenetére


trebrona
nagyúr

Berendeltem, ha megjön beszámolok. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16679) gerii válasza vwpolopg (#16677) üzenetére


gerii
addikt

Az a baj vele, hogy az sincs 5000mAh, így a 10400-as jobban megéri.

(#16680) axlfsi válasza Outlander (#16663) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali! Haaaat, nekem pont ilyenem van es egy Oneplus telefont teszek bele, pont arra a celre, amire te hasznalnad - felveszem az unboxing videokat. A legnagyobb terpeszben is necces hasznalni, borulgat ha megdontom annyira, hogy lefele nezzen, ugyhogy nem tul kenyelmes. Egy sokkal nagyobb ilyen kellene erre a celre. Fotozni (amikor csak oldalara allitva all benne es nem dontod az asztal fele) tokeletes, nem borul, de asztalra fokuszalni vele merolegesen nem egyszeru.
(Ujabban az dohanyzo asztal szelere teszem a telefont ugy, hogy a lencse a padlot nezi. En odaulok "alá/elé" torokuloesbe es annyi :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16681) vwpolopg válasza gerii (#16679) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jó, persze, csak az akkora mint egy féltégla :D Ölni lehet vele ha valaki után dobod :D

Írtad, hogy ez nincs 5ezres, mennyit tud?

(#16682) trebrona válasza axlfsi (#16680) üzenetére


trebrona
nagyúr

Timelapse-hez csak jó lesz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16683) lkristóf válasza trebrona (#16678) üzenetére


lkristóf
senior tag

De ez nem tripod hanem csak az a telefon tartó ha jól látom.
1 x Cell Phone Clip Bracket Holder For Tripod Stand W/ Standard (Note: Phone and tripod stand not include)

Én ilyen állvánnyal használom a telefon tartót: [link] ~2500ért vettem még anno de lehet egy Hama 4105 Star 5 kicsit jobb minőségű lenne de ez is bőven megfelel a családi csoportképhez + videózáshoz.

szerk: (#16684) szjoci Pedig nem siettem a megírásával. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16684) szjoci válasza Outlander (#16663) üzenetére


szjoci
őstag

A leírás szerint ez csak a telefontartó, a láb nincs benne a csomagban!

szerk.: (#16683) lkristóf: 3mp-el lemaradtam :W :D

[ Szerkesztve ]

(#16685) axlfsi válasza Silent77 (#16542) üzenetére


axlfsi
veterán

...addig szerkesztettem, mig teljesen megborult a forum motor. % jeleket rakott a linekbe, stb :(

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16686) trebrona válasza lkristóf (#16683) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tripod lesz mellé, buktam egy százast, mintha készletben rendeltem volna. :O :))

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16687) gerii válasza vwpolopg (#16681) üzenetére


gerii
addikt

Valaki lemérte, olyan 3500-4000 körül rémlik.
A 10400-as pedig 7-8000-et tud.

(#16688) axlfsi válasza Silent77 (#16542) üzenetére


axlfsi
veterán

Hello!

Vegulis melyikre esett a dontes? En is meg dilemmazok :) Most igy allnak az arak:
Cheerson CX-10 CX10 Mini 2.4G 4CH 6 Axis LED RC Quadcopter RTF $15.99 23% kedvezmennyel /BG/
Cheerson CX-10A CX10A Headless Mode 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF $17.59 36% kedvezmennyel /BG/
Illetve:
SYMA X12 Nano Explorers 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter RTF $19.99 23% kedvezmennyel

Videok roluk (gondoltam segitenek eldonteni, de minel tobbet nezek, annal kevesbe :DDD )
Syma X12 vs Cheerson CX10, Which is Better?
Syma X12 vs Cheerson CX-10 Outdoors Pt. 1 - ha jol latom, ez esoben adja neki ;]
.. esetleg, (ha lud, legyen kover alapon), ami mar nem nano, de meg mindig nem tobb szaz dollar es ar/ertek aranyban (a maga kategoriajaban), ahogy en olvasgatom es latom (alkatresz ellatas, hack-ek (pl. kontroller hatotav noveles, stb) a:
Syma X5 X5C X5C-1 Explorers New Version Without Camera Transmitter BNF $25.99 nem akcios /BG/
Ez utobbirol nem olvastam meg itt velemenyt (ha esetleg valaki probaltam, netalan mindharmat, kivancsi lennek osszehasonlitva oket, mi a velemenye).

Visszaterve a nano kategoriahoz, ami a Syma X12 mellett szol, hogy nagyobb a hatotavolsaga (mig a CX10-ek nyilt terepen is max. 30m, ugy a Syma X12 kb 100m(!). ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16689) Sanki


Sanki
addikt

Sziasztok.

Banggood-on vannak ezek a 3Ft-os cuccok, megrendeltem telefonon azt a kulcstartós 8 az 1-ben cuccot, aztán próbáltam volna a körömcsipeszt is megrendelni és nem engedni, ezt írja: "0.01 free shipping products limited one product per celluar". Ez a celluar nem világos számomra, azt jelentené, hogy ezekből csak egyet tudok rendelni?

(#16690) nelsonmanian válasza Sanki (#16689) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

mobilonként egyet rendelhetsz

(#16691) ZS3NI válasza Sanki (#16689) üzenetére


ZS3NI
őstag

cellular = mobil eszköz

Amúgy szerinted, ha bármennyit lehetne rendelni, akkor már nem rabolták le volna az egész készletet?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16692) Sanki válasza nelsonmanian (#16690) üzenetére


Sanki
addikt

Oké, tehát, ha van még egy telefonom egy másikat rendelhetek valamiből?

(#16691) ZS3NI: Én úgy gondoltam, hogy ezekből 1-1 darabot. Ha többet lehetne persze, hogy már nem is lenne. ;]

(#16693) DeFranco válasza ZS3NI (#16691) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kiváncsi volnék hogyan figyelik ezt, egymillió droid emu van pc-re.

(#16694) ZS3NI válasza DeFranco (#16693) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az élelmesebbek biztos feltalálják magukat, de a nagy többséget egyszerűen le lehet így korlátozni 1 darabra. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16695) dugesz77 válasza axlfsi (#16688) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha mini méretet nem elég akkor a következő lépcsőfoknak Hubsan X4 verziókat érdemes nézegetni. Az alap verzió nem is drága és rogyásig találsz fogyó alkatrészeket hozzá. Itt már lehet tuningolni és nagy előnye a kivehető aksi. Feltöltesz pár aksit és nem kell 20-30 percet várakozni míg azt az egy beépítette töltöd.Igaz ide egy normálisabb töltő is elkél. Tele a net videókkal róla az is jó kis kütyü.

(#16696) lkristóf válasza DeFranco (#16693) üzenetére


lkristóf
senior tag

Most próbáltam ki direkt egy emulátorral mert amúgy is fent van a gépemen, de nem sikerült. Ugyan azt írja ki mint amit a telefonon, szerintem felhasználóra/regisztrációra limitálták ezt az 1 darab vásárlást. Max regisztrálsz még egyszer ugyan azzal a címmel csak más néven? ;] Na mindegy a többi cucc engem nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#16697) gabe_ válasza axlfsi (#16680) üzenetére


gabe_
őstag

Miért nem használtok gorillapod utánzatot? kapni hozzá telefont tartó

Sovány szakácsban sose bízz!

(#16698) Sanki válasza lkristóf (#16696) üzenetére


Sanki
addikt

Én azt próbáltam ki, hogy ha gépen hozzá adod a kosárhoz a terméket, akkor utána telefonon is ott lesz és ugyanúgy 3 Ft-nak írja. Kíváncsi lennék, hogy engedné e megrendelni. :DDD

(#16699) DeFranco


DeFranco
nagyúr

fene megette 2.2-es droidra persze nem megy fel az app. ezért meg nem fogok most felhekkelni egy emulátort. amúgy sem adtam volna meg a paypalem, majd talán holnap bűvészkedek valamit, és megkapja a webkártyám számát. az úgy is időzáras, nem tud kezdeni vele semmit.

(#16700) #04441088


#04441088
törölt tag

Most akkor szerintetek enged több telefonról több 3 Ft-os cuccot vagy nem? :D
Van a családban pár android, kipróbálnám. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.