Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) RBJ


RBJ
addikt

Vietnámi balzsam felkutató projekton vagyok. :DDD
[link] eddig csak ezt találtam, itthon max 100 Ft darabja de nem igazán adja az erős illatot. Csillagos volt az eredeti?[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16052) spidersoft válasza RBJ (#16051) üzenetére


spidersoft
senior tag

CAO SAO VANG feliratú volt az "eredeti" vietnami balzsam, legalábbis ami nálunk itthon van piszkossárgás, sokak szerint büdös (énszerintem meg kifejezetten kellemes illatú) izé, az olyan, én másfélére nem is emlékszek, bár ezekből is van sokféle (van ami fahéjas illatú, van ami enyhén citrusos, van ami szimplán csak kámforos), és szerintem mind másra való, csak épp kenjük mindenre azt, ami a kezünk ügyébe akad -- ugyanúgy nem ismerjük őket, mint a krumplit, amiből van, ami sütni finom, más meg főzni, mégis szerintem 100 háztartásból 99-ben van "A" krumpli, amit hol főznek, hol sütnek. Egyébként úgy néz ki, hogy a térképen hozzánk képest a széles piros vonaltól jobbra lakókra ez a csillagos dolog egyáltalán nem igaz: Tiszta piros volt a doboza ennek is, fedelén a kis kékeszöld mezőben egy pagoda volt ábrázolva.

Kínai és százforintos boltokat át kell járni, meg bioüzleteket, lehet lesz, ahol árulnak pont ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#16053) RBJ válasza spidersoft (#16052) üzenetére


RBJ
addikt

bio boltban találtam jegesmacist de gyengének találom. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16054) KaiotEch válasza RBJ (#16053) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Egyél hozzá chilit :D

(#16055) erzol válasza RBJ (#16051) üzenetére


erzol
őstag

Vietnami balzsam helyett nagyon ajánlom a sunrider cég sunbreeze nevű termékét. Igaz jóval drágább (~3000 ft), de egy kis üveg(olaj) vagy balzsam(tégely) kb. fél évig elég. Sokkal több mindenre jó, mint a vietnámi. Külsőleg, belsőleg használható. Westendben van boltjuk, de neten is lehet rendelni.
Vigyázat, függőséget okoz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16056) RBJ válasza erzol (#16055) üzenetére


RBJ
addikt

Főleg itt most nosztalgiáról van szó. :DDD
Nem hatékonyságról.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#16057) spidersoft válasza RBJ (#16056) üzenetére


spidersoft
senior tag

A hagyományos az mart mint a fene, ha sebes felületre került (pl. t@konyrágta orr), akkor meg egyenest kiugrott az ember a papucsából, meg olyan intenzív illata volt, hogy a szomszéd is tudta, ha kinyitottad a pléhdobozt (ezen tulajdonsága tudott úgy odaverni az orrdugulásnak). A manapság kaphatóak ahhoz képest igencsak vérszegények... vagy az is lehet, mint írtam is, hogy másra valók.

(#16058) Silent77 válasza Flexy90 (#15994) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, rendeletem is fehéret, és kéket, hogy menjen a tokhoz. :C
:R
Élt még a kupon!
A dollár most megint 280, pénteken még 272 volt. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16059) student válasza Mad_Wolf (#15995) üzenetére


student
őstag

ez mire való?
csak tipp buta tévéből okost csinál és rá tudok csatlakozni otthoni hálozatomra filmet nézni?

(#16060) andrisbandi válasza gerii (#16022) üzenetére


andrisbandi
őstag

7X CREE kerékpáros lámpa

Vaksötétben készült, mobilos kép.
(Nem adja vissza a valóságot, csak egy régi Defyvel lőttem.)

Brutális fényereje van. Kb két villanyoszlopnyira látni el vele korrektül (~70-80 m). Ez bármilyen gyorsan is megy az ember elég. (Persze egyre csökkenő fényerővel tovább is látni vele.)
Olyan bringáslámpásan visz, ahogy kell; közelre szórt, szétterült fény jut, inkább előre felé fényes, de nem pontszerű. Pont jó.

3 fokozata van, eddig a legnagyobbról beszéltem. Van még egy halványabb.
Ez kb fele fényt ad, ami bőven elég egy kényelmes erdei tempóhoz. (Ez is többszöröse egy mezei bringáslámpának.)
Meg van egy villógó üzemmódja. Nagyon gyorsan és erősen villog, szinte zavaró.
A kapcsolója, ami a lámpatest hátán van állandóan halványzölden világít. Kimondottan szép.

A felfogatása gumigyűrűs, egyszerű, de jó szoros, megfogja. Pedig a lámpa 20 deka, az aksija pedig majdnem 30 dkg. Ezt a brigás háromszögtáskába rejtettem, a tápkábel elég hosszú.

Szerintem csak vaksötétbe, erdőbe való ez a fényszóró. Oda viszont kiváló választás, megéri az árát!

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#16061) student válasza Hali1975 (#16036) üzenetére


student
őstag

ez az usb hub bír müködtetni egy külső vinyót meg mobilt?

(#16062) axlfsi


axlfsi
veterán

Valaki latott mar kozulunk ilyen orat eloben?
Az eredeti ara eleg huzos (enyhen szolva is), de ha lehet hinni az Alinak, nemreg 90%-os akcioban 12 dodo volt (csak eppen azota elfogyott).
Na, egy ilyet vettem volna, ha nem maradok le rola ... eleg egyedi cuccnak tunik, nem sok ilyet lattam meg csuklon :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16063) bundli


bundli
tag

Ilyesmi kendőből nem tudok olyat ahol cseppet fiúsabb színekben vannak? (Tehát valami sötétebb színben érdekelnének)

De bármilyen kendő érdekelne, tablet és mobil kijelző tisztítására kéne.

(#16064) Outlander válasza axlfsi (#16062) üzenetére


Outlander
őstag

Elég bu.is. :DDD

Vagyis csúnya, nem gyengén.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16065) petipetya válasza bundli (#16063) üzenetére


petipetya
nagyúr

Némelyik termék esetén (vagy mindegyiknél?) lehet üzenetet küldeni az eladónak a megrendelés során
Ott szólhatsz neki, hogy milyen színekre van szükséged, és akkor biztosan nem kerül bele rózsaszín. A sárga egész vállalható.

Anno én is rendeltem ilyet, és most tele vagyok rózsaszínnel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16066) havri1 válasza petipetya (#16065) üzenetére


havri1
félisten

Lányaim örülnének nekik;)
Rendeltem én is egy csomaggal, köszi a tippet bundli.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16067) raziel01


raziel01
veterán

[link]

Rendeltem egy ilyen kis wifi cuccot. Én azt hittem ezzel lehet olyat hogy fogja a wifi jelet és a teló netjével tudok rajta netezni.
De ahogy látom ezzel csak azt lehet hogy a PC netjét szétosztja és tudja fogni a teló. Arra tökéletes meg fasza mondjuk.
Nem lehet úgy megcsinálni hogy wifi vevőként működjön?

(#16068) Hali1975 válasza student (#16061) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
eddig csak azt probaltam, hogy kartyaolvaso +kulso hdd/tap nelkul/, ezeket vitte.

Kolleganak kolcsonadtam ,ott ket kulso hdd ment ra/egyik tap nelkul masik tappal/.
Hol latta ,hol nem. Elvileg ha a tapost dugta ra es aztan a tap nelkulit, akkor ment/ha jol emlekszem/.
De akinek vitte, hogy mentsen annal nem akart uzemelni uezen felallasban.

most annyit kiprobaltam ,hogy egy telot+ 2,5hdd kulso hazban /2usb 2es ag/ radugtam. Ment.
Most nincs szabadon usb 3as kulso hdd-m.

remelem tutdtam segiteni
udv

(#16069) bundli válasza petipetya (#16065) üzenetére


bundli
tag

Az a baj ezzel hogy azt írja hogy random választ színeket, nem hiszem hogy ezzel foglalkozna... Nekem ezek közül egyik szín se tetszik és jó lenne valami nagyobb darab is akár. Valami fekete, szürke, sötét kék/zöld kombináció jó lenne.

Senki nem tud ilyet? :F

(#16070) Minstrel válasza bundli (#16069) üzenetére


Minstrel
senior tag

Keresőbe Microfiber Cleaning Cloth és jön mindenféle.

(#16071) trebrona válasza bundli (#16063) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

Ilyeneket kaptam. (katt a képre)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16072) fraba


fraba
aktív tag

van valami ajánlott v4.0-4.1 es A2DP-re képes bluetooth usb-s dongle?

(#16073) student válasza Hali1975 (#16068) üzenetére


student
őstag

igen köszi

(#16074) raziel01 válasza trebrona (#16071) üzenetére


raziel01
veterán

Tényleg muszáj volt 3,6 MB-os képet berakni? Mobilnettel egy élmény. Vedd arra légyszíves a fáradtságot hogy leméretezed 300 KB körülre ha képet töltesz fel.

(#16075) trebrona válasza raziel01 (#16074) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bocs, erre nem gondoltam. Képeket egyébként nem szoktam feltölteni, ha megnézed a képeim linkjeit, pushbullet-tel megy egyből, tehát arra sem veszem a fáradtságot, hogy feltöltsem. Ígérem, ezek után nem ágyazok be képet, csak legfeljebb a pb linkjét, mert nem szeretném, hogy a mobilnetesek elhasználják a fél havi keretüket miattam. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16076) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Megnéztem, milyen az óccsó S-Shock óra:

Háát, az ára kb. reális...
A hardver még nagyjából rendben van, bár a műanyag szíj merev kissé. Nem kényelmetlen, a sok lyuk miatt jól szellőzik is, de meglepne, ha pár hónapnál tartósabb lenne (részben pont a sok lyuk miatt, szerintem el fog ott repedni).
A "vízállóság"-ról már korábban is szó volt itt (régebbi képeken még 50 m-el hirdették, már csak 30-at mernek ráírni = úszni vinni nem célszerű tehát), a lünetta ugyan nem forgatható körbe, pár mm-t azonban mégis mozdíható jobbra-balra (de hogy minek? akkor már lehetne a ház fix része)
A pontosság viszont egyszerűen tökéletes, 2-3 nap alatt nincs egy mp az eltérés!

Szoftveres oldalról azonban rémes... :(
- bal alsó gomb vált üzemmódot: először ébresztés beállításra (már ez is lehetett volna máshol elérhető funkció), aztán stopper, és harmadik megnyomásra időállítás! Tehát semmi hosszú nyomvatartás nem kell hozzá, vagyis véletlen megnyomódásra is elállítódhat...
- az egyik gomb vált a 12/24 órás kijelzés között (már erre is teljesen fölösleges egy főgombot elpazarolni, ennek a setupban lenne helye), azonban amikor épp olyan kedve van, a világítás megnyomása is átkapcsol 12 órás kijelzésre!
- dátumbeállítás nem kérdez évet, így jövőre csúszni fog február végén
- stopperolás közben villog a kis emberke ikon, azonban visszaváltva óra üzemmódba, amikor is a stopper fut tovább ahogy kell, már nem, holott pont ez lenne a külön ikon értelme. Ez ugyan végképp nem lényeges, de logikátlan így.

Mindez persze nem teszi használhatatlanná, csak azért dühítő, mert teljesen minimális programozói odafigyeléssel egy lényegesen jobb termék lett volna.

(#16077) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Van valami ajánlott v4.0-4.1-es bluetooth usb-s dongle, amin jó minőségben hangot lehet átvinni?

Illetve mivel már rég lejárt a szerkesztési idő:
Bevált, ajánlott szakállvágót tud valaki? Vagy azt itthon vegyem meg?

(#16078) winotto válasza bundli (#16063) üzenetére


winotto
tag

[link] Ez megfelel ? Én ilyet rendeltem...

(#16079) kobipeti válasza Degeczi (#16076) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Ha már olcsó kell ezt ajánlom link, nem egy ökör ára, és 10 évente kell elemet cserélni :) valaki az előbb linkelt egy előnyös reklámgyanús képet róla ........ megvan! örök darab :)

[ Szerkesztve ]

(#16080) MineFox54 válasza kobipeti (#16079) üzenetére


MineFox54
őstag

:D Bin-laden

(#16081) Kasya


Kasya
nagyúr

Berendeltem ma egy telefon tarto allvany rogzitos micsodat... 1 honapot irtak erkezesre :(

(#16082) Outlander: de...azt is rendeltem, de arra is legalabb harom hetet varni kell :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#16082) Outlander válasza Kasya (#16081) üzenetére


Outlander
őstag

Hát, azért remélem még nem csomózod a kötelet, vagy igen?! :F :(

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16083) MineFox54 válasza Kasya (#16081) üzenetére


MineFox54
őstag

Az a gond, hogy a return is csak 30 nap :(

(#16084) trebrona válasza MineFox54 (#16083) üzenetére


trebrona
nagyúr

200,- Ft-os tételnél az igen nagy baj! :))

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16085) MineFox54 válasza trebrona (#16084) üzenetére


MineFox54
őstag

Az árat nem néztem :W Most facepalm magamnak

[ Szerkesztve ]

(#16086) üszök válasza Kasya (#16081) üzenetére


üszök
őstag

Ha sürgős,megvehetted volna az egész szelfi botot 3k ért. Az Euronics most akciózza. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#16087) szjoci válasza szjoci (#15680) üzenetére


szjoci
őstag

Meg is jött a 30-án Bangood-ról rendelt postNL-el postázott Xiaomi 10400mA-es power bank. Mégegyszer köszi havri1 a jóárasított linket és a kuponkódot :R

(#16088) petipetya: 22mm vastag, 78mm széles és 92mm magas

[ Szerkesztve ]

(#16088) petipetya válasza szjoci (#16087) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyébként ez milyen vastag? Mert az 5000 mAh-es power bankból már van 1 centi vastag is, éppen tegnapelőtt rendeltem a havernak.

"nincs rá lezsóidő"

(#16089) wwenigma válasza szjoci (#16087) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hopp egy Vamo. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16090) szjoci válasza wwenigma (#16089) üzenetére


szjoci
őstag

Az csak egy klón :B

(#16091) wwenigma válasza szjoci (#16090) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem is csak Vamo nevű és kinézetű van, mukodjon oszt jovan. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16092) Silent77 válasza szjoci (#16087) üzenetére


Silent77
veterán

Várom nagyon, de nekem még semmi. :O 27-én postázták.
Havernak is vennem kéne, de most 5100ft, annyiért nem kell. még 10%-os kuponom se tudom felhasználni rá, mert elméletbe akciós ár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16093) ittakary válasza szjoci (#16087) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nocsak, akkor lehet engem is otthon vár :B

(#16094) XtremLor válasza szjoci (#16087) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is ma erkezett meg a charger doctorral egyutt, a lampa, es a tok pedig multheten.
A lampa eszmeletlen jo, aramszunet eseten jol fog szolgalni@! :D
1,13A mertem a xiaomi kabellel, meg a regi nokiaval is telefonon.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16095) kenny123 válasza Silent77 (#16092) üzenetére


kenny123
addikt

Szintén 27-ei rendelés és már pár napja ittvan, talán írtam is. Bár más ország.

yo

(#16096) Silent77 válasza kenny123 (#16095) üzenetére


Silent77
veterán

Reméltem, hogy ma megjön.
Nem mintha sürgős lenne, csak láttam, hogy már sokan megkapták.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16097) storm3 válasza szjoci (#16087) üzenetére


storm3
senior tag

Ez eredeti cucc?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#16098) ittakary válasza storm3 (#16097) üzenetére


ittakary
nagyúr

az

(#16099) szjoci válasza storm3 (#16097) üzenetére


szjoci
őstag

:K

(#16100) Outlander


Outlander
őstag

Akciós a koppintás? lámpa. [link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.