Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) RBJ válasza htc07 (#15850) üzenetére


RBJ
addikt

:Y :C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15852) RBJ


RBJ
addikt

Csaknem döglött a trackingem. most él.
Destination Country - Cache Time:2015-04-03 19:54 - Go to official website
2015-04-02 08:44
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2015-03-30 19:00
NLRTMA(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad
2015-03-30 11:50
NLRTMA(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad
Origin Country - Cache Time:2015-04-03 19:54 - Go to official website
2015-04-02 09:23
The item is being processed by customs
2015-04-02 08:44
The item has been processed in the country of destination
2015-04-02 07:30
The item has arrived in the country of destination
2015-04-01 23:53
he item has arrived in the country of destination
2015-03-30 18:20
he item is on transport to the country of destination
2015-03-30 11:50
The item is at the PostNL sorting center

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15853) szjoci válasza htc07 (#15850) üzenetére


szjoci
őstag

Erről ez ugrott be: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#15854) tahepa válasza szjoci (#15853) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem meg ez ugrott be : [link]

(#15855) bbandi válasza RBJ (#15836) üzenetére


bbandi
tag

Azt magyarázza, hogy igazából nem a cella ment tönkre, hanem van benne valami védelem, az tiltotta le, de ha nem a + oldal közepén méri, hanem a szélén, akkor megkerüli a védelmet. Még azt is javasolja, hogy egy kis forrasztással összekötve a + oldal közepét a szélével olyan lesz a cella, mint az új.
Na ez utóbbit nem javasolnám. Nagyon veszélyes ilyesmit forrasztani, mert rendkívül tűz- és robbanásveszélyes, és a nagy fémfelületek miatt piszkosul át kell melegíteni. Ráadásul a lítiumtüzet el se nagyon lehet oltani otthoni eszközökkel.

(#15856) dugesz77 válasza bbandi (#15855) üzenetére


dugesz77
őstag

A li-ion cellák nagyon nem szeretik ha túl melegítik őket. Nem is a tűzveszély hanem tönkremegy. Kémiai folyamatok indulnak meg benne ami visszafordíthatatlanul károsítja a cellát. A forrasztó füles verziók sem véletlen ponthegesztéssel készülnek. Az nem melegíti fel a cellát
Ha védett a cella akkor a zsugorfóliát lenyúzva a védelmi részt a végéről leszedve még működésre lehet bírni a cellát ha tényleg csak a védelem a rossz benne. De ezt az "átforrasztósdit" nem ajánlom.

(#15857) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vajon ebben az iMAX B6AC-ben pukkanós táp van, vagy megbízható? :U

(#15858) Minstrel válasza spidersoft (#15857) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez ennyiért tuti nem original, banggood-on van jó, kb. ennyi a táp nélküli original.

(#15859) johniee válasza spidersoft (#15857) üzenetére


johniee
senior tag

Javaslom a youtube-on rákeresni a Fake-nem fake megkülönböztetéséhez :))

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#15860) spidersoft válasza Minstrel (#15858) üzenetére


spidersoft
senior tag

...táp nélkül...

Számomra visszatérő kérdés: honnan lehet *megbízható* tápot szerezni?... PC tápegység felejtős. Van egy ilyenem, eddig ezekre nem volt panaszom, de ehhez kevéske lenne :)

(#15861) Minstrel válasza spidersoft (#15860) üzenetére


Minstrel
senior tag

Banggodon van 2000Forintért 12V 5A táp, tudom nem egy csúcsmodell, de én csak a 3A-al töltök és azt eddig jól bírja.

(#15862) KL48


KL48
tag

Lakáson belül szeretnék képet -hangot átvinni (HDD-ről egy két szobával távolabb lévő TV-re). Ezt, vagy ezt találtam. A különböző frekvencia mit befolyásol? Jó minőséget szeretnék. Valami WIFI-s kütyü is alkalmas erre a célra? Tudnátok linkelni valami bevált megoldást? Köszi!

(#15863) Outlander válasza KL48 (#15862) üzenetére


Outlander
őstag

Ezekkel hdd-ről nehéz lesz... :U Meg úgy általában ezzel csak szívás lenne ahogy elnézem.

Asus o play, használtan, már 7-8-9k körül kifogható... szerintem errre gondoltál.

Ha nem, akkor fejtsd ki bővebben.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15864) XtremLor válasza spidersoft (#15860) üzenetére


XtremLor
őstag

Olyan tap nem lenne jo melle, mint amit a ledekhez hasznalunk?
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15865) twine válasza KL48 (#15862) üzenetére


twine
addikt

Szvsz. Lényegesen több infóra lenne szükség arról, pontosan milyen eszközöket használsz....
Első körben szerintem amit kinéztél alkalmatlan a feladatra...szerintem te mást keresel, csak segíteni nem tudok, amíg pld. Azt sem tudom a hdd mire van kötve, amiről játszani szeretnél....
Szerk.
Látom lekéstem... :B

[ Szerkesztve ]

(#15866) Moszy válasza KL48 (#15862) üzenetére


Moszy
tag

Üdv!

A 2,4 GHz jobban terjed zárt térben ( falakon stb át ) , de a közelben lévő wifis eszközöket nagyon zavarja.
Az 5 GHz -nek meg szinte tiszta rálátás kell....

Amúgy hdd átvitele alatt mire gondolsz. Ott játszod le valamivel és az AV jelet akarod átvinni ?

[ Szerkesztve ]

mert ez így jó

(#15867) KL48


KL48
tag

Bizonyára én fogalmaztam zavarosan. Tehát részletesen a történet: Természetesen mindennek az asszony az oka. Azt mondja nekem: -Nem lehetne itt a hálószobában lévő TV-n nézni azt, amit felvettél a két szobával arrébb lévő HDD-vel? (Panasonic Viera TV+HDD, QLink csatlakozás euroscart csatival). Ezért a HDD RCA-s hang és kép kimenetét összedugva valamilyen kis adó bemenetével szeretném "átvinni", átküldeni
a hálóba a jelet. Ott a vevő kimenetét pedig a TV AV bemenetére dugni. Azt gondoltam, hogy ez a kütyü adó és vevő páros elvégzi ezt a feladatot. Mit ajánlotok megoldásnak,( így az ünnepi reggeli után)? :F

(#15868) McAdam6 válasza KL48 (#15867) üzenetére


McAdam6
tag

Hasonló (König márkájút) használtunk itthon, az 5GHz-es-t. A 2GHz-es már nem ajánlott, minden zavarja (Wifi, BT, mikró).

[ Szerkesztve ]

(#15869) _ak_ válasza KL48 (#15867) üzenetére


_ak_
addikt

Azt azért tegyük hozzá, hogy mivel ez csak az AV-t viszi tovább, elég kellemetlen lesz 2 szobával arrébb menni, ha következő részt szeretné megnézni, magyarul a távirányítót el is lehet felejteni. Persze jobb ötletem nincs, csak okoskodni tudok. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#15870) McAdam6 válasza _ak_ (#15869) üzenetére


McAdam6
tag

A mienk az visszirányba átlövi az infratáv jelét 433MHz-en.

[ Szerkesztve ]

(#15871) Moszy válasza _ak_ (#15869) üzenetére


Moszy
tag

a szar minőségről nem is beszélve....

mert ez így jó

(#15872) wwenigma válasza McAdam6 (#15870) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

132€-ért eleg komoly normalis rendszert lehet kiepiteni, HTPC-vel, mindennel...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15873) McAdam6 válasza wwenigma (#15872) üzenetére


McAdam6
tag

Nem innen vettem, csak a kép miatt linkeltem be

(#15874) McAdam6 válasza Moszy (#15871) üzenetére


McAdam6
tag

Igen, nekünk CRT Tv-re ment a jel, oda elég volt.

(#15875) RBJ


RBJ
addikt

TUd valaki olyan karkötőt vagy okosórát ami rezeg bejövő híváskor?
Tetszik a xiaomi band de igazából az egészből a rezgő funkció a lényeg nálam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15876) Blaise válasza RBJ (#15875) üzenetére


Blaise
veterán

Pebble, ha óra kell. Nem a legolcsóbb, de cserébe kb. a legjobb.

(#15877) RBJ


RBJ
addikt

Inkább úgy mondom melóba kell egész nap, főleg a rezgés a lényeg mivel nehezen veszem észre, hogy hívnak és az idő mutatása se mellékes, így nem kell zsebben kotorni ha időt akarom megnézni retkes kézzel.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15878) htc07 válasza RBJ (#15875) üzenetére


htc07
addikt

ja, a xiaomi band kb. ennyit tud, meg villog a led rajta. :D

meg lépésszámlál, meg rezegve ébreszt.

de ennyi pénzért korrekt termék.

olcsóbb karórákat szintén találhatsz akár ebayen, akár tinydeal/banggood.

azért is jobb hogy nincs benne kijelző, mert így egy hónapot csont nélkül bír az akkuja.

[ Szerkesztve ]

(#15879) Saccco válasza RBJ (#15875) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az pont tud ilyet. (mi band)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15881) lupus_l válasza Moszy (#15880) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A link nem jó - ez után megváltoztatnám az email fiók jelszavát és kérném egy moderátort a hozzászólás átszerkesztésére vagy törlésére.

(#15882) Moszy válasza RBJ (#15877) üzenetére


Moszy
tag

Ezt vettem.
Tud csak rezegni is

mert ez így jó

(#15883) Moszy válasza lupus_l (#15881) üzenetére


Moszy
tag

Köszi
pw megváltoztatva
Kellene vhogyan egy moderátort kerítenem.

mert ez így jó

(#15884) htc07 válasza Moszy (#15883) üzenetére


htc07
addikt

(#15885) Jabby válasza Blaise (#15876) üzenetére


Jabby
őstag

Munkába, "retkes kézhez" nem egy 40-60 ezer forintos óra való, inkább egy 10 ezer alatti U8, vagy M18 okos óra ha fontos az időkijelzés. Ha nem, akkor fele áron egy MiBand.

(#15886) kenny123


kenny123
addikt

Megjött a vízálló vezetéknélküli hangszóró, ma teszteltem. [link]

4-7 órát lazán lepörget egy feltöltéssel, ha nem bömbölteti nagyon az ember. A töltőlyukból kijár egy picit a "tömítő pöcök", de nopara, vízbe úgyse rakom konkrétan. Melóba meg pont jó ennyiért. :)

yo

(#15887) tux74


tux74
csendes tag

Megjött az IDE,SATA USB átalakítóm.
Elsőre nem működött, majd kiderült, hogy az csomagban lévő IDE->SATA tápátalakító kábel hibás (egy másikkal tökéletesen megy).

(#15888) huliganboy válasza tux74 (#15887) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Sebességre mit tud ez az eszköz?
Köszi

(#15889) havri1 válasza huliganboy (#15888) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is van, 10 éve vettem itthon valamelyik szgépes üzletben.
Arra pont jó, hogy a képeket stb átmentsd, de kb ennyi :)

havri

(#15890) tux74 válasza huliganboy (#15888) üzenetére


tux74
csendes tag

Nem egy atomvillanás, de mint a kolléga is írta adatmentési célra tökéletesen megfelel.

(#15891) wwenigma válasza tux74 (#15890) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

FYI ez az USB2.0 csúcssebessége.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15892) tux74 válasza wwenigma (#15891) üzenetére


tux74
csendes tag

Ez így igaz, kb. tudja az USB2.0 valós sebességét.

(#15893) huliganboy válasza tux74 (#15890) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm srácok!

(#15894) bbandi válasza tux74 (#15887) üzenetére


bbandi
tag

Én is épp most vettem ilyet, csak táp nélkül, első sorban a laptopos ide csatlakozó miatt kellett. Egyébként simán elindult a lemez (2.5", szerintem 5400rpm) usb3-ról szedett tápról. (azért emelem ki a 3-mat, mert kb 2x akkora áramot tud leadni mint a 2)
De valószínűleg rendelni fogok tápot is és kidobom a francba az ide mobil rackemet.

(#15895) Vikusz77 válasza kenny123 (#15886) üzenetére


Vikusz77
tag

Ez Skypoláshoz is használható mint hangszóró (a tablet hangszórója nagyon gyenge azért kellene), vagy csak arra jó, hogy a telefonon-tableten lévő mp3-akat, filmeket hallgassa az ember? Tehát miután csatlakoztattuk ezt a kis hangszórót automatikusan ezen fog szólni a tablet, bármilyen alkalmazás hangja is az?

(#15896) üszök válasza tux74 (#15887) üzenetére


üszök
őstag

Én vagy 2 ilyen tápot dobtam már ki mert pillanatok alatt elhaltak.
Egyet szétszedtem gyalázatos minőségű volt a belseje.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#15897) htc07 válasza Vikusz77 (#15895) üzenetére


htc07
addikt

van benne mikrofon is úgy tudom.

(#15898) kenny123 válasza Vikusz77 (#15895) üzenetére


kenny123
addikt

2 telefonon próbáltam, android és ios mindent kapásból átvitt. Böngészőből, illetve zenelejatszobol is minden át ment. Mikrofon van rajt, de azt nem tudom Skype-al hogy áll. Szerintem működne. :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#15899) Jabby válasza kenny123 (#15886) üzenetére


Jabby
őstag

Autóba kihangosítónak nem felelne meg a kütyü?
Ahogy látom van mikrofon és hívás felvevő gomb is.

(#15900) vwpolopg válasza Jabby (#15899) üzenetére


vwpolopg
őstag

Akkor inkább ez, ugyanannyi és várni sem kell rá :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.