Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141901) Thrawn válasza szabifotos (#141898) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy meg nem érkezett termékre nyomd azt hogy megérkezett és akkor majd visszautalja a pénzt? Hátööö.... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#141902) Bendegúz98 válasza szabifotos (#141898) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Open dispute az van, es az kell neked.

(#141903) fecus


fecus
őstag

Többször merült fel itt kérdésként a bluetooth adó és a bluetooth füles együttműködése.
Az Ausdom AH3 füles és a Ugreen Bluetooth Transmitter 4.2 for TV Headphones PC APTX adó tökéletesen működik együtt. Az adó indul a TV bekapcsolásával. Nem kell semmilyen gombot nyomni. Utána a füles bekapcsolásával azonnal rátalál az adóra és már szól is. Mindig a legutóljára párosított cuccot keresik.
A késleltetés nem érzékelhető, de ezért vettem Aptx LL-t.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#141904) pulutodurumo válasza -secret- (#141900) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem nyomott, lejárt az idő. Bár ettől még nem árt figyelni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#141905) Norby86 válasza nimfas (#141825) üzenetére


Norby86
őstag

Hali, akkor egy hajóba evezünk. :D Mivel nekem is pont ilyen telefonom van mint neked és van is már egy ilyen tokom (csak abba oldalt nincs levegő) és azért gondoltam hogy vennék egy olyat ami úszik a vízen hogy ne süllyedjen el a telefon. A kamerázást megoldottam hogy a hangerő gombra gyors kamerát betettem hogy azzal tudjak víz alatt fotózni. Maga a tok nem rossz, bár ha vízcsepp kerül rá mert kiemelem a vízből akkor elég homályos képet tud csinálni. Most akkor kicsit tanácstalan vagyok, mert nekem is tengeri nyaralásokhoz kellene, viszont van úgy hogy 5-6 méter mély víz van alattam, ha lemenne a telefon az úgy már elég gázos szitu lenne kihalászni onnan. Nem is értem miért nem gondolnak erre a gyártók hogy ha már vízálló tok akkor meg kéne oldani hogy ne merüljön el a telefonnal együtt...

-Norbi-

(#141906) -secret- válasza pulutodurumo (#141904) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

60 napot ad rá az Ali, hogy megérkezzen a rendelt dolog, nem?

11.11-i cuccomnál ott a confirm gomb.

[ Szerkesztve ]

(#141907) nightzone


nightzone
aktív tag

Zapals-os 100-as kuponnal bepróbálkoznék az alábbi formában, de fizetésnél hiába nyomok a "Place order"-re nem történik semmi. Őtlet valakinek miért? A termékből van készleten az oldal szerint.

[ Szerkesztve ]

(#141908) -=Jam=- válasza nightzone (#141907) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mivel nem tudtál szállítási módot választani ahogy látom, amúgy is elég vacak az oldaluk, lehet ezzel is van most probléma.

Nekem is ezt írja erre a termékre, úgyhogy ezt most jelen pillanat nem tudod megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#141909) Real_Necro válasza nightzone (#141907) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szállítást nem kellene kiválasztani?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141910) -secret- válasza nightzone (#141907) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem nálad van a gond hanem a shipping résznél valami nem jó. "Sorry, no quotes are available for this order at this time"

Real: Nem is enged választani.

[ Szerkesztve ]

(#141911) nightzone válasza Real_Necro (#141909) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ja elég vacak az oldal. Szállítást sem engedi választani. Lehet csak helybe szállítja? Bár akkor is fel kellene dobnia valamit.

[ Szerkesztve ]

(#141912) Ghard válasza vpleft (#141863) üzenetére


Ghard
őstag

Mindegy mennyi a termék ára, az számít te mennyit fizettél érte. Ha 80 usd lenne de kuponnal csak 2 usd-t fizetsz szállításért a termékért meg semmit, akkor ha vámkezelnék, elküldöd a fizetési bizonylatot a 2 usd-ről.
Megvan szabva minden hónapra a vám és áfamentes értékhatár, januárra 42,18 usd lesz.
Bővebben az aliexpress topik 7. pontjában.

(#141913) erdey_a válasza Norby86 (#141905) üzenetére


erdey_a
őstag

vegyél 10ezerért valami akciókamerát vízálló tokkal aztán akkor nem kell a csilliárdos telefont vízbe vinni

Vérboci

(#141915) Ghard válasza PeACeY26 (#141914) üzenetére


Ghard
őstag

A pendrive-ot feladták ingyen postával :D
Legutóbb Lenovo SL700 240G SSD-re kaptam meg a trackinget. Dhl-el kértem de a tracking singapore post-ra mutat. Egy ideje már én sem pörgetek 100%-os, de még 2nd kupont sem. Vagy visszavettek a kiadható kuponból, vagy sokan rápörögtek mostanában erre :)

Más: dresslily-ről jött xiaomi viomi 300ml termosz, 2.99 usd volt kuponnal, egész kellemes minőség. Nem bíztam bennük, hogy ennyiért eredetit küldenek, így sajnos csak 1et vettem :B

(#141916) szabifotos válasza -secret- (#141906) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nem nyomtam "Goods received-et". Magától kb. november végén elkönyvelte a rendszer, hogy megérkezett és közben semmi sem történt. Aztán lejárt az idő és finished. Dispute-ot sem tudok nyitni, mert csak Dec. 20-ig lehetett volna... :( Pápá 8 dollár??

[ Szerkesztve ]

(#141918) -=Jam=- válasza PeACeY26 (#141917) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát, hogy shippedre rakják, meg adnak egy trackinget az még nem jelent semmit, majd ha valakinek meg is jön valami a pendrive-on kívül az írjon majd :) Nekem még processing a rendelésem :( De van még 2 kupon, csak feleslegesen nem fizetném ki a postát, ha úgysem adják fel.

(#141916) szabifotos: Valószínű, innen már csak az eladó jóindulatán múlik a dolog.

(#141919) PeACeY26:Mondjuk én 181$-os cuccot rendeltem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#141920) Ghard válasza PeACeY26 (#141919) üzenetére


Ghard
őstag

A dhl shipping sem garancia a feladásra. Lenovo SL700 480GB ssd-t előbb rendeltem mint a 240est és még nem adták fel. Lehet a -93 usd kedvezményt már sokallták :DDD

(#141918) -=Jam=-
Hozzászólások alapján amit tényleg elküldtek az ingyen kuponnal pendrive-on kívül: raspberry pi 3, 4gb-os tv box és egy 240gb-os ssd. Ezek mind 60usd alatti cuccok.

(#141921) erdey_a


erdey_a
őstag

van valami ajánlható "filléres" alap okosteló kínából?
apósnak (60+) kellene, csak telefonálás meg a kifogott halak fotózása a cél
korábban ilyen strapabíró okostelók is voltak itt a topkiban. azok jók?

Vérboci

(#141922) -=Jam=- válasza Ghard (#141920) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Real_Necro-nak úton van egy 140$-os Tv Box is, DHL-es szintén. Na most rendeltem egy Xiaomi 1More gaming headset-et is, ami 132$. :DDD Na majd kiderül mi lesz, max elbukom a coupont a pénzt meg visszakérem a PayPal-tól.

(#141923) vpleft válasza Ghard (#141912) üzenetére


vpleft
tag

Értem, köszi! :R
A főoldalon lévő akciós Lenovo ssd-t rendeltem. Remélem megjön majd :DDD

(#141924) Zola007 válasza -secret- (#141906) üzenetére


Zola007
veterán

nem
a timeout attól függ, mennyi kézbesítési időt írt rá eredetileg az eladó
ha csak 10-15 napot, akkor lehet, hogy csak 30-40 nap a confirmation timeout
pl. ezt a 2 egyforma cuccot azonos napon rendeltem és nem ugyanakkor fog lejárni a határidő

Ezért állítok be én mindenre 45 napos emlékeztetőt, ami addig nem jött meg, arra nyitom a disputeot
Ha utána mégis befut, majd megkapja az árát.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141925) w.miki válasza Zola007 (#141924) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan lehet emlékeztető beállítani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#141926) Zola007 válasza w.miki (#141925) üzenetére


Zola007
veterán

google naptárban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141927) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Valakinek van Mini Handheld Video Game Console Gameboy játéka?

A 400in1-es (legtöbb játék duplikált sajnos) változatot vissza lehet alakítani sima 168in1-esre szerintetek?
Van belőle pár változat.

Összefoglaló:
Nekem ami van annál a gombok nyomáspontja határozatlan (nem jó érzés megnyomni, pontatlan). Sajnos egy kis búgó hangot ad ki működés közben ez eléggé zavaró. A Super Mario 3-on kívül más jó grafikájú játék nincs rajta. Ismétlődnek a játékok nagyrészt. Akkumulátora Nokia BL-5C kompatibilis 1020mAh. Kijelzője képminősége elfogadható szerintem. A legtöbb játék megegyezik a régi sárga kazettás konzolgépen látottakkal (tehát nem éri el a sima Nintendo színvonalát).

Lehet a drágább bővíthető változattal jobban jártam volna.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#141928) Ghard válasza Ciccuka (#141927) üzenetére


Ghard
őstag

A játékok pontosan ugyan azok voltak a sárga kazettáson is és ezen is mint az eredeti nintendon :)
Minőségi különbség annyi volt, hogy a sárga kazettás gép be tudott dögleni 1-2 hét alatt is.

(#141929) Ciccuka válasza Ghard (#141928) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem voltak ugyanazok csak nagyon hasonlóak.
Sok játék le volt butítva. Karakterek, pályák, részletek hiányoztak belőle. Sárga kazettásból is volt többféle (minőségű) változat.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#141930) DJGABI válasza Ciccuka (#141927) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem pont ma jött meg ez [link] dresslilyről.. háááát azt a 10 dodót talán neccesen megéri, ugye az a gáz a játékok listája fix (nem kerestem rá, hogy lehet-e hackelni valahogy ezeket). egy pokemon azért eléggé hiányzik. hangot nem figyeltem, nálam amúgy is minimális hangerőn megy. gombok ezen se az igaziak. szerintem ezek kb egyformák. sose volt gameboyom, retrozni egynek elmegy. tetris, bomberman, tankos, origi mario bros, contra, 1942 azért vannak rajt nagy nevek. kár hogy savestate nincs [link] mindent elmond róla

ja meg ez is ma érkezett: Utorch Snowflake Projector [link] hát, max olyan 5 méterre tenném, úgy még talán értékelhető képet ad. de még így este is elég gyengécske a ledje. bontott 18650 cellákkal próbáltam, egyiket se ette. usb-ről frankón működik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#141931) Degeczi válasza DJGABI (#141930) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, nekem is csalódás ez a "gameboy", főként a gyenge minőségű kijelzője és tényleg elég vacak gombok miatt.

(#141932) Ciccuka válasza Degeczi (#141931) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem van rajta jó pár pixelhiba. Ahogy gyengén megnyomom a gombot rajta felhősödik a kijelző. :( A bekapcsolásjelző led fénye is bevilágít a kijelzőbe. A játékok nevei sincsenek normálisan kiírva.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#141933) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Erről az oldalról [link] tud valaki valamit?
Válaszaitokat előre is köszönöm

(#141934) Ghard válasza Ciccuka (#141929) üzenetére


Ghard
őstag

Voltak hackelt játékok, marioból custom level vagy a monster in my pocket batman hack-el. Utóbbi azért elég vicces volt :) De alapvetően ugyan az a rom került rá, a videóban is a pal-ntsc miatt szar a végeredmény. Ami az új ps classicnál is jelen van, pedig a játékok ugye eredetiek.

Miért nem gamepad-ot vesztek telefonhoz? És akkor egy rakat emulátorotok van, erősebb telefonon ps vagy psp is.

(#141937) Janaboy válasza Ciccuka (#141932) üzenetére


Janaboy
veterán

Odroid go sztem jobb valasztas :)

Janaboy

(#141938) DJGABI válasza Ghard (#141934) üzenetére


DJGABI
addikt

hát, nekem volt ilyen, de bt-vel összelőni, akkor a billentyűzetet állandóan átállítgatni (mert nyilván csak a sajátjával működött normálisan).. thx but no thx. aztán azóta lehet fejlődött a technika

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#141939) Real_Necro válasza -=Jam=- (#141922) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi a reklámot...

Amúgy az tényleg mozog TN alapján, ma is frissült, bár DE a szám vége és Kínában mozog. Lehet fake vagy befut előbb német raktárba?
A másik kettő fizetős még processing, az ingyenesek pending állapotban vannak.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141940) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Kutya tréner nyakörv:

[link]

Jól működik :)

(#141942) Real_Necro válasza PeACeY26 (#141941) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez jó hír. Az enyém ma fordult Hongkongban. Szabad tudni mit rendeltél? Jöhet privibe is.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141943) -=Jam=- válasza Real_Necro (#141939) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A DE vég nem a küldő országot, hanem a DHL-t azonosítja, ha jól tudom.

(#141944) -=Jam=- válasza -=Jam=- (#141943) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Bár most találtam olyan infót is, hogy Deutsche Post Singapore, ez esélyesebb.

(#141945) Exian válasza Ciccuka (#141927) üzenetére


Exian
őstag

Én igazi Gameboy-on nőttem fel, nagyon szerettem, szerintem nekem egy ilyen holmi csalódás lenne :( egy igazit már rég szeretnék, addig is viszont van egy 286-os 10MHz-es fullextrás PC-m, ha egy kis PoP-ra vágyok :DDD

(#141949) Zola007 válasza Real_Necro (#141942) üzenetére


Zola007
veterán

úgy várjátok az a zapals csomagot, mint az óvodások, csak nehogy csalódás legyen ;][link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141950) bbsofficial


bbsofficial
tag

Valaki tartana egy gyors felvilágosítást erről a zapalsos kuponozásról, ha még létező akció? Ha nem akkor már mindegy :D köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.