Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141201) Saccco válasza Donki Hóte (#141200) üzenetére


Saccco
nagyúr

Dísztárgy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#141202) kano válasza Beni2360 (#141195) üzenetére


kano
nagyúr

Engem is szokott hívni az MPL-es. A nálatok lécő MPL-es fickó nem szeret telefonálni. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#141203) sambenez válasza Donki Hóte (#141200) üzenetére


sambenez
addikt

Egy ilyen inkább dísz mint gyerekjáték. Én legalábbis nem adnám a gyerekem kezébe.

(#141204) Victoryus válasza bul07 (#141194) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Igen, tudom, hogy nekem kéne összerakni. Köszi a vélemyéneket a többieknek is!
Asztali dísznek veszem. Láttam valamelyik boltban itthon is ilyesmit. Régen volt 1-2 repülő makettem, tankot mindig is akartam. Más kérdés, mennyi türelmem lesz hozzá :) Legalább nem foglalnak sok helyet. Normál makettek is elég drágák sajna.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#141205) dugesz77


dugesz77
őstag

Fasttech oldalon elvileg jó lesz mindenre a XMAS2018 kupon ami -15%al lejjebb viszi az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#141206) Bendegúz98 válasza dugesz77 (#141205) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

már jó

(#141207) beci


beci
őstag

Erre tud valaki kupont 110 dollar kornyeki arban valahol?
Fasttechen 110 dollar,de nincs afa mentes szallitas.
[Xiaomi levegőtisztító 2S]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141208) Flexy90 válasza beci (#141207) üzenetére


Flexy90
senior tag

Én a helyedben eustock.eu-ról venném.

Xiaomi Fan

(#141209) beci válasza Flexy90 (#141208) üzenetére


beci
őstag

Koszi.😊😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141210) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
Kérdésem,hogy a Soonhua 2-3 portos,led kijelzős usb-s hálózati töltők mennyire ajánlottak?

És aki már rendelt olyan lézeres projectort,ami a házfalára vetíti a mintákat,van köztük olyan,ami ajánlott?
Ami nekem jött,hát azzal nem vagyok meg elégedve.... Eléggé halványan láthatóak a minták. Nálam a nem ajánlott kategória sajnos...

Ezt rendeltem: [link]

Valami tényleg jó fényű kellene...

Üdv: Attila

(#141211) w.miki válasza tillatrilla (#141210) üzenetére


w.miki
veterán

A légi forgalmisták nem ajánlják a karácsonyi lézerfényeket.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#141212) kenand válasza beci (#141209) üzenetére


kenand
veterán

Vidéken a kertes háza övezetben ilyenre nincs szükség :)

(#141213) Donki Hóte válasza w.miki (#141211) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez pont olyan, mint amikor kikapcsoltatják a mobiltelefonokat a repülőgépbe történő beszálláskor :P

Ahogyan a te telefonod sem fog megzavarni egyetlen repülőgépet sem, ugyanúgy tillatrilla kínai vetítője sem fog egyetlen pilótát sem megzavarni :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#141214) Degeczi válasza Donki Hóte (#141213) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ilyen kis lézerek tényleges zavart valóban csak az épp leszálló gépek pilótáinak okozhatnak, utazómagasságon semmiképp, szóval max. egy reptér közelében (beleértve persze a pici sportreptereket is - sőt, leginkább azokat) használva érdemes ezt szem előtt tartani.

[ Szerkesztve ]

(#141215) w.miki


w.miki
veterán

XIAOMI Soocas ES3 SO WHITE Electric Razor Shaver
Ára: 19.99 USD (17.61 EUR)
Kupon: KxENl87K
This coupon has reached its maximum limit.
már el is fogyott a kuponos

GB telefon kiárusítás

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#141216) sagesz93


sagesz93
addikt

Hali
Valakinek tapasztalata van esetleg arról, hogy melyik a legolcsóbb / költséghatékonyabb TV BOX amin elfut rendesen a telenor MYTV app? (értsd.: lehet tv-t nézni rajta az appal)
Hátha használ valaki erre a célra ilyet. :R

(#141217) spileraaa


spileraaa
senior tag

Kupon : 12BGA2CL3
189.99 $

Xiaomi Mi A2 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#141218) Zeki válasza spileraaa (#141217) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mikor jönnek a tömeges 7" körüli telefonok... lehet ezt megelőzendően jönnek a kihajthatósak.

(#141219) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

(#141220) HXY


HXY
addikt

Li-ion akkukat szeretnék tesztelni, tölteni minden méretben.
Már van egy LiitoKala Lii-500-am, amit tavaly novemberben $14-ért vettem a Gearbesten.
Ti milyen adaptert használtok pl. telefon akku töltésére? És hol lehet venni?

A Mysku.ru orosz kütyü teszt oldalon ilyet használnak: [link]


Ezt se tudom, hogy milyen néven keressem.

____________________________________________________
sagesz93:

Tanix Tx3 Mini (2/16)-on anno használtam a Telenor-os MyTV appot, de Kodi-hoz is van nem hivatalos kiegészítő, amivel sokkal jobb volt használni a Telenor MyTV-t. Kodi-nak nagyon kényelmes, felhasználóbarát a felülete, ha rászánsz egy hetet hogy megismerd.

[ Szerkesztve ]

(#141221) WestBam válasza HXY (#141220) üzenetére


WestBam
senior tag

A mai telefonok legalább 90% beépített akkuval rendelkezik, kb. 0,1% esélyt látok arra, hogy választ kapj a kérdésedre.
Egyébként nem látom értelmét, a telefonban lévő töltésvezérlő jól teszi a dolgát, gyári akkut kell venni, nem kínai olcsó után gyártott grade B akkut és nem fog idő előtt elhalálozni az akkud.

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#141222) Ghard válasza sagesz93 (#141216) üzenetére


Ghard
őstag

Sunvell H3 2GB RAM $22.99
Egy amlogic S905W + 1gb ramos boxon is kényelmesen elmegy kodival. De ha már megnyitsz mellette egy play áruházat akkor elfogy az 1gb ram :P

(#141223) nimfas


nimfas
addikt

Ma jött meg a Netac 1TB SSD, gyorsan rá is dugtam egy teszt erejéig a gépre, csak játékok lesznek rajta, semmi fontos adat egyelőre. :)

Szerintem egész vállalható a sebessége.

(#141224) zoltan6


zoltan6
őstag

seago sg - 507 elektromos fogkefém megadta magát,valószínűleg beázott,vagy megadta magát a micro usb csatlakozója,esetleg valaki nem látott róla szétszerelős képet,videót?

(#141225) ANOka válasza zoltan6 (#141224) üzenetére


ANOka
őstag

:(
Emlékszek rá, hogy a leírásában is az volt, hogy kalapáccsal kell szétverni ahhoz, hogy a benne levő akkut "szabályosan" lehessen ártalmatlanítani.
Szóval szerintem ragasztva van.

Ennyi idő alatt nem szabadna tönkre mennie.
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval jelezve a hibát, hogy mit ajánl. Hátha ad pl. részleges visszatérítést.

(#141226) fradi81


fradi81
veterán

I’m sorry to tell you that your parcel RP094652238CN has been returned due to the customs.
How about resending it to you?
It will take about 30-60 days to reach your hand..
And is the address you left correct?
Await your reply soon.
Ugreen team

Nov 11-én rendelt Ugreen Bluetooth Receiver, gobdolom itt refundot érdemes kérni inkább majd újrarendelni, nem?

moto g72, Ninebot d28e

(#141227) nimfas válasza fradi81 (#141226) üzenetére


nimfas
addikt

Igen, célszerű.

(#141228) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Az én lézeres kütyümnek olyan halvány fénye van,hogy ez biztosan nem zavar senkit. Sem földön,sem vízen,sem levegőben. Nem rendelt senki megbízható,erős,látható figurásat? Itthoni forrás is szóba jöhet😃

Üdv: Attila

(#141229) Nikaré válasza nimfas (#141223) üzenetére


Nikaré
őstag

Honnan rendelted és mennyiért?
Nem akadt fent a szűrőn" ? Nem emlékszem az előzmények olvasása után sem, ezért kérdezem.

(#141230) zoltan6 válasza ANOka (#141225) üzenetére


zoltan6
őstag

Gearbestes rendelés,pont fél évig birta. :(

(#141231) kenand válasza fradi81 (#141226) üzenetére


kenand
veterán

Nekem van egy TH16 októberi Banggood, most a track szerint Mexikoban van, de nem igazán akarnak se refundot, se reshippinget...már vagy 10 levélváltás volt

(#141232) solti válasza Donki Hóte (#141213) üzenetére


solti
senior tag

Rohadtul nem olyan. Ez olyan, mint amikor hülye gyerekek laser pointerezik a repcsiket. Kósza lézersugár sem jó ha szemen talál, úgyhogy elég valid a HC közleménye.
Az másik téma, hogy a fedélzeti tiltásoknak mennyi értelme van...

(#141233) kenand válasza nimfas (#141223) üzenetére


kenand
veterán

Átjött "TRÉFA" mentesen?

(#141234) AiRLAC válasza HXY (#141220) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ez a legközelebbi amit találtam hozzá

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#141235) eron009


eron009
tag

Megjött zapalstyle-ról egy freebie "törülköző". Hát ettől rosszabb minőséget még nem vettem. Vékony, átlátni az anyagon. Leírás alapján 160x60cm-nek kellene lennie, ez 30x65cm mind a kettő. Csak 1 dollár volt, de ezért ez is sok volt :(

(#141236) HXY válasza AiRLAC (#141234) üzenetére


HXY
addikt

Köszönöm szépen! :R
Az ali-s link alapján az "universal battery charger"-re rákeresve az eBay-en meg is találtam: [link]

Valaki használja a LiitoKala vagy Opus töltőt nem henger formájú akkuk töltésére, tesztelésére valami hasonló mókolt megoldással mint például ami itt a képen van?

(#141237) GZoli7 válasza HXY (#141236) üzenetére


GZoli7
senior tag

Persze, simán működik.
Akár egy jó akkunak leszigeteled az egyik végét és azzal "támasztod" meg a vezetékeket, hogy ki ne csússzon.

(#141238) kenand


kenand
veterán

Geekbuyingon Az EU Priority line ÁFA kerülő megoldás? (hasonlóan mint a Gearbesten?)

(#141239) Ferike81 válasza Wajk (#139883) üzenetére


Ferike81
senior tag

Megjött az 5 dolláros kuponnal zsákolt ingyentöltő. Nem futott rossz időt.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#141240) dugesz77


dugesz77
őstag

Alin megint hirdetnek érdekes áron kapucnis pulóvereket(még a múltkorit sem adta fel az eladó tehát simán benne van, hogy nem is fogják ahogy talán ezt sem.
Ez az eladó 2,49-2,79$ között ingyen postával :F

Még egyszer: nem rendeltem még innen ,nem ismerem az anyagminőséget/méretet és előfordulhat,hogy fel sem adják.

[ Szerkesztve ]

(#141241) Wajk válasza Ferike81 (#141239) üzenetére


Wajk
addikt

:C

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#141242) HKorn válasza dugesz77 (#141240) üzenetére


HKorn
addikt

Gyönyörű :D

Sosem rendelnék se törölközőt, se ruhát Kínából, olcsó, de legalább vagy silány minőségű, vagy rohadtul nem az a méret, ami kell.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#141243) pulutodurumo válasza HKorn (#141242) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nekem nemrég jött egy ing. Megnéztem a mérettáblázatot, megrendeltem az asian XXXL méretet, és jó lett. Akkora amekkorának leírta az eladó centiméterben. Nagyjából 180/80 vagyok, azaz M - L itthoni méret. Az anyaga is rendben, len - pamut keverék.
És a tételmondat: melyik törölköző nem Kínában, Bangladesben, tökömtudjahol készül? ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#141244) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Olyan microUSB kábelt tudtok ajánlani, amiben nincs adatszál? Csak töltésre lenne használva céges gépre kötve, sajnos ha van adatszál akkor a gép küldi a jelentést a központnak hogy valamit rádugtam.

(#141245) tobias40 válasza dugesz77 (#141240) üzenetére


tobias40
veterán

Törölte a hirdetést és azonnal vissza a pénz,vagy kivárta hogy írjál neki hogy miért nem adta fel?
Vagy meddig húzta a dolgot?
Amúgy egy próbát megér! ;]

(#141246) betyarr válasza HKorn (#141242) üzenetére


betyarr
veterán

igen,csak óvatosan a ruhaneműk rendelésével [link] :DDD :DD

(#141247) Donki Hóte válasza betyarr (#141246) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nagyon kell vigyázni a ruhaneműk rendelésével. Nekem is mindig első dolgom, hogy gondosan áttanulmányozom a korábbi rendelők által írt véleményeket, kiemelt figyelmet fordítva a fényképes értékelésekre :K Nagyon fontos az első kézből szerzett tapasztalat!!!

[kép]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#141248) ANOka válasza Donki Hóte (#141247) üzenetére


ANOka
őstag

:C

(#141249) Beni2360 válasza HXY (#141236) üzenetére


Beni2360
félisten

Annak a hátulján ott van a 230V csatlakozó, csak adapter kell hozzá.
Azért az oldalon lejjebb van mikró csatis változat igaz drágább de nem sufni tuning.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#141250) Wajk


Wajk
addikt

Ezt amennyire figyeltem ritkán szokott becsúszni $10 alá.
Xiaomi Yeelight YLYD01YL USB
$9.46
Kupon: YLN128

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.