Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141351) zoli03 válasza mrobes (#141325) üzenetére


zoli03
őstag

Ilyen van Alin feleennyiért.

(#141352) kenand válasza farkas-j (#141348) üzenetére


kenand
veterán

Nem próbáltam, de nézd meg ezt (Googli dobta ki)

Bocs fizetős....

[ Szerkesztve ]

(#141353) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!
Xbox One vezetéknélküli kontrollerhez PC USB vevő van ajánlott?

4 8 15 16 23 42

(#141354) Ateszpapa válasza tonyrulez (#141353) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Tudtommal elég egy Bluetooth modul.

(#141355) diablo1984 válasza Ateszpapa (#141354) üzenetére


diablo1984
veterán

így van.

(#141356) oAcido


oAcido
aktív tag

Sziasztok!

Bemásolom ide is:

"Valaki rendelt GB-ről Zanflare F1-et november közepe-vége fele? Ha igen megérkezett már neki?

Tracking szerint: Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Ezt írja 5.-e óta, viszont a postán nincs a csomag (azóta már többször voltam). Plusz elég jól ismerem a postás srácot, amikor nem vagyok itthon telefonon hívni szokott, hogy jött csomagom külföldről."

(#141357) ztibor válasza oAcido (#141356) üzenetére


ztibor
senior tag

LVS...... trackinges? Mert akkor Belgiumig követhető csak, azaz oda érkezett meg, onnan még 1-3 hét míg megérkezik.

(#141358) oAcido válasza ztibor (#141357) üzenetére


oAcido
aktív tag

Igen az.. Ezt nem tudtam, ezer köszönet :R . Akkor még várhatom :)

[ Szerkesztve ]

(#141359) tonyrulez válasza Ateszpapa (#141354) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hoppá, az remek, köszönöm :)

4 8 15 16 23 42

(#141360) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Multimeterbe van valami ajánlott újratölthető akku? ( töltő az van )

(#141361) farkas-j válasza kenand (#141352) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm szépen! Kipróbáltam és hálózaton belül működik is. Sajnos az Internet felől sehogy sem sikerült működésre bírni. Természetesen csináltam portforwardot majd ideiglenesen DMZ-t is, van DynDNS elérésem is, de nem jött össze. DynDNS címet el sem fogad, csak IP címet, de azzal sem jött össze.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#141362) UberMutant válasza farkas-j (#141361) üzenetére


UberMutant
őstag

openvpn vagy valamilyen másik vpn kell.
iot kütyüt ne engedj ki a netre, nagyon rossz ötlet

[ Szerkesztve ]

(#141363) HXY válasza EXIEZ (#141360) üzenetére


HXY
addikt

Az IKEA-ban a LADDA. A Panasonic gyártja őket Japánban. Megveheted Panasonic Eneloop néven is háromszoros áron, ha nincs a közelbe IKEA, vagy már rendelhetsz házhoz szállítással az IKEA-ból is.
Bár én multiméterbe alkálit használok, mivel nekem nincs bekapcsolva napi 8 órát.(csak kb. havonta 1 óra) És a Zotek által gyártott multiméterek elmennek +100 órát is két AA-s elemmel.
(az olcsó (<$30) RMS multimétereket 90%, hogy a Zotek gyártja, csak a webshopok nagy rendelés esetén saját márkát találnak ki)

(#141364) kenand válasza farkas-j (#141348) üzenetére


kenand
veterán

Próbálj meg egy DOmoticz-ot.. ha Tsmota fw-t használsz Synology NASon/ Pi-n futhat Domoticz, azzal tudod kezelni.
Nézd meg az Android appot

[ Szerkesztve ]

(#141365) 6120 válasza kano (#141349) üzenetére


6120
tag

Sajnos én is kintre szánom, majd kiderül, hogy kint hogy teljesít...
Legfeljebb lesz még egy bentre.

(#141366) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok végre feladták ezt a Bluetooth hangszórót viszont nem találom hogy hol jár a csomag.
Lehetséges hogy kamu számot adtak meg?

(#141367) Sanyesz. válasza oAcido (#141356) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én november 21-én rendeltem és december 5-én ért ide ( 2 hét).

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#141368) robit1973 válasza D0zeR (#141366) üzenetére


robit1973
aktív tag

GLS

(#141369) nimfas válasza farkas-j (#141361) üzenetére


nimfas
addikt

Domoticz... De ez igazából egy szerver, futtatni kell valahol. Nas vagy házi szerveren.

(#141370) ztibor válasza D0zeR (#141366) üzenetére


ztibor
senior tag

Csak jelezném hogy a 11.11-én rendelt csomagom szintén EDM-es szállítással még nem jelent meg a GLS rendszerében, szóval nem egy elhamarkodós szállítási forma :-)

(#141371) Hocsika válasza e.vid (#141350) üzenetére


Hocsika
tag

Köszi, meglesem.
Ehhez milyen gyorstöltőt érdemes venni a szivargyújtóba? Úgy látom, hogy ehhez nincs mellékelve...

(#141372) Ghard válasza Ghard (#140516) üzenetére


Ghard
őstag

Megérkezett a zapals-os ingyen pendrive ;] [kép]
Néhány commodore64-es és snes játékkal le is teszteltem, remek kis kütyü. Sajnos a többi rendelés a 100%os kuponnal még mind processing. Mást a 64gb pendriveon kívül tudtatok rendelni, ami shipped lett? 1 óra után mennek rendesen a furcsa nevű mailes pörgetések :DDD [kép]

Még néhány kütyü:
Csavarkulcs végű kiskanál $1.43
A kanál szépen ki van dolgozva, nincs sorja vagy karc rajta. Használni is kényelmes, nem csak poénnak jó. Az ásó viszont kényelmetlen a formájából adódóan. Lehet kérni fukusimai fémből készültet, hideg kávét párszor kell csak megkeverni és egyből forró lesz.
Mini Penlight $1.65
Alig nagyobb egy ceruzaelemnél. A fénye nem túl nagy, de legalább zoomolható.
Mini Wireless Remote Touchpad Keyboard 1651Ft
Pár száz forinttal többért már világítós és akksis van(ez 2xAAA elemes), csak akkor ajánlott ha azok a funkciók feleslegesek. Működik pc-vel, okos tv-vel és ps4-el is. Max 2-3 méterig volt jó nálam.
Bakeey 145x90mm Magnetic Screw Mat $0.99
Hiába olcsó, annyit is ér. Nagyon gyenge a mágnesessége.

(#141280) wwenigma
2.10 usd volt 1 méter a ventionból, rendelések és értékelések alapján nem tűnt rosszabbnak a ugreen-nél. Ha lesz ugreenre kupon, rendelek ebből is.

[ Szerkesztve ]

(#141373) Degeczi válasza kano (#141349) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az egyetlen példánya volt, nem az a jellemző - és most ő is azt írja, már működik.

(#141374) Kakaduku válasza D0zeR (#141366) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ugyanígy áll az én 2018.10.28-án leadott rendelésem is. Még nem telt el 2 hónap, de én beadtam a refund kérelmet.

(#141375) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az Asszonynak fülbevaló 0,01$-ért!

FLDZ silver Natural freshwater pearl Stud Earrings Simple earrings Temperament female ornaments Fashion earrings

"Dear Buyer: This product is given away free of charge. Each account is limited to one pair per day, otherwise no delivery will be made"

[ Szerkesztve ]

(#141376) bugizozi válasza -secret- (#141375) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, sikerült behúzni egyet! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#141377) dugesz77


dugesz77
őstag

Elvileg feladták a múltkori elárazott 2$-os kapucnis pulóvereket. Most már "normális" áron 18$-ért árulják.

(#141378) kano válasza Degeczi (#141373) üzenetére


kano
nagyúr

Tök jó, hogy egy hőmérő csak azt nem tudja amire kitalálták. Ráadásul Te is azt írtad, hogy "ennyire hidegben" - ami kb. -10 fok körülit jelent - már nem pontos. Magyarul egy sz@r.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#141379) EXIEZ válasza dugesz77 (#141377) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Volt már olyan, hogy "feladta", aztán mielőtt lejárt volna a protection kértem a refundot, mert gyanus volt az a " kamu " tracking. Többen rendeltünk, plusz az eladó termékei is törölve lettek

(#141380) dugesz77 válasza EXIEZ (#141379) üzenetére


dugesz77
őstag

Azért kezdtem azzal, hogy "elvileg". Láttam én is már sok mindent, tudom én,hogy akkor kapom meg biztosan amikor a postás hátát látom miután kézbesítette.

[ Szerkesztve ]

(#141381) tobias40


tobias40
veterán

JÓ minőségű spin mop fejet tudtok vhonnan,nem sürgős lényeg hogy ne gagyi legyen..

(#141382) tobias40 válasza kano (#141378) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem volt bajom a hőmérővel hidegben de most úgy néz ki rendben végzi a dolgát,2-3 reset után..
Lehet hogy én is bénáztam az elemmel és beállítással,kiderül pár hét alatt,másoknak nem volt vele gondja.

[ Szerkesztve ]

(#141383) andrisms válasza kano (#141378) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nálam tökéletesen megy, fedett tető alatt van, de kint. Pontosan mér.

(#141384) Exian válasza 6120 (#141327) üzenetére


Exian
őstag

Én is keresek hőmérséklet/páratartalom jeladót, ha lát valaki valahol olcsón. Van egy időjárás állomásom, gyárilag 1db kültéri jeladóval, de maga az állomás 3db jeladót tudna kezelni. Valamiért amúgy a másik 2 csatornán is jelez szépen értékeket (mindegyik kicsit eltérő), lehetséges az, hogy a közelben/szomszédoknál lévő jeladókat veszi? :)

(#141385) tipuka válasza tipuka (#141143) üzenetére


tipuka
addikt

megjött az 5$ kuponnal vett ugreen microusb->type-c átalakítók, valami 150ft körül fizettem rá.
kaptam hozzá ajit is, teljesen okésak, köszönöm mégegyszer a kupon beírójának a lehetőséget. :D
(töltőt azóta se vettem még)

[ Szerkesztve ]

(#141386) Degeczi válasza kano (#141378) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gyanítom, h extrém hidegben nem pontos, igen. Olyan -5, -6 fokig többnyire szépen együtt haladtak egy Lidis időjárásállomás kültéri egységével, de amikor pár napja a környékünkre -11-et írt az Időkép hőtérképe, a Lidis -9.7-et mutatott, a Xiaomik ugyanakkor kb. 1.5 fokkal kevésbé hideget mértek (az egyik egység pont ugyanott van mint a Lidis kültéri).
De ez egyáltalán nem jelenti azt, h ezek a pontatlanok: simán lehet, h nálunk valóban nem volt annyira hideg, és ezek mértek jól, nem a Lidis...

(#141387) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Zapals postázott már valakinek 100%-os kuponos terméket,amit valami drágább dologra használt fel?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141388) Sanyesz. válasza tipuka (#141385) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az Ugreen mindig ad ilyen kábelkötegelőt. Négy-öt dolgot vettem eddig tőlük, rendre benne voltak a csomagban. :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#141389) Real_Necro válasza beci (#141387) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valakinek itt jött elvileg RaspberryPI. Nekem a tv boxok még állnak, egyik pending, másik processing... akartam nekik írni, de csak üzenetrögzítő megy... pedig anno elég jól lehetett velük chatelni. Gondolkodási időt meg nem akarok hagyni az üzenettel. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141390) beci válasza Real_Necro (#141389) üzenetére


beci
őstag

Koszi,akkor meg varok.😊
Bar bent all 17 es 8 dollarom,ami a posta.😊
Meddig tudom visszakerni,ha megsem akarjak postazni?
Amugy irtam nekik 2 uzenetet,de semmi valasz...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141391) Real_Necro válasza beci (#141390) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem csak egy van, ami DHL, a többi sima postás...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141392) Ghard válasza beci (#141390) üzenetére


Ghard
őstag

Paypallal 180 napon belül. Ha kártyával fizettél, akkor banknál kell chargeback kérelmet beadnod. Ezt is talán 180 napig lehet, de érdeklődj a bankodnál.

[ Szerkesztve ]

(#141393) eron009 válasza beci (#141387) üzenetére


eron009
tag

3 rendelésem van, mind processing státusszal, ebből egy ssd-ért fizettem kb 4,5$ postaköltséget. Rájuk írni nem igazán merek még, végén törlik a rendelést hogy nem erre szól a kupon :)

(#141394) beci


beci
őstag

Paypal fizetes volt.
Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141395) kigyi_23 válasza Exian (#141384) üzenetére


kigyi_23
addikt

Próbáld ki, hogy beviszed a házba a jeladót és nézd mit mutat, ha másik két jeladó értékei másznak utána akkor kamuzik :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#141396) Exian válasza kigyi_23 (#141395) üzenetére


Exian
őstag

Nem hiszem. Az egyik kb. annyit mutat, mint az én kintim, 1-2 fok eltéréssel, a másik viszont beltérben lehet valakinek, majdnem szobahőmérsékletet mutat most. Nyáron meg hűvösebbet kicsit, mint a nyári szobahő, szóval valami spájz vagy ilyesmi helyen lehet :)

(#141397) Ghard


Ghard
őstag

Pentel EnerGel RTX 0.7mm 3db $5.49+$2 posta. (dec 9.-én rendelve, ma érkezett meg)
Nagyon könnyű írni vele, sokkal lágyabban siklik a papíron mint más zselések. A xiaomi tollnál ez a 0.7es kicsit vastagabban ír. Viszont minden papírra könnyen fog, nincs "karcolós" érzése sem. Színekből is van bőven választék: youtube review
Szvsz tollat választani továbbra is írószerboltban érdemes. :P

(#141398) Freddycom


Freddycom
őstag

'Xiaomi' karácsony (és egy Alfawise) :D

[ Szerkesztve ]

(#141399) eron009


eron009
tag

Joybuy-ról ha egyszerre többet rendelek azt egybe küldik vajon vagy egyesével adják fel?

(#141400) HXY válasza Ghard (#141397) üzenetére


HXY
addikt

Ilyet is rendeltél, ehhez képest milyen? [link]

Én pár napja kaptam meg ezt, eddig még nem volt zselés tollam.
Az általad leírtakat, hogy "minden papírra könnyen fog, nincs karcolós érzése sem"
én is meg tudom erősíteni ennél.
Azt írják, hogy Made in Japan, nem tudom, hogy eredeti-e, de tényleg nagyon jó, minőségi termék.
Itt a weboldaluk:
https://www.zebrapen.com/product-category/pen-type/pen-type-gel/
https://www.zebra.co.jp/main/products/sarasa-clip/index.html

Freddycom:
A Xiaomi Rubik kocka olyan, hogy bluetooth-on össze lehet kötni a telefonnal és real time érzékeli hogyan van összekeverve? Mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.