Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141551) Real_Necro válasza Zola007 (#141531) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy regisztrációm van mindenhol. Egyébként kb hajnali 1-4 között kaptam az összeset. Ha reggel vagy nap közben próbálkoztam, tuti nem nyert.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141552) Zola007 válasza Real_Necro (#141551) üzenetére


Zola007
veterán

1 körül van náluk a forduló, úgy néztem 2, max 3db 100% kupon ad ki a script naponta, nagyjából 50 pörgetésenként
tehát ha ki lett pörgetve 1:15-re mind a három, akkor nincs tovább értelme próbálkozni, ha 100 accountja van az embernek akkor sem.
azért írtam le, mert azt látom, hogy sokan csak idegesítik magukat, hogy nem nyernek, holott nem is volt rá semmi esélyük

Ez olyan, mint az Optimonk-os szerencsekerék a magyar webshopoknál.
Ha kibontod a containert, akkor látszik, hogy bizonyos kuponokhoz (pl. 2000 Ft vagy 15%) nincs is kitöltve adatmező, pörgethetsz a világba 5000 email címmel is, akkor se fogja kiadni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141553) kenand válasza Zola007 (#141550) üzenetére


kenand
veterán

Sajna egy csomó cucc van a Joybuyon amit nem küldenek hazánkba

(#141554) Ghard válasza DeFranco (#141534) üzenetére


Ghard
őstag

Ezen még lesz $2.20 shipping :U Gearbestnél $6.16 összesen.

(#141555) DeFranco válasza Ghard (#141554) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hoppá, kösz

azért feszülök rá mert anno valami 4,5 dollárért vettem szállítással, de ha mostanában senki nem vett ilyen ár körül akkor kénytelen leszek ennyiért rendelni

(#141556) Joker88 válasza fradi81 (#141505) üzenetére


Joker88
őstag

egész kellemes meglepetés.. rossznak nem mondanám,nincsen dobozhangja.. eddig úgy néz ki,megérte..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#141557) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok. Futott mar bele valaki olyan shopba, ami gepi himzest vallal?

(#141558) Zola007 válasza kenand (#141553) üzenetére


Zola007
veterán

nem csak ide nem küldik
mondjuk azt sose értettem, hogy az én dollárom miért rosszabb mint texasi vagy a vlagyivosztoki csókáé

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141559) Real_Necro válasza Zola007 (#141552) üzenetére


Real_Necro
veterán

Arra kíváncsi leszek, mennyire fognak jönni a cuccok, amire elfogadta a rendszer a kupont.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141560) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Megjött az ebay 5 dolláros kupon akciós, 0 dolláros hátitatyó. El is felejtettem. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141561) -=Jam=- válasza Real_Necro (#141559) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Volt egyáltalán bármi, amire nem fogadta el? ;]

(#141562) Real_Necro válasza -=Jam=- (#141561) üzenetére


Real_Necro
veterán

A kérdés, mit fog szállítani... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141563) #63390720


#63390720
törölt tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy vállalkozói paypal t használtam eddig amit szeretnék megszüntetni mivel visszaadtam a céget és szeretnék csinálni egy újat, magánszemélyként használnám vásárlásokra, várok egy folyamatban lévő visszatérítést ami már el van indítva, kérdésem az lenne ha megszüntetem a pénzt még megkapom a kártyámra vagy mindenképpen várjam meg mig jóváíródik? köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#141564) MADcat válasza #63390720 (#141563) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rossz topik. Próbáld itt.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141565) Zola007 válasza Real_Necro (#141559) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem kiküldik, ekkora cégnél több a napi wc-papírköltség, mint amit ezeken buknak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141566) HXY


HXY
addikt

Egy érdekes történetet osztanék meg:

Ma jött egy email az Aliexpresstől az email címemre, hogy sikeres termék kifizetés.

Majd frászt kaptam, mert a napokban nem vettem semmit se az Aliexpressről.

Sőt ezzel az email címmel nem is vagyok regisztrálva az Aliexpress-en, ezt az email címet az eBay-en használom.
Ekkor gyorsan regisztráltam ezzel az email címmel az Aliexpress-re is, hogy mégis lássam ki és mit rendelt.
Ekkor jött a fekete leves.


Egy $17-os rendelés fogadott, amit bankkártyával kifizetettnek írt.
Nagyon megijedtem, hogy valaki megszerezte a bankkártya számomat, és azzal rendelget.
Ekkor már azon gondolkodtam, hogy felhívom a CIB-et, és letiltatom a kártyát, vagy átutalom a hozzá tartozó számlán található pénzt.
Azonban egy kicsit furcsállottam is a dolgot, mert a termék címzettje én voltam, és a termék pedig egy általam az elmúlt hetekben mindenfele nézegetett USB-s öngyújtó.
De az Aliexpress-en nem adtam le rá rendelést, pláne nem fizetnék ki érte $17-t.

Ekkor gyorsan beléptem a CIB online-ba, nézem a számlatörténetet, majd nézem a kártyatörténetet, és megnyugodva veszem észre, hogy sehol nincs a $17 levonva vagy zárolva.

Előzmény:
Az eBay-en tegnap rendeltem kettő darab USB-s konyhai öngyújtót egy új, marokkói? [link] eladótól, akinek mindössze 1 pozitív értékelése volt.
PayPal-lal egyből ki is fizettem, a kettő darab ára $2 volt ingyen postával. Ezeknek a rendes ára egyébként kb. $6-7, de mondom teszek egy próbát vele, hátha megkapom, úgyis ott van az eBay+PayPal védelem.

Volt már nektek hasonló? Mi a véleményetek? Így zajlik a dropshipping? Vagy ez mégis hogy van?
Már 12-14 éve rendelek mindenfélét az eBay-ről, de ilyen még sose volt.

[ Szerkesztve ]

(#141567) #63390720 válasza MADcat (#141564) üzenetére


#63390720
törölt tag

koszi

(#141568) balazs1956 válasza vittorio7 (#141538) üzenetére


balazs1956
senior tag

vittorio7

Szia!

Miért nem találom ezt a 19,99 dolláros Samsung 128 Gb-os mikro sd kártyát?
Előre is köszönöm szépen a segítséget

(#141569) Zola007 válasza HXY (#141566) üzenetére


Zola007
veterán

a küldő cím a hivatalos Ali email

van másik rendelés az order historyban?
akkor szokott "being verified" lenni, ha még nem fizettek vagy jó ideje nem fizettek azzal a kártyával

nézd meg milyen fizetési eszközzel történt a tranzakció és milyen kártya van a fiókhoz felvéve

valószínűleg korábban regisztráltál ezzel a címmel, mert nem lehet úgy rendelést leadni alin, ha nincs regisztráció, ahhoz pedig kell egy email confirmation
az, hogy nincs könyvelt terhelés a kártyán, nem jelent semmit, nézd meg a függő zárolásokat, illetve fizethették más kártyával is

az eladó nem fér hozzá a kártyaadataidhoz sem Ebayen, sem Papyal, sem Alin

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141570) vittorio7 válasza balazs1956 (#141568) üzenetére


vittorio7
őstag

[link]
Pár napja láttam 18,80$ körül is. 😂

[link]

[ Szerkesztve ]

(#141571) HXY válasza Zola007 (#141569) üzenetére


HXY
addikt

Az order history-ban nincs másik rendelés, csak ez az egy szerepel.
A harmadik képen szerepel, hogy payment method credit card.
Azt hol lehet megnézni, hogy milyen kártya van a fiókhoz felvéve, és hogy milyen kártyával történ a fizetés?
A CIB Online új (és a régi JAVA 8-as) felülete szerint is sehol nincs a $17 levonva a folyószámláról vagy zárolva a kártyán.

(#141572) GIJoe


GIJoe
addikt

Netac U308 64GB 3 hónapot élt... sok adattal, így nem ajánlom a márkát... :S

(#141573) beci válasza dugesz77 (#141537) üzenetére


beci
őstag

Hat ma ezt sikerult kaparni 0.01 dollárért.😁😁
Kutyának jo lesz játszani.😊

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#141574) pook20


pook20
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok best buy szelvedore rakható mágneses telefon tartót?

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#141575) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani best-buy.

- Lakatfogót (clamp meter multimeter)
- Vezetékcsupaszítót, blankolót (wire strippers)
- Kétpólusú feszültségvizsgálót (pen type digital multimeter)

Segítséget előre is köszönöm!

(#141576) Tikakukac válasza Jabby (#141575) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha automata blankoló kell, nem is kell kintről rendelni. A Yato itthon is 3200Ft. Kint sem olcsóbb sajnos a legolcsóbb sem, mint 3000Ft.

Többit passzolom, azok nem törtek el ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#141577) Real_Necro válasza beci (#141573) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lónak való... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141578) Jabby válasza Tikakukac (#141576) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ!
Tényleg a Yato nem horror áron kapható HU-ban, viszont a minőségét nem ismerem.
Ezek közül melyiket ajánlanád?

(#141579) Norby86 válasza kenand (#141549) üzenetére


Norby86
őstag

Megnéztem, de nálam 44 dollár appból is. Lehet ez valami villám akció volt akkor, amiről lecsúsztam. :(

-Norbi-

(#141580) azbest válasza MADcat (#141560) üzenetére


azbest
félisten

nekem is megjött az 5 dolcsis kupon után 1.64-es rgb 5m ledsor, távirányítóval, táppal :)
Persze nem címezhető rgb hanem külön vonal van a fólián a színeknek és együtt vezérli őket. Öcccázé simán megérte, mégha kb egyszer használatos is, mert lehet megsérül pár feltekerés-letekerés után :)

[ Szerkesztve ]

(#141581) Tikakukac válasza Jabby (#141578) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerszamoutletben nézz szét, ott azért ennél olcsóbbnak tűnnek az automata blankolók is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#141582) Jabby válasza Tikakukac (#141581) üzenetére


Jabby
őstag

:R

(#141583) Real_Necro válasza azbest (#141580) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyan azt rendeltük. ;)
Egyébként egész jó, majdnem 30 métert szereltem fel folyosó dekorfénynek. Fogyasztásban gazdaságosabb, mint az egy tokba szerelt ledesek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141584) szabifotos válasza Jabby (#141575) üzenetére


szabifotos
senior tag

Lakatfogóból, ha DC-t is akarsz mérni, akkor én ezt ajánlom. Ezt vettem annó akcióban. UNI-T UT210E

Blankolóból ilyet használok.

PEN Type multiméterem nincs, de ezzel a HoldPeak HP-38B-vel szemeztem múltkor :D

[ Szerkesztve ]

(#141585) Real_Necro válasza Zola007 (#141552) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem leszek népszerű, de most is pörgettem egy 100%ost zapalson... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141586) -=Jam=- válasza Real_Necro (#141585) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Láttam :DDD Nekem most nem adta :( Ahogy nézem mennek a kamu regekkel a pörgetések szépen egyeseknek :D

[ Szerkesztve ]

(#141587) Airedhyal válasza Real_Necro (#141585) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

+1 nekem is.

(#141588) sphe válasza HXY (#141571) üzenetére


sphe
senior tag

Ennyi idő alatt sztem még csak zárolva van a pénz (hétvége és ünnepek miatt), nincs levonva.

A kartyáidat az alipay.com -on tudod megnézni és managelni. Vagy: megpróbálsz rendelni innen az aliról (bármit) és nem nyomsz rá a fizetés megerősítése gombra; a checkout résznél a payment methodoknál látható a kártya utolsó 4 számjegye (ha van regisztrálva kártya... Ha nincs, sehogy sem fogod látni)

De ha a címed stimmel, akkor valahogy csak te adtad le, vagy valaki aki az email címedet is ismeri.

(#141589) w.miki


w.miki
veterán

QGEEM 2.5 inch USB3.0 Notebook Hard Disk Box
3.99 USD coupon: ALXZJ

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#141590) janek2


janek2
tag

Sziasztok.

Rendeltem egy tv boxot és szeretném 2 tv-n használni.Az eggyik tv wifis.Egy hdmi kimenet van a boxon és arra gondoltam,hogy hdmi elosztot rendelek akkor működne a dolog?

janek

(#141591) Jarod1 válasza janek2 (#141590) üzenetére


Jarod1
addikt

aham de a tvboxnak külön távkapcsolója van tehát azzal váltol csatornát, tehát ugyanaz fog menni mint kettő tv-n..

(#141592) TRob1 válasza szabifotos (#141584) üzenetére


TRob1
veterán

Én a HoldPeak-ből az "A" jelűt rendeltem meg. (HoldPeak HP-38A

Blankolóból nekem is van ilyen. :)

¤ R'n'R ¤

(#141593) pajszer91


pajszer91
tag

Ez a 74 centes télisapka, regisztrált küldeményként érkezik, nyomkövethető a posta oldalán és már Mo-n van :DDD
Köszi a linekelést a csősálra is, mostanában jó szolgálatott tett, sose hordtam sálat de ez nagyon bevált, főleg 69 centért :D

(#141594) janek2 válasza Jarod1 (#141591) üzenetére


janek2
tag

Azt tudom,hogy mindkettőn az fog menni.És a minőségen ront a hdmi elosztó?Olyat kell vennem amin 1 input és 2 out van ugye?Esetleg valami ajánlott?

janek

(#141595) desigo válasza w.miki (#141589) üzenetére


desigo
senior tag

3.5 coloshoz nincs valami jó tartó?

(#141596) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!! BT fejhallgatót vásárolnék majd,és kérdezném,hogy erről valakinek véleménye van esetleg?
[link]
Zenehallgatás,YT zene-mese hallgatása lenne a szempont.

Üdv: Attila

(#141597) rushty válasza pajszer91 (#141593) üzenetére


rushty
senior tag

ingyen posta volt? most 0.42 sálra, 1.74 sapkára

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#141598) Beni2360 válasza janek2 (#141594) üzenetére


Beni2360
félisten

TV-hez mind1 FHD legye aztán annyi.
Nekem volt a projektoromhoz és egyforma képet kaptam. De már dupla HDMI kimenetes az AVR-m így már eladtam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#141599) TheProb


TheProb
veterán

Fázisceruzát tud esetleg valaki ajánlani?

Hirtelen ezt az érintésmentes cuccot találtam. Bár picit gagyi hatást kelt szerintem.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#141600) pajszer91 válasza rushty (#141597) üzenetére


pajszer91
tag

igen, mindegyikre free shipping volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.