Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141701) Ghard válasza Degeczi (#141698) üzenetére


Ghard
őstag

Ha jól szellőző anyagból van, akkor nem. Northwave nekem 20-30km után kicsit párásodott csak -8 fokban. De ahogy a képen is van, nem muszáj az orra ráhúzni ha nincs akkora hideg. Rövidebb távra az olcsóbb aliexpresses is jó lehet, de azokból még nem vettem.

(#141702) petipetya válasza Real_Necro (#141655) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ennyiért bevállalom. Jobban mondva voltam olyan pofátlan, hogy appból vettem meg 0,90 USD áron.

"nincs rá lezsóidő"

(#141703) MADcat válasza Degeczi (#141698) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A Decathlonos pl nagyon. Mínusz 2-ben 5 óra meló után már nagyon nedves volt. Hiába volt rajta lyuk. Mondjuk száraz hidegben sokkal jobban bírta.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141704) NORBl válasza dugesz77 (#141643) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ebbe nem lehet rakni aroma olajat, ugye?

Melyik az ajánlott párásító, amibe lehet rakni, és olajat honnan érdemes venni?

(#141705) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Valaki rendelt már az amerikai Amazon-ról olyan terméket, amit nem szállítanak Magyarországra, igénybe véve egy közvetítői szolgáltatást, amivel továbbítják?

Kinéztem egy tokot a telefonomhoz, amit itthon nem lehet beszerezni.
Az amerikai Amazonon.
Most éppen akciós a termék és az USA-n belül ingyen szállítanak.
Magyarországra viszont nem láttam opciót, hogy küldenék.

A termék linkje: [link]
Pontos megnevezése: Color: Plasma - Ash
Most csak $4.99.

Meg szeretném kérdezni, hogy mennyi lenne ennek a terméknek a postaköltsége Magyarországra?
És melyik szolgáltatót ajánljátok, ami a legolcsóbban hazaküldi?
Nem kell futárszolgálat, szerintem levélként is jöhet a termék, mert kicsi és könnyű.

Válaszokat, ötleteket köszönöm előre is!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

(#141706) nightzone válasza jjeahh (#141686) üzenetére


nightzone
aktív tag

Mikor milyen időpontban érdemes ott próbálkozni szerinted a meglepi csomagra?

(#141707) jjeahh válasza nightzone (#141706) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom, én délután nyertem második pörgetésre :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#141708) Jarod1 válasza NORBl (#141704) üzenetére


Jarod1
addikt

én próbáltam olajos aroma illatot beletenni de egy büdös olajszag jön tőle mintha egy gépolajos üzemben lennél..

(#141709) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#141710) tupacamaru


tupacamaru
veterán

ASUS VivoBook E201NA-GJ008T-OSS 11.6-Inch HD Notebook - (Blue/Grey) (Intel Celeron Dual Core N3350, 4 GB RAM, 64 GB eMMC, Windows 10) Amazon. co.uk, 63k körül mindennel együtt. Tudom nem egy rakéta, de lehet hogy valakinek jól jön.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#141711) jjeahh válasza w.miki (#141527) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ehhez a Deerma diffúzorhoz szerinted miért adnak olyan tampon izéket? Vajon milyen gyakran kell azt cserélni? Egyet kaptam én is karácsonyra.

KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK! :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#141712) Tikakukac válasza tupacamaru (#141710) üzenetére


Tikakukac
titán

Hirtelen nem is tudom hány oldalról tudnám ezt a gépet torpedózni. És nyilván a hardver csak a cserkó a tejszínhabon :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#141713) motrola válasza HXY (#141705) üzenetére


motrola
aktív tag

A google szerint.

[link]

[link]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#141714) bertokl


bertokl
tag

Holnap éjfélig (GMT), appból FREEDEL kuponnal, 10£ (12€) felett ingyenes a szállítás a Sportsdirecten.
(Korábbi rendeléseim tapasztalatai alapján fontban érdemes vásárolni, mert rosszul váltanak, valamint forintra állítva nincs paypal fizetési lehetőség.)

[ Szerkesztve ]

(#141715) betyarr válasza bertokl (#141714) üzenetére


betyarr
veterán

nem fogadja el a kódot.a bb ruhás topikban más is panaszkodott erre :U

(#141716) w.miki válasza jjeahh (#141711) üzenetére


w.miki
veterán

gondolom azon megy fel a víz.
Én egy ideig cserélgettem, de akkor sem működött.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#141717) pajszer91 válasza betyarr (#141715) üzenetére


pajszer91
tag

Írjon akinek működik :D

(#141718) HXY válasza motrola (#141713) üzenetére


HXY
addikt

Köszönöm, esetleg saját tapasztalat valamelyikkel? Igazából az érdekelne.
És kifejezetten ilyen olcsó: $10 alatti, apró: DVD tok méretű terméknél.

[ Szerkesztve ]

(#141719) bertokl válasza betyarr (#141715) üzenetére


bertokl
tag

Valóban nem megy, elnézést kérek mindenkitől.
Minden kupont le szoktam ellenőrizni, de mivel az előző években mindig ezzel vásároltam, most nem tettem, nem gondoltam, hogy megszívatnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#141720) martillo


martillo
tag

Sziasztok,
Tudtok ajanlani olyan okos elosztot, amin van 3 dugvillanak minimum illetve 2 usb-nek lehetoseg?
Egy dolog szamit, hogy vagy a Mihome appal vagy Ewelink-el lehessen mukodtetni, nem szeretnek csak emiatt meg egy appot feltenni.
Koszi

(#141721) jjeahh válasza w.miki (#141716) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Remélem nekem nem döglik meg. Vajon mennyi időnként kell kicserélni a tampont? Lehet külön kapni hozzá valahol?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#141722) Jarod1 válasza jjeahh (#141721) üzenetére


Jarod1
addikt

nem kell okos eloszto, elég ha csak okos aljzatba dugod a hosszabítót.

(#141723) a2d2 válasza betyarr (#141715) üzenetére


a2d2
addikt

Na basszus a fél karácsony estét a gép előtt töltöttük és nem fogadja el :W

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#141724) kenand válasza martillo (#141720) üzenetére


kenand
veterán

EWelink működteti a sajátjait S20, S26 10 USD körül megy akcióban, ezek egyesek.
Xiaomi felejtős, mind Kínai dugós.

[ Szerkesztve ]

(#141725) sambenez válasza a2d2 (#141723) üzenetére


sambenez
addikt

Azt ugye tudjátok, hogy appból kell rendelni?

(#141726) martillo válasza kenand (#141724) üzenetére


martillo
tag

Nem gond a kinai dugo, lecserelem.
S20-am van nekem is itthon, a lenyeg az lenne, hogy egy eloszton legyenek ezek.

Azt szeretne megoldani, hogy egy helyen, ahol csak egy konnektorom van, oda tennem az elsoztot, minimum 3 dugvillasat es 2 usb-set, egyben.
Jah, es kulon kellene kapcsolni legalabb a dugvillakat, nem pedig a teljes elosztot ki/be.

Ilyenre van ajanlas?

(#141727) szakalistvan válasza sambenez (#141725) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Nekem sem fogadja el,lehet hogy UK only.

(#141728) a2d2 válasza sambenez (#141725) üzenetére


a2d2
addikt

Persze.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#141729) kenand válasza martillo (#141726) üzenetére


kenand
veterán

Xiaomi van de kínai duós az aljzat is...

DE alin találtam mást
Olcsóbbat

[ Szerkesztve ]

(#141730) martillo válasza kenand (#141729) üzenetére


martillo
tag

Koszi!
Ilyen xiaomi-m van itthon, ez nem kiani dugo, hanem "unisex", viszont nem lehet kulon vezerelni a dugaljakat, csak egyben az egesz elosztot.

A masik ketto jo lenne, neztem en is oket, de ha jol latom se Mihome, se eWelink app nem kompatibilis es pont ez lenne a cel, hogy ne kelljen egy harmadik alkalmazas is.

(#141731) kenand válasza kenand (#141729) üzenetére


kenand
veterán

De nem tudom külön lehet-e kapcsolni az egyes socketeket
Azt írja lehet külön

[ Szerkesztve ]

(#141732) kenand válasza martillo (#141730) üzenetére


kenand
veterán

Sajna 3. nélkül nem úszod meg. Esetleg keress rá Tuyara, az rengeteg egyébnek gyárt. (Blitzwolf is az)
Akkor azokat össze tudod fogni a Tuya appal. Vagy munkásabb- mindegyiket átflasheled (sonoffot, Blotzwolfot lehet) és Domoticzal irányítod (Pi-n, vagy NAS-on fut a szerver)

(#141733) martillo válasza kenand (#141732) üzenetére


martillo
tag

Koszi azert!
(Nagyon) hosszu tavu tervben van a domoticz, de meg egyenlore ockodom tole, de mar latom, hogy nem fogom tudni elkerulni... De meg erot es batorsagot gyujtok hozza...

Koszi mindent!

(#141734) L3fty válasza szakalistvan (#141727) üzenetére


L3fty
csendes tag

Itt olvashatók a feltételek: [link]
Nekem azt írja a 102 gbp-s kosárra, hogy “your basket does not meet the requirements of discount code”

Kár, mert tavaly működött. Az utolsó előtti feltételpont alapján sajnos visszautasíthatják a kódot.

(#141735) bertokl


bertokl
tag

Időközben működik a sportsdirect kupon.

(#141736) L3fty


L3fty
csendes tag

Valóban, nekem is működik!

(#141737) HXY


HXY
addikt

Kb. egy hete rendeltem egy olcsó telefont a Banggood-ról.
Most jött egy email, hogy
"your order: 58827000 is out of stock. Please select your preferred solutions to deal with it."

Én arany színben rendeltem, de az még mindig nincs készleten. Viszont van nekik készleten feketéjük.
Hova és mit írjak, hogy nekem nekem kell a pénz, akkor inkább küldjenek fekete színűt?

(#141738) HXY válasza HXY (#141737) üzenetére


HXY
addikt

*
nekem nem kell a pénz, akkor inkább küldjenek fekete színűt

(#141739) zeon.hu válasza HXY (#141737) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Live chat-el haladsz a leggyorsabban.
Rendelési szám legyen kéznél.

#?*@&!

(#141740) Freddycom


Freddycom
őstag

Ahhoz képest h dömping időszaka, elég jó időt futott. :D

(#141741) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Sportsdirect-nél a fizetés gombra rányomva OOPS! We couldn't load that content feliratot kapok...esetleg másnál is előfordult? kupont elfogadja, de fizetni nem tudok...

[ Szerkesztve ]

(#141742) joergie válasza Hopkins_001 (#141695) üzenetére


joergie
őstag

Tényleg, ilyen gearbest pontom nekem is van. ezt hogy érdemes költséghatékonyan levásárolni? amit veszek mindig akciós, vagy flash deal stb...ami meg nem, azt aliexpressen veszem :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#141743) EXIEZ válasza joergie (#141742) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Olyan dolgot venni, amit pl priority line-al éri meg az ára miatt, és ha engedi lepontozni. Más ötletem nincs.

(#141744) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Tudnátok adni kupont a xiaomi e ink-es hőmérőre? Nyáron 2800 Ft-ra jött ki, most 4500 körül van.

(#141745) a2d2 válasza a2d2 (#141723) üzenetére


a2d2
addikt

Most nekem is jó volt a kód, pár dolgot ki kellett szedni mert elfogyott közben de végül működött.
Köszönöm!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#141746) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi cipők most egész jó áron ( 24,59$) vehetők Joybuy-nál. Sajnos nincs nagyon széles méretválasztékban.

(#141747) kenand válasza Elemental (#141744) üzenetére


kenand
veterán

Várj egy kicsit hetekig 8-9 USD volt a joybuyon most nincs annyiért, de biztosan lesz
Pontosabban van, ugyan az amit én vettem, de megint azt játsszák, hogy hazánkba nem küldik :( Ilyenkor magamba mondok a joybuynak egy cifrát (Banggood fúrógép aksikat nem küld hazánkba EU raktárból....)
Sőt van olcsóbban még egy link, de az sem jön hozzánk

Itt lehet még Banggod/Gearbest kuponos árat nézni, de most nincs
https://couponsfromchina.com/2017/06/23/ultimate-xiaomi-coupons-deals-list-gearbest/

[ Szerkesztve ]

(#141748) Elemental válasza kenand (#141747) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!
Kicsit várok.

(#141749) fradi81 válasza dugesz77 (#141746) üzenetére


fradi81
veterán

Kérdés mi benne a jó vétel, tetszik a kinézete vagy mert kényelmes?

moto g72, Ninebot d28e

(#141750) kano válasza kenand (#141747) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Kérdezhetnék egy gyorsat? Milyen okos dugaljt ajánlanál ami a leginkább sokoldalú felhasználásra alkalmas? Sonoff s20 custom fw-vel? Nézem azt a múltkori Alfawise olcsót, de arra nincs custom fw, ha jól sejtem...
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.