Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138751) wwenigma válasza fradi81 (#138748) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sebességet mellé lőttem de a méret stimmel. Ha sebessége megfelel, particionald vagy akár vissza is lehet moddolni egyeseket eredeti méretre.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138752) Elemental válasza Geresics (#138741) üzenetére


Elemental
addikt

Mert abban nem képviseltette magát a topikgazda? :F

(#138753) beg válasza Elemental (#138752) üzenetére


beg
veterán

Ez így egy értelmetlen mondat. Kifejted hogy mi a problémád? De légyszi privátban, hogy a mai off cunami lecsengjen végre.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138754) sepsi0 válasza csadi0011 (#138735) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia/Sziasztok!

Én pont ezért szoktam le itt a kuponok és akciók megosztásáról. Pedig most is sok van GB-re, BG-re,...
Az egy dolog, hogy senki nem köszöni meg, de még meghatározzák hogyan tegyem közzé... igények is vannak.

Na mindegy, Ti tudjátok, olvasom mostanában milyen sok használható kupon van (itt).

Ha valaki normálisan kér, keres annak privátban szoktam kupont keresni, küldeni.

Tudom fárasztó a linkre kattintani, megvárni míg betölt az oldal, sőt a legfárasztóbb a sok off között az akciókat kihámozni.
Az igényeknek megfelelő akciós hozzászólás gyártása is fárasztó, főleg mondjuk mobilról (most is arról írok).
Teljesen "BestBuy akciók, beszélgetések" érzés.

Sok akciót és kuponos vásárlást kívánok! :R

[ Szerkesztve ]

(#138755) szabifotos válasza sepsi0 (#138754) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nemár srácok!. Komolyan két betűn depresszióztok?Ez tipikus magyar mentalitás. Nem annak örülünk, hogy kapunk kupont/információt az akcióról, hanem még kritizáljuk azt aki volt olyan szíves, és megosztotta velünk... Hányinger emberség szempontjából... :O

[ Szerkesztve ]

(#138756) pulutodurumo válasza sepsi0 (#138754) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Szerintem meg vegye meg helyettem, és ha megjött talán kifizetem.
Kinek van ideje linkekre kattintani, meg gondolkodni egy tized másodpercet hogy a 10.5 egy memóriakártya esetén vajon Forint-e vagy dollár. Bár szerintem Forint. Azért linkelte be. Mert olcsó. Tízforintos memkari. Haverom is vett. :O ;]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#138757) sepsi0 válasza pulutodurumo (#138756) üzenetére


sepsi0
őstag

Csak, hogy ON is legyen.

SONOFF Touch WiFi Wireless Remote Control Wall Timing Switch - WHITE EU VERSION

Gearbest $9.99 vagy GB váltás 2908 (Forint)
Szállítás:

Unregistered Air Mail (No tracking number)
Belgium Post Unregistered Ft146 15-20 business days

Netherlands Post Unregistered Ft324 15-30 business days

Sweden Unregistered Ft326 15-30 business days

Registered Air Mail
Sweden Registered Ft769 15-28 business days

Netherlands Registered Ft775 15-28 business days

Belgium Registered Ft1063 15-28 business days

Europe Registered Ft1141 10-15 business days

EU Registered Ft1322 15-28 business days

GB-ről kimásolva...
És a kép:

És mindezt telefonról, remélem jó lett.
Amúgy jó ár érte. És még a reflinket is töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#138758) A214


A214
aktív tag

Jó reggelt!

Szóval én már rég túltettem magam ezen a Ft vs $ kérdésen. :K
Cicuka is általában azt a jó öreg stabil forintot szokta alkalmazni. :D
De ne hisztizzünk már ezen. :O
Jöjjenek csak azok a kuponok aztán mindenki boldog. : :C

[ Szerkesztve ]

(#138759) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Zapals mekkora király bolt.
1st kipörget, kód érvénytelen, 10% kód.. érvénytelen.. az összes kód érvénytelen lett.

(#138760) Real_Necro válasza sepsi0 (#138757) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezeket milyen módon lehet a régi kapcsoló helyére szerelni? Szemezgetek vele, de tartok tőle, hogy az itthon szabványos fali dobozzal nem kompatibilis.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#138761) Alex91 válasza Real_Necro (#138760) üzenetére


Alex91
félisten

Ez belefer, csak a wifi-s igenyli a nulla vezetot is, altalaban ez szokott a gond lenni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#138762) IG55 válasza Alex91 (#138761) üzenetére


IG55
senior tag

Ez nem Wifis?: SONOFF Touch WiFi Wireless Remote Control

(#138764) sepsi0 válasza Real_Necro (#138760) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Simán belefér a régi kapcsolód helyére, kör alakú a hátsó része. Annyi, hogy 2db csavarral kell felfogatni, nem leszorítós.
Ahogy Alex91 kolléga írta, mivel wifis és folyamatosan kell a kapcsolónak áram, így kell a fázis (ez ott van) és a 0 vezeték.
Ezt mindenképp nézd meg mielőtt rendelsz, mert én is azt hittem, hogy be van húzva, de nem volt...
Amúgy ennyiért jó vétel én 25$-ért vettem a BG-ről 2db-ot akciósan.

DJGABI

Ezért ki leszel tíltva innen, mert nem a hozzászólásod "alá" írtad az infót.
;]

[ Szerkesztve ]

(#138765) Alex91 válasza IG55 (#138762) üzenetére


Alex91
félisten

Van nekik 433 MHz-es is, ahhoz nem kell nulla, csak azt kicsit bonyibb az automatizalasba illeszteni. Amugy sokan panaszkodnak arra is, hogy nehez kapcsolni kezzel, mert a kis kort kell eltalalni a kozepen...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#138766) w.miki válasza Mr.Csizmás (#138736) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD pedig azt te szoktad csinálni, amikor edigital akciókat tolsz be a másik topikba :B

(#138745) -secret-: Sencor SDC 120 ébresztõ óra (SDC120) Minőségre panaszkodnak, de ilyet még nem láttam az Aldi/Lidl/Xiaomi üzletben :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#138768) sepsi0


sepsi0
őstag

Hopsz ezt benéztem. Régi a kupon, aludnom kell.
Töröljétek. :R

[ Szerkesztve ]

(#138769) Mr.Csizmás válasza w.miki (#138766) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Itthoni akciok, ergo forintban fizetunk :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138770) s7evcsenko válasza Mr.Csizmás (#138769) üzenetére


s7evcsenko
addikt

- [link]

Szerintem erre gondolt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138771) UberMutant válasza Alex91 (#138765) üzenetére


UberMutant
őstag

érdemes megnézni a shelly 1-et is, mert akkor a régi kapcsolót nem kell ilyen jól használhatóra cserélned. kb 1 árban van. a nulla ennek is kell.

ez RealNecronak szól természetesen

[ Szerkesztve ]

(#138772) Real_Necro válasza sepsi0 (#138764) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem túl bonyolult behúzni még egy szálat (igaz nekem csak gyengeáramra van papírom), csak a lámpához tartó ágon kell a kanóccal egy duplát áthúzni meg a lámpa fölött "wagozni". Behúzó száram is van. :)
Ellenben a xiaomi jobban illeszkedhetne a jelenlegi rendszeremhez, vésni meg nem akarok, még viszonylag friss a festés. :P

Nincs olyan gatewayhez kapcsolódó xiaomi kapcsoló, ami eu szabványos fali dobozba szerelhető?

Másik kérdés:
Falra szerelhető (külső, nem dobozba köthető) billenős 2es nyomógombot tud valaki linkelni?
Garázs és kapunyitó távirányítóját szeretném belebuherálni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#138773) Alex91 válasza Real_Necro (#138772) üzenetére


Alex91
félisten

Xiaomibol van az elemes, ragasztos, zigbee kapcsolo, csak ehhez vagy fixen kotod a lampat, kapcsolo nelkul, vagy a regi kapcsolo fole probalod valahogy aplikalni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#138774) sambenez válasza Real_Necro (#138772) üzenetére


sambenez
addikt

Xiaominak falra ragasztható kapcsolója van amihez nem kell vésni. De ez csak okos égőhöz jó, vagy be kell tenni egy sonoff basicet a lámpa elé és azt vezérelni vele.

(#138775) nimfas válasza Real_Necro (#138772) üzenetére


nimfas
addikt

[link] kettes nyomógomb, vezeték nélküli.

(#138776) Peetta14


Peetta14
tag

Sziasztok!

Xiaomi vagy egyéb jó nevű powerbank-et keresek, 10k teljesítménnyel, duál töltéssel. Mi ajánlott? Köszi

(#138777) Jarod1


Jarod1
addikt

Valaki tud okos konnektort ami elérhető?

BlitzWolf-BW-SHP2

[link]

(#138778) sing1ep1ayer válasza Airedhyal (#138759) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én már a 2. 100% kupont nyertem tőlük. Ez utóbbi érvénytelen, az előzőnél meg a megrendelt pendrive státusza payment pending. Érted, várják a nulla dollárt érte. xD Azt hiszem tőlük se vásárolok soha az életben.

(#138779) UberMutant válasza Jarod1 (#138777) üzenetére


UberMutant
őstag

sonoff s20? nem mér fogyasztást és nagyobb méretű (viszont lehet rá tasmota firmwaret tenni, meg egyéb félét) , most sok helyen akciózták, itt a topikban is volt talán

(#138780) Real_Necro válasza sambenez (#138774) üzenetére


Real_Necro
veterán

+Alex91

Van xiaomi kapcsolom (nyomógombom), egyiket rákötöttem a kapucsengőre, így a gateway zenél helyette, másik meg időzítőként funkcionál és jelez ha lejárt a mosás. :)
A garázs villanykapcsolóját gondoltam kibővíteni egy olyan megoldással, hogy egy nyitásszenzor hatására felkapcsolja a villanyt (a garázsnyitó lámpája kicsit kevés).

A másik megvalósítandó, hogy a garázsajtó és a kapu ugrókódos távirányítóját egy fali 2 áramkörös billenő nyomógombba építsem, hogy ne a távcsit kelljen keresni olykor nyitáshoz.

Nimfas:
Köszönöm, az ötlet nem rossz, de nekem csak a mechanikai részekell :)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#138781) _q


_q
addikt

Bank-Paypal/Alipay váltásnál a banki eladási vagy középárfolyamot kell nézni?

(#138782) UberMutant válasza _q (#138781) üzenetére


UberMutant
őstag

nézd az eladásit, legfeljebb ha nem az, kevesebbe kerül végül

[ Szerkesztve ]

(#138783) Beni2360 válasza _q (#138781) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha a bankod vált akkor a bank könyvelés idején érvényes eladási DEVIZA árfolyamon számol-könyvel. Ez az irányelv normál bankkártyáknál.
Alipaynál a bankod vált. Paypalnál meg mi van beállítva a paypal oldalon. Remélem a banki váltás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#138784) kano válasza Beni2360 (#138783) üzenetére


kano
nagyúr

Általában. Pl OTP középen vált, ha jól tudom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#138785) Degeczi válasza Beni2360 (#138783) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sajnos ez nem garantáltan igaz, pl. az Erste Max egy sokkal rosszabb számlakonverziós árfolyam alapján vált.

Kano: deviza-eladásin vált az OTP. A középárfolyam csak egy viszonyítási alap, ügyfél felé elszámolásra nem azt használják a bankok.

[ Szerkesztve ]

(#138786) solti válasza kano (#138784) üzenetére


solti
senior tag

Ezeréves tévhit...

(#138787) Gerasz válasza kano (#138784) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Rosszul tudod.

...ahogy írta a kolléga is

[ Szerkesztve ]

(#138788) csako válasza kano (#138784) üzenetére


csako
veterán

Az OTP deviza eladásin vált euróból. Dollár vagy egyéb esetén előbb pl. a Mastercard készít (kalkulátor) abból eurót és azt az összeget váltja át az OTP forintra.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#138789) sepsi0 válasza Real_Necro (#138780) üzenetére


sepsi0
őstag

Xiaomiból csak négyzetes hátsóvel van.
Neked nincs Domoticz vagy Home Assistant? Nem tudom, összemosódnak a topikok. Domoticz/Home Assistant= rendszer bóvítése más márkákkal, érts van a Xiaomi kívül is élet (most legördült ehy konnycseppem, keményen Xiaomi bu.i vagyok)

Én így oldanám meg, bár nem tudom ugrókodossal lehet e:
GeoFence Domoticz vagy Home Assistant [link]

Természetesen off=off :R

(#138790) anadroid


anadroid
senior tag

Akinek az eBay-en németországi regisztrációja van (német címmel regisztrált az ebay.de-n), nézze meg a fiókját, mert lehet, hogy ott lappang benne egy nagyjából bármire jó, 10 eurós, 20-án lejáró kupon (a vásárolt árut küldetheti Magyarországra is). Én a tartalék fiókomba kaptam, egy angol kereskedőnél most váltottam be 8,88 fontért.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#138791) Degeczi válasza sepsi0 (#138789) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem érdemes, a Xiaomi nem viszontszeret téged... :(
(magasról tesznek a Home Gateway Kínán kívüli felhasználóira, így mindenképpen ajánlott saját "házmester" géppel vezérelni)

(#138792) Beni2360 válasza csako (#138788) üzenetére


Beni2360
félisten

Ehhez még hozzá tenném, hogy néha jobban jössz ki a dupla váltással, mintha €-ban vásárolnál. Mert jobb a kettő váltási rátája.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#138793) Beni2360 válasza kano (#138784) üzenetére


Beni2360
félisten

Sajnos nem jól tudod mert részünkre nincs is deviza közép árfolyam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#138794) Degeczi válasza Beni2360 (#138793) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem a táblázat a lényeg, hanem a hitelkártya üzletszabályzat, az egyértelműen tartalmazza: "A Bank a nemzetközi Kártyaszervezet által elszámolt összeget, a Kártyatársaság általi elszámolás napján, a Banknál érvényben lévő aznapi, első deviza eladási árfolyamon számítja át forintra."

(#138795) _q válasza Beni2360 (#138783) üzenetére


_q
addikt

(#138782) UberMutant

Köszi mind a kettőtöknek. Az eladási a drágább azt szoktam nézni, de felmerült bennem vajon melyik lehet. Paypalon a bank van beállítva, de szeretik a paypal-nál időközönként visszaállítani az átállított opciót paypalra.

(#138796) Degeczi válasza _q (#138795) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, nagyon mocsok ebben a Paypal, és jópárszor meg is változtatták már az évek során, hol lehet úgy átkapcsolni, h ne fizetésenként kelljen.

(#138797) tobias40 válasza UberMutant (#138779) üzenetére


tobias40
veterán

Mire jók ezek a "tasmota firmwar" és tsai?
Nekem egy S20-am is van meg egy sima relé amit csak a vezetékre kell kötni,ezeket lehet vele "okosítani"?
Mit fog tudni az új firm-vel?(melyiket érdemes feltenni?)

(#138798) DarkByte válasza w.miki (#138766) üzenetére


DarkByte
addikt

Ilyen Sencor-om van. Kb. 1,5 év után kihunytak rajta a digit-ek. :((( Azóta is a szekrényben csücsül, hogy majd alkalomadtán megpróbálom kicserélni rajta az SMD LED-eket (tippre az van benne). De nem volt hozzá kedvem még. Szerintem majd idővel veszek másikat. Azt a lusta mindenemet :P

(#138799) Degeczi válasza tobias40 (#138797) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ahhoz kell, h saját szervereddel vezérelhesd az otthoni eszközeidet, nem a gyártó zárt rendszerével.

(#138800) tobias40 válasza Degeczi (#138799) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!
Hol van ehhez esetleg magyar nyelvű leírás,nem találok..

Csak ennyi a különbség vagy van még plusz tulajdonság is az új firm-nek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.