Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139051) sambenez válasza varmi2 (#139050) üzenetére


sambenez
addikt

Keress rá itt a sinceritytrading névre. Biztosan találsz linket is.

(#139052) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Megjött a 60 dolláros akciós DOSS Soundbox XL bluetooth speakerem. Alixpress spanyol raktárából jött, meglepetésemre a GLS hozta, még semmi sem jött nekem Aliéktól GLS-el.

A hangja kicsit csalódás, az internet-szerte olvasható sok lelkendező vélemény után jóval többet vártam tőle. Úgy szól mint egy ágyú, na nem olyan dinamikusan, hanem olyan puffogón :(

Közepes hangerőig a mély megfelelő, bár nem megy mélyebbre, mint a referencia Blitzwolf BW-F4 speakerem (hiába kétszer akkora minden irányban). A közepek kicsit zavarosak, de a legnagyobb csalódás a DOSS magashang visszadása. A magas hangok csakis pont a hangszóróval szemben ülve szólnak szépen, oldalról hallgatva kásásak lesznek, ebben egyértelműen gyengébb, mint a BW-F4.

Nagy hangerőn viszont rémes lesz a hangja, a basszus olyan, mintha egy komódot rugdosnál, a magasak meg sisteregnek mint a sülő rántotthús. Próbáltam MP3-al is, meg FLAC-al is, nincs különbség.

Szóval közepes hangerőn viszonylag jól szól, bár nem egy világbajnok, viszont nagy hangerőn erőlködik, hiába tudna hangosan szólni, nem érdemes hangosan hallgatni.

Járatom még pár órát, aztán meglátjuk :U

Szalonnasütéshez elvileg még jó lehetne, de a cipeléshez meg túl súlyos :( (több mint 1,5 kg)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#139053) Sanyesz. válasza varmi2 (#139050) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha megbízható forrás kell, akkor ez.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#139054) anorche1 válasza gyulazsolti (#139038) üzenetére


anorche1
őstag

Koszi, berendelve :)

Kerestem valami normalis valtogombot. Vegul egy ilyet vettem:

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#139055) Met válasza gyulazsolti (#139038) üzenetére


Met
nagyúr

A papucshoz tudsz kupont? :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#139056) beci válasza Donki Hóte (#139052) üzenetére


beci
őstag

Nekem is ma jott meg,de izlesek es pofonok,de nekem nagyon tetszik a hangzasa.Amit leirtal,az nalam nem jelentkezik.
Vagy kaptal egy hibas db-ot,vagy tenyleg nagyon mast hallunk.😊👍

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#139057) gyulazsolti válasza Met (#139055) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nem de linket igen. :)

(#139054) anorche1

Ha piros zsineggel rendeled, akkor még megy is hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#139058) kenand válasza Donki Hóte (#139052) üzenetére


kenand
veterán

A kedvező vélemények és a Spanyol raktár miatt majdnem én is bevállaltam, de akkor nem bánom...

(#139059) DeFranco


DeFranco
nagyúr

utazópapucs kellene nekem, a cél az, hogy a lehető legkisebb helyet foglalja a csomagban és el tudjak benne menni zuhanyozni lábhigiéna részirül.

valaki futott bele a jelenlevők közül valami a célnak megfelelő "hardverbe"?

valami ultrakompakt megoldás kellene fillérekből, most egy ilyet használok de ez is sok helyet foglal [link]

[ Szerkesztve ]

(#139060) fecus válasza DeFranco (#139059) üzenetére


fecus
őstag

Ez engem is érdekelne edzésre.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#139061) Zola007 válasza gyulazsolti (#139046) üzenetére


Zola007
veterán

hányszor 75 ezer van abban az autóban, hogy ekkorát harapott az idő vasfoga?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#139062) Zola007 válasza DeFranco (#139059) üzenetére


Zola007
veterán

vegyél valami flip-flop kínai sz*rt olcsón és problem solved
Mikor elkezdtem terembe járni edzeni, én egy ezresért lőttem anno az első kínaiban egy ilyesmit
[link], azóta is vígan szolgál, ennek úgy 6 éve
ennél kevesebb helyet már csak az foglal, ha nylonzacskót húzol a lábadra :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#139063) DJGABI válasza dugesz77 (#135307) üzenetére


DJGABI
addikt

mai nap megjött nekem is ez a Samu/AKG füles. pont egy hónappal ezelőtti rendelés, cafago. nem szól rosszul, Piston mellé tartaléknak 6$-ért bőven oké

merre is a fake felismerős poszt?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#139064) 8 válasza DeFranco (#139059) üzenetére


8
senior tag

OFF flip flop

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#139065) Real_Necro válasza anorche1 (#139054) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez elég homár szerintem, de ha te ilyet szeretsz markolászni... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#139066) gyulazsolti válasza Zola007 (#139061) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

175 ezer van benne, és 21 éves. Garázsban nem sokat állt.

(#139067) azka79 válasza anorche1 (#139054) üzenetére


azka79
aktív tag

fúúú de jó vagy....

(#139068) petipetya válasza oAcido (#138981) üzenetére


petipetya
nagyúr

Meg is van, pont kell egy normálisabb esernyő az aluljárós helyett. A nagyobb méretek ott vannak a linken, kissé lejjebb görgetve az adatlapon.

"nincs rá lezsóidő"

(#139070) Janaboy


Janaboy
veterán

Dashcam topik van vhol?

Janaboy

(#139071) sambenez válasza Janaboy (#139070) üzenetére


sambenez
addikt

(#139072) joergie


joergie
őstag

Van ilyen cumó, autó napellenzőjére nappali meg éjszakai szűrő. Nemtudom mennyire hatásos(youtubeon tac visor néven van róla teszt).
A kérdés inkább az, hogy vajon lehet e legálisan használni? Az egyik youtube videóban mondják, hogy USA-ban 49 államban tilos, mert hogy eltakarja a vezető arcát.
Most akarok szemüveget vezetéshez, így a napszemüveg nem opciós(sötétedősre meg nem akarok költeni).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#139073) Beni2360 válasza anorche1 (#139054) üzenetére


Beni2360
félisten

Kill Bill márka? ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139074) AndrewBlase válasza joergie (#139072) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

1× vettem. Túl azon, hogy törötten érkezett, szerintem felesleges pénzkidobás. Egyrészt pici (32×12 cm). Max akkor jó, ha pont szembemész a nappal.
Másrészt, a nappali módhoz úgye a füstszínűt kell lehajtani, az éjszakaihoz meg a sárgát. Namármost, ha viszonylag meredek a szélvédőd, nem tudod úgy lehajtani, hogy csak a sárga legyen elötted. Nincs hely, ahova kihajthatnád a másikat. (Nekem legalábbis nem sikerült. :( )

Tudtommal nem tiltott a használata. Ilyen alapon a napszemcsit is tiltott lehetne.

Nem mellesleg, létezik dioptriás napszemüveg is. ;)
(Én pár hónapja cseréltem a szemüveget kontaklencsére, így nyomathatom napszemüvegben az ipart. :P )

Miért mindig én???

(#139075) Beni2360 válasza joergie (#139072) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van vagy 2 éve de nem nagyon használom mert ahogyan fel kellene szerelni úgy nálam magasan van. Fordítva van fent és úgy ahogy az arc elé hajtva látom rendesen az utat. A sárgát még 70-s években szemüvegben is használtam motornál. Az szuper, esőben, este, szürkületkor. Vettem egy flipp napszemüveget amit a saját szemüvegemre teszek fel ha zavar a nap.
Én még ne halottam róla itthon, hogy tiltva lenne mivel a VEDA nemrégen került bevetésre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139076) chatran válasza joergie (#139072) üzenetére


chatran
őstag

Másik megoldás, hogy veszel egy sárga Veithdia napszemüveget éjszakai vezetéshez, sima napszemüveged meg biztos van.
2-3x használtam eddig, nyugodt szívvel mondjuk nem merem ajánlani, mert valamennyire tompítja a szembe jutó fényt. Ennek eredményeként nem vakítanak a szemből és a tükrödbe világítók, de olyan mintha a te fényszóród is gyengébb lenne. Mondjuk egy fényszóró polírozás után biztosan kellemesebb lenne az eredmény, 15+ éves bemattult fényszórós autókban próbáltam.

Mondjuk most nincs éppen jó áron 11,11 akcióban 8 dollárért ment.

[ Szerkesztve ]

(#139077) HummeRC válasza joergie (#139072) üzenetére


HummeRC
senior tag

Szerintem használható, ha neked elég a mérete. Pont annyira legális, mint régebben divat volt a szélvédő felső sávját matricázni, hogy szűrje a fényt.

Vezetéshez szemüveget feltétlen csináltass átlátszót és rendes fix sötét napszemüveget is, ami dioptriás. A fényre sötétedő a nevével ellentétben nem fényre, hanem UV-ra sötétedik, amit az autó ablakai kiválóan szűrnek. Tehát sosem sötétül be a szemüveg, hiába hegeszti ki a nap a szememet. Én a saját káromon tanultam meg, hogy vezetéshez kell dioptriás fix sötét napszemüveg, mert a sötétedő akkor hagy cserben, mikor a legnagyobb szükséged lenne rá. Ha az optikusnak mondod, hogy jó, akkor az átlátszóból kérnél még egyet, de csinálja meg napszemüvegnek, akkor simán megfogja. Még választhatsz is, hogy mennyire sötétet szeretnél. Az enyhén sötéttől a hegesztő álarcig bármit meg tudnak csinálni. Most spóroltam neked legalább 50 ezret. ;)

[ Szerkesztve ]

(#139078) Benhill


Benhill
senior tag

Megjött az alig 1 hónapja rendelt rosegal-os 64GB-s micro sd kártya. Kuponnal alig 12 usd volt.

Alábbit produkálja:
(talán az olvasóm gyenge, elvileg 100MB/s olvasást tud max)

[ Szerkesztve ]

(#139079) Zola007 válasza HummeRC (#139077) üzenetére


Zola007
veterán

Fényre sötétedő szemüvegemre vettem egy 4 dolláros polarizált clip-on előtétet
irodában nem sötét, kint sötét, autóban clip-on
triple problem solved

Nyilván sokkal jobb(nak tűnik), ha mindenre van dedikált szemüveg
Van nekem is másik szemüveg, de káromkodok is gyakran miatta, mert mindig az nincs kéznél amelyik éppen kellene. Vagy otthon felejti az ember, vagy a munkahelyen vagy a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#139080) petipetya


petipetya
nagyúr

Tegnap megjött a filléres olló aliról, a méretei stimmelnek: teljes hossz 16 cm, penge vágóélének hossza 7 cm. A pengék éles szélű darabok stainless still felirattal, ám ez csak tapintásra és vizslatásra látszódik. Csavar helyett szegecs tartja össze, így a feszességének megőrzése érdekében érdemes elkerülni a vastagabb dolgok vágását. Egyetlen negatívumnak azt tudom felróni, hogy nem vágta ki magát belülről a csomagolásból, melyet így nekem kellett kibontani :) Ajánlott cucc, jól vág.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#139081) DJGABI válasza joergie (#139072) üzenetére


DJGABI
addikt

helyben vettünk valami feleshopból, kb 2 használat után eltört, az alap napfényvédőt nem lehet tőle rendesen vissza hajtani, leggagyibb kínai műanyagból van, értelme 0. inkább 2 szemüveg a kocsiba (nap meg ilyen sárgás éjszakai) oszt cső

szerk: ja bocs a szemüveges részt nem láttam, vannak ilyen klipes megoldások [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#139082) weiss válasza petipetya (#139068) üzenetére


weiss
addikt

Rossmanban ugyanez van 2200 forintért.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#139083) kulup válasza petipetya (#139080) üzenetére


kulup
tag

Ez egy még mindig rozsdamentes olló :-)

(#139084) Wajk


Wajk
addikt

Ha AliExpressen rendeltem cuccot. Több elindult de van ami még mindig Shippingre vár. Ha az eladó nem postázza, a pénzt egyből visszautalják? Ilyenem még nem volt. Köszi. Ráadásul elég nagy boltok. Nem értem.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#139085) Graphics válasza petipetya (#139080) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Stainless Steel lesz az a felirat inkább :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#139086) -secret- válasza Wajk (#139084) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyből nem, pár nap.

(#139087) erdey_a válasza Wajk (#139084) üzenetére


erdey_a
őstag

hosszabbítsd meg a feladásra szánt időt. 11.11 miatt sokan el vannak havazva. én vagy 5 rendelésemnél kellett hogy hosszabbítsak, de már azóta mind úton is van.

Vérboci

(#139088) petipetya válasza Graphics (#139085) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az :D

"nincs rá lezsóidő"

(#139089) Nikaré válasza Sub-S (#138965) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszönöm! Rendeltem is!

(#139090) Donki Hóte válasza Graphics (#139085) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Stainless Steel lesz az a felirat inkább

Ahogy van Adios, Peonear, stb. márkajelzés, úgy simán lehet Stainless Still feliratú acél is :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#139091) Beni2360


Beni2360
félisten

Súlyhatáros érzékelőt keresek világítás bekapcsolásához, vagyis állatot ne érzékeljen 40 kg alatt. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139092) Sungoo válasza Wajk (#139084) üzenetére


Sungoo
addikt

[link] Nézd csak! :)

(#139093) Wajk válasza erdey_a (#139087) üzenetére


Wajk
addikt

köszi az infókat!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#139094) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

GearVita rendelésem ÁFA-mentesen megjött, én már ajánlom őket :D

3/32GB Xiaomi Redmi Note 6 PRO érkezett, Bécsen keresztül, ott kapott a kartondoboz új trackinges matricát ;)
16 nap alatt ideért EU Priority Line-t választva.

A 4/84GB nagytesója van most leárazva
https://gearvita.com/xiaomi-redmi-note-6-pro-4-gb-ram-64-gb-rom-smartphone-global-version.html
BlackFPnot6P kuponnal jelenleg 181,99 USD (50 darab)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#139095) Zola007 válasza Beni2360 (#139091) üzenetére


Zola007
veterán

rövidlátó nagymama

viccet félretéve Honeywell 5800PIR-RES - 10 ezer

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#139096) Beni2360 válasza Zola007 (#139095) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nagyi már 88 óta nincs és mát tavaly óta Mami sincs. :((
Valami olcsóbbra gondomat. 3-4 E Ft. Nem kell semmi wifi és hasonló finomságok. Garázs elé kell beálláskor.
De ha nincs marad a kézi vezérlés.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139097) Beni2360 válasza Zola007 (#139095) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg ez -Greenlux GXSI006 - mivel állítható a Látótávolság 1-8 m ?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139098) Almos válasza atee_13 (#139035) üzenetére


Almos
aktív tag

Sajnos ez a kupon kód már nem él, a legolcsóbb, amit találtam 348$, ami bár ezért a telefonért nagyon jó ár, nekem még kicsit a limiten felül van...

(#139099) Salex1 válasza Beni2360 (#139096) üzenetére


Salex1
senior tag

Én egy 10W-os mozgásérzékelős reflektort raktam fel, elég a be és kiálláshoz, és nem vág hanyatt, ha éjszaka párszor felkapcsol a kutyára. Elég sokat kellene feleslegesen égnie, hogy visszahozza az árát a dárga mozgásérzékelő.

(#139100) Degeczi válasza KTU (#138877) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Most ismét $5, ennyit valóban megér az alapján, ami írsz!
(a Xiaomi a duplája, és ezek szerint rosszabb)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.