Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138651) kenand válasza p.t.r (#138650) üzenetére


kenand
veterán

Másra van, futáshoz jó a kicsi, én inkább bütyköléshez használom, akkor jobb a nagyobb fényerő és jobban kedvelem, ha nem hátul van elemtartó.

(#138652) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Ez a " magic saw" címszó alatt futó " fűrész" mennyire jó? Mármint a kínai változat.

(#138653) andrisms válasza kenand (#138646) üzenetére


andrisms
aktív tag

Ráadásul a növénymonitorhoz ivós ajándék is jár 1400 Ft értékben. 2900Ft lett a vége.

(#138657) gorbep válasza gboszi (#138643) üzenetére


gorbep
senior tag

Köszönöm, akkor keresek ilyen átalakítót....

(#138646) kenand :R most vettem a gateway mellé kamerákat is.... BF FOREVER ... :W

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#138660) 6120 válasza gboszi (#138643) üzenetére


6120
tag

Ez az?

(#138661) 6120 válasza kenand (#138646) üzenetére


6120
tag

És melyiket éri meg megvanni?
Az aquara-t vagy a mijia gateway2-t?
A gateway olcsóbb és jobban használhatónak tűnik. De akkor meg miért drágább a másik?

(#138662) Elemental válasza petipetya (#138593) üzenetére


Elemental
addikt

A nagy hőmérő teszt :)

(#138664) Donki Hóte válasza Elemental (#138662) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Olyan békás nekem is van, de sajna a külső hőmérséklet jeladó hülyeséget mutat :(

Hol lehetne jeladót venni hozzá?

Timyy! Légyszi, légyszi, légyszi :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#138665) Elemental válasza Donki Hóte (#138664) üzenetére


Elemental
addikt

Ezt vagy az aldiban, vagy a lidlben vettük, hogy külön külsőt hol lehet venni, azt nem tudom.

(#138666) desigo válasza Elemental (#138662) üzenetére


desigo
senior tag

Nagyon jó.
Nekem minden szobában van 1-2.Össze kellene már szedni őket.

(#138667) Skillet válasza hunaqua (#138663) üzenetére


Skillet
addikt

Egyet kell értenem. :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#138668) desigo válasza Elemental (#138662) üzenetére


desigo
senior tag

Különböző helyekről szedtem össze ezért az eltérés.
A jobb szélsőt nagyon szeretem.Jól olvasható.

(#138669) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Kár hogy az eink-es hőmérő nem riportol. Legalább bt lenne

(#138670) atthany válasza szabi__memo (#138669) üzenetére


atthany
aktív tag

Abba inkább egy óra kellene...

(#138671) szabi__memo válasza atthany (#138670) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az is igaz

(#138672) Elemental


Elemental
addikt

Eltérőek az igények :)
Nekem így tökéletes.

(#138673) kano válasza gorbep (#138642) üzenetére


kano
nagyúr

Esetleg egy olyan fali konnektor beszerzése ami több szabványt tud (EU és kínai is)?
Ti mire használjátok ezt a gateway-t? Milyen eszközökkel és milyen funkciókra?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#138674) citkar válasza kano (#138673) üzenetére


citkar
addikt

A többi Xiaomi féle okos lakás dolgot kezeli tudtommal (bár én nem használom). A nyílászárókra helyezhető érzékelőtől kezdve a kamerán, lámpákon (vagy izzókon), érzékelőkön át a hangszóróig, amit akarsz. Előnyösebb talán a fogyasztás miatt (az elemes dolgoknál), mint pl a WiFis megoldás,de talán közvetlen WiFi-vel nem is működik mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#138675) A214 válasza kenand (#138646) üzenetére


A214
aktív tag

A kamera jó áron megvehető kuponnal most

Coupon 1 ($20.99): SKGB181111

Ez ,hogy ennyi ? A szállítást nem számoltad hozzá?
Vagy én bénázok.
Legolcsóbb szállítás 2,05$ így 23,04$ lesz
De még így is jó áron van szerintem.

(#138676) dugesz77 válasza kano (#138673) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem éppen tegnap érkezett egy ( kocka, hőmérő , fali kapcsoló csomag, este próbálgattam. A fali kapcsoló kapcsol egy Xiaomi PHILIPS Zhirui LED mennyezeti lámpát egy nyomással fel/le, dupla kattintással a Xiaomi gateway villágítását kapcsolja be hosszú nyomásra szint vált. A kockát még nem programoztam agyon de tekerésre fényerőt vált a gatewayen, rázásra fel/le kapcsolja a Philips mennyezetit. Hőmérő erkélyen. Még várok mozgás és nyitás érzékelőket. Egyébb apróság ha beindul a robot porszívó bekapcsolja a légtisztítót. De tényleg szinte úgy programozol bármit ahogy szeretnéd.

(#138677) tobias40 válasza A214 (#138675) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem 24,19-re hozza kuponnal és szállítással! :U

(#138678) A214 válasza tobias40 (#138677) üzenetére


A214
aktív tag

Shipping Options: tudsz olcsóbbat választani.
Netherlands Registered $2.05 15-28 business days

igen így se 20.99$ a végősszeg
2$ az 2$ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138679) tobias40 válasza A214 (#138678) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,de még akkor sem 20,99! ;]

Jah látom neked is annyi.. :R

[ Szerkesztve ]

(#138680) kano válasza dugesz77 (#138676) üzenetére


kano
nagyúr

De ezeknek semmi haszna sincs az égvilágon részemről. Valami olyan ami hasznos lehet a mindennapokban és nem csak jópofa? Ilyen lenne mondjuk a fűtésvezérlés, ami nekem hasznos lenne.
Ezen kívül?
Nem Xiaomis dolgokat nem is tud vezérelni?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#138681) tobias40 válasza kano (#138680) üzenetére


tobias40
veterán

Azt is megtudod oldani pl. okos aljzattal,de lehet hogy van hozzá okos termosztát is.
Én az ajtónyitást,mozgás érzékelést,netes rádiózást használom.
Tehát egy kezdetleges riasztó rendszert üzemeltetek nem sok pénzből..

Van saját topic-ja gyere át oda és sok infót kapsz! ;]

(#138682) kano válasza tobias40 (#138681) üzenetére


kano
nagyúr

Jövök köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#138683) tobias40 válasza kano (#138682) üzenetére


tobias40
veterán

(#138684) atyca


atyca
senior tag

Eaget F90 USB 3.0 128GB Shockproof USB Flash Drive U Disk Pen Drive High Speed 5Gbps-ről vélemények?
Van valakinek tapasztalata vele?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#138685) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Alfawise 128GB microsd
(pontozható 4698-ig)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#138686) Geresics válasza Ciccuka (#138685) üzenetére


Geresics
addikt

és ez jó? (Nekem eddig csak Samsung kártyáim voltak a sebesség miatt, és fontos a 100 Mb/s)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#138687) atees


atees
őstag

Van ajanlott autos vezeteknelkuli tolto?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#138688) Ciccuka válasza Geresics (#138686) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elfogadható kategória (pl zenelejátszóba).
Ugyanolyan, mint a Mixza
Megbízhatóságban, stabilitásban, kompatibilitásban biztosan nem olyan jó, mint egy eredeti Samsung vagy Sandisk.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#138689) DarkByte válasza Geresics (#138686) üzenetére


DarkByte
addikt

Hát ez tutira nem hoz annyit :D A 32GB-osból van. 15MB/s írást, 20MB/s olvasást bírtam vele kihozni. Igaz csak ez a legolcsóbb USB-s adapterem van hozzá PC-re.
Arra jó, egyszer pár óra alatt tele másolod mp3-mmal, berakod a kocsiba a fejegységbe, és rongyosra hallgatod, amíg ki nem leheli a lelkét :D
De én most pl. egy Terasic DE10-Nano-ban használom boot disk-nek, és MiSTer-hez core-okhoz és retró játék ROM-okhoz. Arra pont jó, nem igényel túl nagy sebességet. Viszont tojásig lehet pakolni régi játékokkal.

(#138690) Geresics


Geresics
addikt

köszi srácok, akkor a legújabb videóim nem ezzel fogom felvenni! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#138692) motrola válasza Ciccuka (#138688) üzenetére


motrola
aktív tag

"Megbízhatóságban, stabilitásban, kompatibilitásban biztosan nem olyan jó, mint egy eredeti Samsung vagy Sandisk."

Egyszóval pontosan annyira megbízható mint a márkásabbak. Nálam már a nagyobb márkák is elvéreztek párszor.
Árban megérje az a lényeg.

Köszi a kupon kódot. :C

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#138693) i-sti


i-sti
senior tag

Mivel a fotós táska topic halott ezert ide is teszem fel a kérdésemet.
Jelenleg egy Fancier Alpha 50 (aminek ezek a belső méretei: 210x110x175 mm) táskát használok.
Ez sajnos már kicsi.
Szeretnék egyel nagyobbat, amibe egy D610, egy 85 1.8 és egy vaku elfér.
Oldal táskák valamiért jobban bejönnek, szerintem könnyebb használni őket, hátizsákot macerásabbnak érzem.

Mit javasoltak?

Novum Forum Siculorum

(#138697) AndrewBlase válasza macilaci78 (#138632) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha kalibrálni nem is lehet ezeket, de a sós tesztet elvégeztem rajtuk.

Eszerint mindkettő pontatlan, de a szájominak hírdetett csak 5 %-pontot csal lefele, míg a fekete 11-et.

Miért mindig én???

(#138698) citkar válasza wwenigma (#138696) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem Magyarországon egy hivatalos fizetőeszköz van, ami nem krumpli/gombóc, sem ugandai schilling.
Értem én, hogy külföldi rendelés, így Euro, USD még felmerülhet, de én valahogy azonnal rájöttem, hogy nem azokat a valutákat használta.

(#138699) wwenigma :

Lehetséges, én azért örülök, hogy ilyen formában is, de egyáltalán megosztja. Igaz, hogy lehetne "szebb", de szerintem érthető, félrevezetőnek nem mondanám. Egy kis boltban is a termékre ragasztott fehér matricán sokszor csak egy szám van. Mégsem azt gondolom, hogy annyi gombócot kell érte adjak.

[ Szerkesztve ]

(#138699) wwenigma válasza citkar (#138698) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem meg már lett szólva neki hogy legyen szíves kiírni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138700) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

2-es Xiaomi légtisztítóhoz szűrőt keresnék (mindenfélét de ami most kellene az lila), tudtok valami kedvező beszerzési forrást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.