Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138702) dugesz77 válasza Ciccuka (#138701) üzenetére


dugesz77
őstag

Írd ki dollárban ,itt úgy is szinte mindenki abban számol a sok webshop árait összehasonlítva és a áfa határ miatt.. Forint napi szinten változhat az nem mindig pontos. Problem solved szerintem.
Persze köszi a megosztás :R

(#138703) Zola007 válasza Ciccuka (#138701) üzenetére


Zola007
veterán

Legközelebb copy-paste azt ami a linken van, aztán számolgasson mindenki magának

neked is egyszerűbb, akit érdekel megnézi a linket, aki meg nem annak úgyis mindegy

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#138704) DJGABI válasza Ciccuka (#138688) üzenetére


DJGABI
addikt

mixza bőven nem ajánlott, már a második halt meg, normál használat, mobilban volt mindkettő

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#138710) kenand válasza A214 (#138675) üzenetére


kenand
veterán

Szállítás csak akkor plusz ha regisztrált a posta, akkor lesz 23 USD, ha beéred nem regisztráltal akkor olcsóbb (akkor is kér 0.5 USD-t)
1-2 USD-s cuccnál én sem fizetek regisztráltért, de egy 20 USD-d dolognál inkább fizetek 2-3 USD-t , hogy tudjam merre jár.

(#138713) kenand válasza kano (#138680) üzenetére


kenand
veterán

De össze lehet hangolni IFTTT-vel sőt Domotitz segítségével sok mindennel.

Egyszerűbb fűtés vezérlésre jó a Sonoff TH10/16 ( nem komplex lakás fűtésre gondolok), én fűtőkábelt fogok vele kapcsolni. Kiültettem a kenderpálmát és vettem hozzá fűtőszálat. Méri a hőmérsékletet és páratartalmat és be tudom állítani hogy 0 vagy akár -5 fok alatt kapcsolja be, 2 fok felett meg ki. ( th10 10A azaz kb 2000W-ig jó, fűtőszál 100W-os )

Xiaomival is megoldaható pl. hőmérséklet szenzor+gateway+okos konnektor kombóval , de erre a Sonoff egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#138716) kenand válasza gorbep (#138657) üzenetére


kenand
veterán

De téveszd össze ez a kamera bluetooth gateway-es, olyan kamera is van ami wifi gateway-es, másra való.
(bluetotth gateway kell a LCD-s hőmérséklet szenzornak, növény monitornak)
2 drágább lámpa bluetooth gateway-es még.

Wifi gateway meg a többi dologhoz való (pl ami az alapcsomagban is van), meg a linkelt másik kamerában

(#138669) szabi__memo

Egyetértek veled, jó lenne ha a összehoznák a kettőt és a bt-s szenzor Einkes lenne(vagy fordítva) azaz a 2-ből egyet készítenének.

[ Szerkesztve ]

(#138718) petipetya válasza AndrewBlase (#138697) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez hasznos volt :R

"nincs rá lezsóidő"

(#138719) kenand válasza 6120 (#138661) üzenetére


kenand
veterán

Okosotthon topikban kérdezz rá a különbségre ott vannak guruk. (Én si még csak most kezdtem ismerkedni a dologgal)

Többieket meg nem tudom mit problémáznak, a kamera ára kuponnal 20.99USD, tény - valamennyit kell fizetni a postára. De a Gearbestet okoljátok, ne engem, mostanában ezt játssza, hogy valamennyit kér a postára.
És ennél már nem is lehet nem regisztráltat választani, de 20 USD-nél 2 USD reg postára bevállalható szerintem...

(#138720) beg


beg
veterán

Kértük többször, de most újra és konzekvensen.

Innentől a pénznem nélküli, főképp ciccuka srác hsz növelő akciói törölve lesznek mindaddig, míg egy nyomorult Ft vagy $ jelet nem kapnak.

Semmi értelme annak, hogy 28,2 vagy 3245. Pont.

2 karakteren múlik innentől.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138721) jjeahh válasza DJGABI (#138704) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak a 8-as sz*r? Most vettem a hugomnak 32-est, remélem nem döglik meg...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#138722) s7evcsenko válasza beg (#138720) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezek szerint a másik random link teljesen rendben van? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138723) Ciccuka válasza beg (#138720) üzenetére


Ciccuka
veterán

Meg tudnád mondani, hogy a PH szabályzatban vagy a topik összefoglalóban hol van ez amit te kitaláltál írásban lefektetve?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#138724) beg válasza s7evcsenko (#138722) üzenetére


beg
veterán

Melyik?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138725) s7evcsenko válasza beg (#138724) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amiket ellenpéldaként linkelt Cicuka és kb teljesen igaza is van.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138726) beg válasza Ciccuka (#138723) üzenetére


beg
veterán

Kérlek fáradj át a miért moderáltunk topikba bővebb információért.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138727) beg válasza s7evcsenko (#138725) üzenetére


beg
veterán

Azt hiszem azokat is töröltem, de ha kimaradt, linkeld bátran. Hétvégén jobb dolgom is lenne, lehet kihagytam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138728) anadroid válasza beg (#138720) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha lehet, az árakat dollárban adjátok meg (vagy ami az adott bolt alapértelmezett pénzneme), mert az ide-oda rángatózó árfolyamok miatt az az egyetlen biztos. Ha valaki néhány nappal később néz rá, könnyen átverheti magát. 2-3% ingadozás bármikor előfordul, ha nyilatkozógörcsöt kap egy "illetéktelen elvtárs".

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#138729) beg


beg
veterán

Csak egy, rövid példa. 10 centes akciónál ami amúgy 28 dollár, de kiirom, hogy 28 akkor az mi? Rendes ára 28 dollárban vagy az akciós 10 centes 28 forintban?

Továbbá a 4325 az mi alapján? Paypal átváltás? MNB közép árfolyam alapján? WestEnd Pisti privát pénzváltó árfolyama alapján?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138730) s7evcsenko válasza beg (#138727) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Elengedem... majd megvívja a csatát akinek inge. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138731) KamuMazsola válasza anadroid (#138728) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem az a lényeg, hogy miben adja meg, hanem hogy szerepeljen! Bár abban igazad van, a dollárt jobban tudjuk viszonyítani a többi bolt áraihoz. Egyszer én is visszakérdeztem, hogy jó, de mennyi az ára, mert nem akarok mindegyik linkre rámenni csak azért. Erre kaptam válasznak, hogy a zárójelben lévő összeg forintban. Aztán elfogadtam így, bár zavart. Na a zárójel helyett, mert az is két karakter az elején és a végén, lehetne két karakter a végén: Ft.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#138732) MADcat válasza s7evcsenko (#138730) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:R
Pedig nincs itt csata. Csak dac. Ami tényleg fölösleges...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#138734) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Indítson valaki egí szavazást, hogy az árakat Ft-ban, euróban, dollárban, NDK márkában, vagy mongol tugrikban írjuk ki a fórumba.

(Én a dollárra szavazok!!!)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#138735) csadi0011 válasza beg (#138720) üzenetére


csadi0011
őstag

Azt nem lehetne szabályzatba vezetni, hogy ne lehessen 0 információval linkelni?

Pl. ilyen hsz-ek elkerülése:
- Valaki látott ilyet olcsóbban?
- Ez most akciós.
- [link]

(Vastagon szedtem link helyett.)

(#138736) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#138734) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

NDK márkára egy strigulát légyszi :R

@csadi +1, szintén irritáló :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138737) wwenigma válasza Donki Hóte (#138734) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mindegy miben csak az legyen kiírva ami a bolt oldalán szerepel összeg és a pénznem is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138738) petipetya válasza Donki Hóte (#138734) üzenetére


petipetya
nagyúr

1 szavazat a mongol tugrik mellett, mivel azt könnyű megjegyezni arról, hogy egy macskának 9 élete van. 1 HUF = 9 MNT, így a topicban jelzett árat csak el kell osztani 9-el. Persze előtte át kell váltani a dollárt tugrikra . Mivel 1 USD = 2563 MNT, ezt szintén könnyű észben tartani, ugyanis a "2563 Bojarcsuk" (ideiglenes jelöléssel 1977 FZ) a Naprendszer kisbolygóövében található aszteroida, amivel mindenki tisztában van.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#138739) beg válasza petipetya (#138738) üzenetére


beg
veterán

Mára nincs több internet. Kis TV, mese, aztán irány az ágy :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138740) DJGABI válasza jjeahh (#138721) üzenetére


DJGABI
addikt

32-esek voltak. aztán kb egy emberke erősített meg itt hogy nála is sz*r, mindenki más védte, egyik ismerősöm is azt monda, rpi-be használja, tökéletes... de nem tudom; egy árban van vele alfawise, netac, még nem bizonyítottak (netac pendrive-ban pl tök jó), de mostanában inkább azokat rendelek. az emberi természet, ugye... pl anno gigabyte alaplappal tök megszívtuk, azóta kerülöm is a termékeiket

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#138741) Geresics


Geresics
addikt

Ilyen 80 kommentes cicaharc után nem is értem mi a baj a távfűtéses vita 5 hozzászólásával! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#138743) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

szerintetek ez eredeti? [link]

(#138744) Mr.Csizmás válasza eastsider (#138743) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nagyon nem sztem, ennyiért rendes kínait se kapsz (blitzwolf, baseus, stb)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138745) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Tudtok ajánlani ilyesmi asztali nagy kijelzős órát? Mamámnak kellene. :)

Az nem baj ha olcsó.

(#138746) IG55 válasza AndrewBlase (#138697) üzenetére


IG55
senior tag

Ki fogom ezt én is próbálni, de... Szerintem a mérők különböző szinteken máshogy csalhatnak. Tehát pl az egyik pontos 20% és 40% között, de 50%-tól felfelé elkezd csalni. Egy másik meg épp fordítva.

(#138747) Ghard válasza PeACeY26 (#138742) üzenetére


Ghard
őstag

A youtubeos tesztből nem jön ki, hogy miként szól élőben amikor az ember a saját fülében hallgatja.
Mindig előjön, hogy ezek nem avulnak el. Dehogynem, mivel olcsóbban jobb hangzású kapható. A kínai hybrid (armatúra+dinamikus) fülhallgatók minősége és ára már annyira jó, hogy nem éri meg régebbi bevált fülhallgatót venni. Addig úgy sem hiszed el, amíg ki nem próbálod. A BB topikban is inkább hagytam a témát. :)

(#138748) fradi81 válasza nrmn (#138527) üzenetére


fradi81
veterán

Hát ez a olcsó pendrájv tényleg fake ezt refundoltatom ha lehet.

fakeflashtest

h2testw

Aztán még másoltam rá filmeket, aztán mikor telelett látom hogy jó pár mappa üres..

moto g72, Ninebot d28e

(#138749) Graphics válasza fradi81 (#138748) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egyértelmű volt...Minőséget kell venni, azt pedig nem ezek a nevesincs szarok fogják hozni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138750) Dr. Romano válasza fradi81 (#138748) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mit akarsz? Fakehez képes igen jó féle (nekem általában az ilyen fake refundolt ingyen driveokon 10GB körüli mennyiség szokott jó lenni). A 33GB-os részt megcsinálod egy particiónak és kész.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.