Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138901) beg válasza HornedReaper (#138892) üzenetére


beg
veterán

Az akciós főoldaluk a tracking utm tagek nélkül is elérhető ;)
https://gearvita.com/black-friday-sale

Legközelebb elég lesz csak ennyi is a linkben.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#138902) Sanyesz. válasza KTU (#138877) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akkor ez a széria mind kínaiul beszél. :(

"sajnos bekapcsolásnál nem mondja a beszélgetési időt, amiből lehetne tudni az akku töltöttséget".
Ha mondaná, mennyit segítene? :C

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#138903) DeFranco válasza Imy (#138609) üzenetére


DeFranco
nagyúr

erről egy kicsit írhatnál bővebben akár más topicba átlinkelve vagy privátban, régóta keresek viszonylag megfizethető árú páratartalommérőt, nem érdekel hogy milyen technológia, egyet tudjon, pontosan megmondani a helyiség páratartalmát, mert ahány eszközt veszek annyit mér, és már unom.

árban limitált a dolog de mindenképpen pontos eszközt szeretnék.

(#138904) Degeczi válasza Sanyesz. (#138902) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Angolul egyébként nagy segítség a saccolt hátralévő üzemidő bemondás: telefon státusz-sorban nagyon pici az ikonja (ha mutatja egyáltalán az adott készülék a headset töltöttségét)

Ami nagyobb gond a full-kínaival, ha épp a füledben van, úgy kapsz hívást, akkor a hívó számát (vagy nevét?) is kínaiul mondja be (legalábbis a Xiaomi), ami meglehetősen vicces - bár angol headsettel is, ha az nevet mond.

A Xiaominak sajnos nem a legjobb sem a hangereje, sem a minősége, kíváncsi vagyok ez a Huawei mennyivel lesz jobb.

(#138905) Degeczi válasza AndrewBlase (#138568) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kijelző nélküli Xiaomi szenzorokkal teleszórva a ház, azok pár %-on belül vannak egymáshoz páratartalomban (hőmérsékletben sokkal jobb: 2-3 tized a max eltérésük, bár nem pont egyszerre jelentenek, így vmivel jobb-rosszabb is lehet), ill. az e-inkeshez képest is.

[ Szerkesztve ]

(#138906) Zola007


Zola007
veterán

Xiaomi Dafang van most valahol jó áron (Zapalson kívül)?

lightinthebox.com mennyire megbízható?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#138907) Nikaré


Nikaré
őstag

Létezik, találkoztatok mostanában akcióval vagy kuponnal Zanflare C4 Battery Charger -re?

(#138908) bertokl válasza PainKiller13 (#138700) üzenetére


bertokl
tag

Nem ismerem az árakat, nem tudom, hogy jó ár-e, a banggoodon van rá kupon (mindkét színre jó):

Air Purifier Filter Smart Removal Filter Accessory For XIAOMI 3 Version Mi Purifier - Purple

31b658
$21.30

[ Szerkesztve ]

(#138909) KTU válasza Degeczi (#138904) üzenetére


KTU
addikt

Huawei Honor AM04S Bluetooth headset

"Ami nagyobb gond a full-kínaival, ha épp a füledben van, úgy kapsz hívást, akkor a hívó számát (vagy nevét?) is kínaiul mondja be (legalábbis a Xiaomi),"

Ebben is jobb a Honor, de csak pár fokkal, :D
beleszirénázik a fülembe hívásjelzés gyanánt.
De azért mégiscsak jobb. :U

6,5mm ahova a kampó csatlakozik,
6mm-eseket rendeltem, mivel az olcsó semmirevaló M165-nek 6,2mm.
Ez is rámegy a Honor-ra, de melegítettem hajszárítóval, mert csak 5,4mm-t mértem a kampón.

Közben behoztam a kocsiból az egyik Xiaomi-t, mert mozgott, sőt kijött hangszórója, ezért már egy ideje nem is használtam.
Próbáltam összerakni, sikeresen eltéptem a vezetékeket.
Sajna a másik is nagyon mozog.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#138910) BB9000 válasza bertokl (#138908) üzenetére


BB9000
senior tag

Nagyon is jó ár ! Köszi. Behúzva egy lila - állítólag antibakteriális.

[ Szerkesztve ]

(#138911) GIJoe válasza Zola007 (#138906) üzenetére


GIJoe
addikt

ott láttam én is 20€ért, csak nem tudom posta benne van e...

(#138912) farkas-j


farkas-j
őstag

Tud valaki valahol elfogadható minőségű és árú XLR csatlakozós dinamikus beszéd mikrofont?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#138913) The DJ


The DJ
addikt

Közérdekű közlemény: Zapalson ugye nem működnek egy ideje a 100% off kuponok, amiket a Lucky Draw játékban lehet nyerni. Írtam az ügyfélszolgálatnak chaten, készségesen kreáltak nekem megrendeléseket a két kuponomra egyedileg, amikről kaptam emailt is és a fiókomban is megjelentek mint megrendelt termékek. Elkérték a kupont, a termék URL-jét és pár percen belül már jöttek is az üzenetek. Tehát ilyen formában tudjátok ti is érvényesíteni a kuponokat.

Nekem is lesz még egy köröm, mert van még 4 másik 100% off kuponom, csak egyszerre nem volt pofám mindet érvényesíttetni :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#138914) MADcat válasza The DJ (#138913) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

egy közérdekű közleményt off-ba teszel... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#138916) trebrona válasza bertokl (#138908) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy lilát én is behúztam, köszönöm!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#138917) spileraaa


spileraaa
senior tag

megjött az e-ink kijelzős hőmérő szerintem elég pontos a hőmérő de a páratartalmat nem méri jól

[link]

ahogy a képeken is jól látszik hogy nagyon jól látszik vagyis ebből a szempontból nagyon jó
hiszen a mellé rakott másik hőmérőnél [link] alig tudtam úgy lefotózni hogy jól lehessen látni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#138918) Degeczi válasza spileraaa (#138917) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Páratartalom mérésben simán előfordul ennyi ingadozás. 10% fölötti eltérés lenne az, amire azt mondanám, h már probléma
(de két eszköz esetén mindig kérdés, melyik a jó... de ilyen szaunában valszeg az alacsonyabb a helyes :)

[ Szerkesztve ]

(#138919) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !
Tudnátok ajánlani jó minőségű type-c kábelt, ami a QC3 töltésre is megbízható ?
Köszi !

(#138920) olddog válasza Degeczi (#138832) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem kerül rá plusz teher, már a 'magyar ' oldalon úgy vannak megjelenítve az árak.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#138921) Degeczi válasza olddog (#138920) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Elhiszem, főként csak azért reagáltam, mert az még önmagában nem érv, h EU-n belüli egy eladó, attól még rákerülhet a világrekorder áfánk (bár persze mindig legkésőbb az online kasszánál, nem utólag)

(#138922) spileraaa válasza spileraaa (#138917) üzenetére


spileraaa
senior tag

pontosítok szerintem a páratartalmat is jól mutatja
ez a kerek csak úgy pontos ha fel van fogva a falra

így viszont az is 37% mutat ami elég közeli érték a másikhoz

mert így lerakva az asztalra nem pontos

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#138923) zsiz válasza The DJ (#138913) üzenetére


zsiz
őstag

Én ma reggel nyertem egyet. Simán fel tudtam használni a kupont. És már az email is jött, hogy shipped a csomagom.

szerk.: Másik megrendelésről jött az az email, nem olvastam el csak a levél tárgyát :D Azt hittem ilyen gyorsak... De nem :D 7.-én rendelt csodaszivacsot sikerült nekik ma, 12 nappal később feladni... #zapals

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#138924) beginnerguy válasza zsiz (#138923) üzenetére


beginnerguy
tag

Hogy nyertek ti ennyit? :D Én összesen két féláras memkarit nyertem :D Nekem már mondjuk shipped az első, kb 3 munkanap volt.

Szerk: Ha valakinek kell Zapalsról Netac P500 High Speed TF Card Micro SDHC TF Flash Memory Card 32GB 2.49 $-ért, akkor kód: ZFG2NRTDX51IRV

[ Szerkesztve ]

(#138925) DeFranco válasza beginnerguy (#138924) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nomen est omen ;]

gondolom súlyos disszociatív személyiségzavarban szenvednek az olvtársak :DDD

(#138926) zsiz válasza beginnerguy (#138924) üzenetére


zsiz
őstag

Ennyit? Egyszer nyertem.. Eddig minden nap 3szor beadta a 3rd prize-t, de ma reggel szerencsém volt :D

Jah, és nincs csak egy regem zapalsnál :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#138927) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Gyerekek az SMS-es vámos dolog esetében honnan a bánatból lehet tudni a kitöltendő adatot ha nem adnak semmit? ( mrn, stb )

[ Szerkesztve ]

(#138928) KamuMazsola válasza EXIEZ (#138927) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azt töltsd ki amit tudsz! A nyomkövetésből csak tudod mi az. Adataidat tudod. A PayPal, meg vásárlásról emil csak van.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#138929) EXIEZ válasza KamuMazsola (#138928) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Tudom melyik rendelés, csak ezeket hogy tömeg meg stb akkor ki lehet hagyni nyugodtan?

(#138930) i-sti válasza New Bluestar (#138919) üzenetére


i-sti
senior tag

[Baseus 1m 3.18$]

Novum Forum Siculorum

(#138931) New Bluestar válasza i-sti (#138930) üzenetére


New Bluestar
tag

Köszi ! :R

(#138932) sphe válasza i-sti (#138930) üzenetére


sphe
senior tag

A legfelső két visszajelzés állítása szerint nem támogatja a gyors töltést.

[ Szerkesztve ]

(#138933) KamuMazsola válasza EXIEZ (#138929) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen.

Üdv.: KamuMazsola

(#138934) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Maximum 3000 Ft körül milyen jó zseblámpa létezik?
Olyanra lenne szükségem, ami vagy beepitett aksis és USBn tölthető vagy használhato 18650 akksival. És bírja kb. 2 órán át legalább, jó a fénye.
Köszi.

(#138935) PainKiller13 válasza bertokl (#138908) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen, meg is rendeltem.

Ennyiért a kék is jó.

(#138936) Czimby válasza #04441088 (#138934) üzenetére


Czimby
addikt

Convoy S2+

Keress vissza, volt rá kupon 7.65 dolcsira.

Vagy itt vagy a lámpa topicban.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#138937) Czimby válasza beginnerguy (#138924) üzenetére


Czimby
addikt

Én minden nap pörgetem és semmit sem nyertem csak 3rd volt mind.

Már egy féláras memkari is jó lenne.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#138938) finest válasza beginnerguy (#138924) üzenetére


finest
őstag

Nem érvényes a kód. Nincs vmi bestbuy micro sd karira máshol?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#138939) beginnerguy válasza finest (#138938) üzenetére


beginnerguy
tag

Valószínűleg azért nem érvényes, mert:
a) felhasználta valaki, viszont elfelejtette jelezni
b) beszélni kell az ügyfélszolgálattal (ld. ezt a hozzászólást) (azt nem tudom, hogy csak a 100%-os kuponoknál ez-e a módi, vagy az 50%-nál is)

Másra nem tudok gondolni, leellenőriztem 2x :)

[ Szerkesztve ]

(#138940) Black&White válasza finest (#138938) üzenetére


Black&White
addikt

[link]
Kupon: ACDL1111AE
3.27$

(#138941) HKorn válasza jjeahh (#102462) üzenetére


HKorn
addikt

Sima ceruza akksi nem jó ezekbe egyébként?

Run&Ride

(#138942) dugesz77


dugesz77
őstag

Kingston DT50 16 GB-s USB 3.0-ás pendrive a DLNDS12 kupont használva 3,6$. Nem egy sebesség bajnok de legalább nem fake.

(#138943) ANOka válasza HKorn (#138941) üzenetére


ANOka
őstag

Alapvetően nem. Csak akkor, ha olyan típus, ami támogatja. Az ajánlott S2+ tudtommal nem olyan.
Lámpás szaktopik: Elemlámpa, zseblámpa

[ Szerkesztve ]

(#138944) finest válasza Black&White (#138940) üzenetére


finest
őstag

Köszi.
beginnerguy: persze, biztos felhasználták, nem probléma. Bár a saját magam által pörgetett, storewide kuponokra is érvénytelent dobott.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#138945) i-sti válasza sphe (#138932) üzenetére


i-sti
senior tag

Nekem működik a QC
LG G5 SE

Novum Forum Siculorum

(#138946) kenand válasza Zola007 (#138906) üzenetére


kenand
veterán

Xiaofang 16.6 USD Dafang 24.99USD a joybuyon

[ Szerkesztve ]

(#138947) beginnerguy válasza finest (#138944) üzenetére


beginnerguy
tag

Akkor valószínűleg ügyfélszolgálatos téma lesz: biztosan szerethetik egyesével csinálni :D

(#138948) viktor00701


viktor00701
csendes tag

Jó estét !
Érdeklődnék hogy tudnátok e nekem ajánlani jó márkájú wifi repeater-t ?

[ Szerkesztve ]

(#138949) dugesz77 válasza viktor00701 (#138948) üzenetére


dugesz77
őstag

A xiaomi pro 300-ra még jó a kupon. Itt linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#138950) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Munkatársam venne 20eFt alatt tabletet gyerkőcnek, ami még ideér Karácsonyra.Mi a BB jelenleg?
Sajnos ennél többet nem szánnak rá, hiába mondtam, hogy pénzégetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.