Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139751) emre válasza kenand (#139746) üzenetére


emre
veterán

Nem, csak ahhoz nem adnak, amit eu dugóval kértél, de nem azzal szállították le.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139752) Doki16


Doki16
addikt

Van most valamerre jóárasított Orico külső HDD ház?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#139753) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,
Ezt banggoodon található.
Ennyiért lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#139754) Saccco válasza A214 (#139753) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen. Ha ügyes és gyors vagy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#139755) A214 válasza Saccco (#139754) üzenetére


A214
aktív tag

Ja értem akkor ez ilyen miband3 akció féle. :DDD

(#139756) Saccco válasza A214 (#139755) üzenetére


Saccco
nagyúr

Snap-up, régen jók voltunk ebben. Sajnos már az orosz bot-ok mindent visznek. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#139757) Degeczi válasza A214 (#139753) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az orosz scriptelők mellett esély kb mint egy szelvénnyel a lottóötösre...
Egyébként valszeg ugyanaz, mint a "Digoo Hosa", csak színes LCD-vel és persze drágábban.

(#139758) Czimby válasza DeFranco (#139750) üzenetére


Czimby
addikt

Szerintem a telefonját is tok nélkül használja, durva arc lehet :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#139759) dudi6


dudi6
senior tag

Ez a TeckNet-Mouse-Pro-S2[link]/ van valahol olcsóbban vagy kuponnal? Szürke kellene

[ Szerkesztve ]

(#139760) A214 válasza Degeczi (#139757) üzenetére


A214
aktív tag

Ilyen riasztó eszközt milyet érdemes venni, esetleg valami kipróbált bevált darab van?
Erre a digoora gondoltál ?[link]
Ez ajánlott?

(#139761) pn4hvq válasza A214 (#139753) üzenetére


pn4hvq
senior tag

1 db lesz a snapup-ban. Eléggé esélytelen lesz megszerezni.
20-30-as darabszámnál már érdemes kattintgatni az egérrel (ez az én tapasztalatom, 4-5 alkalommal már sikerrel jártam).

(#139762) bexinho23


bexinho23
őstag

Helló!

Az alábbi menetrögzítőt néztem ki. Kinek mi a véleménye róla? Elég jókat lehet róla olvasni.
Mi a pontos határ, ami még átcsúszik a vámon? Gondolom 35$-ig belefér a vámmentességbe.

(#139763) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Hali,

Tudtok autós telefontartóra valamilyen jó akciót?
Sima fapad tapadókorongos csipesz is jó.

(#139764) KaiotEch válasza bexinho23 (#139762) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez olcsóbb.

(#139765) Degeczi válasza A214 (#139760) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, ez az.
Alapszintű, egyszerű, hülye kezelésű szoftverrel - de amit vállal, azt teljesíti, működik stabilan és fillérekért vehetsz hozzá további érzékelőket (akár más márkájút is, ezek ugyanolyan kommunikációt használnak)
Egy Domino kártya egy ezresért egy évre megoldja az alkalmi rácdsörgést, de Androidos appal is használható, ha van wifije.

(#139766) bexinho23 válasza KaiotEch (#139764) üzenetére


bexinho23
őstag

Rossz a link. :))

(#139767) NORBl


NORBl
aktív tag

CR123A újratölthető elemből van ajánlott márka? Lii - 202 vel tölteném.

[ Szerkesztve ]

(#139768) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Xiaomi WiFi amplifier megjött, de nem működik. Mihome app nem látja. Létezhet, hogy gyári hibás? Két telefonnal is próbáltam.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#139769) gyenesmartin válasza NORBl (#139767) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Cr123a az sima elem tudtommal. Rcr123a az akku. Az is lifepo akku 3.2v feszültséggel. Ugyanebben a méretben vannak 16340-esek, amik 3.7v-osak. Keeppower, soshine márkával nem lesz gond.

(#139770) beg válasza janakbacsi (#139768) üzenetére


beg
veterán

Mainland China régióra állítottad a mi home appot?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#139771) bexinho23 válasza janakbacsi (#139768) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem és a kollégámnak is megérkezett. Tökéletesen működik. Valószínű a régió beállítással lehet probléma, ahogy Beg is írta. Nálam mondjuk ha jól emlékszem Germany a régió.

(#139772) janakbacsi válasza beg (#139770) üzenetére


janakbacsi
őstag

Igen. Köszi. Ez volt a hiba. Kínára átállítva működik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#139773) Breki válasza janakbacsi (#139772) üzenetére


Breki
veterán

Ha az ítt írtról van szó érdekelne, hogy ezt nem tapasztaltátok-e.

Nekem a megtalálással nem volt gond, egyszer kellett azután resetelni.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#139774) Coolby válasza qqcqqc (#139640) üzenetére


Coolby
tag

Melyik is az itthoni ajanlott Mi bolt? :R

(#139775) qqcqqc válasza Coolby (#139774) üzenetére


qqcqqc
őstag

például ez: xiomi.hu
vagy ez: eustock.eu

[ Szerkesztve ]

(#139776) havri1


havri1
félisten

Ma érkezett meg a Xiaomi szobai hőmérő.
Ajánlani tudom, nagyon jól néz ki, pontos, és eink kijelző, remélhetőleg sokáig bírja az elem, és jól látható!
Van hozzá talp, ami mágnesesen és 2 oldalival bárhova felrakható.
Páratartalmat kicsit alul méri, de kb jó..

Vettem 3-at gyorsan :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#139777) kenand válasza havri1 (#139776) üzenetére


kenand
veterán

Appal működik? Úgy tudtam, ez nem "okos" ...

(#139778) bazsimano válasza kenand (#139777) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem az csak egy masik szenzor appja...csak megmutatta hogy pontos :U

(#139779) Degeczi válasza kenand (#139777) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Filter remaining": az egy Xiaomi légőtisztító összehasonlító adata

(#139780) kenand válasza Degeczi (#139779) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm, én is így tudtam....legalább BT-s lehetne, mint az LCD-s (Ahhoz is kell egy BLA gateway pl Xiaomi IP kamera, vagy lámpa)

[ Szerkesztve ]

(#139781) gyemipapa válasza havri1 (#139776) üzenetére


gyemipapa
senior tag

a hőmérőkkel és a páratartalom mérőkkel is épp az mindig a dilemmám, ha nem ugyanazt mérik, honnan lehetek biztos benne, melyik a pontos?
Van mindegyikből 3-4 db különféle digitális, nem pont ugyanazt az értéket mérik, még egymás mellé téve sem.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#139782) kenand válasza gyemipapa (#139781) üzenetére


kenand
veterán

47% vagy 49% szerintem mindegy....

[ Szerkesztve ]

(#139783) havri1


havri1
félisten

Igen, bocs, elfelejtettem odaírni, de már megválaszolták :)
Az app egy légtisztítóé, összehasonlítás miatt tettem be. Nekem úgy tűnik rendben van a 2 érték, ráadásul a szoba 2 ellentétes sarkában vannak, ennyire nem álltam rá a hitelesítésre.. :))
Ellentétben egy másik kínai hulladékkal, ami bődületes különbségeket mért. Már képet se tudok, kidobtam..de majd keresek neten, biztos lehet még kapni.
Hőmérsékletben és páratartalomban is..hőm 4-5 fok, páramarlatom 10-20%..eltérés. Na az sok.

[ Szerkesztve ]

havri

(#139784) Degeczi válasza kenand (#139782) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze. A Xiaomi Gatewayhez való érzékelőim (van belőle otthon 11, vegyesen korong alakú és négyzetes '"Aqara" is) hőmérsékletben 1-2 tizeden belül vannak egymáshoz, ami nagyon jó pontosság, és az e-inkesem sem tér el durvábban.
Páratartalomban vmivel nagyobb az eltérés, ott pár % lényegtelen.
A négyzetes Aqara-k tudnak légnyomást is "mérni": na ott már más a helyzet, szerintem csak az egyik korrekt, azon látni elvárható ingadozást, a többi mind alig mozdul.

(#139785) dugesz77


dugesz77
őstag

Bocs ,de ezen jót röhögtem, akciós itt a helye:

24$-ért postával együtt a Gamiss-nál.

(#139786) gyemipapa válasza kenand (#139782) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Persze, sőt lehet, egymás mellet már ugyanazt mérnék pontosan. Na hőfoknál már 2 fok eltérés sok lenne. :-)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#139787) csako válasza Kalandor (#139717) üzenetére


csako
veterán

Én nem olyan rég itt a topikban találtam ezt az Auktion márkájú átalakítót, jónak tűnik, még nem próbáltam ki :D de más szétszedte

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#139788) spiky03 válasza havri1 (#139776) üzenetére


spiky03
veterán

Ez ugyan fürdőszobába is jó lehet?
Én oda keresnek valami hőmérőt. Ha esetleg az órát is mutatná az még jobb lenne.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#139789) NORBl válasza gyenesmartin (#139769) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi az infót.

Olyan cucc amibe CR123A t írnak, abba jó lesz a 16340 es is? Ha méretben passzol, akkor mindegy, hogy nem 3.2, hanem 3.7 feszes, nem?

(#139790) kenand válasza csako (#139787) üzenetére


kenand
veterán

Pár sorral feljebb én is linkeltem, nekem is van, kulturáltabb, mint amit ingyen osztanak...

(#139786) gyemipapa

2 fokot nem tévednek szerencsére, pár tized meg szintén mindegy.
Infrással jártam úgy, hogy 0 fok alatt piszkosul félremért, ahogy a készülék lehűlt teljesen valótlan értékeket mutatott.

[ Szerkesztve ]

(#139791) kenand


kenand
veterán

Ilyen
Car Windscreen Projector HUD Head Up Display Universal Mobile Phone Holder Multifunction 6.5 Inch For iPhone For Samsung GPS
használt már valaki?

Passzív cucc, sima műanyag, tükröző műanyaggal.
Ismerősöm rendeltette, most meg panaszkodik, hogy nem tudja használni.

(#139792) szabi__memo válasza kenand (#139780) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem kell. Van 3rd party app

(#139793) havri1 válasza spiky03 (#139788) üzenetére


havri1
félisten

Nincs ráírva semmi IP szabvány, ránézésre sincs semmi tömítés az akksifedélnél. Kizárt, hogy hosszú távon a magas párát bírná. De ennyiért..én beraktam a fürdőbe :)

havri

(#139794) kenand válasza szabi__memo (#139792) üzenetére


kenand
veterán

Tudom, de ha van BLA gateway akkor integrálható más dolgokkal, pl a mért hőmérséklet/páratartalom alapján BLA gateway-en (+ wifi gateway) keresztül vezérelhet egy okos konnektort.
Arra utaltam, hogy BT-s így alapból nem kapcsolódik csak BT-s telefonhoz egy légtérben, vagy kell BLA gateway. (E inkesben is lehetne legalább BT.....)

(#139795) gyenesmartin válasza NORBl (#139789) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Milyen cucc? Mibe megy majd bele?

(#139796) Donki Hóte válasza kenand (#139791) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hasonlót rendeltem már én is, de én se tudtam rendesen beüzemelni :(

Kell hozzá egy képernyőfordító app, de nem ezzel volt a gond, hanem azzal, hogy vagy semmit se láttam a képéből, vagy olyan helyre kellett tenni, ahol nem tudtam hozzáférni a telefonhoz (kezelés céljából).

1-2 hetes kínlódás után ment a többi nagyon hasznos kínai vacak mellé a sublót aljába ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#139797) Beni2360 válasza Donki Hóte (#139796) üzenetére


Beni2360
félisten

Mázlista még szabad a sublót alja. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#139798) kenand válasza Donki Hóte (#139796) üzenetére


kenand
veterán

Sajna nekem is ez az érzésem, hogy haszontalan cucc ....
és megint megfogadom, hogy senkinek sem rendelek semmit szívességből.
Kiválasztja, megrendelteti és nekem reklamál.... és én sem reklamálhatok a kínainak mert "működik" passzív cucc csak haszontalan

[ Szerkesztve ]

(#139799) r0by válasza spiky03 (#139788) üzenetére


r0by
addikt

Nálunk ilyen van a fürdőbe. Igaz most kicsit drága, májusba $9.90-ért vettem.

(#139800) Coolby válasza qqcqqc (#139775) üzenetére


Coolby
tag

Koszonom!
A Mi 8 Pro szerintetek mikorra varhato, hogy kaphato lesz nalunk, es kb mennyibe fog kerulni?
Lattam mar english es china versiont, de gondolom ez nalunk nem mukodik? Vagy csak angol ( vagy kinai) nyelv van benne? Vagy a halozatunkat sem kezeli?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.