Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131651) tomazin


tomazin
veterán

Hát szerencse van itt szerencse hátán....

Szóval megjött egy áru, kifizettem rá az áfát, ügyintézést. Sérült volt. Eladóval megbeszéltem küld újat, régit nem kell visszaküldeni. Meg is érkezett, ezt is megfogták. Leírtam, hogy mi a helyzet, megvan az előző vámhatározata, garanciális javítást ikszeltem (ahogy itt javasoltátok).

Erre a vámos ezt mondja:
"Kérem küldje el az XXXX ragszámú küldemény kiviteli okmányait, mellyel igazolni tudja, hogy a sérült alkatrész elhagyta az országot. Amennyiben nem rendelkezik ilyen okmányokkal, a küldeményét újból vámkezelni kell az első áru értékével."

Most én nem értek valamit? Elismeri a levéllel, hogy ugyanazt akarja megint vámkezelni.
Ez így ok?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.