Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131751) FireLord válasza Timyyy (#131749) üzenetére


FireLord
aktív tag

refund nálam is és még 4 ismerősömnél is :(

[ Szerkesztve ]

(#131752) szkorhetz válasza FireLord (#131751) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem voltak elég tökösek. :D

(#131753) Real_Necro válasza -secret- (#131748) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem lesz söröd... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#131754) -secret- válasza Real_Necro (#131753) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig jó lett volna. Mindegy.

(#131755) erdey_a


erdey_a
őstag

filléres, de a napi 3-4 órás irodai használatot kiszolgáló vezeték nélküli egeret tudtok ajánlani csájnából?
2 dodóm van rá :D

Vérboci

(#131756) retesz147 válasza erdey_a (#131755) üzenetére


retesz147
addikt

Nem sok... :U
Én Tecknet egereket ajánlom, de azok nem 2 dodós cuccok...

Xiaomi 13 eu dev...

(#131757) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#131750) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor kap magyar személyit is, vagy csak kiskönyvet? mondjuk akkor már ahhoz lassan egy mini diplomatatáska kell bulldogcsipesszel, akkora irathalomhoz. (nekem a sima kártyákkal kivan már a tőkém)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131758) erdey_a válasza retesz147 (#131756) üzenetére


erdey_a
őstag

hát abból indulok ki, hogy ugye géniuszt itthon is kapni ezerötér...

Vérboci

(#131759) Dr.NX válasza spileraaa (#131744) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kérdeztél már meg románokat arról, hogy ők milyen pénztárcában tartják a személyi igazolványukat?

Elfogadom a sütiket.

(#131760) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#131757) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én eleve letettem arról hogy a pénztárcámban hordjam a személyit, lakcímkártyát, stb.

messze nem kell elővenni annyit mint a pénztárcát, kéthavonta egyszer kerül elő, ha tudnám a számát akkor csak félévente kellene. cserébe extra kockázat, hogy na véletlenül elkeveredik a pénztárca akkor dupla bukó mert nem csak pénzt és a bankkártyákat kell pótolni hanem az iratokat is.

sokkal egyszerűbb és biztonságosabb hogy ha a személyi papírok külön vannak egy lapozható tartóban és a pénz meg a hitel-bank-klubkártyák meg a pénztárcában.

tada.wav

(#131761) dugesz77 válasza dugesz77 (#131738) üzenetére


dugesz77
őstag

Meg is hozta az MPL a T6-ot. Töltöm és utána tesztelem(egy Tronsmart Encore S6 vanmég itthon majd azzal összehasonlítom a zajszűrését/hangját)

[ Szerkesztve ]

(#131762) macilaci78 válasza Donki Hóte (#131750) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hajtsa félbe, vagy SIM-kártya módjára vágja méretre! ;]

DeFranco: egyénje válogatja.Nekem korábban volt irattartó tárcám és külön pénztárcám. Laposabb volt ugyan, de mindkét farzsebem tele volt. Most, hogy valamilyen retikül van nálam, minden egyben, de össz-vissz 3 hagyományos kártyahely van a tárcámban, a többi kártya ide-oda van dugdosva benne, de nincs sok.
Páromnak mindenhova van kedvezménykártyája, nála attól vastag, de ő zsebbe nem rakta a tárcáját, mióta ismerem. :D
A két külön tároló meg kiválóan alkalmas arra, hogy az egyiket elfelejtsd magaddal vinni.
Amúgy meg használj nfc-s telefont kártyás fizetésre és még egy gondot letudtál! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#131763) st6969 válasza DeFranco (#131760) üzenetére


st6969
őstag

+1
Így van nálam is, ugyanebből az okból, na meg azért is, ha mondjuk sörözni akarok elugrani biciklivel szombat este, akkor ne kelljen összevadászni a pénztárcából a személyit, lakcímkártyát, hanem van külön egy aliról vett 2 kártyát befogadó bőr tartó, és még a bicikli tulajdont igazoló lap is befér. Csak ezt vágom zsebre olyankor.

"kéthavonta egyszer kerül elő" :Y
Nálam majdnem heti szinten, amikor megyek be a postára valami használhatatlan kínai kacatért. :DDD

(#131764) sambenez válasza st6969 (#131763) üzenetére


sambenez
addikt

"még a bicikli tulajdont igazoló lap is befér. "

Már ilyet is kell hordani ha bringázni megy az ember? Vagy csak sörözéshez kell? :D

(#131765) fradi81 válasza TheMiller (#131719) üzenetére


fradi81
veterán

Ez 18,19 usd nálatok is?

moto g72, Ninebot d28e

(#131766) dugesz77 válasza dugesz77 (#131761) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát ebből lehet refund lesz.. A Tronsmarthoz képest fél hangerőt tud (talán annyit sem) BT-n keresztül A Xiaomi Mi A1-el/ Mecool BB2 androidos tv box/ BlitzWolf® BW-BR4 Bluetooth adó-vevővel egyedül normális hangot pc-vel összekötve egy ilyen CSR 4.0 adapterrel sikerült kihozni . Telefonon is próbáltam már mindent de eddig semmi. Blitzwolfra lehet két fejest is egyszerre párosítani ,tehát a beállítások ugyan azok és nagyon alulmarad a sovány halk hangjával a tronsmart-al szemben. Mérges vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

(#131767) Ghard válasza sambenez (#131764) üzenetére


Ghard
őstag

Én semmi iratot nem viszek magammal biciklizéshez :) Egyszer igazoltattak, bediktáltam az adataim, ellenőrizték, viszlát.

(#131768) Jarod1 válasza sharp4 (#131724) üzenetére


Jarod1
addikt

i7s re keress rá...

(#131769) rushty válasza Ghard (#131767) üzenetére


rushty
senior tag

Legközelebb a dutyiba visznek. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#131770) Zeki


Zeki
nagyúr

Urak, már nem emlékszem, hogy is van, amikor valakit megtalál az ügyvédi iroda, hogy na most fizess 50 ezret mert hamisított akármit rendeltél, meg megsemmisíti a NAV?

Nem nekem kell az infó, de jó tudni mi is van ilyenkor. Azon kívül, hogy elzavarom a fenébe az ügyvédi irodát?

(#131771) szabi__memo válasza Zeki (#131770) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elküldöd őket az anyjukba / nem csinász semmit

(#131772) zsiz válasza DeFranco (#131760) üzenetére


zsiz
őstag

Én is így vagyok.
Az összes kártyám egy ilyenben a kocsiban: [link] Pénztárcám meg ilyen: [link] Ebbe meg csak papírpénz van (apró is csak addig, amíg visszaérek a kocsihoz, vagy haza és kirakom belőle a visszajárót). Persze a román személyi ezekbe se fér bele.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#131773) TheMiller válasza fradi81 (#131765) üzenetére


TheMiller
tag

Nálam annyi amennyit írtam még most is. - Lehet refilinkhez kötött az akció?

Azt átküldöm, mert refilinket nem akarok postolni.

[ Szerkesztve ]

The World is Yours

(#131774) fradi81 válasza TheMiller (#131773) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi, 13 mindkét linken, csak kosárba rakva lesz 18 valamiért, pedig ingyen posta fene se érti.

moto g72, Ninebot d28e

(#131775) retesz147 válasza dugesz77 (#131766) üzenetére


retesz147
addikt

Akkor ebbe a közös akcióba jó sokan belefutottunk.... :W

Xiaomi 13 eu dev...

(#131776) dugesz77 válasza retesz147 (#131775) üzenetére


dugesz77
őstag

Pc-ről meg tökre jó, 60-70%-os hangerőn már szinte túl hangos is, rendben van hangilag ,tetszik már most pedig járatni kell még. Mindegy ez lesz akkor a pc-hez a tronsmart meg az esti mozizáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#131777) snipr válasza dugesz77 (#131766) üzenetére


snipr
aktív tag

Beugrottam érte a melóhelyre én is (T6), a régi bluetooth eszközökkel fennáll nálam is a hangerőprobléma, gyenge közepes hangerőn szól maxon is. Samu S8-al viszont brutál jó hangja van, 80% hangerőn tudom hallgatni, utána már fáj :) Az aktív zajcsökkentés viszont egy vicc így is úgy is :) de ezt kb tudtam előre... Ha reklamálsz majd írd meg mire jutottál.

Szerk.: látom közben PC-n neked is ok... hogy jót is írjak még: a hangja tényleg rendben van, szépen szól, jók a mélyek. Viszonylag kényelmesnek is mondanám. Jól szigetel, alig hallatszik ki valami viszonylag magas hangerőn is. Ha minden eszközömön úgy szólna, amit valójában tud, akkor bőven boldog lennék, így csak félmosoly...

Itt egy teszt, első kommentben ő is felhívja a figyelmet az alacsony hangerőre.

[ Szerkesztve ]

(#131778) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Volt itt valahol öngyújtós forrasztó tasak vagy mi, csak alá kell gyújtani és gyakorlatilag a zsugorfólia is ráolvad... na annak mi a neve? Nem találom.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#131779) snipr válasza snipr (#131777) üzenetére


snipr
aktív tag

A hivatalos fórumon azt állítják megoldották a problémát (katt)
Írtam nekik, rákérdeztem mi a teendő.

szerk.: kicsit guglizgatva valószínűleg azt fogják írni, hogy a "media volume sync" opcióval megjavul... nos ilyen opció nincs csak olyan eszközön, amivel egyébként is jó (pl S8) :F

[ Szerkesztve ]

(#131780) EXIEZ válasza Victoryus (#131778) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Shrink Tube? Vagy nem értem a kérdést :U

(#131781) zsiz válasza Victoryus (#131778) üzenetére


zsiz
őstag

[link] Mondjuk épp out of stock. Máshol nem néztem van-e készleten.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#131782) Jarod1


Jarod1
addikt

megjött ez a jégkocka csináló,,
na ezt ne vegyétek, kicsi, a dudorok amibe a jég lesz kicsi, bár még most raktam a fagyóba de nem vagyok elégedett, valamelyik másik eladónál meg még csalóbb hogy benne van 1 pezsgős üveg mintha beleférne.
az hittem legalább 1 fél gömbnyi lesz...vagy 1 fél halálbolygó..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#131783) Victoryus válasza zsiz (#131781) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszi, ez volt az! Alin van bőven belőle. Közbe néztem, hogy nem öngyújtó, hanem hősugárzó kéne hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#131784) Dluinet válasza Victoryus (#131778) üzenetére


Dluinet
nagyúr

van akciósan

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#131785) Armagedown


Armagedown
őstag

Usb-s microsd kártyaolvasó érdekel, ami bootolható, kizárólag az ebayről, van két használaton kívüli 8 gigás kártyám, azokat szeretném Windows telepítésre használni.
Már 70 centért is találtam, de azért nem szeretném a legolcsóbbat megvenni, mert a tech2 által aljánlott KSD-A23 fülessel már megjártam, nagyon gagyi, ennél rosszabb fülessel még nem találkoztam.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#131786) quailstorm válasza Armagedown (#131785) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Transcend bootolható

Viszont maga a microSD nem bootolható bizonyos oprendszerekkel, loaderekkel!!! Például a RemixOS nem szerette.

(#131787) djsomi válasza FireLord (#131751) üzenetére


djsomi
csendes tag

Same :(

Somi

(#131788) sharp4 válasza Jarod1 (#131768) üzenetére


sharp4
őstag

Erre gondoltál?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#131789) Jarod1 válasza sharp4 (#131788) üzenetére


Jarod1
addikt

aha.

(#131790) Ciccuka válasza nimfas (#131709) üzenetére


Ciccuka
veterán

Gyerekjátékokról, tárolódobozokról lekapargatni a sorját.

Találtam itthon Olfa Japan szikét, de nem vált be mert:
már életlen a pengéje
nehéz a súlya
tekergetős rögzítője zavaró és még kiáll is
a penge a pengevezető fémben sokat kotyog minden irányban így lehetetlen vele szépen kaparni

A Jysk-es műanyag eddig megfelelt, de annak is hamar kimegy az éle.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#131791) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Üdv

Régi iPhone 4-hez keresek 30pines töltőkábelt de ali-n csak csupa ismeretlen márka termékét találtam. Tudnátok ajánlani megbízható, jó minőségű kábelt? 1m-es kellene. UGreen/Rock amiket ismerek és használok megelégedéssel itthon de nem találtam egyikük kínálatában sem ilyen kábelt.

(#131792) sharp4 válasza Jarod1 (#131789) üzenetére


sharp4
őstag

Ez jó minőségű? Tisztán szól? Fülből nem esik ki?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#131793) retesz147 válasza sharp4 (#131792) üzenetére


retesz147
addikt

Sztem az árából minden kérdésedre megkapod a választ.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#131794) Nikaré


Nikaré
őstag

Akit érint Alfawise S100 Sonic fogkefe fej most mobil app -ban $2,32

(#131795) st6969 válasza sambenez (#131764) üzenetére


st6969
őstag

Régebben (~25 éve) kellett. Illetve nem ártott, ha volt nálad. Azóta nem igazoltattak, de mindig ott volt nálam (lehet, nem is kellett volna) :)) Na meg ugye, ha használtan veszel valamit szomszéd Józsi bácsitól, valószínűleg ahhoz se kapsz, szóval nem tudom...
Sörözéshez másfajta papír kell...olyan, Mátyás van, és abból se egy :DD

(#131796) sharp4 válasza retesz147 (#131793) üzenetére


sharp4
őstag

Ezért kételkedem... Ne vegyem meg? Akkor melyiket válasszam?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#131797) Dluinet válasza Nikaré (#131794) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Gearbest?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#131798) Nikaré válasza Dluinet (#131797) üzenetére


Nikaré
őstag

Bocsánat! Igen, Gearbest.
Nem tudom miért nem írtam be, talán a mobilos nyomizásom miatt! Sorry

(#131799) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Valaki vett már kintről teleszkópot?
Mondjuk ilyet?

(#131800) dugesz77 válasza EXIEZ (#131799) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem szabad ezeket megvenni. Gyerekeknek jó esetleg a holdat megmutatni. Itthon is vannak ezekből 6-8 ezerért. Inkább egy belépő Meade vagy esetleg Celestron , SkyWatcher ,illetve használt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.