Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131451) Imy válasza Donki Hóte (#131424) üzenetére


Imy
veterán

Ezt mennyiért vetted, mert gondolom nem 44$-ért.

(#131452) ace22 válasza Doki16 (#131449) üzenetére


ace22
tag

Az ausztenites szerkezetű, nagy króm és nikkel tartalmú acélok nem mágnesezhetőek, viszont aránylag "puhák" - HRC értékben, nagy mértékben sav- és lúgállóak. Élelmiszeriparban használják őket főként.

A martenzites acélok kemények, aránylag kevesebb ötvözőt tartalmaznak, más hőkezelésen esnek át, kemények (60 HRC felett), viszont inkább rozsdaállóak, mint rozsdamentesek. Szerszámacélnak használják őket.

(#131453) w.miki válasza ANOka (#131222) üzenetére


w.miki
veterán

Sonoff-al be tudok kapcsolni távolról egy kamerát, vagy mást, ami be van dugva a konnektorába?
Milyen alkalmazás van ehhez? Nekem nincs saját szerverem, nem is tudom, hogy kell csinálni, csak otthon egy wifi router. Tudom úgy is használni, valamivel? Ez ajánlott nekem, vagy mást keressek?
Itt van: Type E, és F is. Melyik kell nekem?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#131454) s7evcsenko válasza Doki16 (#131449) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az S235JR-re szerintem kb egyik sem igaz.
Se nem rozsdamentes, se nem saválló, és még a széntartalma is alacsony, de legalább fogja a mágnes. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#131455) Ferike81 válasza Kalandor (#131448) üzenetére


Ferike81
senior tag

Így, hogy átestünk egy kisebb fémipari anyagismeretórán, szerintem, ha a többiek is jóvá hagyják, akkor egy alapos mosás után nyugodtan bekaphatod szádba veheted. :D ;]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#131456) Ghard válasza tomazin (#131446) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem eddig csak ebayről jött törött csomag. 2-3 képet szoktam küldeni az eladónak, hogy ez történt és refundot kérek. 1-2 kivétel volt, amikor megtagadták. Ilyenkor vagy ebayen viszed tovább(ha itt vetted), vagy paypalon nyitsz caset, a pénzt szinte biztosan visszakapod.
Ha videózod a kibontást az még jobb. Posta jegyzőkönyvvel/kártérítéssel nincs tapasztalatom.

(#131457) asdf74 válasza Donki Hóte (#131424) üzenetére


asdf74
tag

44dodo? Ez komoly?
Vám, egyéb?

[ Szerkesztve ]

(#131458) macilaci78 válasza tomazin (#131446) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nagyon is! A szállítási felelősség kétféle lehet: egyfelől az eladóé, másfelől a vevő.
Mivel te szállítással együtt vásároltad meg a terméket, ezért az átvétel helyszínéig az eladóé a felelősség az áru épségét tekintve is.
A postai jegyzőkönyv pedig azt fogja elmondani, hogy te már szállítási sérült csomagot kaptál kézhez, így a benne esett kár neked nem róható fel.

Az, hogy magyarul van, részletkérdés. Elfogadnak nem hiteles fordítást is, tehát szkenneled az eredetit, mellé írod saját angol szavaiddal, hogy ez egy postai jk a sérülésről és kéred a refundot. A jk egy formanyomtatvány, amit kézírással szoktak kitölteni, így a kézírásos részt kérésre illik bepötyögni, a kínai is megtalálja a google fordítót, ne aggódj. :K

Ghard: a postai kártérítés nagyon körülményes. Első körben megvizsgálják, hogy a küldemény kellő gondossággal volt-e csomagolva. Például a tablettokom a beépített billentyűzettel egy béleletlen neylonborítékban jött és a billentyűzet meg volt hajolva...

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#131459) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#131450) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a vao-s részt mindenképp a bekapás előtt kérném. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#131460) Dr.NX válasza Kalandor (#131448) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem nem egyértelmű, hogy a kést vagy a szívószálat akarod a szádba venni. (Esetleg a mágnest.) :DDD
Én csak a lehetőségeket veszem számba.

Elfogadom a sütiket.

(#131461) azbest válasza gixxergabi (#131433) üzenetére


azbest
félisten

és (#131457) asdf74

tudom, hogy jó kintről lőni kedvező árú dolgokat, de azt hiszem most itthon is olyan olcsó a hasonló kategóriás ssd, hogy gyorsabb és garabtéktab extra vámkezelési díj mentes, érvényesíthető 3 év garis
KINGSTON 240GB SA400S37/240G - 13 537 Ft meg egy ezres a szállítás. pcx, de máshol is hasonló áron van edigital vagy nézz meg valami helyi, közeli üzletet. Múltkor voltak ahol 6ért szórtak ki 120-asakt.

De ez inkább bestbuy vagy ssd topic, mert magyar és nem kínai :B

(#131462) beg


beg
veterán

Mindenki tegye mágneshez azt amit utána bekap, csak lapozzunk. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#131463) dugesz77


dugesz77
őstag

Convoy C8 lámpa a DressLily-nél a DSDLTOP12 kupont használva 12,39$( 18-20$ körül van nagyátlagban az ára)

(#131464) azbest válasza beg (#131462) üzenetére


azbest
félisten

fincsi kis ferrofluid ;]

(#131465) EXIEZ válasza dugesz77 (#131463) üzenetére


EXIEZ
senior tag

C8+ meg C8 között mi a különbség? Lumenben elvileg kb ugyanannyi ( leírás szerint )

[ Szerkesztve ]

(#131466) Degeczi válasza w.miki (#131453) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen.
A Sonoff reléd egy központi (és sajnos kínai, nem teljesen megbízható, idén is volt komoly leállás) szerverre csatlakozik az otthoni wifiden keresztül

EU nagyobb részén, így itt is "F" típusúak az aljzatok/dugók, az "E"-t pl. franciák és szlovákok/csehek használják

(#131467) Nikaré


Nikaré
őstag

Nemrég volt akciózás Alin Bluedio fej és fülhallgatók. Van ennek periodikussága, mikor várható ismét, ilyet lehet tudni?

(#131468) tomazin válasza macilaci78 (#131458) üzenetére


tomazin
veterán

köszönöm, sokat segítettél, hogy tisztuljon a kép.

btw alis csomag

[ Szerkesztve ]

(#131469) dugesz77 válasza EXIEZ (#131465) üzenetére


dugesz77
őstag

Én sem találok nagy különbséget közöttük. A plusz az az újabb gondolom a sima C8-at most kiszórják. Nekem mindegy jó kis Thrower lámpa az S2+ mellé.

(#131470) EXIEZ válasza dugesz77 (#131469) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Kerékpárra lenne S2+ meg hozzácsapnám ezt is akkor.
Lehet S2+ hoz valami bike mount-ot kapni?

[ Szerkesztve ]

(#131472) Imy válasza EXIEZ (#131470) üzenetére


Imy
veterán

[link] Én a linkeltet használom, semmi gond nincs vele, 2db-ot rendeltem, az egyiket tartaléknak, de még csak az első van fent.

(#131473) EXIEZ válasza Imy (#131472) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem írja mekkora kormánycsőre fér fel. 31.8-ra kellene

(#131474) UberMutant válasza Degeczi (#131466) üzenetére


UberMutant
őstag

hozzátéve, hogy a sonoff cuccokon a firmware lecserélhető, és így függetleníthető a kínai szerverektől
ennyiben jobbak a sonoffok a többi kacattal szemben

(#131475) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ugreen akciós kábelek joybuyról 17 nap alatt ideértek. Nem semmi. :Y

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#131476) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

OPPO A3 4G Phablet - silver

24,99$

#ELÍRÁS!!! #ELÍRÁS!!! #ELÍRÁS!!! #ELÍRÁS!!! #ELÍRÁS!!!

[ Szerkesztve ]

(#131477) oszy válasza -secret- (#131476) üzenetére


oszy
veterán

Valószínűleg ezt sem fogják elküldeni akkor. :)

(#131479) Real_Necro: Főleg! :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#131478) Mr.Csizmás válasza -secret- (#131476) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Pontozhato :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131479) Real_Necro válasza oszy (#131477) üzenetére


Real_Necro
veterán

Főleg, hogy "pre-order"...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#131480) -secret- válasza Real_Necro (#131479) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bocsánatkérésképp ha csak 50 pontot kapunk már megérte. :)

[ Szerkesztve ]

(#131481) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Van aki berendelte?

(#131482) -secret- válasza -cobra- (#131481) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

[ Szerkesztve ]

(#131483) Timyyy válasza -cobra- (#131481) üzenetére


Timyyy
őstag

:K

(#131484) -cobra- válasza -secret- (#131482) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Ilyenkor ha nem hajlandók elküldeni, akkor paypalra mennyi időn belül kerül vissza a pénz? Ugye nem csücsülnek rajta hetekig?

(#131485) -secret- válasza -cobra- (#131484) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2-3 nap alatt visszajön szerintem.

(#131486) FireLord válasza -cobra- (#131481) üzenetére


FireLord
aktív tag

berendeltem

(#131487) Dr.NX válasza -secret- (#131476) üzenetére


Dr.NX
addikt

299.99$ a másik két szín ára, just for the record.

Elfogadom a sütiket.

(#131488) -cobra- válasza -secret- (#131485) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Ha meg kell b..ódni akkor meg kell b..ódni, megrendeltem én is. :)

(#131489) Real_Necro válasza -secret- (#131482) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyen postával? :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#131490) Zsoleszhun válasza -secret- (#131476) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

:R

¯\_(ツ)_/¯

(#131491) -secret- válasza Real_Necro (#131489) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Free belga asszem' :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131492) KrAt válasza -secret- (#131476) üzenetére


KrAt
veterán

Én is berendeltem, ha visszautalják, még pár forintot nyerek is vele, mert a hitelkártya után van visszatérítésem :D

(#131493) -cobra- válasza -secret- (#131491) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Én gavallérkodtam és EU Priorityvel kértem. Nektek is shipped már a státusz? :DDD

(#131494) Dr.NX válasza -cobra- (#131493) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az enyémet még csak most fogják összeszerelni. :)

Szerk: Ááá inkább mégsem veszem meg, nem tud B20-at.

Apróra feltette már valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#131495) Real_Necro válasza -secret- (#131491) üzenetére


Real_Necro
veterán

Priority Line-al berendeltem... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#131496) -secret- válasza Real_Necro (#131495) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak nem bírtál ellenállni?! :)

(#131497) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! Van vmi jó, (ajánlott) oral-b elektromos fogkefe alternatíva? (Forgófejes)

[ Szerkesztve ]

(#131498) Real_Necro válasza -secret- (#131496) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rágnám a kefét, ha nektek bejönne... így inkább sodródom az árral... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#131499) KTU válasza Real_Necro (#131495) üzenetére


KTU
addikt

Még raktam rá:
Insurance: $7.95
Grand Total $34.95
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#131500) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Érzem, hogy elküldik :)

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.