Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121251) pook20


pook20
aktív tag

sziasztok!

szerintetek ki használta ennyi ideig a cuccomat amit rendeltem? :) :) :) vagy csak tesztelték mielőtt tovább adták volna? :) :) :)

viszont miután ez az elsö vám kezeléses cuccom igy lenne egy két kérdésem:
-olvastam hogy 20 napig tárolják utána vissza küldik,a 20 nap az a vám kezelés első napjától értendő?

-hol tudok úttana nézni hogy e hónapban mennyi a vámteher mentességi határ?

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#121252) tillatrilla válasza KaiotEch (#121250) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Pont én dobtam be a közösbe!! Örülök neki,hogy tetszik!!

Üdv: Attila

(#121253) bertokl válasza pook20 (#121251) üzenetére


bertokl
tag

(#121254) szabi__memo válasza SZIGMA (#121188) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alin hol lehet? Még sosem láttam

(#121255) urobee


urobee
tag

Sziasztok,
Xiaomi Mi Band 2 van most valahol jóárasítva?
GB-n most majdnem 40$ :/
Köszi!

(#121256) pook20 válasza bertokl (#121253) üzenetére


pook20
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :-)

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#121258) FingR86 válasza DeFranco (#121223) üzenetére


FingR86
őstag

akkor vmi üres dobozzal szaladgálhat, mert ma megérkezett doboz nélkül :D

(#121259) martillo válasza #71823360 (#121246) üzenetére


martillo
tag

Koszi, nyitottam en is egy ilyet.
Lehet kicsit tulmagyaraztam, de remelem erteni fogjak mit is szeretnek.

Koszi!

(#121260) anonymus89 válasza martillo (#121245) üzenetére


anonymus89
addikt

Detto képpel mutatom: subjectbe beírtam az eredeti rendelés számát és szeretnéd jelezni megérkezett az eredeti rendelés.
Ők majd örömmel veszik, hogy tajékoztattad őket és csak a vételár "50%"-át fogják igényelni az invoice jóváhagyása után.
Paypalon jön az értesítés kifizeted és megköszönik majd Neked.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#121261) Donki Hóte válasza tobias40 (#121249) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezek nem a "klasszikus" autós sötétítő fóliák.

Amit én az autóra rendeltem, az sztatikusan "ragad". Ilyet láthatsz pl. a metró, vagy a földalatti ablakaira ragasztva, reklámokkal nyomtatva. Leszedni kb. 30 másodperc.

Ez egy nyarat bír ki (nem is várhatsz többet 900 Ft-ért ;) ), jövőre újat kell venni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#121262) tboy93


tboy93
nagyúr

Gearbesten van most valami trükk, a flash sale-s cuccok pontozasara mint multkor? Farok voltam es nem rendeltem be a pi3-at 7800huf-ert :W

[ Szerkesztve ]

(#121263) cidalain válasza tboy93 (#121262) üzenetére


cidalain
veterán

Ugy olvasom itt, hogy trukkozes nelkul is megy most a pontozasa a flash sale-nek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#121264) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Tegnap megjött a Siroflo X18 bluetooth headset. ( 2-t rendeltem egymás után, de csak 1 jött idáig) Kipróbáltam futás közben és néha recseg egyet. Olyan, mintha elveszítené a kapcsolatot egy pillanatra. Hangja jó! Telefonálásnál nem teljesen tiszta. Eddig ezek a tapasztalatok. Ma is próbálgatom még.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#121265) Janusz001


Janusz001
őstag

Lehet én vagyok a vak, de most nem találom, hova kell beírni a kupon, valamint a gb pontokat. Eddig a "view my cart" -ot megnyitva a termékek alatt be lehetett ezeket írni.

(#121266) FingR86 válasza Janusz001 (#121265) üzenetére


FingR86
őstag

proceed to checkout gomb után
alul bal oldalon kis legördülő menüből tudod kiválasztani h kupon vagy pont beváltás lesz

(#121267) jackbacsi87 válasza bertokl (#121257) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Cafago mennyire megbízható? Kinézetre egy az egyben GB. Xiaomi power bank kellene, de gb-n most piszok drága.

(#121268) FingR86 válasza jackbacsi87 (#121267) üzenetére


FingR86
őstag

én már vásároltam onnan dronhoz töltőt.
simán megjött. ez az 1 tapasztalatom van a bolttal eddig

(#121269) Janusz001 válasza FingR86 (#121266) üzenetére


Janusz001
őstag

Köszi, jól megvariálták, én egyből a paypal -os fizetésre nyomtam, ott meg már nem volt ilyen opció.

(#121270) petipetya válasza jackbacsi87 (#121267) üzenetére


petipetya
nagyúr

1/1 rendelésem volt onnan - Xiaomi füles -, ami gond nélkül megjött. Ám Xiaomi power bankot csak a gearbest/bangood-ról rendelnék.

"nincs rá lezsóidő"

(#121271) Bornie127 válasza jackbacsi87 (#121267) üzenetére


Bornie127
senior tag

Korábban volt 5 darab miband 2 tn nélkül, gyorsan megjött mind.

(#121272) DJGABI


DJGABI
addikt

Xiaomi hybrid fülesre van/volt mostanában kupon? asszem sikerült elhagynom :(((

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#121273) SZIGMA válasza szabi__memo (#121254) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Ali appban bejelentkezel, középen ráböksz:"coins&coupons", utána felül balra írja, hogy hány "coin"-od van, mellette jobbra pedig "Get XX coins". Arra ráböksz és hozzáadja a coinjaidhoz. Picit lentebb "Exchange coins for coupons", ott tudod beváltani őket.

(XX coins: attól függ, hogy minden nap bejelentkeztél-e, 16 a max, ha elérted és minden nap ráböksz,akkor minden nap 16-ot ad. Ha egy nap kimarad, akkor megint 1-től indul.)

[ Szerkesztve ]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#121274) NORBl válasza olddog (#121236) üzenetére


NORBl
aktív tag

Az oké, hogy megjött, de eredeti termékek ? :)

(#121275) CHIPman válasza DJGABI (#121272) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Flash sale van, ennél nemigen szokott olyan kupon lenni, ami miatt érdemes lenne várni. GW4 raktárban is, de drága a szállítás.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#121276) DJGABI válasza CHIPman (#121275) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm, aszittem olcsóbban vettem, de ja, anno is 16 dodó körül volt :( mondjuk meg is érte, kár volt elhagyni

köszi

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#121277) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Tegnap "megérkezett" egy nov. 26-án rendelt 64 GB-s Samsung SDXC. Én még valami extra akcióban 16.66 $-ért vettem. Türelmes típus vagyok, de már a resend is több mint 1 hónapja befutott, így most kettő van. Kicsit szégyellem, de nem fogom visszaküldeni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121278) bertokl válasza jackbacsi87 (#121267) üzenetére


bertokl
tag

Tegnap kicsúsztam a szerkesztésből. A kupon mellett még regisztrációkor kapott 200 ponttal is lehet csökkenteni az árat, így $24.59 a vége.

(#121279) sloja


sloja
tag

Joybuy-on 31.99 $ a SAMSUNG 120 GB-os 4K Class10 memória kártya [link] Vajon eredeti-e?

[ Szerkesztve ]

(#121280) NORBl válasza sloja (#121279) üzenetére


NORBl
aktív tag

SanDisk 128 - as meg 30.99$.

(#121281) tboy93 válasza cidalain (#121263) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi, 31$-ért egész korrekt a Raspberry Pi3 model B :C

(#121282) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Szerintetek a csodaszivacs bántja a bringa vagy autó festését, ha nekiesek vele?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121283) Saccco válasza jjeahh (#121282) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nagyon nekiesel még be is horpadhat, akár te is megsérülhetsz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#121284) kenand válasza DJ. Ru$y (#121219) üzenetére


kenand
veterán

De mit csinál 2-5 hónapot a Magyar postán?

(#121285) tboy93 válasza jjeahh (#121282) üzenetére


tboy93
nagyúr

Alapvetoen suroloszer, lakkozott, fenyezett feluletre en nem ajanlanam.

(#121286) jjeahh válasza tboy93 (#121285) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, kösz!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121287) gyapo11 válasza mobilizmo (#121277) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem is visszaküldeni kell, hanem kifizetni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#121288) CHIPman válasza gyapo11 (#121287) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért fizetne két memóriakártyáért, ha egyet rendelt, és azt ki is fizette? A refund visszafizetését még valahol megértem, de ez azért kicsit túlzás. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#121289) Watcher45 válasza CHIPman (#121288) üzenetére


Watcher45
tag

Mert kettőt kapott és nem az eladó hibájából. Persze egyénfüggő, hogy ki mennyire éli korrekten az életét.

(#121290) tboy93 válasza CHIPman (#121288) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezért utálom ha újraküldik és nem refundot kapok. A refundot még vissza lehet utalni, de kétszer biztos nem fogok kifizetni valamit amiből csak egyre van szükségem.

(#121291) pulutodurumo válasza CHIPman (#121288) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Azért mert az eladó teljesítette a kötelességét. Az hogy a szállítás (felháborítóan) lassú talán nem az ő hibája. Te eladnál két bármit egy áráért?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#121292) #71823360 válasza CHIPman (#121288) üzenetére


#71823360
törölt tag

Szerintem illene jelezni GB felé a történteket, alapvetően nem nekik köszönhető a posta lassúsága és túlterheltsége. Korrekt módon és szó nélkül elküldték újra 2 hónap után, szerintem az a minimum, hogy jelezzük a második portéka érkezését. Külön kérésre küldenek PP számlát, de olvastam többször is itt, hogy megköszönték a jelzést, és termék elajándékozását vagy megtartását javasolták mindenféle fizetési kötelezettség nélkül.

(#121293) DeFranco válasza tboy93 (#121290) üzenetére


DeFranco
nagyúr

érdekes kérdés ez egyébként. tényleg miért fizessek egy olyan dologért még egyszer amire nincsen szükségem, még akkor is, ha tényleg nem az eladó hibája a késve érkezett szállítás. viszont ráülni meg nem elegáns.

én eladnám az aprón és a befolyt összeget fizetném vissza. zsebből nem szívesen fizetnék, de így mindenki jól jár.

ÉTVÉZ

[ Szerkesztve ]

(#121294) mobilizmo válasza gyapo11 (#121287) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nincs rá szükségem, ha lett volna 2-őt rendelek.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121295) citkar válasza pulutodurumo (#121291) üzenetére


citkar
addikt

Az eladó vállalta, hogy a kiírt összegért (amit a vevő kifizetett) X napon belül odaér a termék.
Amennyiben az eladó nem megfelelő postát választott és nem ért oda a kifizetett termék az általa vállalt időben, igenis felelősséget kell vállalnia érte. Az eladó attól függően, hogy milyen postát választott majd behajtja rajta, vagy ha erre nincs lehetősége, mert olyan olcsó postázási lehetőséget választott, igenis le kell nyelnie járulékos veszteségként (ezt a kockázatot be kell építse az eladási árba).
Elegendő időtartamot adnak meg, hogy bárhonnan, bármi ideérhessen, szerintem a mai világban két hónap nem kéne, hogy problémát okozzon, 90 nap meg pláne, meg pláne.

Mégis milyen gáz lenne, ha rendelsz egy terméket és lehet csak fél, vagy egy év után kapod meg, mert senki sem vállal érte felelősséget.

[ Szerkesztve ]

(#121296) mobilizmo válasza Watcher45 (#121289) üzenetére


mobilizmo
addikt

Kedves Teréz anya, a feleségem konkrétan le szokott hülyézni, annyira. Nyilván van morális küzdelem bennem ezzel kapcsolatban, különben nem írtam volna le ide, illetve nem így. Csak hogy felfogd te is, ugye nem én hibáztam, hanem a királyi posta. Ha egyébként szükségem lenne rá ennek ellenére kifizetném ismételten, (problem solved) viszont nincs. De a visszaküldésnek sincs értelme, miért fizessek én ha a posta hibázott. A postával viszont én nem állok szerződésben, ergo pereskedni sem tudok velük. Azt csak az eladó tudna ha jelezném neki, hogy megérkezett a termék. Erre ő kérné, hogy fizessem ki, amit én fentebb jelzett okok miatt nem szeretnék. Ha tömegesen mindenki visszajelezne akinek resendelt/refundolt eredeti terméke megjött, annak hosszú távon az lenne a következménye, hogy Magyarország lekerülne az eladó térképéről és/vagy csak fizetős szállítás lenne, ami nyilván jelentősen megdrágítaná mindent. Ennek itt valószínűleg sokan köztük te is örülnél.
Köszönöm visszajelzésed, ígérem meg fogok változni.
:R

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121297) Watcher45


Watcher45
tag

Akkor ne az újraküldést válasszátok hanem kérjétek vissza a meg nem érkezett termék árát. Ja, hogy az több vitával, levelezéssel jár? Ilyen a popszakma. Gondolom a boltban sem úgy vásároltok, hogy kimérték nektek a felvágottat, de baromi hosszú a sor a pénztárnál ezért megeszitek a sorban várakozva. Majd visszamentek újat vágatni és a fizetésnél arra hivatkoztok, hogy csak egyszer fizettek, mert ha gyorsabb a pénztáros akkor nem fogy el az áru a kosárból.

(#121298) FingR86 válasza mobilizmo (#121296) üzenetére


FingR86
őstag

mert így hogy nem jelzel vissza és csak simán ülsz a dupla terméken így nem ugyanaz lesz az ország sorsa?
szerintem így lesz még csak igazán...
csak így nem a posta miatt, hanem a vevők miatt...

a DeFranco féle megoldás szerintem elég korrekt.
főleg hogy itthon általában mindent nyereséggel tudsz eladni.

megvan az eredeti terméked meg a másodiknak a nyeresége.
a második árát pedig vissza küldeni nekik. ez így tiszta sztem.

[ Szerkesztve ]

(#121299) mobilizmo válasza Watcher45 (#121297) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem volt választásom, csak az újraküldést voltak hajlandóak bevállalni.
Egyébként rossz a példa. Bemegyek a boltba, rámutatok a polcon egy kolbász fényképére (az alján leírás is van) majd kifizetem és kimegyek a boltból és várok hogy a bolt által szerződtetett szállító odaszállítsa nekem....
Egyébként az erkölcscsőszöktől kérdezném ki mennyit fizetne vissza, ha mégis ezt az utat választanám. Én 16.66 $-ért vettem most 27.xx, amikor resendelték akkor fene tudja mennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121300) citkar válasza mobilizmo (#121299) üzenetére


citkar
addikt

Más webshopnál ismerősöm jelzett így vissza, hogy időn túl (refundot követően) kapta meg a terméket (szerintem megteheted), nem is kérték tőle, hogy fizesse ki újra.
Ha mégis szeretnék, hogy kifizessem én egy kedvezményes árt kérnék tőlük, egyrészt, mert nem kell több a termékből, másrészt az eladásával kapcsolatos időmet és energiámat kompenzálják valahogy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.