Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121551) zoltan6 válasza dugesz77 (#121547) üzenetére


zoltan6
őstag

:R köszi,ezt elmentem,akkor a HK-4 az hong kong?

(#121552) jupp008 válasza gyapo11 (#121541) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen van egy olyanom is, az is nagyon jó, csak sajnos pár év után már málik szét.
Mind1 ha nincs 5let veszek autósboltba és kész.

(#121553) lac14548


lac14548
aktív tag

Jó csodaszivacsot most honnan érdemes rendelni?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#121554) retesz147 válasza szabifotos (#121539) üzenetére


retesz147
addikt

Értékelések között is volt hibás darab, kb ugyan ezzel a hibával....Nem egy Xiaomi minőség, na... ;]

Xiaomi 13 eu dev...

(#121555) bertokl


bertokl
tag

(#121556) DJGABI válasza DeFranco (#121549) üzenetére


DJGABI
addikt

eddig nem találkoztam vele, viszont valóban újságban se láttam... tudja fene

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#121557) tobias40


tobias40
veterán

Jó minőségű Darts hegyeket-nyilakat vett már vki Aliról vagy GB-ről stb..?
Nem kell profi de közepesnél jobbakat szeretnék kipróbálni,ezért keresek itt hogy megtudjam melyik súlyú -formájú az én nyilam! ;]

Jó lenne linkekkel,de ha van pontos tipus név az is jó!

Előre is köszi!

(#121558) Axe Miskolc válasza Axe Miskolc (#121491) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Valaki valamit erre?

(#121559) pocokxx válasza tobias40 (#121557) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hegyet még nem, de zászlót és nyilat már vettem. Eddig beváltak.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121560) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

ma megjött a 12 dolláros zenélő tesla tekercsem :) összeraktam, és vigyorgom mint egy óvodás :)

...csak én vagyok helikopter?

(#121561) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ket dolgot keresek!
- ertelmes tapadokorongos telefontarto egy 5"-os Samsunghoz (a magneses nem jo, ui hasznalom vezeteknelkui toltovel is a keszuleket), tehat jo minosegu, igenyes, es ne essen le magatol egy het mulva
- utolagos tapadokorong -> vettem a Lidl-ben arnyekolo rolot a kislanyom miatt, de folyton leesik a rolo, mert a korongok nem tartanak... Erre van vmi megoldas? Tehat ehhez kellene vmi rogzitesi alternativa: [link]
Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#121562) Degeczi válasza Sethdobaloah (#121560) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ilyenkor link pls, hiszen nyilván hetekkel ezelőtti előzményről van szó

(#121563) megema


megema
őstag

Vettem egy Orico tokot külső HDD-hez. Van valami ötletetek, hogy lehetne megszabadulni a rettenetesen büdös szagtól, amit áraszt? :F

(#121564) balazs1956 válasza Degeczi (#121562) üzenetére


balazs1956
senior tag

:K :K

(#121565) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség kéne!
Pár hónap után tegnap újra vásárltam az Ebay-en, és meglepődve tapasztaltam, hogy amikor ráböktem a Paypal-os fizetési lehetőségre, rögtön kiírta, hogy a vásárlás sikeres, minden rendben van.
Meg is jött a PP-tól az igazoló email.
Ami a problémán, hogy nem kért semmiféle jelszót, emailcímet a Paypal belépéshez.
Hogyan, és hol lehet ezt megszüntetni?
A Paypal oldalán, az Ebay oldalán, vagy a böngészőben? Bár a Firefoxban sosem jegyeztetem meg a jelszavakat.
Valahogy le szeretnék szakadni ettől az automatikus fizetési lehetőségről. (a BG-n, GB-n minden alkalommal kéri a jelszót, és ott alkalmanként be tudom állítani a konverzió mikéntjét is.)
Az összefoglalókat elolvastam, de nem lettem sokkal okosabb:((

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#121566) Sethdobaloah válasza Degeczi (#121562) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

OK,persze, innen volt: mini tesla kit

...csak én vagyok helikopter?

(#121567) Degeczi válasza Sethdobaloah (#121566) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi!
Jahogymég kit is, szuper, lehet én is rendelek egyet unalmas téli estékre :)

(#121568) UberMutant válasza balazs1956 (#121565) üzenetére


UberMutant
őstag

paypal oldalán fogaskerék , payments, manage pre-approvedpayments.

(#121569) Jarod1


Jarod1
addikt

tegnap megjött a szivarvágóm:

[link]

(#121570) dugesz77 válasza Sethdobaloah (#121566) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez a kitt csak 4,59$. Igaz ehez még kell egy táp ha az nincs. Egyet veszek én is , midig is kíváncsi voltam rá, köszi ,hogy bedobtad a témát :R

(#121571) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Erre nem tudtok kupont véletlenül?

(#121572) retesz147 válasza dugesz77 (#121570) üzenetére


retesz147
addikt

jóáras adapter hozzá tudtok ajánlani? az én érdeklődésemet is felkeltette :D jó móka...

Xiaomi 13 eu dev...

(#121573) Czimby válasza Sethdobaloah (#121560) üzenetére


Czimby
addikt

Mit is tud ez pontosan?

A plazma miatt a fénycső világít a kezedben. Vagy ezen kívül van más is? Miért zenélő?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#121574) retesz147 válasza Czimby (#121573) üzenetére


retesz147
addikt

15:50-től youtube videó róla

Xiaomi 13 eu dev...

(#121575) dugesz77 válasza retesz147 (#121572) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy néztem 15-24V közötti 2A-es van hozzá ajánlva ehez a fajta építőkészlethez. 10,5 $ körül már vannak táppal együtt csomagolt kittek. Nekem van itthon állítható notebook táp én majd arról etetem azért a simát rendeltem.

(#121576) cidalain válasza zolikaDB (#121561) üzenetére


cidalain
veterán

tapadókoronghoz:
a legnagyobb baj, hogy ezek csak be vannak dobva a csomagba, és meghajolnak, deformálódnak, és úgy maradnak, és nehéz feltenni úgy, hogy ne essenek le. megoldás:
1. autóablak alapos takarítása, zsírtalanítása a kijelölt helyen
2. tapadókorongot hazavisz, és elmosogat mosószeres vízzel.
3. tapadókorongot fürdőszobatükörre feltapaszt, majd hajszárítóval melegít pár percig. legyen jó meleg a gumitappancs, de azért ne olvadjon meg. otthagyni a tükrön pár órát. szükség esetén újra hajszárítózni.
ettől a korong felveszi azt a formát amilyennek lennie kell, és tényleg ott fog maradni az autóablakon. ami nekem 1 óra után leesett, az a kezelés után az egész nyári szezonban fentmaradt a hátsó ablakon, pedig azt folyamatosan tűzi a nap.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#121577) DeFranco válasza zolikaDB (#121561) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi beakasztjuk a kampókat és óvatosan feltekerjük az ablakot, hogy minimális rés legyen de a keretet ne nyomja meg, alul meg azért megfogja a korong azt a pici súlyt már (ha nem az se gond).

ennél az a gond, hogy maga a roló szerkezet súlya nagy ezt sima korong nem fogja meg, max. olyan ahol "rátekersz" egy csavarral és úgy csinálsz vákuumot.

viszont a magánvéleményem az, hogy a hőingadozás miatt az se tart örökké.

(#121578) Bornie127 válasza Jarod1 (#121569) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ugyan, minek neked szivarvágó!?

(#121579) cidalain válasza Bornie127 (#121578) üzenetére


cidalain
veterán

mert mondjuk lehet hogy szivarozik?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#121580) Saccco válasza Czimby (#121573) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mert zenél.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#121581) DavidQ


DavidQ
tag

Srácok, tudtok ajánlani olyan napszemüveget, ami narancssárga(piros) lencsés, és nem kékít? Sajnos a tavaly rendelt Veithdia 2140 napszemcsivel nem vagyok túl elégedett. Olyat keresek, amin dizájnban hasoló ehhez, de inkább barnás képet ad.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#121582) jupp008 válasza zolikaDB (#121561) üzenetére


jupp008
senior tag

Sajnos ezek a kis árnyékolók semmit sem érnek. Tudom, hogy más téma, de mindenkinek ajánlom a kocsit lefóliázni, különösen ha kisgyerek is van. Egyszerűbb - szebb.

(#121583) maestro87 válasza retesz147 (#121574) üzenetére


maestro87
őstag

Én biztos nem merném a telefonomra csatlakoztatni, de még a közelében működtetni sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#121584) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Szombaton megérkezett a 04.04.-én rendelt Eu Expresszes Zhiyun Smooth Q Gimbal. Csak akkor még 99,99 dolcsi volt. EU Expresszel ez a 17 nap nálam rekord idő!
Off: (nincs gimbaloknak topikja?)

(#121585) Saccco válasza maestro87 (#121583) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van egy ékes angolsággal írt szösszenet a leírásban is:

"SAFETY Precautions:

Do not put your phone, mp3 and other electronic equipment near the coil, the coil generates a high frequency magnetic field would otherwise interfere with such mobile phones, mp3 and other equipment failure or damage!
The product safe to use, power is not high, not dangerous because of an electric shock, but it is not recommended to touch the top of the coil arc, there will be a burning sensation.
After long power Do not touch the heat sink, the temperature is very high, especially when using a huge heat 24v high-voltage, set aside a fan interface, plus cooling fan if necessary.
It is recommended not to work at Tesla coil body or other objects close to the coil, the coil within half a meter next to other objects can not be left blank, because other objects as a good conductor coil will form a good loop, coil absorb energy, so Waters then pull the coil or unable to demonstrate the effect of variation demo!"

Ne nyúlj hozzá, ne menj közel hozzá, ne tegyél elektromos kütyüt mellé, stb. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#121586) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Megjott az ozon generátor.
Ennek ilyen hangot kell kiadnia? Link. :R

(#121587) dugesz77 válasza Saccco (#121585) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen meg szereti termelni az ózont is ami nem túl egészséges. Nem véletlen nem terjedt el a hangtechnikában.

(#121588) NORBl


NORBl
aktív tag

Szerintetek ez egy ilyen cuccot ad, vagy kettőt ? Más képeket kettő van a képen. Illetve leírásban azt írja, hogy egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#121589) mr_kickass válasza NORBl (#121588) üzenetére


mr_kickass
tag

2

(#121590) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van esetleg kupon a Xiaomi Power Bank 20000mAh -hez?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#121591) NORBl


NORBl
aktív tag

Nekem pedig ilyen powerbank házhoz lenne szükségem kuponra. Emlékszem volt amikor 99 cent volt.Amúgy ezek jó cuccok ? Fel is lehet velük frankón tölteni az aksikat ?

[ Szerkesztve ]

(#121592) XtremLor válasza #04441088 (#121586) üzenetére


XtremLor
őstag

Aha, ne izgulj, igy mukodik.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#121593) kmarci25 válasza DavidQ (#121581) üzenetére


kmarci25
veterán

Ennek a szemüvegnek a kék tükrös lencséjű változatának a lencseszínezése barna. Ilyenem van, meg is lepődtem, mert én meg inkább a hideg színezést preferálom, de megbarátkoztam vele. Nem pont olyan, mint a tiéd, de hasonló.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#121594) #04441088 válasza XtremLor (#121592) üzenetére


#04441088
törölt tag

:R , akkor minden rendben, csak egy kicsit megjiedtem. :DDD

(#121595) Beni2360 válasza megema (#121563) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem kinyitva egy bot végére tenni aztán kirakni a szabadba 1-2 nap alatt elmegy a szag, én is ezt szoktam csinálni ilyen szagos dolgokkal.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#121596) DavidQ válasza kmarci25 (#121593) üzenetére


DavidQ
tag

A kék lencsés barnít, a narancs lencsés kékít. :F Nem értem mire jó ez a kavarás. Tényleg köszi a tippet ( :R ), de narancssárga lencsés szemüveget keresek.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#121597) CHIPman válasza pvt.peter (#121590) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nincs.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#121598) KaiotEch válasza kmarci25 (#121593) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bp 3 ker környékén nincs valakinek ilyen szemüvege megnézni? Nem akarok potyára már berendelni ilyet, már túl sok szart vásároltam össze az utóbbi időben.

(#121599) Sethdobaloah válasza Czimby (#121573) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

megírták már a többiek, de igen kb ennyi. Mellé teszed a glimm lámpát, kompakt fénycsövet stb akkor azok világítanak.
Bedugsz a jack dugóba valami hangforrást, és akkor hallani fogod.

Én mondjuk gyerekeknek vettem bemutatni, de 5 percre szerintem bárkinek poén. Aki meg komolyságra vágyik, 100 dolláros nagyságrendben, már építesz olyat aminek 5-10 cm-es kisülései vannak. Az már látványos is (meg hangos)

...csak én vagyok helikopter?

(#121600) DJGABI válasza NORBl (#121591) üzenetére


DJGABI
addikt

miért ne lenne jó.... hát ha nem review-ra gyúrsz aliról alapból annyi [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.