Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121901) csako válasza AndrewBlase (#121900) üzenetére


csako
veterán

Legközelebb: A képpel keress rá google-ben :D (mondjuk ebből angol nyelvűt nem adott ki találatnak, de google translate segített)
"Stoppy"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#121902) Met válasza csako (#121901) üzenetére


Met
nagyúr

Ennyiért már itthon is kap és nem kell rá egy hónapot várni :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#121903) woodworm válasza AndrewBlase (#121900) üzenetére


woodworm
veterán

A héten akciós volt a Lidlben. Hirtelen ránézve a linkre, ha nincs jelentősen olcsóbb lehetőség, nem éri meg kintről rendelni.

(#121904) csako válasza Met (#121902) üzenetére


csako
veterán

Okés, én még nem láttam ilyet :D :R
Amúgy UK-ból azért csak nem 1 hónap lenne az érkezés.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#121905) Zola007


Zola007
veterán

ilyet táskába rakható rendezőt keresnék, láttatok valahol?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121906) zoltan6 válasza Zola007 (#121905) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez de jó.mekkora ötlet. :C

(#121907) solmilolmi


solmilolmi
tag

Sziasztok.
Gearbest rendelésem mellé küldtek grátiszba egy uk/us->eu hálózati átalakítót..mintha régebben olvastam volna, h nem nagyon kéne használni, de nem találom a hsz-t. :F

(#121908) Fredo78


Fredo78
aktív tag

A solaros power bankok mennyire használhatók? Régebben rossz vélemények voltak róluk. Látok komolyabb márkák ( pl. Blitzwolf) kínálatában is ezek már jók?

(#121909) Laza... válasza solmilolmi (#121907) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem is küldtek, de tuti nem fogom használni, ugyanis nem ad kakaót semminek. Hogy ezen mit lehet elrontani... :F :DDD

Never give up!

(#121910) Met válasza csako (#121904) üzenetére


Met
nagyúr

OBI
UK-ből valószínűleg nem egy hónap de tudod hogy van, akkor ha már tudja mire keressen akkor csak meg nézi allin is, jóval olcsóbb, idáig is csapkodta a huzat az ablakot akkor már azt az egy hónapot kibírja :DDD
Amúgy én egy guriga kétoldalas ragasztóval támasztom ki.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#121911) kenand válasza petipetya (#121893) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm, sajna most nincs olyan opció

(#121912) csako válasza Met (#121910) üzenetére


csako
veterán

Igaz... :D
Az ablakba én is csak valami pont odaillő tárgyat szoktam rakni, pl. egy üres dobozkát.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#121913) IG55 válasza Zola007 (#121905) üzenetére


IG55
senior tag

Ilyen tubusokat meg tollakat ki hordoz magával? :DDD

(#121914) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#121905) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] az eredeti, anno vettem. hátha találsz még valahol.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121915) AndrewBlase válasza csako (#121901) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Azzal kezdtem. :B A stoppy szót én is megtaláltam, sőt, a hazai beszerzési lehetőségeket is, de ennyiért? :Y

Kicsit olcsóbban keresném. Mondjuk úgy max 1,5 dodó darabjáért. ;]

(#121903) woodworm

Voltam a héten, de nem láttam. Igaz, nem is kerestem, mert nem tudtam róla...

(#121905) Zola007

Igaz, nem teljesen olyan, mint amit mutattál, de én ilyet (ezt) vettem erre a célra.

Miért mindig én???

(#121916) Degeczi válasza AndrewBlase (#121900) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szegeden tele volt vele a Lidi még ma is, gondolom máshol is maradt belőle.

(#121917) betyarr válasza Zola007 (#121905) üzenetére


betyarr
veterán

[link]
[link]
[link]
[link]

vagy az eredeti cocoon grid it [link]

[ Szerkesztve ]

(#121918) lappy válasza AndrewBlase (#121900) üzenetére


lappy
őstag

STOPPY

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#121919) Joker88


Joker88
őstag

ma milyen kis haszontalan kütyüt rendeljünk ? :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#121920) Watcher45 válasza IG55 (#121913) üzenetére


Watcher45
tag

Nézzél bele egy női táskába és láss csodát. Igaz, hogy azokban általában az őskáosz uralkodik és nem ilyen rendezetten vannak a cuccok.

(#121921) lkristóf


lkristóf
senior tag

Rosegal-os 5$os mókának annyi? Mintha megújult volna az alkalmazás és nem mutatja, hogy lenne ilyen kupon 30 nap után. Lehet aki nem frissíti az appot annak megmarad? :DDD

(#121922) rushty válasza lkristóf (#121921) üzenetére


rushty
senior tag

A pontok többet érnek. :F

Revolut meghívó pü-ben

(#121923) lkristóf válasza rushty (#121922) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nem tudom az oldal egy szutyok alig van jó cucc de a -5$os kuponnal azért el lehetett hozni a rosszak közül is valami jót. :D

[ Szerkesztve ]

(#121924) petipetya válasza petipetya (#121843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xiaomi Mijia electric shaver vs. Philips pt-727

A Xiaomi első használatra alaposabban vág, illetve sokkalta hajlékonyabb és jobban követi az arc vonalát. Emellett kevésbé irritálja a bőrt az érzékenyebb helyeken, például a bajusznál vagy az ádámcsutkánál. Persze még új és éles, ám ennek ellenére érezhetően és láthatóan alaposabban tisztit. A vékonyabb henger alakú borotvatest fogása kényelmesebb, mint a vaskosabb Philips-é. Súlyra nem érzek különbséget.

A Xiaomin a normál és gyors fokozat között csak időbeli különbséget tapasztaltam. Mivel reggel nem szeretek ezzel tökölni, így a gyors fokozaton használom (és szárazon, ahogy a Philips-et is).

A Xiaomi egy fokkal halkabb a Philips-nél.

A töltési idő egyértelműen a Xiaominak kedvez, hiszen 1-2 óra alatt megvan a Philips 8 órájával szemben. A töltés és a tárolás szintén a Xiaominak kedvez, hiszen ezt függőlegesen állítva lehet a polcra vagy éppen a dokkolóra helyezni, míg a Philips-et csak úgy letettem valahová. Apropó töltés, a Xiaomi az USB kábelnek köszönhetően bármelyik otthoni töltőfejjel használható, feltéve ha az megvan minimum 5V/1A (a telóm töltője 5V/2A, tehát tökéletes a kompatibilitás).

Időközben a cleaning (tisztítás) funkciót is "kiolvastam" a kínai nyelvű manualból: ha a borotva (körülbelül 5 használat után) koszosnak érzi majd magát, akkor világítani fog a vízcsepp alakú led, melynek okán szükséges lesz folyó vízzel is leöblíteni (a hagyományos szájjal kifújom a borostát belőle az erkélyen módszer mellett).

Vastag/sűrű szakállú/szőrű embernek pont annyira (nem) válhat be, mint bármely másik elektromos borotva a piacon. Nekem nem sűrű, általában 2 naponta borotválkozom, ám hosszú hétvégék alatt ennél több nap is eltelik köztük.

Egyébként tavaly kipróbáltam egy hasonló ligában játszó Braun series 3-at is, amely mindkettőhöz képest hangos, és szinte sehol sem tudta maradéktalanul eltávolítani a borostát.

Hosszútávon csak a Philips-el van tapasztalatom: egy új aksi és/vagy körkéses fej már nem érné meg a ráfordított összeget. Az majd kiderül, hogy a Xiaomi esetén lesz-e tartozék, vagy az új modellt kell majd megvásárolni. Összességében elégedett vagyok a Xiaomi-val, mert 12.000 Ft-ért (mindennel együtt) ez egy ajándék volt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#121925) Zola007 válasza betyarr (#121917) üzenetére


Zola007
veterán

pl. én
szemüvegtisztító, szemüvegtok, toll, filctoll, táblafilc, pointer, powerbank, zsebkés, USB-kábel, pendrive, zsebkendő, bérlet, mp3-lejátszó, BT fülhallgató, kézfertőtlenítő
egyéb kérdés?

(#121917) betyarr: köszönöm szépen, a 8 dolláros ami nekem tökéletes lesz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121926) gixxergabi válasza petipetya (#121924) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Jól néz ki! Köszi az összehasonlítást, elgondolkodtató... :R

(#121927) Zola007


Zola007
veterán

Korábban írtam, hogy az Ali-ról rendelt fitness gumiszalagom valami sárgás trutyit enged magából
Ismét egy sárgás réteg volt rajta, mint amit megmászott a csiga. Lesikáltam Baba-szappannal, aminek alapból semmi színe, a kép magáért beszél, hogy miért intenek a szakemberek óva minket a bőrrel és élelmiszerrel érintkező kínai cuccok vásárlásától.

Pár éve tablet tokot vettem, az 1 hétig szellőzött a garázsban, mire olyan szaga lett, hogy be merjem vinni a lakásba.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121928) betyarr válasza Zola007 (#121925) üzenetére


betyarr
veterán

pl. én
szemüvegtisztító, szemüvegtok, toll, filctoll, táblafilc, pointer, powerbank, zsebkés, USB-kábel, pendrive, zsebkendő, bérlet, mp3-lejátszó, BT fülhallgató, kézfertőtlenítő
egyéb kérdés?

nekem nem kérdés.vagy 2 éve rendeltem eredeti cocoon grip-it-et az aliról.anno 6-7 dollár körül volt kapható kínából.a mai napig is használatban van a táskámban és tökéletesen teszi a dolgát.

(#121929) Zola007 válasza IG55 (#121913) üzenetére


Zola007
veterán

pl. én
szemüvegtisztító, szemüvegtok, toll, filctoll, táblafilc, pointer, powerbank, zsebkés, USB-kábel, pendrive, zsebkendő, bérlet, mp3-lejátszó, BT fülhallgató, kézfertőtlenítő
egyéb kérdés?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121930) Zola007 válasza betyarr (#121928) üzenetére


Zola007
veterán

Elnézést, két lap volt megnyitva új hsz-re
(#121913) IG55 hozzászólásra ment az eleje, csak a neked adott válaszba is véletlenül bemásoltam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121931) olddog válasza lkristóf (#121921) üzenetére


olddog
aktív tag

Google Play:
1.The activity center Sign-In function has been upgraded.Now you can win free prizes while playing games on the side.
Úgy látszik vége a szabadfelhasználású 5$-nak. Majd kiderül mi a díj...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#121932) betyarr válasza Zola007 (#121930) üzenetére


betyarr
veterán

semmi gond.peace!

(#121933) kigyi_23 válasza olddog (#121931) üzenetére


kigyi_23
addikt

3 napom volt hátra az első kuponig :W

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#121934) Samus


Samus
addikt

2.5" HDD ház kellene, USB3 csatolóval. Emlékeztem, hogy az Orico házait nagyon dicsértétek, de három típus is van, ami elvileg jó. Van az átlátszó 2139U3, ez olcsóbb, a feketék közül van 2577U3 és 2599US3. Ránézésre egyforma a kettő, árban is az. Csatolóban is az mindhárom. Mi a különbség?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#121935) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Van tapaasztalat itt a fórumon ezzel/ilyen parkoló radarral?
Vajon normálisan működik?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#121936) spanyoll


spanyoll
addikt

Anno volt ilyen gearbestes szerencsekerék baromság. Van most pár pontom, nagyon nem tervezek már onnan rendelni bármit is, aztán erre el tudnám lőni. Ha van ilyen akkor tudtok adni linket?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#121937) csaby9 válasza lkristóf (#121921) üzenetére


csaby9
tag

Akkor nekem szerencsém volt ma reggel kaptam meg az 5$ kupont

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#121938) megema


megema
őstag

BT fejhallgatót keresek. Van esetleg tapasztalatotok a Bluedio T4s, T5 vagy F2 modellekkel? Az F2 jönne be legjobban. Esetleg más javaslat? A lényeg, hogy kényelmes és egyenletes hangzású legyen, minden hangtartományból legyen elég.

(#121939) Kozy10 válasza embe (#121935) üzenetére


Kozy10
tag

Nekem hasonló van, teljesen jól működik,néha ha nagy a meleg akkor a kijelzőbe épített pittyegő kicsit fura hangot ad, nem bírja a hőt a "hangszórója"
nekem baloldalon a szélvédő sarka környékére van ragasztva a műszerfalra
a távolságmérő is pontos, tized méterben írja ki a távolságot a középső kijelzőn. a jobb és baloldali színes vonalak meg azt jelzik az autó melyik felén közeledsz valamihez(persze ha középen akkor mindkét oldal jelez), a 30 cm magas virágbokorra már besípol, minél közelebb vagy annál gyorsabban, 0,3m -től folyamatosan
4 éve hibátlan, úgy hogy az egyik érzékelőről a mosó lekapta a festéket, de ez nem befolyásolta a működését.
A központi egységet érdemes viszonylag elérhető helyre eldugni, mert ha mégis megadná magát, könnyű legyen lehúzni róla a táp vezetéket.A vezetékek elég hosszúak,nekem elég pontos leírás volt, hogy hol kell elhelyezni az érzékelőket. kb ennyi :)

(#121940) FingR86 válasza megema (#121938) üzenetére


FingR86
őstag

pár napja jött meg az ali szülinapos 26$-os t4s.
csak dícsérni tudom. kényelmes, marha jól szól.
akksija bitang. minőségi anyaghasználat.
én ilyen düm-düm zenét hallgatok, szóval imádom ha leszakítja a fejem a füles, hát ez képes rá :D

(#121941) megema válasza FingR86 (#121940) üzenetére


megema
őstag

Köszi! :) Mivel használod? Sehol sem találom, hogy milyen kodekeket támogat. Gondolom aptX-et nem, de AAC-t? A késéssel mi a helyzet? Filmnézésre is használnám, így nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#121942) embe válasza Kozy10 (#121939) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a kimerítő válastz! :DDD
Én MK3-as Focus kombiba szeretném beszerelni. Néztem fotókon hogy hol van a gyári 4 érzékelő. Ha szerencsém van a lökös belseje ki is lesz könnyítve.
Még kicsit körbejárom a témát, de ez a ~ 3eFt. nagyon kedvező.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#121943) lkristóf válasza csaby9 (#121937) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én is jól jártam pont meglett a második is.
Ilyen mágneses golyókat rendeltem.

(#121944) Dolphine válasza Zola007 (#121925) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem ilyen táska rendező több méretben is van! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#121945) tobias40 válasza embe (#121942) üzenetére


tobias40
veterán

Vedd meg nyugodtan,nálam is jól működik Bmw E46 ,már 3 éve legalább.
Még én 10-ért vettem de annyit is megért nekem.. ;] (Akár kettőt is érdemes venni mert lesz tartalék alkatrészed ha véletlenül elromlik,összetörik,stb..)

Pontos,megbízható,csak nekem néha még a talajt is bejelzi,ha lejtőn állok,lehet nem jól tettük be a szenzort,de már nem érdekem mert van most már tolató kamera és ott látom pontosan mi van mögöttem.. :C

(#121946) FingR86 válasza megema (#121941) üzenetére


FingR86
őstag

gépen használom főleg ezzel az adapterrel [link]
nagyrészt zene de filmezek is vele és nem tapasztalok késést.
a sima 4-es verziónak az első szériáival volt probléma a nagyon nagy késés, későbbi szériában ez már javítva lett, a 4S verziót meg már egyáltalán nem érinti szerintem.

(#121947) Watcher45


Watcher45
tag

Lenovo tablethez használ valaki olyan stylus-t amivel érdemben lehet akár kézírásos jegyzetet készíteni jegyzettömb app-ban? Az itthon kallódó példányok erre alkalmatlanok, ha van működő ajánlat ne tartsátok magatokban.

(#121948) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Utorch Cabinet Hinge LED Sensor Light
0.99

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121949) bertokl


bertokl
tag

(#121950) chatran válasza petipetya (#121924) üzenetére


chatran
őstag

Köszi a részletes beszámolót. Ez mehetne a borotvás topic-ba, gondolom sokan nem olvassák ezt a topicot.
Nekem egy Philips RQ1250 van kb 4 éve. Elégedetten használom hetente egyszer. Nehéz megmondani, hogy ez a Xiaomi jobb-e.
Ha kipurcanna vagy új késeket kellene rendelni az enyémbe, akkor valószínűleg én is kipróbálnék egy ilyen ilyet.
Azt lehet tudni valahonnan, hogy melyik céggel gyártatja a Xiaomi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.