Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121301) csako válasza DeFranco (#121293) üzenetére


csako
veterán

+1, nekem is ez jutott eszembe, eladni és úgy visszafizetni, ha egyáltalán nem lehet hasznosítani a plusz darabot az adott cuccból.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#121302) mobilizmo válasza csako (#121301) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ez egyébként jó ötlet tetszik nekem is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121303) szabi__memo válasza citkar (#121295) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:K

(#121304) tboy93 válasza csako (#121301) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen csak ugye ezzel is az a baj, hogy én alapvetően egy dolgot rendeltem és akkor nekem legyen vele dolgom, hirdetni, eladni, kivinni a vevőhöz, visszautalni az eladónak ... Refund. Ha nem megy bele akkor onnantól engem nem érdekel ha 2x jön meg. Nem véletlenül ragaszkodnak az újraküldéshez, a vételár 30%-a lehet nekik a bekerülési költség kb :DDD ha 2x el is küldi max nullán lesz a végén, ha meg refundot ad akkor instant pénzt bukik rajta.

(#121305) Watcher45 válasza mobilizmo (#121299) üzenetére


Watcher45
tag

Nézd nem vagyok én prédikátor, leírtam a véleményem ami egyezik néhány hozzászólóéval, máséval nem. Szerintem lassan törlés lesz belőle ha tovább ragozzuk, így én zárom soraimat.

(#121306) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok,

GB-n most nem látom az EU Express szállítást, csak az EU priority line-t. Gondolom ez nem ugyan az.

(#121307) Vertigo18 válasza bertokl (#121257) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez a Tronsmart Mega szokott ennél lejjebb menni? Vagy ennyi szokott lenni az ára egyébként is, ha akciózzák valahol?

Nézem Eustockon és 12k-ból ott is kijön, ha éppen van raktáron...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#121308) gyapo11 válasza mobilizmo (#121299) üzenetére


gyapo11
őstag

Banggod újraküldte 60 nap után velem egyeztetve, 82 napra megérkezett az első küldés, 1 hét múlva a resend, ezért is az akciós árat fizettem.
Newfrog refundolta 60 nap után, 80 napra megérkezett, ekkor már drágább volt, de az eredeti árat küldtem újra.
Szóval az akciós ár marad, ezzel adott esetben én nyerek az újraküldés esetén. Nem kifizetni és nem visszaküldeni szerintem lopás akkor is, ha a posta a lassú.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#121309) gingerbalm válasza HeavyToys (#121306) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ugyanaz :))

(#121310) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Melyik Rubik kockát vennétek meg?

[link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121311) Zola007 válasza DeFranco (#121293) üzenetére


Zola007
veterán

fizesse ki nekik az alapár felét
annyiért biztosan el tudja adni, ha annyira nincs rá szüksége, de mégis kevesebb, mint az akciós ár és ha többért adja el, akkor még hivatkozni se lehet arra, hogy "hát én dolgoztam az eladással is"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121312) Breki válasza Ciccuka (#121310) üzenetére


Breki
veterán

Semelyiket 9-10 dollárért vettem versenykockát, illetve a világbajnoki rekordot tartó kockákat 12-15-ért. Ég és föld a kettő között a különbség. Írtam róla részletesen korábban.

Egyébként ma érkezett pont két olcsó kocka egyik Mf3 gyorsan kiraktam, majd öt perc alatt eladtam. Akinek kezében még nem volt a másik annak jó.

A little yuxin-t szokták olcsóbb kockából javasolni. De van kockás fórum.

A versenykockák.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121313) haruspex


haruspex
aktív tag

Legtöbször pár dolláros vackot rendel az ember, pár száz vagy egy-két ezer forintig, egyszerűen nincs jó ok, hogy ne fizesd ki, a fölösleget max. elajándékozod, vagy eladod. A drágábbat, meg úgy is nyomkövetéssel, esetleg biztosítva rendeli az ember, azok meg nem szoktak csak úgy eltünni.

Megjött az Alldocube 8 colos tabletje, sokat nyomkodni nem tudtam, mert nem az enyém lesz, de egész gyorsnak, és használhatónak tűnt az 1gb ramhoz képest. A kijelzője, és az építési minősége is korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#121314) Ciccuka válasza Breki (#121312) üzenetére


Ciccuka
veterán

Megtaláltam. ;)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121315) anonymus89 válasza mobilizmo (#121299) üzenetére


anonymus89
addikt

Nekem is megérkezett mind2 de nem fogom megtartani csak az egyiket a másikat meg eladom.
Jeleztem nekik, hogy befutott a rendelés 134 nap után így korrektek voltak csak az 50%at kertek az eredeti aranak. De meg ugy is olcsóbb mint kuponos árban vásárolva. Jóváhagytam az invoicet, kifizettem lett egy "plusz” pont náluk.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#121316) 8


8
senior tag

Régebben kerestem webcam cover mütyürt, most van akcióban:

Webcam Cover for Smartphones Laptop Tablet MacBook 3PCS
$0.90
Zapals kupon FREE0418ALL02

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#121317) kcsa válasza 8 (#121316) üzenetére


kcsa
veterán

Köszi a tippet, már rá is martam! Ennyit megér, többet nem igazán :R

(#121318) izisz


izisz
senior tag

Kis air kompresszort keresek, kisebb tárgyakhoz (legó pucolás, ilyesmi) ill. felfújáshoz (gumimatrac, strandlabda, ilyesmi) egyben persze, nem külön-külön. Ha van airbrush hozzá alapból, az plusz pont.
Komoly lista van ezekből ali-n. airbrush with compressor
A kérdés: van-e valakinek/használ-e valaki ilyesmit, van-e bevált termék (első körben kintről, de ha van jó ajánlat itthon, az is érdekelhet).
Esetleg tanács, mit érdemes elkerülni (szerkezet, paraméter)?
(kupon, akció így első körben mellékes)

(#121319) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Fóliahegesztőt keresek, nem az apró kézit, hanem nagyobbat, olyat, ami kb. 30 centi hosszan tud hegeszteni. Régen volt olyan, amibe kb. bármilyen nylon-t beletehettem, most csak olyanokat látok, ami vákuumos és spéci zacskós. Vagy ezek az újabb fajták is működnek úgy, hogy nem szívja le a zacskót, és nem csak a saját zacskójával működik? Pl. ezt néztem: vacuum sealer.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#121320) Zola007 válasza izisz (#121318) üzenetére


Zola007
veterán

20 ezer alatt fújásra, portalanításra nem fogsz találni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121321) Breki


Breki
veterán

Egy dolog amiről talán még nem is volt itt szó, de lehet sokakat érdekel.

Ez az éthordó. :-)

Kb. egy éve vettem egyet, ami tökéletes jól záródó olcsó, még jól is néz ki. Szóval tökéletes lenne csak egy baja van kicsit kicsi.

700ml-esnek írják rétegenként.

Mivel nagyon bevált de kellene egy nagyobb próbáltam keresni, egy nagyobbat, de úgy látszik a kínaiak kevesebbet esznek, nem nagyon találtam míg végre ráakadtam erre.

Áh mondom tök jó 1350-esnek írták, levesnek nagyobb rész pont jó. Gondoltam a pöttyös részével majd megbarátkozok.

És ma megérkezett, és megszívtam, minőségre fantasztikus jó nagyon jól záródik hőtartónak tűnik, vmég valami szelep is van benne csak kisebb. :-) :W

Ezek nem esznek rendesen? :-)

[link]

A korábbi, ami majdnem jó.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121322) betyarr válasza izisz (#121318) üzenetére


betyarr
veterán

esetleg ezt lesd meg.nekem van és teljesen jól teszi a dolgát.a méretéhez van benne kraft rendesen.főleg számítógép portalanítására használom.

(#121323) Zeki válasza Breki (#121321) üzenetére


Zeki
nagyúr

Trillió féle boltban árulnak műanyag ételhordókat, nagyokat, kisebbeket, miért kell a neten minden szart Kínából rendelni? Aztán meg szopás, hogy nem is akkora, nem is olyan...

(#121324) Breki válasza Zeki (#121323) üzenetére


Breki
veterán

Mert ilyet ami így záródik ennyiért és ilyen minőségű nem láttam itthon ilyen árban.

Sokszor viszem haza biciklivel a magyarból simán kifolyik ezt meg rápattintom légmentesen zárja.

Egyéb kérdés? :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121325) Mr.Csizmás válasza Breki (#121324) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kajával érintkező dolgot nem vennék kínából, TÜV nélkül...

inkább ikeás kajásdobozok, kicsit többe kerül, de a felárnál jóval nagyobb a minőségi ugrás. azokkal meg bedobozolt gulyással akár műrepülhetsz is.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121326) CactuS válasza betyarr (#121322) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itthon ez nem nagyon kapható, mi? Egész meggyőzőnek tűnik, árban sem olyan vészes. Viszont melóhelyre venném, oda meg kellene a számla. Viszont vagy előre utalás vagy PP játszik, így amazon kiesik. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#121327) izisz válasza Zola007 (#121320) üzenetére


izisz
senior tag

Ezt picit kifejtenéd bővebben? Nem értetlenkedni akarok, eskü (egy kollégámnak vadászok, szóval igyekszem körbejárnia témát).
Tegyük fel a felfújás opciót kiveszem a képletből, akkor ilyen apró tárgyak portalanítására és festegetésre sem lenne alkalmas egy kínai airbrush készlet? Nem profi munkaállomás a cél, néhány legó ház, esetleg a gyerekei vagy ő bohóckodnának az airbrush résszel.
A felfújás: van egy intex alvós vendégmatracom, beépített elektronyos pumpával. Habár nem fél perc alatt fújja fel, de 5-10p alatt korrekten megoldja a dolgot és az sem egy nagy eszköz, negyed cipősdoboz.

(#121328) bugizozi válasza Breki (#121321) üzenetére


bugizozi
őstag

Esetleg Tesco csatos dobozai?! Szoktak lenni 50% akcióban. Évek óta használom őket, sosem folyt még ki belőle még a leves se, és én is bringával járok, szóval eléggé rázkódik.

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#121329) Breki válasza Mr.Csizmás (#121325) üzenetére


Breki
veterán

Ami itt van korábbi magyarországon vett hagyományos az is kínai. Csak állandóan elszakad a tartója minden kifolyik oldalt belőle ésatöbbi.

[link]

Ezeknek pedig nem műanyag a belseje.

Ikea sajnos nincs itt.

Én kicsit másképp látom ezeket a dolgokat, mert egy ismerősöm kint él és kínai gyógyítással foglalkozik itthon és mesél érdekes dolgokat, hogy milyen sztereotípiák vannak bennünk, közben mi a valóság.

Pl magyar plazáknál 10* nagyobb áruházak, ők másokkal dolgoztatnak és nézik le őket mint mi őket, nem a kínai munkaerő a legolcsóbb már stb.

#121328) bugizozi Ilyesmim van, de nekem konkrétan éthordó kellene.

Ilyesmi ez kint kb fele áron is van.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121330) DeFranco válasza bugizozi (#121328) üzenetére


DeFranco
nagyúr

teszkó csatos doboz is love teszkó csatos doboz is life. <3

mosogatógépet is megbírja a gumi tömítés, nem keményedik fel, jól zár és erős mint a barom. én is erre szavazok, az ikeásokból nem mind vált be.

(#121331) DeFranco válasza Breki (#121329) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egy ismerősöm kint él és kínai gyógyítással foglalkozik itthon

teleportál vagy távgyógyít? ;]

(#121332) azbest válasza Breki (#121321) üzenetére


azbest
félisten

"Áh mondom tök jó 1350-esnek írták, levesnek nagyobb rész pont jó."

naja, összesen 1350. A korábbi meg ahogy írod edényenként 700ml :)
Arra gondolj a nagyon olcsó dolgoknál, hogy azért a méretesebb és nehezebb küldeményeket kínából sem két fillér postázni.

DeFranko

;]

[ Szerkesztve ]

(#121333) Breki válasza DeFranco (#121331) üzenetére


Breki
veterán

Nem, kint él év egy időszakában, és itt tart előadásokat meg gyógyít mikor itthon van, de nem akartam részletekbe belemenni. Nem egymaga csinálja, hanem minden nagyobb városban vannak központjaik. A férje és a családja kínai.Ennyi.

(#121332) Ja csak azért dühítő mert egyébként tökéletes pont ilyen minőségit kerestem, csak pici.

Lehet a másikhoz veszek még egyet és több részből rakom össze még úgy is sokkal jobb mint az itthoniak.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121334) Mr.Csizmás válasza Breki (#121329) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jah, klasszik nyugger edény :D

btw. én kizárólag az anyagfelhasználásra gondoltam, hogy ott nincs olyan TÜV/CE/MSZ szabvány az élelmiszeripari felhasználásban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121335) Zola007 válasza izisz (#121327) üzenetére


Zola007
veterán

Portalanításhoz kell legalább 3-4 bar konstans nyomás. Mivel ezeknek nincs tartályuk, ha ezt nem tudja tartani a dugattú, akkor meg sem fog moccanni a por.
Nézd meg pl. egy 38 dolláros légszállítását. Ellennyomás nélkül 7L/perc.

Egy matrac legyen 80x200x20cm, azaz 320 liter, így 45 perc alatt fújná fel ideális esetben is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121336) Zola007 válasza bugizozi (#121328) üzenetére


Zola007
veterán

Én ebből vettem 2 garnitúrát, de lepasszoltam tesómnak, mert a gumitömítés nem fix és bemegy alá a kosz +mosogatógépben deformálódik, pedig papíron bírnia kellene

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121337) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

9V akkukat szeretnék tölteni.
Van-e tesztelt ,ajánlott töltő erre a célra?

(#121338) Beni2360 válasza Breki (#121321) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt a rendelésnél nem nézted?
Ebből még enni is lehet rendesen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#121339) Breki válasza Beni2360 (#121338) üzenetére


Breki
veterán

Ilyenem van kör alakúban, egy gond van vele, hogy az alsó leveses sem nagyobb és belül le van kerekítve, gondolom a hőszigetelés miatt. Meg ez, ha jó látom csak kettes. De ilyesmi kellene nagyobb leveses résszel. :C :R :DD

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121340) Beni2360 válasza Breki (#121339) üzenetére


Beni2360
félisten

Első pillanatra nagyobbnak tűnt az egyik fele de csak a műanyagház nagyobb.
A kínaiak csak kicsi kerek tálkában esznek, sokat láttam az évek alatt amikor bevásárolni voltam. Többször de kevesebbet. Ez van jó keresgélést. :K
Ui: Menjél nyugdíjba és nem kell kaját hordanod. Max az önkormányzat kihordja mint a szomszéd bácsinak. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#121341) izisz válasza Zola007 (#121335) üzenetére


izisz
senior tag

Köszi szépen, ez a 3-4 bar dolog nem volt meg nekem :)
Ami alkalmas lenne alin, annak az egekben a szállítási költsége.
Annyiból itthonról találtunk tartályos Straus márkát. A többit már megoldja cimbora, hasznos volt az írásod :)

(#121342) Degeczi válasza izisz (#121327) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Más felhasználás a kettő:
- a matracfelújónál a nagy légszállítás a mindennél fontosabb (míg a nyomásigény nem nagy) ezért azok olyanok, mint egy bedobozolt pici ventillátor, gyorsan forgó lapátokkal
- a másik felhasználás pont ennek a fordítottja: a nagy nyomás az elsődleges nem a légszállítás, ezért azokban dugattyús kompresszor dolgozik - ám nagy tartály nélkül valóban nem sokra használhatóak

(#121343) anorche1


anorche1
őstag

Megjott a gearbestrol rendelt xiaomi napszemuveg [link]
Szerintem jol nez ki, minisege is tok jo, csak egy gondom van vele:
Belul is tukrozodik, ha ugy esik be a feny szinte latom a sajat szememet, de az arcombol egy darabot minimum. Nagyon zavaro. Egy napszemuvegnek az lenne az egyik lenyege, hogy jobban lassak napsutesben, ne vakuljak el, viszont a tukrozodes miatt neha rosszabbul latok mint nelkule.
Ha egy picit jobban gorbulne, jobban felvenne a fejem alakjat, akkor jobb lenne, kevesbe jutna be a feny, viszont nagyon rugalmas anyagbol van a szara.
Meg agyalok rajta, h mi legyen, eladjam, vagy megproabljam egy nagyon picit meghajlitani.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#121344) kmarci25 válasza kmarci25 (#121319) üzenetére


kmarci25
veterán

Erre nincs ötlet? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#121345) Ciccuka válasza 8 (#121316) üzenetére


Ciccuka
veterán

We are currently experiencing some technical issues and we apologize for any inconvenience.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121346) Ghard


Ghard
őstag

Van tapasztalat ilyen legó klónról? :
[Bainily] 608pcs Race Truck Car 2 In 1

(#121347) Ciccuka válasza Ghard (#121346) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sajnos nekem nem jött meg ugyanez ebay-ről. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121348) tboy93 válasza Ciccuka (#121347) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bezúzták a vámosok?

(#121349) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok! 10$-ig tudtok ajánlani valami kisebb lámpát gyerekszobába pelenkázáshoz? Derengő fény kell, ahol még épp látni éjszaka, de a gyereket nem kelti fel nagyon. Nyuszis vagy felhőcskés kell :D Ali, ebay, stb minden játszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.