Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121501) UHHH válasza riszter (#121500) üzenetére


UHHH
senior tag

A facebook egy profitorientált cég, megjeleníti a 4 héttel ezelőtt beregisztrált lehúzó oldaladat, ha fizetsz érte hirdetési díjat. Registration Date:2018-03-23. Ne vegyél sehonnan semmit, ahol nincs paypal! Na jó, talán a Tom Marketből kakaós csigát lehet paypal nélkül.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#121502) riszter válasza UHHH (#121501) üzenetére


riszter
senior tag

Köszi! Ezek szerint beregeltem valahova 03.23-án? A rosseb sem emlékszik már, de PayPal nélkül nem veszek semmit Kínából. Pedig erre a jblre nagyon fáj a fogam. :R

Vivere militare est

(#121503) spiderpig820 válasza riszter (#121502) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Az oldal regisztrációs dátuma a március 23.

4B

(#121504) pulutodurumo válasza riszter (#121502) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem te b+ :D a domaint regisztrálták akkor.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#121505) Laza... válasza riszter (#121500) üzenetére


Laza...
addikt

Ami túl szép hogy igaz legyen, az általában nem igaz. És most sem az

Never give up!

(#121506) Debilon válasza farkas-j (#121499) üzenetére


Debilon
addikt

köszi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#121507) Watcher45


Watcher45
tag

Nem láttatok valahol crossbody/messenger bag jellegű táskához kupont, store kedvezményt? Nem Steiner Kristófnak való ridikült keresek, de valami olyat amit akár egy sportzakó mellé is a vállamra dobhatok melóba menet pl: [link]

(#121508) m4csk4fogo válasza pulutodurumo (#121504) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szakadok :)

(#121509) Ļantos válasza riszter (#121500) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Amennyiben valakinél számításba jöhetnek ilyen oldalak, akkor az azért van mert pont az ő számukra fejlesztették ki.

(#121510) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Ezeket a kinai k0cs0g0ket mivel lehet befenyiteni?
Haver telefonokat javit. Torott kijlezo, akksi csere, stb.
A lenyeg, hogy mar 2 honapja nala egy srac telefonja, 3 hete kapta meg a rendelt kijelzot, ami hibas volt. Hol be se kapcsol, hol csikok vannak rajta ossze vissza.
Na a kis kinai kitalalta, hogy postazzuk vissza, de UK-ba. Oke, az legalabb gyorsabb. Aztán hirtelen modositott rajta, Kinaba kerte a csomagot. Majd kifizeti a feldast, igerte. Azt irta, ha megvan a csomag fényképezzük le a kijelzot, hogy benne van, majd becsomagolva, aztán a postan kapott papírokat. Megtortent. Mivel megoldottuk a kijelzot mashonnan, mivel szorit a hatarido, igy ertelem szeruen refundot beszeltunk meg vele. Na, erre visszairt a kreten, hogy fizet, majd ha megkapta a csomagot, addig nem. Mivel en tudok angolul, haver nem, en kommunikaltam vele vegig. Se a feladas dijat nem utalta vissza, se refund nem jott. Mire odaer a csomag az megint tobb het. Toltam neki egy szep hosszu szoveget, hogy kap egy negativ értékelést, irunk a Paypalnak, Ebaynek, Nemzetkozi fogyasztovedelmi hatosagoknak + par review oldalon leirom, hogy milyen okosan atvert, ezzel lehuzva a 'boltjat', mert valami store all mögöttük. 2 napja nem valaszol ra. Egy ilyennel meg lehet fogni azert oket :F

[ Szerkesztve ]

(#121511) Dluinet válasza #04441088 (#121510) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kínaiakkal csak tőmondatokban, röviden írunk.
Összetett mondatokat nem értik meg.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#121512) Degeczi válasza #04441088 (#121510) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A #&@ Gearbest is csak azután volt hajlandó visszatéríteni a még Kínában elkeveredett telefon árát a fiamnak, miután a Trustedpiloton megírta az esetet (egyébként csak a felét lettek volna hajlandóak visszaadni)

Szóval igen, nyugodtan mehet a beszámoló rögtön, aztán majd módosítod ha rendezik az ügyet.

(#121513) #04441088 válasza Dluinet (#121511) üzenetére


#04441088
törölt tag

Gondolkoztam is rajta, hogy ebbol vajon a boszme mit fog megerteni, ha 8 eves koromban komolyabb angol ismeretekkel rendelkeztem, mint o. :DDD
Mindegy, ha nem reagal atfogalmazom tömörebbre.
Csak ott tartunk mar, hogy 23 volt a kijelzo, majdnem 10 ha jól emlékszem a vissza posta.

(#121514) Atomantiii válasza #04441088 (#121513) üzenetére


Atomantiii
őstag

Paypal támogatta volna a visszapostázás költségét egy bizonyos összegig a megfelelő papírok kitöltésével. Egyszer küldtem már én is vissza kb 4 ezer Ft volt és fizette a paypal, de ami a történetben a legszebb, hogy a kis kínai át sem vette és visszahozta a posta, hogy annak akkor mi értelme volt soha sem fogom megtudni, mivel ugyanúgy küldött másik cuccot.

(#121515) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

FYI aki powerbankot keres, aliexpresses árban itthon :R
GP RC10A univerzális vésztöltő, külső akkumulátor 10400 mAh, fekete 2990

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121516) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#121495) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121517) DeFranco válasza maestro87 (#121496) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, még ez a legjobb, csak ez a babakék nem túl férfias :DDD de ez legalább paramétereiben ok, a lámpás már lehet kicsit sok, meg nem tudom van-e a lámpa résznek fantomfogyasztása

@Mr.Csizmás: köszi ez is jó bár egy kicsit már vastag.

tudtam én hogy ebből a bliccwolfból kettőt kell venni, de most ismerősnek kellene még egy, az lenne az optimális, elegáns is, kraft is van benne és a lehető legkisebb.

(#121518) retesz147 válasza DeFranco (#121517) üzenetére


retesz147
addikt

AUKEY 5000mAh Power Bank Quick Charge 3.0 csak az ár elég borsos...

Xiaomi 13 eu dev...

(#121519) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ilyet rendelt már valaki?

134x64cm Inflatable Beer Table Pool Float Summer Water Party Air Mattress Ice Bucket Serving/Salad Bar Tray Food Drink Holder

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121520) ANOka válasza Mr.Csizmás (#121519) üzenetére


ANOka
őstag

Ez olyan kép, mint a prospektusokban szereplő felfújható "családi medence", melyben 2 felnőtt 10 gyerekkel együtt kényelmesen elfér! :D

(#121521) Mr.Csizmás válasza ANOka (#121520) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát a 40x80-as sacc belső mérethez elég kicsik azok a sörösüvegek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121522) Degeczi válasza Mr.Csizmás (#121521) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg 0.275-ös palackok (sörhöz amúgyis túl színesek)

(#121523) maestro87 válasza DeFranco (#121517) üzenetére


maestro87
őstag

Arra is van megoldás: zsugorcső. :)
Amúgy nekem tetszik a színe is. :DDD

(#121524) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

FastTech-re tudtok esetleg kupont?: ) Köszi!

(#121525) retesz147


retesz147
addikt

Quelima SQ11 kamerának egy 720P-s videó mérete kb hogy alakul (mondjuk 1 perc)?
32GB-ra kb mennyi perc fér rá? :R
3 napot kellene mennie mozgásérzékelős funkcióban és egy nap kb mozgások alapján 2-3 óra felvétel keletkezne. Így megoldható lenne a 3 nap felvétel? :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#121526) Ciccuka


Ciccuka
veterán

AMD Ryzen 7 1700X CPU
248.99

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#121527) Degeczi válasza retesz147 (#121525) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Elvileg igen: szintén H264 720p-ben a dashcam-em percenként kb. 60 MB-ot igényel, így ott a 32GB-ra bő 8 óra fér rá.
Persze semmi garancia, h ez is hasonló tömörítést használ, de mivel ennek csak a felére van szükséged, azt azért valószínűleg nem haladja meg.

(#121528) Donki Hóte válasza retesz147 (#121525) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem se az SQ11, se az SQ12 nem vált be. Az egyik egy hét után, a másik két hét után dobta be az unalmast :W

Az SQ11 teljesen kuka, az SQ12 számítógépre kötve USB kameraként működik :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#121529) HornedReaper válasza Donki Hóte (#121528) üzenetére


HornedReaper
senior tag

SQ12 akksija adhatta fel?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#121530) jupp008


jupp008
senior tag

Érdemes kintről rendelni szarvasbőr törlőkendőt kocsi külső tisztítására ?
Van esetleg ajánlott eladó ?

(#121531) retesz147 válasza Donki Hóte (#121528) üzenetére


retesz147
addikt

és @ Degeczi :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#121532) Donki Hóte válasza HornedReaper (#121529) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem az akkuval volt probléma. Az SQ11 semmit se csinált két hét után (a reset gomb megnyomása után életre kel, egyszer be lehet kapcsolni, de nem működik, nem rögzít, nem ad képet, a gombok megnyomására nem reagál).

Az SQ12-vel "csak" az a baj, hogy a memóriakártyára nem rögzít, képet ad az USB kimeneten keresztül, de a memóriakártyára a videót sajnos nem írja fel :(

Persze azt nem mondhatom, hogy mindegyik SQ kamera feltétlenül ilyen, mert ezeket extra GearBest akciókban vettem, többen állítják, hogy a GearBest az ilyen akciókban a selejtet szórja ki :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#121533) jarvitom


jarvitom
csendes tag

Sziasztok!

Hong Kongból rendeltem ebayen egy laptopaksit 04.18-án, el is lett küldve elvileg mert adtak egy tracking numbert viszont gondolom még nem indult el, mert a számra nem ad ki semmit egyenlőre és semmi más adat sincs róla. A kérdésem az lenne,hogy ez normális-e és ha igen akkor kb meddig lesz ez így (Post NL a posta)?

Köszi

(#121534) sambenez válasza jarvitom (#121533) üzenetére


sambenez
addikt

Néz már meg hány munkanap telt el azóta!
Teljesen normális.

(#121535) 8 válasza jupp008 (#121530) üzenetére


8
senior tag

A szarvasbőrt a 90-es években túlhaladta a szakma.
Szárításhoz egy jó vastag, nagy, szegés nélküli (!), jó minőségű, fényezéshez hosszabb szálú, üveghez rövid szálú mikroszálas törlőkendő való. Ha optimálisan gondját viseled (nem ejted a földre, nem kevered a felnin és a fényezésen használt kendőket, öblítő nélkül mosod alacsony hőfokon), akkor évekig kiszolgál.
Ha nagyon be akarsz ruházni, akkor egy lombfúvóval kombinálva - amivel lefújod a vizet, kifújod a kis résekből, stb - karcmentesen száríthatsz.

Persze szarvasbőrrel is lehet szárítani, meg szilikonos vízlehúzóval, régi rongyokkal, olcsó 500Ft/5db mikroszálas kendővel, stb, csak karcolni fog.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#121536) pocokxx válasza DeFranco (#121517) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg ez?
Orico

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121537) jupp008 válasza 8 (#121535) üzenetére


jupp008
senior tag

Kútvíz után foltos marad az autó ha csak ronggyal törlöm. Szarvasbőr után nem.

(#121538) keszo válasza jupp008 (#121537) üzenetére


keszo
őstag

Hali!
Ha ez igaz akkor ez engem is érdekel

Attila

(#121539) szabifotos válasza Mr.Csizmás (#121515) üzenetére


szabifotos
senior tag

Megláttam a kiírásod. Leszaladtam két darabért a szegedi üzletbe. Hazahozom. Próbálgatom. Az egyiknek törött az USB kábele, a másik semmit nem csinál. Nem vesz töltést és nem is ad le. Nincs nekik több raktáron, ezért pénteken cserélik. :D Ez egy jó vásár volt. :DD

(#121540) DJGABI válasza DeFranco (#121495) üzenetére


DJGABI
addikt

lidiben pont megpillantottam, van most 1 cellás silvercrest, valami 2-3k körül

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#121541) gyapo11 válasza jupp008 (#121537) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem jól bevált az a törlőkendő, ami kőkeményre szárad, rengeteg vizet tud felszívni, és szarvasbőr tapintása van nedvesen. Talán viszkóz vagy cellulóz, ilyesmi az anyaga. Autós boltban vettem. De háztartási boltok is sokféle ilyet árulnak. A mikroszálas nem szívja annyira a vizet, mint ez.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#121542) duronx


duronx
senior tag

Sziasztok!

Nem tud véletlenül valaki egy kupont ehez a tv box.hoz:
W95 TV Box - EU PLUG 2GB RAM + 16GB ROM ?
Esetleg ebben az árban (40$) van jobb box?
G-W-6-os raktárból vám mentes lenne a rendelés?

Köszi :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#121543) cidalain válasza duronx (#121542) üzenetére


cidalain
veterán

GW6 az EU raktar. Kifizeted a boxot, es a szallitast, es mas koltseged nem lesz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#121544) duronx válasza cidalain (#121543) üzenetére


duronx
senior tag

Ez jól hangzik :R Köszi

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#121545) Newyorker


Newyorker
addikt

TomTop-on akarunk rendelni haverok 3 egyforma drónt! Beállítom, hogy UK warehouse legyen, engedi is a 3 darabot, de amikor a rendelésre kattintok kiírja, hogy Tue shipping method is unavaiable :S most nem vágom, 3-at egyszerre nem lehet rendelni? Egynél van pköltség, kettőnél is, háromnál nem láttam, h lenne, azt hittem ingyen postás már a három :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#121546) zoltan6 válasza cidalain (#121543) üzenetére


zoltan6
őstag

Bírom ezeket a rövidítéseket,döntsd el,hogy honnét is rendeld? meg mik is ezek?

egyáltalán honnét lehet tudni,hogy melyik micsoda? Miért nem volt jó,amikor volt 3 féle ? USA,Kína,meg Európa raktár. :(

(#121547) dugesz77 válasza zoltan6 (#121546) üzenetére


dugesz77
őstag

G-W-5, G-W-19 - Cseh
G-W-3, UK-W, G-W-2, G-W-15 - Angol
G-W-6, G-W-9 - Francia
G-W-24, G-W-21 - Német
G-W-8 - Olasz
G-W-4, G-W-10 - Lengyel
G-W-25 - Portugál
G-W-16, G-W-12, G-W-7 - Spanyol

(#121548) Silent77 válasza zoltan6 (#121546) üzenetére


Silent77
veterán

Az összes gw EU raktár, többi egyértelmű.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#121549) DeFranco válasza DJGABI (#121540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

prospektusban nem látom, nem tudod, valami akció van rá vagy visszamaradt régebbről?

(#121550) fecus


fecus
őstag

Ez a "póttükör ér valamit?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.