Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116951) r0by válasza erdey_a (#116682) üzenetére


r0by
addikt

Én is gondolkodom a borotván. Tudnád linkelni a csereszettet? :R

(#116952) Honzi válasza r0by (#116951) üzenetére


Honzi
senior tag

Én is rendeltem egyet szóval engem is érdekelne. :K

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#116953) ZsZso válasza pacseryk (#116944) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen, próbáltuk. Frankón és megbízhatóan mutatja a hőt, ha nincs hőemelkedése/láza a gyereknek/felnőttnek. Ahogy hőemelkedése lesz random értékek kerülnek ki. Volt, hogy 38 fok fölött még 36.4 -et mutatott. 39,9 -nél pedig mérésenként 36.5 - 39.6 között mindenfélét mutatott, úgy hogy a méréseket pár másodperc különbséggel ejtettük meg.

De legalább gyorsan mér (irónia ON). Ne költs erre, mert ha baj van, akkor nagyon szidni fogod.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#116954) Masooo


Masooo
aktív tag

Marószárakat vett már valaki kintről?
Van ebből ajánlott bolt és vagy minőség?

a GB email onlyra hol lehet feliratkozni, mert hírlevélre elvileg fennvagyok, de mégsem kapok sosem.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116955) cidalain válasza Masooo (#116954) üzenetére


cidalain
veterán

promóciók között jelenik meg a Gmailben, más levelező lehet hogy spam-be teszi, nézz körül.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116957) Masooo válasza cidalain (#116955) üzenetére


Masooo
aktív tag

newsletter@edm.gearbest.com innen jönne?

mert ebben vannak képek termékekről, de semmi utalás hogy email only lenne, és igen promociokban találtam :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116958) Kleroo


Kleroo
veterán

Tipp ócsóóó de jó (hosszú) microUSB kábelre?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#116959) cidalain válasza Masooo (#116957) üzenetére


cidalain
veterán

igen onnan jön, és ez lesz az.
utalás nincs rá külön hogy ezek email only árak.
ott vannak a képek, és egy ár rajtuk. ez az email ár. ha megkeresed a GB-en ugyanazt a terméket, akkor nyilván drágább lesz. ha rákattintasz egy termékre a levélben, akkor bejön a GB oldala, és az árnál ott már lesz utalás, hogy Email price only.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116960) tboy93 válasza Kleroo (#116958) üzenetére


tboy93
nagyúr

Choetech általában elég olcsó, én az alá nem mennék minőségben. Hosszabb kábelnél még hatványozottan fontosabb a minőség, 3M-es kábelből kell a jó márka, ha azt akarod hogy átmenjen rajta a kellő delej.

Ugreen, blitzwolf, choetech, tronsmart :K

(#116961) Kleroo válasza tboy93 (#116960) üzenetére


Kleroo
veterán

Danke

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#116962) Bolber


Bolber
csendes újonc

Ajánlott minőségű, állítható feszültségű adaptert szeretnék venni 24V-ig, a jack a mi fontos lenne hozzá az 55/25, alapból egy TS100 forrasztóhoz lenne, de ha már van, akkor jó lenne ha más eszközökhöz is tudnám használni. Linket vagy márkanevet írjatok légyszi. Köszönöm.

(#116963) Masooo válasza cidalain (#116959) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszi kivettem promobol és betettem érkezettbe, mert a win10posta nem olvassa be a promokat az állami pénzen fejlesztett onbox-omból (634 milla, igen...) :S

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116964) Saccco válasza Bolber (#116962) üzenetére


Saccco
nagyúr

Laptop táp nem jó?
Az volt kéznél, 19V-os. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#116965) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Gearbest kiakasztott, január végén rendeltem egy Xiaomi Redmi 5Plus telefont, akkor a DPD 10-12 napos szállítási határidőt adott. Ennek ellenére a mai napig semmi hír a telefonról. Ha nem rendelem meg kintről, hanem itthon veszem az Eustocktól, akkor már telefonálhatnék vele, így meg áll benne 43 ezer forintom lassan egy hónapja.

Írtam nekik, hogy wtf? Erre visszaírtak, hogy türelmemet kérik, mert ünnep, meg időjárás, meg most vannak a nehéz napjai a postáskisasszonynak, meg stb.

Arra persze nem tudtak írni semmit, miért nem látható semmilyen tracking követő oldalon sem a csomagom helyzete (DPD oldalán se látszik semmi).

Na lényeg az, hogy a Gearbest kiakasztott, ezért félreraktam az úriember mivoltomat és fél évre visszamenőleg minden meg nem kapott csomagomat kértem tőlük újraküldeni. Általában legyinteni szoktam a meg nem kapott küldemények esetén, mert a küldemény ezer helyen elkavarodhat, de most szépen akkurátusan szeptemberig visszanéztem a rendeléseimet és a meg nem kapottakat kértem újraküldeni. (egyébként elég sok csomag nem jött meg, lehet, hogy már korábban kellett volna egy leltárt tartani :U )

Természetesen egy órán belül kaptam egy üzenetet, hogy regisztráljak a megfelelő oldalakon, írjak értékeléseket és kapok 300 pontot.

Válaszoltam nekik, hogy inkább nem, mert csak csúnyákat tudnék róluk írni :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#116966) CHIPman válasza Donki Hóte (#116965) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Véletlenül nem EU expressel rendelted?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#116967) DeFranco válasza Donki Hóte (#116965) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyanúsan tünedeznek el a gearbestes csomagok. én most már kétszer meggondolom mielőtt rendelek onnan, még egy tétel van amit nézek onnan, ha nem jön meg, aztán már csak olyat ami nem hiányzik ha nincs.

(#116968) Masooo válasza DeFranco (#116967) üzenetére


Masooo
aktív tag

Azért mégis azt hiszem ez nem a gearbest sara.

Pl azért mert nekem minden megjött onnan, van ami lassan kicsit, van ami 20nap alatt, de ebayről 2 már elkeveredett eddig.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116969) Donki Hóte válasza CHIPman (#116966) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, EU Express szállítás lett volna. Ebből az expressz már biztosan nem igaz; de lehet, hogy az EU se lesz igaz :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#116970) atee_13 válasza DeFranco (#116967) üzenetére


atee_13
őstag

Jan 30-án rendeletem 2 telefont EU Express-el, tegnap megérkezett.

(#116971) DeFranco válasza atee_13 (#116970) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem is érkezett meg csomagom, de úgy tapasztalom elég sok tűnik el mostanában, sok mindent hiába várunk 60+ napja.

bár lehet csak azért tűnik soknak, mert a GB-s rendelések aránya megnőtt az őrült kuponozásban, pontozásban.

(#116972) Ra3 válasza Donki Hóte (#116969) üzenetére


Ra3
őstag

Ha utánanéztél akkor tudod hogy az EU express az alaphangon 1 hónap, de inkább több, ez szerintem már jópárszor volt téma a topicban. A tracking addig nem mozdul amíg be nem ér Angliába a csomag, onnan már folyamatosan követhető és legtöbbször kevesebb mint egy hét alatt a kezedben van.
A lassúság a hátránya, cserébe garantáltan áfamentes.

A csomageltűnésekhez csak annyit hogy az szerintem inkább a posta mint a GB hibája, nekem 2 év alatt közel 100 rendelésből minden megjött a GB-ről, kétszer volt olyan hogy majdnem 3 hónapig tartott, az sokkal gyakrabban előfordult hogy 2 hét alatt itt volt a csomag.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#116973) CHIPman válasza Donki Hóte (#116969) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor minden rendben, szinte pofátlanság még "bosszút" is állni a semmi miatt. Nekem nov 25-i rendelés január 10 körül ért ide, akkortájt ki is kapcsolták az eu expresst egy időre.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#116974) Met


Met
nagyúr

Ilyen óraszerkezetet rendelet már valaki de a csendes fajtából? Arra gondolok ami nem kattog.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#116975) DeFranco válasza Met (#116974) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyet mi vettünk, teljesen jó, kúszik a mutató nem ugrik és tényleg csendes. egyébként pontos is.

@tomazin: nyilván hamisítvány :K

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#116976) tomazin válasza DeFranco (#116975) üzenetére


tomazin
veterán

De ez nem kinabol van ugyhogy jo mar nem is lehet :DDD

(#116977) Donki Hóte válasza Ra3 (#116972) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha utánanéztél akkor tudod hogy az EU express az alaphangon 1 hónap, de inkább több, ez szerintem már jópárszor volt téma a topicban.

Ez általánosságban biztosan nem igaz, saját magamat tudom példának felhozni, EU Expressel rendelt tablet 10 nappal a rendelés után a kezemben volt.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#116978) koxkids válasza Donki Hóte (#116977) üzenetére


koxkids
őstag

GB-nél én eddig azt tapasztaltam hogy a rendelés, a Shipped out státusz között rengeteg idő telik el.
Sokáig tart a feldolgozás, és a csomagolás..

Éppen a héten rendeltem egy Amazfit BIP órát, SingPost Registered opcióval, hát kíváncsi leszek mire ér ide..
De még a rendelés óta semmi update. :(((

(#116979) Met válasza DeFranco (#116975) üzenetére


Met
nagyúr

Margit, nooooormáááális?
Linkelek egy 80 centes sz@rt amit még pontozni is akarok mert megy a fillérb@szás és ajánlasz egy 800 forintosat? Há' lopom én a pénzt?
Még a végén el kell mennem bodzátszedni ;]

Meglássuk milyen szerkezet van az órában ha ideér aztán nézek valamit itthon, hülyét kapnék ha nem lenne jó az órához :DDD
Amúgy megjött a multimérő nekem is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#116980) hardline


hardline
senior tag

Kingdian s280 - 120 GB SSD 32,25$-ig pontozható. (~8k HUF)
Mivel a recadata még mindig nem érkezett meg, ebből is rendeltem egyet. Eredetileg is ezt akartam venni, de bő 10$-ral drágább volt. A recadata az MLC, ez meg TLC.
Ennek az s280-nak a sebessége a legjobb, a márkáról meg már volt szó. Ha megérkezik, majd erről is beszámolok.
Több ssd-t nem veszek. :D

(#116981) PainKiller13 válasza hardline (#116980) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szerintem pénzkidobás mindkettő. A recadatatát én refundoltattam. 9900-ért vettem 3 év garos MLC-t emagról 1-2 hete. 120GB-os J&A Leven JS500

(#116982) vince


vince
őstag

Skilhunt H03 gearbesten most $30.99-ért kapható (e-mail only ár), de ez egy kis trükkel (beírsz egy rossz kupont, majd továbblépsz) tovább pontozható, legolcsóbb szállítási módot választva $21.81-ért elhozható, ennyiért nagyon durván best buy!

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#116983) Masooo válasza Met (#116979) üzenetére


Masooo
aktív tag

bodzátszedni? menj inkább politikusnak :P :K

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116984) asdasdasd válasza hardline (#116980) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem van egy 240-es S280-asom, eddig jó.
Olyan könnyű volt egy 2,5' HD-hez képest, hogy azt hittem kilopták csomagból, kameráztam a kibontást.

(#116985) asdasdasd válasza DeFranco (#116971) üzenetére


asdasdasd
tag

Nov vége - december elejei gb rendeléseim nem jöttek meg. Amiket idén rendeltem, azok már igen.
Ahogy letelt a delivery due-date. írtam nekik.
Eddig 3-at visszafizettek, 2-t újraküldtek trackingel, 1 meg újraküldésre vár.
Főleg a belga posta küldemények tűnnek el, ha lehet a holland ingyenest választom.
Korábban azért 2 hónapon belül minden megjött.

(#116986) NORBl


NORBl
aktív tag

Röviden a story. Nav megfogta cuccom, hamisított termék volt. Jött levél, hogy tulajdonjogot sért. Jött pénzbüntetés. Megúsztam mindent, viszont szeretném valahogy visszaszerezni termék árát. Emberünk a tn szám-ra rákeresve küldi, hogy "vámhatósági eljárás alatt áll". De ezt fogja írni 1 év múlva is. Én meg már 2* jeleztem neki, hogy nem jött meg, szeretném vissza kérni a vételárat.

Szerintetek mi lehet a megoldás ? Ha megírom az eladónak a storyt akkor fújhatom nem ?

(#116987) tomazin válasza vince (#116982) üzenetére


tomazin
veterán

amúgy kinek éri meg ennyiért egy lámpát venni? azaz mire használjátok ezt, hogy megérje akár 5k-t kiadni egy lámpáért?

(#116988) DeFranco válasza NORBl (#116986) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsit azért bővebben leírhatnád a sztorit, hogy mi volt, mit csináltál és mi lett a pontos végeredmény.

(#116989) Masooo válasza NORBl (#116986) üzenetére


Masooo
aktív tag

Fura helyzet pl morálisan is :S

te rendelted ő meg elküldte.
A teljesítette a saját részét.

Ha tudtad, hogy sérthet tulajdonjogot, morálisan a felelősség a tiéd mert neki ezt nem kell tudnia.
Ha nem tudtad és nem is sejtetted akkor a nav mint külső tényező lehetne a felelős, de azt ugye fújhatod.

Esetleg azt lehetne, hogy írsz, elmondod mi a sztori és a felét visszakéred hogy osztozzatok a veszteségen.

Vagy kitalálsz valamit és kijátszod a kicsi kinait. Kitartasz mellette h nem jött meg ha nem volt regisztrált a posta. Aztán paypallal megfenyegeted, a szokásos sztory.

V vársz hátha másnak jött elfondolásai vannak. :U

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116990) CHIPman válasza NORBl (#116986) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Fixen megírnám neki hogy hamis. Amikor direkt (amúgy is kínai márkájú) márkajelzett terméket rendeltem, és nem az jött (még a dobozon se volt márka), simán refundolt 80%-ot annak ellenére, hogy a termék működik, csak kamu.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#116991) Masooo válasza tomazin (#116987) üzenetére


Masooo
aktív tag

Na ezt ne tedd fel kérdésként a lámpász topikban :K

Amúgy nem tudom, de sokan gyűjtik a lámpákat. Én ahhoz veszek dolgokat amihez használni akarom, így lámpákat is, de van aki nem, mert tesztelgeti majd eladja, épít belőle vmi jobbat, vagy épp ilyen kell neki valamire. Ect.
Tény, hogy ez a lámpa egy kiváló darab, én mégsem vettem meg mikor fejlámpát kerestem, mert olyat is ajánlottak ami infrás, és ha abban a módban használod és 30cm távra pl a kezed elhúzod elötte akkor felkapcs és ugyanez, és lekapcs. Peca közben ez egy jó funkció, mondjuk az a lámpa minőségben nem rossz, de ehhez azért nem ér fel, közel sem. Viszont messze jobb mint az itthon is kapható horgászlámpák.

Ház köré is elég egy s2+ bőven (mert az is egy kiváló darab), de van aki mégis 7-11.000 ftot kiad egy másik lámpára ugyanarra a célra. Nem vagyunk egyformák, talán ennyi.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116992) NORBl válasza DeFranco (#116988) üzenetére


NORBl
aktív tag

Én vagyok az autocom-os. :D Te vázoltad a kinél hány gyűrű van, mik a lehetőségeim mesét. De sikerült megúszni az ügyvédi iroda felé, hogy ne kelljen fizetni. Csak most agyalok, hogy kéne vissza érni a zsetont a megérkezetlen termék végett.

(#116993) tomazin válasza Masooo (#116991) üzenetére


tomazin
veterán

emiatt is tettem fel itt a kérdést, mert ott gondolom ez lenne :DDD

de amúgy most hogy látom,hogy vízálló így lehet érdekes lenne bringás lámpának...hmm csak nincs annyi pontom, még a végén kénytelen leszek reviewkat csinálni :DD

[ Szerkesztve ]

(#116994) Mr.Csizmás válasza vince (#116982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

régi telenor/pannon gsm logó odab*sz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116995) DeFranco válasza NORBl (#116992) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, emlékszem, a fejleményekre vagyok kíváncsi.

(#116996) Masooo válasza tomazin (#116993) üzenetére


Masooo
aktív tag

a képet nyúltam :C

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#116997) hardline válasza PainKiller13 (#116981) üzenetére


hardline
senior tag

Azt nem mondanám, hogy pénzkidobás. Neked nem éri meg, másnak megérheti. A recát 64xx-ért vettem, ezt 79xx-ért. 14500-ból vettem két 120GB ssd-t. A KD-t rengetegen használják, millió visszajelzés van róla. Szép sebességet tud. A reca más tészta, azt csak azért vállaltam be, mert nagyon olcsón jutottam hozzá. Sebességéről csak gyári adat van.

A J&A ssd-t én is láttam, de nekem ugyan olyan nevenincs az is, mint bármelyik kínai. Milyen eredményeket hoz, szabad tudni? CrystalDiskMark és HD Tune írás teszt érdekelne. Természetesen privátba jöhet.

(#116998) vince válasza tomazin (#116987) üzenetére


vince
őstag

Bármilyen meglepő, világítani szoktunk az elemlámpáinkkal ;]
Javaslom, próbálj ki egy ilyet vagy akár egy tetszőleges Convoyt. Aldis fejlámpáim vannak, míg ez meg nem érkezett, azt hittem, hogy jó a fényük. Szaktopik - ahol minden híresztelés ellenére nem leszel nyársa húzva egy ilyen kérdésért ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#116999) Silεncε


Silεncε
őstag

Valaki nem tud kupont a Xiaomi 26L hátizsákhoz? Illetve ha valakinek van ilyen, megosztaná a tapasztalait vele kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#117000) vince válasza Mr.Csizmás (#116994) üzenetére


vince
őstag

á, csak véletlen lehet ;]

Az Imalent az Országházat fotosoppolta a DN70 egyik fotójára :D
A fotót azóta már eltávolították, de WestBam megőrizte az utókornak, illetve elérhető a bg és gb szerverein is.

A lámpáik viszont valóban rendkívül jók!

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.