Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116902) Beni2360 válasza Talala (#116899) üzenetére


Beni2360
félisten

Mi a különbség a kettő közt ,mert nem nagyon tudni Angol?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#116903) p@gabi válasza tobias40 (#116890) üzenetére


p@gabi
tag

Az nem számít,hogy első vagy,vagy az ötödik,a lényeg,hogy az elsők között legyél.
Azt így előre nagyon nehéz megmondani,hogy mennyit kapsz rá.Látod,hogy elég tág határok között mozog a videós értékelésért kapható pontok száma is.Sok függ attól is,hogy milyen bugyi vagy éppen gatya van azon aki elbírálja.
Elméletileg az 1 dollár alatti vackok fotós értékelésére max 10 pont adható,de én például nem egyszer ilyenekre is simán megkaptam a 20 pontot,pedig nem voltam az első ötben.Sőt,egyszer egy ilyen vacakra 40-et is kaptam,nem tudom,hogy jött ki nekik,de nem nagyon reklamáltam érte.
Szóval azt kell hogy mondjam,hogy nagyrészt az ebíráló jóindulatára vagy bízva

[ Szerkesztve ]

(#116904) ZsoltG60 válasza retesz147 (#116896) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nagy az esélye , hogy Kínából fog érkezni, bár elég gyenge a honlap semmi infó nincs.Biztos nincs máshol ilyen alkatrész ? :U Pontosan melyik kellene ?

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#116905) urobee válasza ANOka (#116898) üzenetére


urobee
tag

Szuper, köszönöm! :)

(#116907) tobias40 válasza p@gabi (#116903) üzenetére


tobias40
veterán

Azt hittem erre megvannak a "kötelező"pontszámok amik adhatók..

(#116908) p@gabi válasza tobias40 (#116907) üzenetére


p@gabi
tag

A hivatalos leírásban szerepelnek a ponthatárok,de olyan,hogy kötelező,nincs.Inkább csak adható.
El szoktak térni néha a hivatalostól,mert gondolom neked is van jobb meg rosszabb napod a munkahelyeden,és nem hinném,hogy ennyi értélekést,meg a rá adott pontokat valaki még átnézné utánuk.

[ Szerkesztve ]

(#116909) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Kettő dolog érdekelne, hátha tudtok ajánlani valamit:
1. Tölthető szerelőlámpa
Kicsi, erős, jól szórja a fényt, tölthető és sokáig világít. Legyen mágneses, hogy fel lehessen ragasztani az autó fém részeire. Próbaképp rendeltem egy ILYET. Ha nem válik be, jó lesz áramszünet esetére :)

2. Kutyának kemény labda
Két kutyánk van, de csak egy labda és az is kezd elfogyni. Itthon 3e Ft-ért lehet kapni, tehát ennél jóval olcsóbban kéne. Egy stafford és egy pit rágcsálná unalmában :)

Köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#116911) ANOka válasza mm89 (#116909) üzenetére


ANOka
őstag

Lámpa kérdésedre választ a szaktopikban előbb/pontosabbat kapsz.
Csak ott írd meg a rászánt keretet is.

(#116912) Talala válasza Beni2360 (#116902) üzenetére


Talala
senior tag

Én úgy vélem, hogy az utolsó csavarig ugyan az. De a hozzáértők majd javítanak, ha nem így van.

(#116913) kenand válasza PainKiller13 (#116788) üzenetére


kenand
veterán

Kijelzőjük rendben van, azonban nem minden van rendben sajnos...korábban teszteltem egyet

(#116914) mrrr74 válasza Talala (#116899) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ezt nem is láttam, köszi. Engedte kosárba tenni, kifizetni, majd sold out lett. De egyszer csak megjött.
Kisfiamnak vettem mesét olvasni, arra szerintem kitűnő.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#116915) mm89 válasza ANOka (#116911) üzenetére


mm89
őstag

Teszek egy próbát ott is, köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#116916) PainKiller13 válasza kenand (#116913) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszönöm, egyenlőre még marad a 8560p, aztán majd ha lesz egy picit jobb, aktív hűtéses nem tablet socos példány akkor váltunk rá :) Igazából flash játékokra és netezésre lenne használva, de így hogy melegszik a flash miatt nem akarnék passzív hűtésest.

(#116917) cidalain válasza tobias40 (#116890) üzenetére


cidalain
veterán

Erre ezen a forumon csak az a valaszt lehet adni, hogy felmesz a Play aruhazba, es feltelepited a fejegysegre. Minden egyeb megoldas nem hivatalos...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116919) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Ha fasttechrol akarok rendelni egy 65dollaros ecigit, gondolom lenne esélye fennakadni a vámon. Viszont ha egy részét "gift certificate"-vel fizetem, és mondjuk csak 30 dollárt paypalozok, akkoris fennakadna?

(#116920) cidalain válasza KamuMazsola (#116918) üzenetére


cidalain
veterán

Ugy tunik az emberek mar annyira hozzaszoktak a keruloutakhoz, hogy az egyeneset meg se nezik ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116921) solti válasza Dluinet (#116897) üzenetére


solti
aktív tag

Nem. Csak 1 kérdés: Hogy egyenlítesz ezzel?

(#116924) kenand válasza PainKiller13 (#116916) üzenetére


kenand
veterán

Azus Zenbookból van passzív, használtan már elviselhető áron kifogható...
Bocs dupláztam...

[ Szerkesztve ]

(#116925) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

Erre a Seago fogkefére lenne esetleg most kupon?

üdv,
Zoli

(#116926) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Az előzőt már nem tudtam szerkeszteni, ezért sry.

Ez a Seago mennyivel tud kevesebbet mint a Alfawise S100 Csak mert az ára kb a fele.

(#116927) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Erre a headsetre tud valaki kupont? :R

(#116928) Dluinet válasza Tomi0703 (#116927) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Promo ár van kint még közel öt napig

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#116930) Janusz001 válasza Zoli-bácsi (#116926) üzenetére


Janusz001
őstag

Szerintem annyi, hogy van saját töltője, meg tatyója, többi ugyanaz olvasatra.

(#116931) gixxergabi válasza Zoli-bácsi (#116926) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Seago usb kábeles töltős (vízállóság?)
Alphawise wireless töltő (vízálló!)

(#116932) bertokl


bertokl
tag

Mindig van remény, egy november 16-i és egy november 22-i Gearbestes rendelésem jött meg ma. :))

[ Szerkesztve ]

(#116934) retesz147 válasza ZsoltG60 (#116904) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi a segítséget :R ....hát...nem tudom, remeg a kezem tőle, főleg úgy, hogy én nem értek hozzá, csak ezt adta, hogy ez kellene neki....mikor megláttam az oldalt, mondtam neki várjunk ezzel még, mert elsőre nem győzött meg és akkor fordultam a fórumhoz, hátha valakinek van vele tapasztalata.

Pontosan ez az alkatrész kellene:
MJX T10 T610/MJX T11 T611-15 PCB

Rákerestem már, de nem igazán találtam máshol.

Xiaomi 13 eu dev...

(#116935) draco31


draco31
veterán

Megjött egy november 16.-ai rendelésem, egy 1 dolcsis kulcstartó. Nem tudom hol kalandozott :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#116936) enginev3.0 válasza draco31 (#116935) üzenetére


enginev3.0
félisten

Első a választási értesítő :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#116937) JDMKid válasza draco31 (#116935) üzenetére


JDMKid
tag

Nekem is ma jött a nov. 16-ai rendelésem. Pedig már lemondtam róla :DD

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#116938) anadroid válasza Dr.NX (#116886) üzenetére


anadroid
senior tag

3 hét alatt egy párszor már összemértem. Jobb és bal karon egy oldalon, keresztben, csukló külső és belső oldalán, hegyen-völgyön kirándulás közben 1 perces pihenő után, hogy a mérés közben ne essen túl gyorsan (ott csuklós mérővel, ami viszont a felkarossal volt összemérve korábban).

A legnagyobb eltérés +/- 3 Hgmm volt. Most vagy a felkaros mérőm (is) gagyi, vagy egyik sem.

A felkaros mérőt meg a csuklósat kórházi kardiológián mértem össze az ottani hivatalossal. A karperecnél a mérés először a karpereccel, és rögtön utána a felkarossal történt, hogy ne zavarjon be a felkaros szorításának "maradéka" a karperecnek.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#116939) agroman válasza anadroid (#116938) üzenetére


agroman
senior tag

az igazi proba nem egy egeszseges vernyomasu emberes teszt lenne, hanem olyan vkie akinek szeles tartomanyban valtozik a vernyomasa..pl. gyogyszerek elott meg utan...

------

(#116940) citkar válasza Donki Hóte (#116933) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, nem olcsó.

(#116941) anadroid válasza agroman (#116939) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha gondolod, egy napig kihagyom a gyógyszereimet. De a koszorút te állod! :P

A második darabot egy 81 éves úr fogja megkapni a hét végén, majd rábeszélem a nejét, hogy sűrűn ellenőrizze. Azt lehet távolból, a mobilról is, illetve én is tudom a mobilon át vezérelni TeamViewerrel. Ő szokott olyat csinálni, hogy jól beebédel, aztán feláll, és hanyatt vetődik, úgy lemegy a vérnyomása.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#116942) pacseryk válasza anadroid (#116941) üzenetére


pacseryk
csendes tag

Szia, milyen típusok amik beváltak?

(#116943) fecus válasza anadroid (#116941) üzenetére


fecus
őstag

Melyik app-al lehet használni? Áthozza az üzeneteket? Lehet más app üzenetét is átküldeni mint a hívás meg SMS meg facebook?
Én is vettem egy vérnyomásmérős cuccot, de az első edzésen kiderült, hogy össze-vissza mér. Ott hamar lebukik a terhelésváltozás miatt. Kuka lett.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#116944) pacseryk


pacseryk
csendes tag

Ezt próbálta már valaki? Megbízható? Esetleg kupon rá?
Xiaomi Mijia iHealth Thermometer [link]

[ Szerkesztve ]

(#116945) DeFranco válasza anadroid (#116938) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na ez már mérés :)

(#116946) agroman válasza anadroid (#116941) üzenetére


agroman
senior tag

nem azt irtam, hogy ne vedd be a gyogyszered, de olyan betegeknel akik nem retard gyogyszereket kapnak ott vannak kulonbsegek..esetleg egeszseges embernel mondjuk egy kis kardio edzes elott es utan...
a lenyeg hogy a celtartomanyon kivuli mereseknel mekkora lesz a difi..

------

(#116947) Zoli-bácsi válasza gixxergabi (#116931) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha tudásban azonosak, akkor ez a különbség nem olyan jellegű ami megérné a dupla árat. Legalábbis szerintem.

Már csak egy működő kupon lenne jó hozzá. :D

(#116948) destdfire30


destdfire30
újonc

Hellosztok!
Szeretném megkérdezni hogy GB-n redndeltem egy csomagot és már túllépte a határidőt ahhoz hogy megjojjon ugy h szeretnék reklamálni. Eltudnátok mondani hogy azt hogy kell?

(#116949) Beni2360 válasza destdfire30 (#116948) üzenetére


Beni2360
félisten

Inkább gyere ide a topikjába és olvasd el az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#116950) ANOka válasza pacseryk (#116944) üzenetére


ANOka
őstag

Vett. Szerintem megbízható, reális hőmérsékletet mutatott eddig.
25 USD körül szoktam látni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.