Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116801) figoa válasza grizlisandor (#116800) üzenetére


figoa
tag

hello. nem igerem 100%-ra .de delutanra megnezem a szekrenyben.

irj egy privatot harverapron

[ Szerkesztve ]

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#116802) atee_13 válasza anorche1 (#116637) üzenetére


atee_13
őstag

Tudsz még hozzá kupont?

(#116803) -secret- válasza grizlisandor (#116800) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gearbestről ez.

Aliról meg ez.

(#116804) figoa válasza -secret- (#116803) üzenetére


figoa
tag

igen.ez biztosabb es legolcsobb

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#116805) kelly416 válasza Smith Ügynök (#116764) üzenetére


kelly416
veterán

Imádom az ilyent. "Már meg is írtam helyetted..." de CTRL+C-vel kimásolni véletlenül sem lehet az oldalról. :(((

(#116806) Mr.Csizmás válasza kelly416 (#116805) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aktív ublockkal engedi :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116807) grizlisandor válasza figoa (#116801) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, de azt lehagytam, hogy 3db kellene.

(#116803) -secret-: Köszi, ismeretlen márka, de utánaolvasok.

(#116808) -secret- válasza grizlisandor (#116807) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igazából mindegy, hogy milyet veszel kábelből csak MFI certified legyen.

[ Szerkesztve ]

(#116809) FingR86


FingR86
őstag

hopp :))

(#116810) -secret- válasza FingR86 (#116809) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szekrényben jól fog kinézni? ;]

(#116811) Mr.Csizmás válasza FingR86 (#116809) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kuponnal vagy coinnal, vagy csak simán húzod a nép agyát a leírás mellőzésével? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116812) 8


8
senior tag

Tud esetleg valaki ajánlani olyan olcsó (<$10) kütyüt ebay/gb/ali/stb forrásból, amivel USB és/vagy ethernet csatlakozós nyomtatós AirPrint kompatibilissé lehet tenni? Kifejezetten céleszköz érdekel. Raspberry pi és hasonló megoldásoknál olcsóbbra gondolok.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#116813) grizlisandor válasza -secret- (#116808) üzenetére


grizlisandor
addikt

Egyiknél se látom az említett MFI minősítést.
GB-n meg is kérdezték és írták, hogy nincs meg.
Hogy van ez?

(#116814) figoa válasza grizlisandor (#116807) üzenetére


figoa
tag

ja igy sajnos tuti nem tudok segiteni :)

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#116815) kelly416 válasza Mr.Csizmás (#116806) üzenetére


kelly416
veterán

Áh, itt bent örülök, hogy egyáltalán a linket megnyitotta 3 "speciális engedélyezés" után. Majd otthon újra próbálom, vagy simán kipötyögöm egy dokumentumba és lementem drive-ra a többi hasonló "fontos lehet majd valamikor, de még sosem használtam" doc mellé. :DDD :DDD

(#116816) Timyyy válasza huniross (#116787) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezt nyugodtan megveheted, nekem is ilyen van, 1 óra alatt fullra tölti az iphone-t, imádom. Tudja is a 2,4 ampert, nem csak rá van írva. :))

(#116817) anadroid válasza kelly416 (#116805) üzenetére


anadroid
senior tag

Véletlenül nem, de szándékosan igen. Íme:

Tisztelt Magyar Posta Zrt. Nemzetközi Kicserélő Központ!

A …………………… postai azonosítószámú, …………….. névre szóló ………………… országból rendelt csomag értéke szállítási költséggel együtt ……………., mely összeget a csatoltan megküldött PayPal/ banki igazolással igazolok.
Ez az összeg alatta marad a 2017 évi CLII. törvény az uniós vámjog végrehajtásáról szóló törvény alapján számított vámteher mentességi határnak, mely 2018 februárban jelenleg: 45,69 USD
A hivatkozott jogszabály 162.§. (5) bekezdése kimondja:
“(5) A vámhatóság által kiszabott, illetve visszautalandó, jogcímenként kis összegű, 10 EUR-nál vagy az ezzel megegyező, a 138. § (1) bekezdése szerinti árfolyamon átszámított forintösszegnél kevesebb egyéb terhek összegét – kivéve a jövedéki termék után kiszabott egyéb terheket – nem kell megfizetni, illetve visszafizetni. Az így meg nem fizetett összeget a vámigazgatási eljárás lezárásával egyidejűleg törölni kell, a vissza nem térítendő összeget pedig bevételként köteles elszámolni a vámhatóság.”

A fentiek alapján kérem, hogy a …………………… postai azonosítószámú csomag vámkezelését, vámteher felszámítását mellőzni szíveskedjenek.
Tisztelettel, dátum, aláírás

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#116818) -secret- válasza grizlisandor (#116813) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alinál amikor még én rendeltem akkor tuti írták illetve nézd meg az értékeléseket. Ha szar kábel/nem működne nem hiszem, hogy 4-5-ös értékeléseket adnának. Nekem több mint 1 éve hibátlan plusz ismerőseimnek is rendeltem már ezek közül, és ők sem panaszkodtak.

GB-s kábelt csak másnak rendeltem, de arra sem panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

(#116819) kelly416 válasza anadroid (#116817) üzenetére


kelly416
veterán

Ezer hála és köszönet. :R

(#116820) tomazin válasza -secret- (#116818) üzenetére


tomazin
veterán

Ha szar kábel/nem működne nem hiszem, hogy 4-5-ös értékeléseket adnának

a francokat nem. egy csomóan úgy osztogatják az értékelést, hogy megjött, úgy néz ki ahogy kell, 5csillag. Tegnap jöttek meg krokodilcsipeszek. Teljesen jó értékelések és neked kell megcsinálni, hogy működjenek, mert nemhogy ráforrasztva nincs a kábel a csipeszre, hanem még leblankolva sincs hogy hozzáérjen. 10ből kivettem 2-t aztán kellett egy negyed óra mire rájöttem, hogy kábel a ludas.

Csizmás: alin pontokért lehet venni 0,01-ért dolgokat reggel 9kor. ezt mutatta kedves kolléga (már sokadik alkalommal, tessék jobban figyelni ;] )

(#116821) tobias40


tobias40
veterán

Ma megjött az euexpress-es android fejegységem! :C
Éppen reggel néztem meg hol járhat a csomagom de azt írta hogy nincs info a termékről,erre 10 perce hívott a dpd-s futár hogy csomagot hozott!!
Tehát senki ne csüggedjen ha nincs bejegyzés a tracking-nél attól még utazik a csomag! :)
Semmilyen papírt nem kértek be a vámosok simán jött,nem volt gond!!(220$)

Eddig minden faxa,örülök mint a majom a farkának,kipróbálás majd ha jó idő lesz!
Sajnos navi programot nem adtak hozzá,tudja vki hogy milyen kell,vagy jó hozzá amit a telefonra felteszünk?
Igo-ra gondolok ezt használom több mint 10 éve....

Most nagyon pozitívan csalódtam a GB-ben,eddig csak egyszer szívattak meg de azt már kezdem elfelejteni!!

Lehet teszek majd fel képeke is ha időm engedi! :C

(#116822) anorche1 válasza grizlisandor (#116800) üzenetére


anorche1
őstag

Én ezt rendeltem: [link]
Picit drága, de mfi -os.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#116823) FingR86 válasza -secret- (#116810) üzenetére


FingR86
őstag

pecázni, lomolni. bóklászni tökéletes lesz :D

(#116824) Tony21 válasza Tony21 (#116644) üzenetére


Tony21
tag

Változott a státusz, letétbe helyezve.

Ebben az a vicces, hogy kézbesítési próbálkozás nem történt (minimum hárman mindig vannak a kézbesítési címen), értesítőt pedig nem dobtak be.
Ha nem lett volna valós tracking, soha nem derül ki, hogy ott csücsül a postán 10 napig, aztán meg kitudja ...

Ezek után sejtem mi történt a belgiumig követhető csomagjaimmal ...

FU POSTA!!!!

(#116825) lkristóf válasza norbert1998 (#116793) üzenetére


lkristóf
senior tag

Eddig nekem is így jöttek a cuccok, bár a drágább dolgokat tovább kellet néznem.

;]

(#116826) Mr.Csizmás válasza Tony21 (#116824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

panaszkönyv, + NMHH felé bejelentés, nem szabad lesz*rni az ilyet. ha mindenki reportolja őket, előbb-utóbb lesz valami foganatja. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116827) grizlisandor válasza -secret- (#116818) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem&köszönöm, vázolom a helyzetet ismerősnek és döntsön ő. Közben kerestem apple topikokban még MitoGábor-t említik, mint lehetséges beszerzési lehetőség, 3k/db eredeti kábellel.

(#116822) anorche1: Köszi, ezt is említem ismerősnek. :)

(#116828) st6969 válasza norbert1998 (#116793) üzenetére


st6969
őstag

Nekem volt egy Ali-s reklamációm. Elvileg 7$-ért vettem valamit, gond volt vele, reklamáltam, Ali megítélt 5$ refundot. Nézegettem a számlakivonatot jó ideig, de csak nem akart visszajönni az az 5$. Aztán megnéztem (többször is tüzetesen) visszamenőleg több hónapra, nem találtam levonást erről a vásárlásról. :F :Y Pedig tudom, hogy megvettem, bankkártyával. És meg is jött a termék.

A másik: egyik kollégámmal (idős, kicsit analfabéta a számtechhez) az történt, hogy nézegette a cuccokat valamelyik oldalon, és valószínűleg bele is pakolgatta a kosárba. Megvenni nem akarta, csak összeadni, hogy mibe kerülne. De vagy 20 tételt. Pár hét múlva szólt, hogy elkezdtek jönni naponta 3-4-esével ezek a csomagok... (valószínűleg rányomhatott a checkout-ra és automatikus fizetés valahogy be lett állítva, és így kifizette, mivel hozzá volt rendelve a kártyája).

Amúgy ez velem is megtörtént, mint gyakori vásárló: nem emlékszem, melyik oldalon, de kosárba tettem valamit, majd mentem volna a paypal oldalra, hogy leellenőrizzem, tényleg annyi lesz a vége (szállítási ktg, kupon, stb.), de nem tudtam, mert ezzel a kattintással ki is fizettem. Aztán láttam, hogy valami automatikus fizetés be lett kapcsolva. Keresgettem, hol lehet kikapcsolni, meg is találtam.

(#116829) kigyi_23 válasza st6969 (#116828) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ali-n, ha kártyával fizetsz csak megterhelik a számlát, de nem veszi le a zsetont zárolva lesz az összeg. Így refund esetén csak feloldják nem minden bank kezeli ezt külön bejegyzésként.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#116830) st6969 válasza kigyi_23 (#116829) üzenetére


st6969
őstag

Abban az időszakban sok Alis vásárlásom volt, mind látszott, az is, ami akkor pár napos vagy 1-2 hetes volt. Ennél meg még így is lett volna 2$ fizetendőm, mert nem full refund volt, de semminek semmi nyoma.

(#116831) nimfas válasza DJ. Ru$y (#116798) üzenetére


nimfas
addikt

Szia, nekem ilyen kábelről megy a GoFlexNet-re dugott 2,5"-es 1TB és 3,5" 2TB winyó... legalább 1 éve 0-24. Bevállt!

(#116832) martillo


martillo
tag

Hasznal valaki ilyen Xiaomi okos elosztot?
Nem igazan sikerul mukodesre birnom, elvileg az elosztoval tudok csatlakozni csak a sajat halozatomat nem talalja meg utana...
Ha nagyon off ez ide, akkor akar privatban is megkoszonnem a segitseget!
:R

(#116833) MarioAna


MarioAna
senior tag

Van esetleg bármi mód arra, hogy USA-ból érkező 65USD-s termékre ne kelljen az ÁFÁ-t fizetni?
Hihetetlen, hogy bármilyen akciót tudnék megfogni bizonyos termékekre, hogy a 14 ezer alatti szállításból lesz 21 ezer a magyar vámolás miatt.
Tudnék 50 usd-s terméket venni 20%-os gift card opcióval (tehát az 50USD gift card kerülne 40USD-be) + 15 usd szállítás lenne M.O-ra sima international shippinggel. Ez kijönne 14k-ra ami még belefér, de hogy ha a vám megvámolja, akkor a szállítással együtt lévő eredeti összeget fogja kérni a számláról, tehát ez lesz 50USD termék és 15 USD szállítás, kapásból 65USD az 55USD helyett. Erre rávág 27% ÁFÁ-t és 3000Ft kezelési költséget. Tehát hiába spórolnék 3000Ft-ot USÁ-n, magyarisztán erre rátesz 7500-at.
Egyébként aki külföldön él, más országban is ilyen irreális dolgok vannak, hogy ennyi a vámkezelési költség és a szállítást is áfázzák?

[ Szerkesztve ]

(#116834) IldiH válasza st6969 (#116830) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem már többször volt Alin refundom és mindig az eredeti vásárláskor levont összeget (vagy adott részét) korrigálják. Ellenőriztem néhány alkalommal és a banki számlatörténetben visszakeresve ott is volt mindegyik, mint törölt tranzakció.

(#116835) Breki válasza kentucky (#116781) üzenetére


Breki
veterán

Igazából az zöld ház-ban írták előszór ő csak aktualizálta illetve itt is szó volt róla korábban.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#116836) Zsoleszhun válasza tobias40 (#116821) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Mikor rendelted?

¯\_(ツ)_/¯

(#116837) lac14548


lac14548
aktív tag

Rövid (maximum 10 cm-es) USB 3.0-s hosszabbító kábelt keresek.
Valami minőségi darabot amin át is megy az adat...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#116838) cidalain válasza MarioAna (#116833) üzenetére


cidalain
veterán

igen.
kiutazol, megveszed, kibontod, csomagolást kidobod, és mint használt saját tulajdonú termék visszahozod a bőröndben :)
de azt hiszem ez költségesebb móka mint a 27% áfa + a 3000 Ft kezelési költség

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116839) Breki válasza kelly416 (#116805) üzenetére


Breki
veterán

dehogynem lehet edit copy edit paste és kész

ez user error:

Tisztelt Magyar Posta Zrt. Nemzetközi Kicserélő Központ!

.........

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#116840) agroman válasza MarioAna (#116833) üzenetére


agroman
senior tag

mas EU-s orszagban elo ismerosokhoz kell keretni az ilyen nagy csomagokat, ahol kevesbe korrupt a kormany.

------

(#116841) wwenigma válasza Breki (#116839) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ctrl+Insert , Shift+Insert ....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116842) cidalain válasza agroman (#116840) üzenetére


cidalain
veterán

más EU-s országban is ugyanakkora értékű behozatal esetén kell áfát fizetni. maximum az áfa mértéke változó (persze kisebb, mint itthon). a kezelési költségről nem tudok nyilatkozni, de simán lehet hogy máshol akár több is lehet. tehát áfamentesen nem tudja más EU-s országba sem bevinni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116843) Mr.Csizmás válasza MarioAna (#116833) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vannak overseas shipping cégek, usabolt.hu, transatlantic hungarian shipping kft, meg ilyenek. amerikai autós csoportban szoktam látni őket, általában autós konténerbe rakják a kicsi dolgokat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116844) norbert1998 válasza kelly416 (#116799) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát, olyanokat még sosem sikerült nyernem, és pár hónapja abba is hagytam a nulla esély miatt. Vagy ez már más jellegű dolog?

Paypalt átnézve, november végén volt 2 dolog, minipayment néven. Ez mi? Nem tudtam rá jönni, jelentettem, hogy csekkoljak. Rosegal lehetett? Máshonnan nem vettem, és a gb is minigearbest néven van paypalon

Ráadásul lépegető csak gb-n van, úgyhogy szinte biztos, hogy onnan jött.

[ Szerkesztve ]

(#116845) wwenigma válasza Mr.Csizmás (#116843) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] - 2$/kg és persze az itthoni feladasi dij, pont most kértem arajanlatot egy 20dekas nyomtató memkarira, 6600ft+8,5% áfa az amerikai címükre, ha megrendelném direktbe 6600ft+6000ft postaköltség lenne...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#116846) w.miki


w.miki
veterán

Karpántot használ valaki vérnyomás mérésre, és annak követésére?
BG-n, most akcióban? vannak.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#116847) spanyoll válasza w.miki (#116846) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezek még pulzusmérésre is pontatlanok szerintem, legalábbis ha orvosi okokból kéne ilyet használni. Ha csak poénból akkor miért ne, de ha pontos értékek kellenek valamiért, akkor a rendest nem váltja ki.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#116848) agroman válasza cidalain (#116842) üzenetére


agroman
senior tag

kar volt ezert a hozzaszolasert..
par eve meg itthon sem volt ennyire szigoru a behozatali penzcsinalas, pedig akkor is ezek a szabalyok voltak ervenyben. nem veletlen hogy a kinai webshopok is ugy trukkoznek hogy mas EU-s orszagokban intezik a behozatalt.

------

(#116849) izisz válasza w.miki (#116846) üzenetére


izisz
senior tag

Ugye senki nem hiszi el, hogy egy okosóra/vékony okosbármi a csuklón képes vérnyomást mérni, ráadásul pontosan?! :Y

(#116850) Ghard


Ghard
őstag

Kínában lehet, hogy ünnep van, de ez a Kingsons táska 9 munkanap alatt ideért aliról :B (feb 10-22) Jó minőség, nagyobb 10 colos tablet még pont belefér. Minél kisebb táskát kerestem erre a célra, tökéletes lett. BT bill és egér is elfér benne a chuwi hi10 plus mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.