Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117651) DeFranco válasza dudi6 (#117645) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jansjö. nálunk lassan szakrális jelleget ölt, minden helyiségbe vettünk már egyet meg sírtunk amikor elfogyott a tartalék és éppen már nem lehetett kapni. nagyon szeretjük, pont jó a fénye, nagyon praktikus és jó hosszú a vezetéke.

[ Szerkesztve ]

(#117652) Masooo válasza petipetya (#117649) üzenetére


Masooo
aktív tag

Kulon jo az a resz hogy 256bit titkoditassal allo a4 papirra...
Vajon hanyan olvassak el a cegem privat levelezeset amig boritekba kerul? Mindegy, gondolom erre is volt egy halom tamogatas, produkaltak a komak a mrllekes melle valami eredmenyt is.
Biztosan egyedi eset de ha havi 1x betevedek szemelyesen a postara, nem level van az emberek kezeben. En cegkent levelet szerintem 4 eve nem adtam fel. Jobban tetszenek az email es mobiltefon kifejezesek meg a karacsonyi udvozletekhez is.
De mindenre van madar ahogy szoktak mondani, hiszen eros erv hogy jo lehetsz a fonoknel ha javasolod a hibridlevelet... :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#117653) ANOka válasza petipetya (#117649) üzenetére


ANOka
őstag

Ha nem tudod, hogy már náluk a csomagod, nem sírsz a postának! ;]

(#117654) bertokl válasza janek2 (#117648) üzenetére


bertokl
tag

A lítiumos akkuk tűzveszélyesek, a szállításukra külön szabályozás van. Gondolom a legtöbb szállítócég ezért vagy nem szállítja, vagy csak olyan áron, amivel a Gearbestnek nem érné meg erre igénybe venni őket.

(#117655) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Egy ilyen Xiaomi fülest szeretnék venni.

Mivel elég drága a szállítás, nem lehet pontozni sem...
Viszont a HK4 raktárból engedi a pontozást.
Ha több terméket rendelek HK4-ből, akkor egyben rendelhető? És úgy is menne EU express ? :R

(#117656) azbest válasza bertokl (#117654) üzenetére


azbest
félisten

tegnap hoztam haza a gearbestes tarantula i3 nyomtatót. Rá is csodálkoztam, hogy miért van rányalva a matrica, hogy "lithium akkut tartalmaz, sérülés esetén ne pakolják fel". Nem emlékszem rá, hogy lenne benne bármilyen elem :D

Ellenben nem értem, hogy az eu csatlakozós nyomtatóhoz miért mellékeltek egy uk adaptert :D Kicsit paráztam is kibontáskor, hogy mi ez a dudor a külső doboz tetején. Kicsit be is nyomta a belső dobozt az adapter. De szerencsére elég vastag szivacs volt alatta, hogy az akril elemek nem sérültek.

(#117657) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Gearbesten van most valami kupon tv boxokra? Egy tanix tx3 max vagy mini érdekelne, de inkább az első. De a max 45$ alatt sehol nincs eu pluggal :/

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#117658) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Original Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid Earphones erre tud valaki esetleg kupont? Kb 1 hete app-ból pontozva postával 17$ körül jött ki, most nem engedi pontoni meg drágább is, posátval együtt 28$-ra jön ki. :W

[ Szerkesztve ]

(#117659) ZsoltG60 válasza hentes555 (#117657) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nincs olyan amire ne lenne kupon :DDD

TX3MAX1 ----> $37.99 free shipping
Tanix TX3 Max TV Box - EU PLUG BLACK

Lumia 950XL

(#117660) dudi6 válasza DeFranco (#117651) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm! :R
Ma lehet el is nézek az Ikeába.

(#117661) vittorio7 válasza jackbacsi87 (#117658) üzenetére


vittorio7
őstag

Így már majdnem annyi, mint az eustock.eu-n. :DDD

(#117662) DeFranco válasza dudi6 (#117660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az igazsághoz annyi hozzátartozik, hogy ez az új széria nem tudom milyen, de a régebbi szériánál volt, hogy kicsit hunyorgott a lámpa amit a forrasztott kapcsoló gyenge kontaktja okozott. nem villogott, csak változó volt a fényereje. a kapcsolóház enyhe összenyomásával ideiglenesen a kapcsoló szimpa cseréjével (ez tényleg egyszerű még kismókusoknak is és van rá netes workaround) véglegesen javítható volt.

de nem mindegyik csinálja és nem is gyakori én egy kapcsolót sem cseréltem még ki emiatt, pedig rengeteget használjuk. de a múltban volt ilyen gond, jobb ha teljes körű információval rendelkezel.

[ Szerkesztve ]

(#117663) kcsa válasza DeFranco (#117662) üzenetére


kcsa
veterán

Enyém is hunyorgós, pedig már kétszer kitakarítottam. Néha azért a földhöz tudnám vágni :D

(#117664) dugynok válasza petipetya (#117649) üzenetére


dugynok
senior tag

Sajnos így a trackchecker app-ban sem fog működni a magyar lekérdezés :(

[ Szerkesztve ]

(#117665) crazygamer75 válasza jackbacsi87 (#117658) üzenetére


crazygamer75
tag

Ezt a fülhallgató topikban sokkal jobban dicsérik hangzásra, ráadásul olcsóbb is
Original Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers Earphones - SILVER

(#117666) HoTaZo válasza dudi6 (#117660) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ne felejts el felkészülni a következő télre!
Ikeás, "lapraszerelt" hóember.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#117667) sysrq


sysrq
őstag

A 9:00 UTC az Budapesten (HU) ugye 10:00 (tíz) órát jelent?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#117668) Rimuru válasza sysrq (#117667) üzenetére


Rimuru
veterán

Jelenleg igen.

Vigyázat, csalok!

(#117669) Kernel válasza csucsotke (#117644) üzenetére


Kernel
nagyúr

Igen, ezt pedzegettem én is régebben a fórumon, hogy a csomagot kibontva egy komolyabb megjelenésű távszabályzóval szembesültem, mint a fotók alapján vártam volna. Méretre, anyagminőségre stb. Takarón keresztül is képes működni.

Számomra az is követelmény egy távszabályzónál, hogy ránézés nélkül is könnyen eltalálhatók a gombok.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#117670) hentes555 válasza ZsoltG60 (#117659) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszi a választ! :)

És ha euból rendelem unregistered maillel de nem vagyok otthon, mikor hozná a postás akkor hogy tudom átvenni a csomagot?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#117671) ZsoltG60 válasza hentes555 (#117670) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Kapsz értesítőt és azzal ki tudod váltani a postán. De a kupon csak a kínai raktárra érvényes.. vagy ennyire sürgős lenne , hogy inkább fizetsz érte + 10$ hogy előbb megkapd ? :F :U Bár akkor nem értem miért kerestél rá kupont :U

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#117672) gagyilovag válasza Janusz001 (#117628) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Kuponod esetleg van hozzá?
Engem is érdekelne.
Jónak tűnik.

[link]

Nálunk a Haidu a jó,de az brutál drága.

(#117673) janakbacsi


janakbacsi
őstag

xiaomi bluetooth hangszóróhoz tud valaki olcsósító kupont?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#117674) Jarod1


Jarod1
addikt

no megjött a fogkrém adagoló

[link]

(#117675) Ateszpapa válasza Jarod1 (#117674) üzenetére


Ateszpapa
addikt

És, milyen?
Melyiket rendelted?

(#117676) Dolphine válasza dugynok (#117664) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam működik, bár érdekes, hogy angol szöveget kapok, nem magyart. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#117677) sambenez válasza petipetya (#117649) üzenetére


sambenez
addikt

"ha látnám hol jár a postás, de az még a futárszolgálatokkal sem müködik."

DPD-nél működik.

(#117678) Jarod1 válasza Ateszpapa (#117675) üzenetére


Jarod1
addikt

[link]

innen.. az adagolónál van egy szűkítő ami megakadályozza a beszáradást..

(#117679) zsiz


zsiz
őstag

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117680) Ateszpapa válasza Jarod1 (#117678) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi!

(#117681) nepszter1


nepszter1
addikt

Tud valaki megbízható elem töltőt amire akár van kupon is ?

(#117682) Janusz001 válasza gagyilovag (#117672) üzenetére


Janusz001
őstag

Csak a szokásos 7% van.

(#117683) Mr.Csizmás válasza zsiz (#117679) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kiri, akkor átjön a 39.99-es drevo 84 key billem :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#117684) kcsa válasza zsiz (#117679) üzenetére


kcsa
veterán

És a fenti kuponos Tanix TX3 Max is,úgyhogy be is rendeltem, köszi :)

(#117685) XtremLor válasza Mr.Csizmás (#117683) üzenetére


XtremLor
őstag

Afarol szo sem volt! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#117686) tillatrilla válasza crazygamer75 (#117665) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Ez tényleg jól néz ki,de kicsit sok a 18dodó érte nem? Én tavaly a xiaomi redmi4x-hez a linken lévő fülest vettem. Mit mondjak... Nem akarom dicsérni,de a mély az olyan marha frankón jön belőle,hogy csak ámultam!!
Imádok munka közben zenét hallgatni rajta. A hívások is tökéletesen szólnak benne. Merem ajánlani!!

[link]

Üdv: Attila

(#117687) Zsoleszhun válasza zsiz (#117679) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Március idusa 45,68$ -ig. Ez már nemzeti kampányfogás? ;]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#117688) Beni2360 válasza Zsoleszhun (#117687) üzenetére


Beni2360
félisten

De hiába rendeled meg ma e szerint ha Áprilisba érkezik be és akkor más más lesz a hozzá állás. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117689) tillatrilla válasza hentes555 (#117657) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Ez eléggé jónak tűnik.A TX3 Max-ra gondolok. Láttál már ilyet valakinél működni,és tényleg eléggé fürge? Nagyon gondolkozom egy vásárlásán a gyereknek a tvhez... Okosítva lenne legalább :-) Vagy javaslatok alapján választottad ezt? Én attól félek,hogy egy aránylag kicsi dobozba van belezsúfolva egy csomó alkatrész,passzív hűtéssel. Nem hevülhet túl az egész belseje?

Üdv: Attila

(#117690) BullZeye


BullZeye
veterán

Múlt héten jött meg kollégámnak ez a Xiaomi Mi Speaker, és abszolút meglepett a hangminősége a méretéhez és árához képest (általában 9 dollár körül szokott lenni kuponnal).

Akinek van ilyen, és esetleg van nagyobb méretben is (pl blitz vagy nagyobb xiaomi), sokkal jobbak a nagyobbak hangminőségben?

[ Szerkesztve ]

(#117691) cidalain válasza Beni2360 (#117688) üzenetére


cidalain
veterán

Nem a hozzáállás lesz más, hanem az árfolyam ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117692) Masooo válasza cidalain (#117691) üzenetére


Masooo
aktív tag

vagy mindkettő, az első két év mindig megszorításokról szól... :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#117693) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

A topikos csodaszivacsot rendeltem én is,az itt bevált eladótól!
Egy nagy rakás sz... amit kaptam. :W
Semmit nem visz le. :F

(#117694) tobias40


tobias40
veterán

Komolyabb lakás riasztó rendszert vett már vki külföldről?(vagy itthonról jó áron ,tudom nem egyszerű kérdés de hátha..)
Nem találok rá topic-t azért kérdem itt.

(#117695) Janaboy válasza Zsoleszhun (#117687) üzenetére


Janaboy
veterán

Mas is akciozik, a nav miert ne tenné? :D

Janaboy

(#117696) mrrr74 válasza gagyilovag (#117693) üzenetére


mrrr74
aktív tag

bevizezted?

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#117697) hardline válasza BullZeye (#117690) üzenetére


hardline
senior tag

Nekem mindkettő van. Tudom ajánlani a nagyot is. Jóval nagyobb a hangerő (érthető), teltek a mélyek is. Tényleg szépen szól.

Mondjuk amire én vettem alkalmatlan. Filmezni nem lehet vele, annyira csúszik a hang. Zenére való telefonról. Arra nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#117698) Czimby válasza BullZeye (#117690) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem volt már mindkettő a nagyobbakból, hangosabban és jóval teltebben szólnak!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#117699) Mr.Csizmás válasza gagyilovag (#117693) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vizezd be enyhén a felületet, meg a szivacsot is, és ne nyomd rá, csak simogasd vele a koszt. na meg ki kell tapasztalni, hogy melyik "szálirányból" viszi jól.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#117700) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Srácok, van a Original Xiaomi Mi Smart Temperature and Humidity Sensor -ra kupon?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.