Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117351) 8


8
senior tag

Belkin Original MFi Certified Car Charger for iPhone 4S (Additional 30 pin to Micro USB Adapter as gift)
Aliexpress appból szállítással $7.56

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#117352) TommyX_


TommyX_
őstag

Mostanában rendelt valaki a courtesytrading-től?
Én február 6-án rendeltem egy pendrive-ot, de még mindig nem érkezett meg :(

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#117353) Timyyy


Timyyy
őstag

Kollégám venne ilyen lencséket a huawei telójához, de ugye erre azt írják almáshoz való. Létezik egyáltalán ilyen? Ha oda tudja illeszteni a lencsére, akkor bármire jó, nem?

(#117354) agroman válasza TommyX_ (#117352) üzenetére


agroman
senior tag

kozben volt egy 2-3 hetes unnep...

------

(#117355) Saccco válasza Timyyy (#117353) üzenetére


Saccco
nagyúr

Második szó: universal.
Csak annyi a fontos, hogy beérjen a kameráig.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#117356) olddog válasza Timyyy (#117353) üzenetére


olddog
aktív tag

"Universal" az iphone csak a keresők miatt van külön kiemelve...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#117357) Timyyy


Timyyy
őstag

Szuper, akkor megrendelem neki! :R

(#117358) dugynok


dugynok
senior tag

Le a kalappal az Orico elött. Nem talàltam ali-n egy powerbankot, simàn így beírva nem dobja ki. Amazonon megtalàltam, de ott nem postàz az eladó ide. Írtam egy mail-t most nekik (Orico) , 5 perc múlva jött a link az ali-s rendeléshez :))

[ Szerkesztve ]

(#117359) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
A következőket szeretném venni:
- xiaomi powerbank (eredeti), mondjuk 10000-est
- fülhallgatóhoz egy kis (7-10 cm) hosszabbító, ami igazából a fülhallgató jack csatlakozását védené, hogy ne az törjön meg a használat során, hanem ez a kis hosszabbító (xiaomi telefonhoz)
- laptophoz vezeték nélküli egeret
- telefon töltőt, amiben több USB csatlakozás van és hozzá mikró USB kábel
Tudtok ajánlani? Köszi!

(#117360) fateless


fateless
veterán

Ehhez esetleg valami félárasító kupon? :B
De olyan is jó, ami legalább 8,50-ig viszi le az árat... (mármint összegben, nem időben) :DDD

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#117361) 8 válasza nOvOp (#117359) üzenetére


8
senior tag

Aukey PA-T14 $15.59 (AliExpress Aukey Official Store)
1X USB Wall Charger (1 Qualcomm QC 3.0 + 2 AiPower Adaptive Charging Output Port)
1X Micro USB Cable (Length: About 1m)
1X Instruction Manual

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#117362) nOvOp válasza 8 (#117361) üzenetére


nOvOp
senior tag

köszi!

(#117363) tobias40 válasza KTU (#117347) üzenetére


tobias40
veterán

Tegnap is megértettem,de az egyik kolléga azt írta hogy kettő ilyen aljazattal működik amit én szeretnék de nem értem hogyan! ;]

Beni2360:Ha ez így működik nem az én eszközöm,de továbbra sem értem hogy kinek és hol lehet ez jó ebben a felállásban...semmiképpen nem "elosztó" ahogyan ezt én gondoltam.. :(

A lényeg hogya mire nekem kell arra swich-et kell venni ezt meg vegye az aki nem tudom mit akar elosztani! :P

(#117364) Beni2360 válasza tobias40 (#117363) üzenetére


Beni2360
félisten

de továbbra sem értem hogy kinek és hol lehet ez jó ebben a felállásban - pedig egyszerű, van egy sz.gépem amit munkára használok és van egy hobby gépem amit minden másra. Na a munka gépet amin fontos adatok vannak stb, jobban védeni kell és nem keverem össze a többivel. Feljebb valaki írta, hogy milyen felállásban használható, de ez nekünk mezei embereknek nem játszik szerepet. Egyébként amikor egyéni vállalkozó voltam és 28 évig könyveltem igen volt egy külön gépem erre. :K
Nekem is van egy GB switchem és így van 7 kimenetem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117365) DJGABI válasza Ciccuka (#116442) üzenetére


DJGABI
addikt

múlt héten nekem is megjött, ma vettem bele elemet, 500ft ez a vacak. már dupláját éri a gép :DDD :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#117366) Kisnyikhaj válasza Mr.Csizmás (#117337) üzenetére


Kisnyikhaj
csendes tag

Hello! Ezt, ha szabad kérdezni honna küldik? Kína? Mert akkor lehet megcsípik a vámon, ha nem akkor elég jóvételnek tűnik így első ránézésre! :DD

(#117367) Mr.Csizmás válasza Kisnyikhaj (#117366) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne vedd meg, annyit nem ér :N inkább amazonról valami chinese noname TKL-t.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#117368) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Autós mobil tartót tud valaki jót ajánlani?
Szellőzőbe rakható változatban gondolkodom, jó lenne ha könnyen egy kézzel lehetne belerakni a mobilt, de nem szeretnék mágnesest. A stabil rögzítés még a fontos szempont, a forgathatóság előny, de nem létfontosságú. Telefon méretei 155.4 x 75.8 x 7.3 mm. Köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#117369) -secret- válasza mobilizmo (#117368) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bnőm autójában ilyen van, könnyen kezelhető egy kézzel. Nézz szét mert biztos van olcsóbban is.

(#117370) mobilizmo válasza -secret- (#117369) üzenetére


mobilizmo
addikt

Kösz, ennél nincs olcsóbb, csak jelenleg nincs. A 8+ $-os ársávban is csak 1-2 helyen van és el@szott színben. Várok kicsit hátha feltöltik a készleteket.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#117371) Timyyy válasza mobilizmo (#117368) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem ez van, ugyanilyet árul a samsung, csak arra rányomta a márkanevét (és 5e ft). Egykézzel kezelhető szintén.

(#117372) -secret- válasza mobilizmo (#117370) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem márkás, de ugyanaz.

Timyyy: "Szellőzőbe rakható változatban gondolkodom" :)

[ Szerkesztve ]

(#117373) MADcat válasza -secret- (#117372) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

tedd oda! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#117374) IMGM6 válasza -secret- (#117372) üzenetére


IMGM6
tag

Ez csak első ránézésre ugyanaz, egyébként meg csak egy használhatatlan vacak műanyag másolat.

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#117375) Timyyy válasza -secret- (#117372) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért nem írtam olyat, mert a STABIL szó máris kizárja a szellőzős kivitelt szvsz. :))

(#117376) gyapo11


gyapo11
őstag

Megjött a negyedik és egyben utolsó november végi csomagom, 93 napot utazott. A tracking szerint december 16-án már itt volt a reptéren, onnan 2 és fél hónap alatt tett meg 90 km-t.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#117377) Jofi81 válasza mobilizmo (#117368) üzenetére


Jofi81
őstag

(#117378) cidalain válasza gyapo11 (#117376) üzenetére


cidalain
veterán

de ilyenkor miért nem szólnak, hogy figyelj ombre, sok a dolgunk, még 2 hónap, mire kivisszük. ha esetleg erre jársz nyugodtan lépj be érte :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#117379) M@rdel válasza gyapo11 (#117376) üzenetére


M@rdel
őstag

Valami régi "bálát" bonthattak, nekem is most jött meg egy nov. 24 -i rendelés! :D

(#117380) FingR86 válasza DJ. Ru$y (#117335) üzenetére


FingR86
őstag

itt is van jó áron: [link]
9.99$ + Free Shipping

[ Szerkesztve ]

(#117381) mobilizmo válasza Timyyy (#117371) üzenetére


mobilizmo
addikt

Lehet igazságod a stabilitás és a szellőzős rögzítés összeegyeztethetetlensége (milyen gyönyörű szó, idegen ajkúak előnyben) kapcsán. De ez nekem sajnos azért nem jó mert a szélvédőm kis dőlésszögű, magyarul ami jó magasságban van, azt csak előrehajolva érem el. Műanyagra meg azért nem megy mert nem sima felületű.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#117382) sambenez válasza Timyyy (#117375) üzenetére


sambenez
addikt

Ez hülyeség, nekem teljesen stabil a szellőzőn.

(#117383) Ombre85 válasza Timyyy (#117371) üzenetére


Ombre85
tag

Nekem van Samsungos is és ilyen kínai másolat is, így össze tudtam őket hasonlítani. Érzetre azért sokkal stabilabb az eredeti, más anyagból készült, nem recések az élek, nem lötyög annyira a kioldó szerkezet, de az olcsóbb is teljesen használható. Már egy ideje megvannak és még mindig egyformán működnek. Szóval kicsit ugyan off, de tapasztalatnak jó, ha valaki ilyenben gondolkodik.

(#117384) zsiz válasza mobilizmo (#117368) üzenetére


zsiz
őstag

Próbáltam több féle telefontartót is, de egyik sem vált be 100%-ig...

Ezzel kezdtem, de nekem nem maradt fent az ablakon. Így használhatatlan volt. [link] Aztán jött ugyanez, hosszú karral. [link] Na ez már általában 1-2 hétig fent is maradt, de a hosszú kar miatt nagyon remegett a telefon. Ha meg alátámasztottam a műszerfallal, akkor meg dörzsölte a műszerfalpárnát rázkódáskor.

A következő egy ilyesmi volt: [link], ezt egész sokáig használtam, de nem az igazi ez sem. Nehéz belerakni, kivenni a telefont. Plusz a telefon súlya lehúzta a szellőzőt, így a levegő se oda ment ahova szerettem volna, és a kijelző se olyan szögben állt. Meg én féltettem is a lamellákat, nehogy kitörjenek. Mégis csak 16 éves műanyagról van szó, meg egy 5.5"-os fémházas telefonról.

Kíváncsiságból vettem egy ilyet is, bár ekkor már tudtam, hogy szellőzőrácsosat én nem akarok. [link] De olcsó volt, kuponos és sokan dicsérték :D Tokon keresztül nem volt meggyőző a mágnes ereje. Mondjuk az tényleg praktikus, hogy simán lehet egy kézzel használni.

A vége az lett, hogy megvettem a tavalyi Telekom-Coop akcióban a Samsung tartóját [link] :D Ez sem tökéletes, de messze a legjobb az összes közül, amiket próbáltam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117385) csakzolcs válasza Timyyy (#117371) üzenetére


csakzolcs
tag

Nekem is ugyanez van, és eddig ez a legjobb amit kocsiba használtam, Pennybe vettem, 1490 :D

(#117386) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Vkworld Z3310 (magyar menü) telefon

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#117387) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Előkerült egy konténer a postánál az OLK-ban?
"CJAHAM: Nov 24, 2017 19:30:00 PM PST Download Invoice"

Ez a rendelésem jött meg ma. Fizethetem ki a GB-nek újra, mert feladták még egyszer. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117388) zsiz válasza DJ. Ru$y (#117387) üzenetére


zsiz
őstag

Sebességük határtalan :DDD Nekem egy decemberi csomag lóg valahol.. Talán áprilisban ideér :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#117389) spammer


spammer
veterán

Ma nekem is megérkezett végre a jan 19-én rendelt U-King elemlámpám. Alig volt $1 felett akkor, ennyit simán megért, kár, hogy most egy ezres körül van. Ha megint olcsó lesz, rendelek belőle újra. Elvileg Febr 8-án a vámnál volt, de hát majdnem 20 napot ültek még rajta, így lett 40 napos a szállítás.

Tegnap megjött a LiitoKala 402 töltő is a gearbesttől, ez 25 napot futott.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#117390) Trabi TM válasza spammer (#117389) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Ha appból rendeled, akkor most is 2USD körül van, és pontozható, de ha 1 USD-ért szeretnéd, akkor regisztrálhatsz magadnak 1 új accot, és a 60%OFF$1 kóddal 1USD most is...

(#117391) KTU válasza mobilizmo (#117368) üzenetére


KTU
addikt

Autós telefontartó szélvédőre. Bakeey™
Megérkezett 2db már egy ideje használom, sokkal jobbak mint amik ezek előtt voltak, egykezes használat, főleg állítva az igazi, jól beállítható mindenféle szélvédő dőlésszöghöz.
kb. ugyanazokon végigmentem mint (#117384) zsiz fórumtárs említett.

Igaz az egyiknél be kellett raknom 1 nagy alátétet az átbillenős elem alá, hogy rendesen behúzza a tappancsot. Könnyen szétszedhető / összerakható (roncsolás mentesen) ez a része is.
Amióta felraktam, 1x se esett még le,
sajnos a többi ilyen időközönként (pár óra / 1-2 nap) leesett, de azok nem voltak szétszedhetőek.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#117392) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Vett már valaki tudományos számológépet Kínából? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#117393) A214 válasza Dolphine (#117392) üzenetére


A214
aktív tag

Többféle is van, mennyire tudományosra gondoltál? [link]

Bocs, de nem hagyhattam ki. :D

(#117394) Dolphine válasza A214 (#117393) üzenetére


Dolphine
addikt

Semmi gond! :DDD
Én alapvetően zseb-számológépre gondoltam. ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#117395) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Tud esetleg valaki rövid kerékpáros nadrág+felsőhöz kódot?
Ilyesmi vagy ilyen érdekelne.

(#117396) lac14548


lac14548
aktív tag

LED szalagra van bevált eladó/bolt?

5 méter kellene, magas fényű, "közepes" színhőmérsékletű" (se nem hideg se nem melegfényű), szabályozható, öntapadós, vízálló,

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#117397) veze válasza DJ. Ru$y (#117387) üzenetére


veze
őstag

Nekem két küldeményem 2017 szeptember 04 -e óta van uton..
azóta már visszatérítették de még benne tartom a telefonos csomagkövető app-ban hátha megmozdul egyszer :D erre egyébként a TrackChecker Mobile appot használom , korekt nagyon, több tucat oldalon keresi ( köztük magyar MPL vagy Trans-o flex stb), természetesen az összes kínai, singapure stb csomagkövetökben is keresi a nyilvántartásába felvett csomagszámot, (automatikusan és ha van mozgás változás, jelzi)

[ Szerkesztve ]

(#117398) w.miki


w.miki
veterán

Panasonic LX3- ba tudna valaki megbízható akku-t ajánlani?
Találtam Patona akkukat ebay-en, német eladótól, de aki szállítana ide (a többség nem), ott drágább a szállítás (2500), mint maga az akku.

Kompatibilis akkumulátorok:
BJ-6, BP-DC4, CGA-S005, DB-60, DB-65, DMW-BCC12, NP-70

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#117399) szpeti40


szpeti40
addikt

Valaki vett már ilyen pci-e usb 3.0 bővitő kártyát?

Tényleg tudják a 3.0-át az ilyen kártyák?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#117400) Masooo


Masooo
aktív tag

dobozban az az anyag

Sziasztok, nem tudja valaki, hogy a dobozban található anyag, hol vehető táblában, sima és nem ilyen tojástartós kiadás kellene, de ebből az anyagból, akár kinn, akár itthon.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.