Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117901) BB9000 válasza ace05 (#117900) üzenetére


BB9000
senior tag

Megtévesztő, mert oda van írva, hogy HDMI 1.4, de az is, hogy 4K*2K. Az UGreen jó cuccokat gyárt.

Ez egy másik. Ez HDMI 2.0 de nem biztos, hogy tudja azt, amit ígér, mert no name: Link

(#117902) TeeJay válasza erdey_a (#117848) üzenetére


TeeJay
félisten

Zöld lézert vegyél abból a 3 dolláros military van nekem és vígan 3-4 km sugarat nyomat szép élesen. A lítium akkus annyival jobb hogy ott közel 4 voltot kap míg ennél csak 2xAAA elemmel 3 volt a max a diódának benne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#117903) kigyi_23 válasza TeeJay (#117902) üzenetére


kigyi_23
addikt

Km? :D Ne bassz hol van akkora hely? :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117904) TeeJay válasza kigyi_23 (#117903) üzenetére


TeeJay
félisten

Karácsonyra haza vittem vidékre szülőkhöz Eger mellé, és a falu völgyben van körbe erdő meg hegyek mindenhol aztán az ablakból körbe világítottam simán a határt vele. Ott tized annyi fényszennyezés sincs mint Budapesten szóval 3-6 km-re simán el látsz és ha a határban láttam a fákon a lézer nyaláb végét akkor tuti 3-4 km-re elvisz

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#117905) kigyi_23 válasza TeeJay (#117904) üzenetére


kigyi_23
addikt

Zalai vagyok itt annyi a domb, hogy nem nagyon van 3-4km-es sugarú körnek hely :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117906) Breki válasza 123xyz (#117899) üzenetére


Breki
veterán

Na is gyere mert függővé válsz.

Ennek kb ennyi a reális ára.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#117907) Trabi TM válasza kigyi_23 (#117905) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Esetleg, ha a legmagasabb domb tetején próbálnád... :)

(#117908) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap haver megmutatta az Astrolux C8-át, menő kis lámpa, de nekem mégsem kéne. Elvilágít nagyon messzire, de olyan kis sugárban, hogy hirtelen nem is tudom, mikor lehet egy ilyen lámpának hasznát venni. A hétköznapokban biztos nem, oda sokkal jobb egy 7$-os Convoy S2+, szereléshez, kerti matatáshoz, pincébe stb. Ha valakinek viszont arra kell lámpa, hogy 300m-re pásztázzon valamit a távolban (biztiőrők talán?) akkor az meg lesz elégedve szerintem ezzel a lámpával.

(#117909) jjeahh válasza tboy93 (#117908) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez nem Convoy C8 replika? Amúgy gondolom az S2+ és a C8 közötti arany középút az M1, ma én már lehet azt venném az S2+ helyett, mert a hűtése is jobb, de persze drágább...

Amúgy az S2+-al elég érdekes városban bicajozni, az emberek ugrálnak félre amikor közeledek, mert azt hiszik autó :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#117910) 123xyz válasza Breki (#117906) üzenetére


123xyz
tag

Na is gyere mert függővé válsz. - Ettől tartok én is :DDD (köszi amúgy a választ :) )

Egyébként a márkáról lehet tudni valamit, vagy ezekből az olcsó termékekből 12 egy tucat? Van esetleg ajánlott / bevált, kb hasonló tudással ilyen áron? (szintén sportos kinézettel). Ezt most hírlevélben talátlam, hogy flash sale van rá, és egész korrekten néz ki. Meg világítani is tud :)

(#117911) Ra3 válasza jjeahh (#117909) üzenetére


Ra3
őstag

Hívhatjuk replikának, de összességében azért sok dologban jobb mint egy Convoy C8.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#117912) Breki válasza 123xyz (#117910) üzenetére


Breki
veterán

Ez a márka számomra ismeretlen, de láttam ugyanezt az órát más márkanévvel szitázva.

A Sinobinak vagy Skmei- nek van azt hiszem hasonló.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#117913) MittuDomain_ válasza Ra3 (#117911) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én még a Sofirn-féle verzióra is kíváncsi vagyok, van is -1USD kedvezmény coin-ért az ali appban, de nem veszem meg, mert minek...

Így is van itthon 7-10db közötti lámpa. :)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#117914) Donki Hóte válasza tboy93 (#117908) üzenetére


Donki Hóte
veterán

jobb egy 7$-os Convoy S2+, szereléshez, kerti matatáshoz, pincébe stb.

Miért kellene 7 dolláros lámpa pincébe, kertbe, szereléshez? Ilyen célra elég egy 2 dollár alatti zoomos is...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#117915) tboy93 válasza Ra3 (#117911) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mutatott egy 30k-s led-es fejlámpát is, na az már fasza :DDD 2dkg kb az egész, iszonyat minőségi rajta minden, 6 trillió programozási lehetőség és valami hihetetlen homogén fényt ad hatalmas szögben vetítve. Az akkuval is máshogy bánik mint mondjuk egy convoy s2, míg előbbi végig ugyan úgy világít amíg az akksiban van delej, utóbbi fokozatosan halványodik míg ki nem múlik az akku. Mondjuk ennyit az életemben nem fogok lámpára költeni az tuti.

(#117916) FingR86 válasza Dr. Gonzο (#117894) üzenetére


FingR86
őstag

én ezekből rendeltem már nagyon sokat anno 1-2$-os áron.
amire kell arra tökéletes.

#1
#2

hangminőség... ami a BT-tól várható, simán jó.

(#117917) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Rájöttem jó nagy hülyeséget csináltam, kínából rendeltem meg egy 45$-os tv boxot, mert így jobban kijött árban, mintha eu raktárból rendeltem volna, de most jutott eszembe, hogy lehet nem kellett volna..
Szerintetek így expedited shippinggel mekkora eséllyel vámolják meg? :W

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#117918) Dluinet válasza Donki Hóte (#117914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha próbáltál már S2+ -t, utána már nem kell zoomos lámpa

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#117919) Dluinet válasza hentes555 (#117917) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mennyi volt a posta költség, mert azt hozzá kell adni az árhoz

különben meg link

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#117920) Tony21 válasza Donki Hóte (#117914) üzenetére


Tony21
tag

Ennyi erővel a telefonok hátulján lévő vakunak szánt led is elegendő lehet ...

(#117921) hentes555 válasza Dluinet (#117919) üzenetére


hentes555
senior tag

38 volt maga a box kuponnal, de 11,3 hozzá az expedited shipping :(((

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#117922) fateless válasza hentes555 (#117921) üzenetére


fateless
veterán

Gratulálunk, Ön nagy eséllyel részt vehet a NAV "részvényvásárlási" opciójában!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#117923) hentes555 válasza fateless (#117922) üzenetére


hentes555
senior tag

Na akkor erre jól ráb*sztam :W

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#117924) beg válasza hentes555 (#117921) üzenetére


beg
veterán

Free shipping-el átment volna, de a feláras (és nem gyorsabb) posta miatt pont átbillensz fizetős kategóriába. Legközelebb előtte kérdezz. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#117925) retesz147 válasza hentes555 (#117923) üzenetére


retesz147
addikt

Fogd fel tanulópénznek és egy életre megtanultad....
Egy alternatíva későbbre esetleg a GB eu express szálítása...

Xiaomi 13 eu dev...

(#117926) koxkids válasza fateless (#117922) üzenetére


koxkids
őstag

Amúgy hogy működik ez az egész NAV-os dolog? Ha kiveszik a csomagot akkor a szállítási címre küldenek értesítőt? Majd azt kell kitöltve visszaküldeni, és jön tovább a csomag?

(#117927) Trabi TM válasza Donki Hóte (#117914) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

Volt több ilyenem is, mind 1-2 hónap után kontakt hibás lett a kapcsolóban, én nem javaslom senkinek...

(#117928) kigyi_23 válasza koxkids (#117926) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az sem biztos, hogy kiveszik még a DPD is átengedget nagyobb csomagokat 130-140 dolcsis csomagjaim is voltak náluk. Ez csak egy lehetőség ami nálad már fizetős lehet.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117929) Saccco válasza koxkids (#117926) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kapsz róla SMS-t, ezzel párhuzamosan készül papír is róla, azt meg postázzák.

https://www.posta.hu/vam

Kitöltöd, visszaküldöd, ülnek kicsit rajta, aztán postán fizetsz átvételkor.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#117930) Theory66


Theory66
aktív tag

Sziasztok !

Filmnézéshez, sporthoz, kerti munkához keresnék bluetooth fülest, lehetőleg vállalható hangminőséggel.
Visszakeresve ezeket találtam, melyiket lenne érdemes választani, vagy mi lenne ezeknél jobb? Ha kupont is tudnátok az maga lenne a menyország.

Mini X2T
Excelvan c6
Awei A880BL

X2T-től kicsit félek, ágyban jó lehet, de fűnyírózás közben hátha elveszik :)

(#117931) agroman válasza Theory66 (#117930) üzenetére


agroman
senior tag

c6 nekem bevalt..

------

(#117932) spanyoll válasza agroman (#117931) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak jönne már meg nekem is...jan27én rendeltem, de azóta se semmi. Franc, túlságosan elkényelmesedtem, hogy megszoktam a 30 napos szállításokat.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#117933) Saccco válasza spanyoll (#117932) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is felüdülés volt a Hobbyking és Amazon szállítási tempója, igaz azok EU raktáras cuccok voltak. :)) :((( :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#117934) xXxian


xXxian
senior tag

Sziasztok,

USA webshopból rendelnék valamit ami nem igazán kapható itthon. A terméket megtalaltam, de a webshop vagy nem szállít Magyarországra, vagy Európa irányába sem.

Mit lehet ilyenkor tenni? Kellene egy USA-ban élő ismerős, aki megvenné nekem s feladná utána. De bizalmi dolog...ha előre utáalok az én részemről, ha utólag az övéről.

Vagy van más megoldás?

Köszi,
X

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#117935) Dr.NX válasza xXxian (#117934) üzenetére


Dr.NX
addikt

US forwarding service

Elfogadom a sütiket.

(#117936) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. A gyermekem ragja a fulemet egy ilyen Furibee F80 1080P kameraert, de semmit nem talalok rola a neten magyarul. De meg angolul sem. Letezik, hogy meg senki nem irt rola egyetlen egy szot sem? Esetleg aki vett ilyet, irna par sort rola? Mennyire lovunk melle? Egy 14 eves gyereknek kene bico, gordeszka videok keszitesere.

(#117937) xXxian válasza Dr.NX (#117935) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi, de mi ez? Egy google találati oldal jön be.

Nem vagyok hülye, csak fogalmam nincs mit kéne tennem...vannak cégek akik azzal foglalkoznak, hogy ők a ship to aztán továbbítnak valamit..?

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#117939) spanyoll válasza nababika (#117936) üzenetére


spanyoll
addikt

Ilyen áron ne várj nagy csodát, de arra, hogy elkezdjen tanulni videózni meg videót vágni arra kb bármi jó, úgyhogy (bár nem használtam, csak a fotós - videós oldalról tudom véleményezni) szerintem nagyon nem tudtok melléfogni.
Goprot meg komoly dolgot ne vegyél, max ráun. Ha tényleg érdekli akkor szar felszereléssel is csinálja majd!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#117940) kicsi007 válasza Theory66 (#117930) üzenetére


kicsi007
tag

Én is a C6-ot használom sportoláshoz, s nekem is bevált. Ár-értéket figyelembevéve a legjobb választás!

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#117941) erdey_a válasza TeeJay (#117902) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem nem az kell, hogy messzire vigyen, hanem hogy látszódjon maga a lézernyaláb. nem nappal kell hogy látszódjon, hanem korm sötétben, csillagászati bemutatóhoz.
ehhez, amit emlegetsz, tudsz esetleg linket?

Vérboci

(#117942) pulutodurumo válasza xXxian (#117937) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Így van. Az ő címükre vásárolsz, aztán küldik tovább neked.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#117943) xXxian válasza pulutodurumo (#117942) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi. S van köztük is ajánlott cég?

100-120 USD-nyi árut küldenék magamnak.

Tőlük jöhet saját (céges) DHL account-tal (nagyon nagy kedvezmányünk van), vagy ők határozzák meg mivel továbbítják?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#117944) FingR86 válasza spanyoll (#117932) üzenetére


FingR86
őstag

szintén

(#117945) Donki Hóte válasza nababika (#117936) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Akkor már inkább egy ilyen FuriBee H9R kamerát vegyél. 60 %-al többe kerül, mint az egyszerűbb verzió, de tud is annyival többet.

Ráadásul a Gearbesten pontozható is, 20 dollárra mondjuk nem pontozható le, de 23-ra igen, annyiért meg best buy :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#117946) #04441088 válasza Donki Hóte (#117945) üzenetére


#04441088
törölt tag

Flash sale pontozhato? :F

(#117947) Theory66 válasza FingR86 (#117944) üzenetére


Theory66
aktív tag

Kuponotok nincs hozzá esetleg? :D

(#117948) nababika válasza spanyoll (#117939) üzenetére


nababika
aktív tag

En is igy gondolkoztam, egy eletem egy halalom megrendeltem neki.

(#117945) Donki Hóte neztem azt is de az mar az inger kuszobomon volt arban. Arra, hogy bohockodjon, es ne adj isten 2 honap mulva raunjon jo lesz az olcsobb is.

Mindenesetre koszonom, hogy idot szantatok ram.

(#117949) Donki Hóte válasza #04441088 (#117946) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igazad van, most nem pontozható :(

A múlt héten rendeltem egyet, akkor nem volt flash sale, akkor 1,4 dollárral volt drágább, de pontozható volt. Most flash sale-be került és mindjárt nem lett pontozható :W

Nagy szélhámos ez a gearbest is :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#117950) Ghard válasza jjeahh (#117909) üzenetére


Ghard
őstag

C8-ból van kétféle, [link] ennek minimálisan kisebb a távolsága. Cserébe több szórt fényt ad, kevésbé fókuszált pontú a fénye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.