Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117151) Dluinet válasza Timyyy (#117148) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ennek a Gocomma márkának a többi termékei is olyan, mint az EU adaptere, akkor mindenkit óva intek tőle, kivéve aki az ellenségének veszi, hogy gyulladjon rá a ház.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#117152) Chris Kiki válasza balazs1956 (#117147) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Összemértem egy Würth-tel (azt hiszem WDM-02), és gyakorlatilag azonos értékeket hoztak.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#117154) balazs1956 válasza kurtuzov (#117150) üzenetére


balazs1956
senior tag

Kíváncsian várom az eredményt!

Chris Kiki : Nekem soknak tűnik ez az 5-6 mm.
Ennyire talán még az ultrahangos is pontos volt.
Már csak arra kéne rájönnöm, hogy ez egy fix eltérés, mert akkor egyszerűen hozzáadok annyit, vagy pedig össze vissza mér.

[ Szerkesztve ]

(#117155) andrisms válasza balazs1956 (#117147) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nekem van, Hiltivel, Bosch-al és a céges nagyágyúval is összemértem, maximum 1-2 századok voltak. Nagyobb távnál(30<) többször hibázik, mint a többi, kb ennyi. Az árát megéri.

(#117156) beci


beci
őstag

Erre valaki esetleg?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#117157) Saccco válasza beci (#117156) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez nem csak a szintedet jelzi?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#117158) spileraaa válasza Beni2360 (#117131) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem nagyon kapom hogy hol irja hogy elemet adnak vele vagy az külön kell venni hozza?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#117159) Szoszo94 válasza Saccco (#117157) üzenetére


Szoszo94
őstag

De, pontosan ezt jelzi. Minden hónapban az elmúlt 365 nap alatt kapott pontokat összegzi, ha jól tudom :) Látszik is, 2016 novemberben többet költöttem Aliról ajándékokra, mint 2017-ben, így esett is szépen a pontszám :DDD

Vásárlások összege, gyakorisága, feedback-ek száma az, amiktől függ.
Amit kap az ember ezért, az kategóriánként különbözik, pl:

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#117160) fzoli86


fzoli86
tag

sziasztok, erre esetleg kupon?
HOCO U16 Magnetic Micro USB 2.4A Charging Data Cord
Előre is köszi! :)

(#117161) atees


atees
őstag

Sziasztok! 10.000ft korul van sportkamera?😀 kizarolag time lapsere hasznalnam! Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#117162) Silεncε válasza atees (#117161) üzenetére


Silεncε
őstag

Linkelte Timyyy korábban a FuriBee kamerákat. Néztem róla YouTube videókat, annyira nem tűnik szörnyűnek

[ Szerkesztve ]

(#117163) sysrq


sysrq
őstag

Alfawise S100 kódot tud valaki?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#117164) 206 cc


206 cc
senior tag

Én is sportkamerát vennék kb. 50.-usd ( +/- 10.-usd ) körül...van esetleg ilyen topik amit érdemes olvasni? Az autóskamerás fórumot néztem,de ott nem nagyon van ezekről infó! .?
Van ajánlott modell márka aminek utána nézhetnék, ert eladott mennyiség és pontozás alapján Eken,Elephone,Furibee és Hawkeye amiket visznek...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#117165) M@rdel válasza 206 cc (#117164) üzenetére


M@rdel
őstag

topik itt

(#117166) ZsoltG60 válasza sysrq (#117163) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Sajnos csak ez van most...
Alfawisefeb21 ----> $ 20.99

nem sokat vesz le belőle.. ha van pontod $15.41-ig levihető

Lumia 950XL

(#117167) atees válasza 206 cc (#117164) üzenetére


atees
őstag

Eken H9 szerintem ez lesz a befuto! 42$ spanyolbol

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#117168) Nikaré válasza sysrq (#117163) üzenetére


Nikaré
őstag

Timyyy
S2000 linkje nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#117169) IMGM6 válasza fzoli86 (#117160) üzenetére


IMGM6
tag

A Floveme az eBay-en sokkal olcsóbb, és lehet hozzá külön csak csatlakozót is venni.

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#117170) 8


8
senior tag

Nemrég jött meg a Original Xiaomi Car Charger - Fast Charge Version - GRAY 216209301 QC3.0 Dual USB Ports autós szivargyújtó USB töltő.
Nem tudom tényleg QC3.0 certified-e, a qualcomm listájában nem találtam, így az a gyanúm kamu - a logót viszont rányomták, remélem kárt nem fog tenni semmiben. A dobozon nincs xiaomi eredetiséget igazoló lekaparható matrica.
Eddigi tapasztalatom alapján iszonyat jó cucc, brutálisan gyorsan tölt nem-QC eszközöket, biztosan megvan a 2.4A 5V kimenet egyszerre a két porton. Van összehasonlítási alapom, rengeteg autós töltőm volt az elmúlt években, még egyik sem volt ilyen hatékony. Alig melegszik (meglátjuk nyáron hogy bírja, ha addig nem ajándékozom el), tapintásra minőségi kialakítása van. Elektronikai rész belül nem tudom milyen.
Hátránya, hogy nagy méretű, az ultrakicsi töltők nálam praktikusabban elférnek a szivargyújtó aljzatban. Nagyon erős és hideg kékesfehér fénye van, ráadásul nem a műszerfal felé világít mint a nem-QC változatban, hanem az USB portok felőli oldalon közvetlenül a szemedbe éjszaka - ezt le fogom festeni körömlakkal, hogy egyáltalán ne világítson, esetleg egy kis pöttyöt hagyok. Némely USB csatlakozó szorul benne, nehezen lehet ki-be dugni. QC töltésről sajnos nem tudok beszámolni mert nincs olyan eszközöm.
Van egy bővítőportja, amivel +2db USB portot lehet rádugni egy vezetékkel a hátsó utasokhoz vezetve. Ez a bővítő egység nem járt hozzá, sajnos sehol sem láttam olcsón. Alin, ebayen lehet kapni. Mindenesetre a bővítő portban (USB-C portnak tűnik, de lehet, hogy proprietary) ragasztómaradvány van, ezt használat előtt ki kéne kaparni belőle... A port egy kis fekete gumidugasz mögött lakik használaton kívül.

Szerintem kuponos áron bestbuy ($9 volt, ez jelenleg ~2286.-Ft)

Mindenesetre tovább folytatom a keresést ultrakicsi, fémházas, valóban 2x2.4A teljesítményű, minőségi szivargyújtó töltő után. Ha valaki talál ilyet, ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#117171) kano válasza 8 (#117170) üzenetére


kano
nagyúr

A Xiaomi általában nem kamuzik és a GB pedig eredetit árul.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#117172) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na táltos posta :D Február 15-én leadott rendelésem kínából már itt is van a kezemben :) Juhhé ez gyors volt, hogy legyen itt pozitív példa is. Állítólag ezt "könnyű" összerakni valaki itt ajánlotta, na kíváncsi leszek.

És befutott ez a szív alakú dolcsis lámba is (bár engem így lógva az ülés alatt másra emlékeztet.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117173) kcsa válasza kigyi_23 (#117172) üzenetére


kcsa
veterán

Igazából ez az eladó tud valamit, nem a posta: én az órát rendeltem, az ünnepek alatt (!) és 8 nap alatt a kezemben volt. Nem is értem, hogy tudta feladni, miközben elvileg minden zárva? :D

(#117174) 8 válasza kano (#117171) üzenetére


8
senior tag

"általában" :DDD

Elnézést a bocsánatért, hogy megkérdőjelezem a xiaomi egyház tanításait.

https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

"Updated 2/2018
Quick Charge 3.0 Certified Accessories
UL has been selected as the testing and certification laboratory for Quick Charge 3.0. Accessories that pass the UL certification process will be authorized to carry the Quick Charge 3.0 logo, designed to support compatibility and interoperability."

Xiaomi autós töltő nincs a listában, mégis rajta van a logó, akkor hogy is van ez?

+1 kép a ragasztós portról

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#117175) solti válasza 8 (#117174) üzenetére


solti
senior tag

lehet, hogy az áramkör certified benne, és akkor a töltő is az.. franc se tudja

(#117176) Cifa


Cifa
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Tervezem egy Ulefone Armor 2 típusú készülék vásárlását!
Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy tud e valaki hozzá kupont??
Illetve honnan vásároljam meg???
Én a GB-t gondoltam de ha van esetleg jobb ötletetek akkor szívesen meghallgatom!

Előre is köszönöm!

üdv.:

Cifa

(#117177) martillo


martillo
tag

Ehhez a kamera taskahoz tud valaki egy kuponkodot esetleg?

Koszonom!!!

(#117178) Beni2360


Beni2360
félisten

Jan 19. rendelt, feb.01. postázott ma kézhez kapott készlet 685 Ft volt.
Más, igaz még csak hétfő van de erre bukkantam és jót mosolyogtam rajta.
Szokásos ár: 6 000 Ft - Ár: 2 990 Ft :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117179) anonymus89 válasza sysrq (#117153) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi, akkor ezek szerint nem tud 2A-t leadni még 12V-n sem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#117180) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Sziasztok!
Gearbestről rendeltem egy ILIFE V7S Pro porszívót, spanyol címre kínai raktárból. Február 8.an rendeltem, és még semmi visszajelzés nincs a shippingről. Hol érdemes érdeklődni a státuszáról,vagy maradjak még nyugaton?

Előre is köszi!

(#117181) Smith Ügynök


Smith Ügynök
tag

Segítsetek pls!

X96 mini boxomat megfogták vámon. Elküldtem nekik a vámkezelési megbízást, a vámhatár kiskapuról szóló levelet, meg gearbestről a számlát pdf-ben, de visszaküldtek egy e-mailt, hogy a gearbestes számlát nem tudják elfogadni... Mit küldjek nekik helyette? Azt írták olyan igazolást küldjek, amin rajta van a termék neve, ára, az a baj paypal igazoláson a neve nincs ott... Mi a fenét kell nekik küldeni? A gearbestes számlán rajta van a neve is, ára is, de az nem jó nekik..(de miért?)

[ Szerkesztve ]

(#117182) bazsimano válasza Smith Ügynök (#117181) üzenetére


bazsimano
őstag

szia! a paypalos fizetesrol egy kepernyomasolatot...vagy ha nem paypallal fizettelll...akkor a netbankrol...

normal, hogy nem fogadjak el a gb szamlat :D:DD:

[ Szerkesztve ]

(#117183) WestBam válasza Beni2360 (#117178) üzenetére


WestBam
senior tag

Már majdnem megvettem, aztán végül lemondtam róla :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#117184) veze válasza Smith Ügynök (#117181) üzenetére


veze
őstag

paypal fizetésről képernyőmentés
a rendelés visszaigazolásáról kapott emailról egy képernyőmentés ( ez nem azonos a számlával elvileg)
én mindig ezt a kettőt mindig együtt küldöm és nem kérnek mást.
amikor csak egyiket küldtem akkor nekem is írtak

[ Szerkesztve ]

(#117185) kcsa


kcsa
veterán

A Tinydealnek van/volt magyar raktára ugye? Illetve nekik volt magyar szervizük is? És kik ők?

Másként feltéve a kérdést: van ajánlott kínaitelefonos szerviz? :)

(#117186) kenand válasza Smith Ügynök (#117181) üzenetére


kenand
veterán

Paypal bioznylatot küldd el. A rendelés szám alapján látják. paybal bizonylatot elfogadják.

(#117187) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok! Esetleg valaki meg tudná mondani ebay-on hol találom a rendeléseimet? Szégyen , de nem találtam!

(#117188) Beni2360 válasza maroni (#117187) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha beléptél jobb oldalt felül - saját ebay és lenyílik majd ott - vásárlás / áttekintés vagy angolul ugyan az.
Majd ha nincs az utolsó 60 napban semmi akkor ott egy lenyíló ablak és választhatsz évet.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#117189) kigyi_23 válasza kcsa (#117185) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom, idehaza a szultan elég jó szervíz ami a telefonokat illeti csak chinaphone-ra szakosodtak.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117190) kcsa válasza kigyi_23 (#117189) üzenetére


kcsa
veterán

ah, ők lesznek akiket kerestem, spemall nem tinydeal. Köszönöm a tippet!

(#117191) maroni válasza Beni2360 (#117188) üzenetére


maroni
aktív tag

Nekem olyan nincs a lenyillóban!
összefoglalás
Nemrég nézett
Ajánlatok / Ajánlatok
Nézze a listát
Vásárlási előzmények
Eladási
Elmentett keresések
Mentett eladók

[ Szerkesztve ]

(#117192) pulutodurumo válasza maroni (#117191) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A vásárlási előzmények sor elég beszédes...

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#117193) maroni válasza pulutodurumo (#117192) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia! Sajnos ezt Írja
rendelés
Nem rejtettRejtettLásd megrendelések: Lásd az utolsó 60 nap megrendelését Szűrés: Szűrés: Összes
Ebben a nézetben nincsenek megrendelések megjelenítéséhez.
TIPP: Módosítsa a nézetet a szakasz tetején lévő szűrők használatával.!
Köszi most vettem észre a hatvan napot, de tavalyi évet szűrve megvan köszi mind kettőtöknek!
Laci

(#117194) maroni


maroni
aktív tag

Most már csak abban kérnék segítséget hogy hogyan és kinek jelezzem nem azt küldte amit rendeltem!
[link]
Ilyen végű toll betétet rendeltem de sima egyenes végűt küldött!

[ Szerkesztve ]

(#117195) beg válasza maroni (#117194) üzenetére


beg
veterán

[link]

4-es pont

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#117196) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,

Egy 35 dollàros powerbankot àtengednek vàmmentesen ha mellékelem azt a bizonyos jogszabàlyt, ugye?

(#117197) kigyi_23 válasza dugynok (#117196) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha teljesíted a rád vonatkozó részt akkor igen.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#117198) maroni válasza beg (#117195) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszi! Ilyen még nem volt!

(#117200) Beni2360 válasza maroni (#117191) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem Német nyelvre van állítva és onnan fordít a gugli.
De a lényeg, hogy meg van. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.