Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105152) zsiz válasza bul07 (#105147) üzenetére


zsiz
őstag

Nálunk (szintén világ vége, csak gondolom másik :D) is mindent kihoz, én azt sem tudom, hogy néz ki az értesítő. Még azt is ő hozza, amit a futárkocsinak kéne. Nagyon rendes postásunk van szerencsére.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#105153) Tony21 válasza sepsi0 (#105115) üzenetére


Tony21
tag

Majdnem 4kW turbó fokozaton egy zóna, fél perc alatt lobog a liter víz. Soha nem fogok vízforralót venni. De ez már off az off-ban :)

(#105154) Andrej1 válasza bertokl (#105070) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi :R

Tudtok ajánlani jó minőségű Bluetooth fülhallgatót ? Ez mennyire lenne jó vétel ? Itt már linkeltétek Awei A980BL Sports Earphone Bluetooth

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#105155) Watcher45 válasza Sanyo77 (#105144) üzenetére


Watcher45
tag

Nekem egy ilyen jött két napja [link] és agybadugós KZ EDR1 és Xiaomi Piston Fresh Version is meglepően jól szól a kütyübe aplikálva. Habár mint azt feljebbi hozzászólásomban is elismertem nem vagyok audiofil, így kérlek ezt szubjektív véleménykén fogadd.

(#105156) kirkri


kirkri
addikt

A legjobb, hogy hétfőn láttam a tracking alapján, hogy jött egy csomagom. Hazafelé útba ejtettem a postát, záróra előtt fél órával. Mondom a hölgynek, hogy nem jártam még otthon, így nincs nálam az értesítő, de a trackingből látom, hogy megérkezett a csomagom. Erre a postás hölgy azt mondta, hogy az lehet, de kint van a kézbesítőnél a csomag rendszer szerint. Ezen jól meglepődtem, mondtam is neki, hogy a postásunk semmilyen külföldi küldeményt nem hozott ki az elmúlt egy évben, mindenért nekem kellett bejönni, akkor hogy a fenébe van az, hogy pont most nála van ez a szerencsétlen csomag.
Jaa, a csomag az itt van, csak papíron (és rendszerben) van a kézbesítőnél, ezért nem tudja ideadni. Ha beér a kézbesítő és elszámol a ki nem kézbesített csomagokkal (közte az enyémmel, ami fizikailag nem is volt nála), azután tudja kiadni. :W

Na, erre varrjatok gombot!

Szerencsém volt, mert a kézbesítő ebben a pillanatban befutott, így le lehetett húzni a papírjáról a csomagom, így már nem volt akadálya, hogy megkaphassam. Csavar a dologban, hogy hazaérve benéztem a postaládába és értesítőt sem dobott be a kézbesítő a csomagról.

21 éve a Prohardveren! ™

(#105157) Saccco válasza kirkri (#105156) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mission Impossible, füsté vált. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#105158) lkristóf válasza kirkri (#105156) üzenetére


lkristóf
senior tag

Tudta, hogy a postán leszel. :DDD

(#105159) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Láttam többen is rendeltek már időjárás állomást.
Tudnátok esetleg ajánlani egy típust ill. kupon kódot, ha van most valami?
Én ezt néztem elsőre.
Annyi, hogy barométerest keresek (bár nem tudom ez a funkció mennyire pontos ezeknél a készülékeknél).
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#105160) fcbarca


fcbarca
őstag

akiknek sikerült megrendelni a xiaomi 3g routert mennyibe rendeltétek?nem ment rá vám?

(#105161) 8 válasza kirkri (#105156) üzenetére


8
senior tag

Az értesítőt van, hogy csak később dobják be, visszadátumozva. Nálam pl rendszeresen előfordul, hogy mondjuk szerdán bedobja a "hétfői" értesítőt, hétfői dátummal, amin rajta van, hogy aznaptól (hétfőtől) átvehető.

Azt nem tudom, hogy papíron miért van kikézbesítésen, amikor a csomag a postán van, esetleg ha van valakinek postás jóbarátja akkor megkérdezhetné.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#105162) hardline válasza fcbarca (#105160) üzenetére


hardline
senior tag

26$ volt az alap, plusz ki milyen szállítást, biztosítást kért.
Kb 37$-ig már többször írták, hogy van valami méltányossági határ, ez alatt elengedik az áfát és a kezelési költséget is. (Talán 10 eurót meg nem haladó áfaérték alatt, vagy valami ilyesmi, ebből jött ki a 37$ összérték)

(#105163) KTU válasza fcbarca (#105160) üzenetére


KTU
addikt

talán 29$,
"Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting"
erre nem megy semmi,
szerintem pár nap és hozzák.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#105164) fcbarca válasza hardline (#105162) üzenetére


fcbarca
őstag

csak lesz még ennyiért :)

(#105165) AndrewBlase válasza 8 (#105161) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nálam volt olyan, hogy az értesítőn a nevemen kívül csak az szerepelt, hogy "Kínai csomagok". Se dátum, se kutyafüle, se semmi.

Szerencsére mostanában megemberelte magát, és szorgalmasan hordozza a csomagokat. Ma is hozott 3 db-ot. Ami a pláne, hogy ebben a nagy "karácsonyi hajrában" rendre 14-17 napra érkeznek a csomagjaim. Egész meg vagyok lepődve! :DDD

Miért mindig én???

(#105166) tboy93 válasza Beni2360 (#105127) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is megjött:

Writing speed: 29.2 MByte/s
Reading speed: 86.0 MByte/s

(#105167) NandorHUN válasza Bobbysolo (#105036) üzenetére


NandorHUN
addikt

:R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#105168) Beni2360 válasza tboy93 (#105166) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én is végeztem a ScanDisk 64 Gb akciós -10 $ Sd kártyával igaz nekem csak USB 2.0 kimenetem van és ott ezt az eredményt hozta:

Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 16.3 MByte/s
Reading speed: 19.0 MByte/s
H2testw v1.4

De beteszem az új Lenovo TAB3 8 Plus táblagépbe és meglátjuk ott mit muzsikál.
Érdemes összefűzni a bent lévő tárhellyel?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#105169) Gerasz válasza sepsi0 (#105105) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Melyik kupon jó rá?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#105170) Kernel válasza sambenez (#105128) üzenetére


Kernel
nagyúr

Reverz ozmózis háztartási víztisztító kiveszi a vízkövet is, poshasztó baktériumokat is. Így nem kövesedik egyik forraló sem, a főzetek aromáját sem hamisítja meg.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#105171) Zoli-bácsi válasza Kernel (#105170) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azt is lehet rendelni kicsi kínaiaktól? :D

(#105172) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Esetleg nagyon olcsó,nagy gombos telefont tudna vki ajánlani....ilyen “nagymamafonra” gondolok, pár dollárért vennek valami egyszerű készüléket.
Priviben jó ,bármi féle ajánlatot meghallgatnék.....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#105173) geri1111 válasza Kernel (#105170) üzenetére


geri1111
tag

Ez igy van.Csak ezzel a vizzel szabad kv t fozni automataban, kulonben idonkent szerviz plusz lepedek, kv, tea es minden mas a pohar tetejen uszkal, nembeszelve a hozza adott fertotlenitorol.

[ Szerkesztve ]

(#105174) kinaicuccok válasza kirkri (#105156) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Durva sztori... Még ha szerencsésen alakult.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#105175) geri1111 válasza Zoli-bácsi (#105171) üzenetére


geri1111
tag

Azt semmikeppen nem ajanlom. Erosen ajanlott orvosi muanyagbol kesziteni ezeket a keszulekeket, kulonben minden kioldodik a gagyi muanyagbol ugy mint a pet palackokbol

(#105176) zsiz


zsiz
őstag

1 centes horgász csali izé bigyó (nem értek hozzá)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#105177) Zoli-bácsi válasza geri1111 (#105175) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

És itthon melyik az az árkategória ami már használható?

(#105178) geri1111 válasza kirkri (#105156) üzenetére


geri1111
tag

A szomoru az egeszben az, hogy minimalberert aznak es fagyoskodnak telen, nyaron meg a kanikula. Ismerosom kb 20 ev utan 6 es fel oraban keres 96 000.Ft ot netto borsodban. Kozben a nagyfonokok egy vagyonert poffezkednek az iroasztalnal havonta.

[ Szerkesztve ]

(#105179) geri1111 válasza Zoli-bácsi (#105177) üzenetére


geri1111
tag

8 eve 260.000 ert vettem, cserebe atlagban evente 2500 liter vizet szur meg. A bolti asvanyviz ha nem bubis akkor tartosito van benne. Festesnel a diszperzitet pl ezzel higitottam, cserebe nem romlik meg a festek meg evek mulva sem. 20.000-25000 kozott van egy evben a komplett szurocsere plusz ha meghibasodik ingyen javitjak. (volt ra pelda) Igy evente kb 13 forintomba van 1 liter viz megszurve. Egyebkent az uzletkoto elottem csinalt egy probat az asvanyviz es a csapviz elektrolizisevel. 2 perc alatt a vizbol kb 1 evokanalnyi kv zacc szeru anyag ulepedett a pohar aljara a szemem elott.

[ Szerkesztve ]

(#105180) Beni2360 válasza Kernel (#105170) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ezt találtam egy kis röpke idő alatt. Na most akkor mi van?
Elhallgatott igazságok a víztisztítók piacán

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#105181) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#105180) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez nem cikk, hanem reklám.

brtw. nálunk a víz átlagminősége kimagasló más országokéhoz képest, mert elég szigorú a teljesítési norma tartalmazó anyagok, és stb.-re.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105182) geri1111 válasza Beni2360 (#105180) üzenetére


geri1111
tag

Beleolvastam. A Tds muszer a vizben oldott anyag mennyiseget meri ugy, hogy mennyire vezeti a viz az aramot ket elektroda kozott. A vizben jelenlevo kalcium es magnezium szervetlen formaban van jelen, max ennek a 7 szazalekat tudja maximum hasznositani. Egyebkent a veset megterheli a szervetlen anyagok feldolgozasa. Helyette szerves formaban (zoldseg gyumolcs) kell potolni. Egyebkent nem akarok senkit meggyozni mellette.

(#105183) Dluinet válasza geri1111 (#105179) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az ámítás volt az a LUX bemutató (alap kémia)

de ettől még jó a készüléked

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105184) D0zeR válasza kirkri (#105028) üzenetére


D0zeR
tag

Még nekem se adták fel 😕

(#105185) Ra3 válasza geri1111 (#105179) üzenetére


Ra3
őstag

Nemár, van aki még beveszi azt a trükköt, általános iskola 7. osztály, érdemes lett volna fizika órán figyelni. Az a kávézacc szerű üledék az elektrolízis során a behelyezett szerkezetről levált fém, a szűrt víz nem vezeti az áramot annyira, ott azért nem megy az elektrolízis, nem válik le fém se.
Anyáméknál is eljátszották ezt viztisztítós ügynökök, nem kicsit röhögtem.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#105186) geri1111 válasza Mr.Csizmás (#105181) üzenetére


geri1111
tag

Es mi van a hozza adott klorral? Az epitoiparban hallottam, hogy tudnak atadni egy csaladi hazat, hogy a vezetekbe beleontenek a "kojal" erkezese elott egy liter hipot, hogy ne legyen az egyebkent is szennyezett a viz tele bakteriummal. Ezt a trukkot egy epitesi vallalkozo mondta.

(#105187) HornedReaper válasza Beni2360 (#105180) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Én RO vizet csak az akváriumba rakok / raknék, azt is csak azért mert szikes a csapvíz :D Sz.királyi ásványvízből az 5 literest szoktuk venni ivás céljára, ár/minőségben verhetetlen. Majd ha itt is üvegpalackban lesz az ásványvíz mint nyugatabbra, az lesz a legegészségesebb szerintem.. Akkor aztán a palackból sem oldódhat bele semmi. (ilyen itt nem lesz :P )

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#105188) geri1111 válasza Ra3 (#105185) üzenetére


geri1111
tag

Pontosan ezert hasznaljak a Tds muszert mert a szennyezett vizben megmutatja mennyire vezeti az aramot. Akkor arra valaszol legyszives, hogy a szurt viz aljan miert nem kepzodott lepedek? Ehez sem kell erettsegi😆

(#105189) Kernel válasza Beni2360 (#105180) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez külön téma lenne. Magam részéről kb. 10 éve használok RO-víztisztítót, amit magam raktam össze, saját tervezésű elektronikával, ami az automatikus öblítést és szelepvezérléseket intézi. Poshasztó puffertartály nélkül stb.

Tehát ez ki van találva és bevált dolog, de bővebben itt nem tudom részletezni. Neten van sok butaság, az is külön történet.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#105190) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Menetrögzítő kamerát keresek ehhez hasonlót [link]
Mi az ajánlott gearbesten ?

Esetleg olyan létezik ami bluetoothson kommonikal külön kamera külön kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#105191) Andrej1 válasza Beni2360 (#105168) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Honnan vetted 10 dolcsiért ha szabad kérdezni :) ?

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#105192) geri1111 válasza Dluinet (#105183) üzenetére


geri1111
tag

Nem Lux keszulek :) Lefekves elott tegyen oda mindenki 1 liter vizet felforralni. Reggelre mire kihul ha van gusztusotok a ketelkedok fogyasszak el:) Eloljaroban annyit, hogy nem a labasrol valt le amit benne lehet latni mint azt valaki az elektrodarol irta. Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

(#105193) Mr.Csizmás válasza geri1111 (#105186) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mire a poharadba ér, eltűnik a vízből, azért érzed az orrodban. mint a mandula cián aromája, kb. hasonló mértékű a jelenlét.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105194) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Hmm... Ali-s Ugreen shopból rendeltem jó egy hónapja egy töltőfejet és egy lightning kábelt. Vártam, mint a messiást, erre most közli "Lynne", hogy a vámról (!) visszament a csomag, hogyan küldje el újra? :Y Mi van?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#105195) Pzoli2


Pzoli2
tag

Tv Box 24,99 dolár [link]
kupon:GBVVN

(#105197) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Vizes témát zárjuk, nem itt van a helye a hitéleti vitáknak. Köszönöm!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#105198) fcbarca válasza Pzoli2 (#105195) üzenetére


fcbarca
őstag

ez hogy hogy ilyen olcsó?az alább linkeltek közül jobb a 25 dolláros?

(#105199) Pzoli2 válasza fcbarca (#105198) üzenetére


Pzoli2
tag

Nem tudom de nekem is nagyon olcsónak tűnik az eredeti árához képest

(#105200) Tangerine válasza woolwich (#105159) üzenetére


Tangerine
senior tag

Szerintem nem érdemes olyan időjárás állomást venni, ami nem tudja a DCF 77-et.

(#105133) Shingen
Szerintem nem érdemes olyan USB mérőt venni, ami nem tudja QC 2..3, stb töltőket mérni, azaz tudjon legalább 14-15V-ot is mérni. Ez csak 8-at tud.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.