Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105801) krazo válasza qqzs (#105791) üzenetére


krazo
csendes tag

Lehet használni gázkazánhoz, csak vigyázni kell mert a kimenetén nem rövidzár lesz a fűtés bekapcsolásakor, hanem 230V!!! Én közbeiktattam egy relét, így használom a kazánomhoz.

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#105802) Krogoth válasza emre (#105798) üzenetére


Krogoth
senior tag

Azzal annyi a probléma, hogy csak Belgiumig követhető.

(#105803) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi Mi Band 2
Kupon: GBBF034
Ár: 15.99.$

Convoy S2+
Kupon: hscxmas35
Ár: 6.99$

CREE LED Pen-shape Highlight Mini Torch
Kupon: hscxmas37
Ár: 0.99$

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
Kupon: GBHSC153
Ár: 4.99$

Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version
Kupon: Ineedit114.1, 3db vásárolható egyszerre.
Ár: 2.69$

GS320 Non-contact Digital IR Infrared Thermometer
Kupon: GS320S
Ár: 6.99$

Turkáló

(#105804) Zoli-bácsi válasza Timyyy (#105803) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

GS320 Non-contact Digital IR Infrared Thermometer
Kupon: GS320S
Ár: 6.99$

Ezt sajnos nem fogadja el.:(

(#105805) cigam válasza Skillet (#105796) üzenetére


cigam
félisten

Mert a fizika törvényei a merevlemezekre is vonatkoznak. "Az egyenáramú motorok indítóárama a névleges áram 10-30 szorosa is lehet".

A WD blue sorozatának induló áram igénye 1A, míg normál üzemben 1.7W, vagy kevesebb a fogyasztása (1.7/5=0,34A) amit az USB (szabvány szerint) röhögve kiad magából.
Viszont a "host" eszköz tápegységének kivitele/minősége/méretezése sem állandó. Könnyen belefuthatsz olyan eszközbe, ami nem felel meg a szabvány által megkívánt specifikációnak. Pl. nem hogy az indításhoz szükséges + energiát nem képes biztosítani, de még azt a bizonyos 0,5A-t sem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#105806) TheProb válasza Mr.Csizmás (#105721) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, pont a múltkori hsz-ed miatt kaptam kedvre, hogy megnézzem van-e valami.
Nekem ez a fajta nem tetszik, ezért kerestem valami modernebbet. Aztán, hogy megér-e majdnem 2x annyit, az más kérdés... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105807) Thrawn válasza KTU (#105743) üzenetére


Thrawn
félisten

Én headbangelhetek is vele, nem esik ki. Próbáld ki egy másik szilikon gumival, hátha jobban tart, háromféle méretűt is csomagolnak mellé. A kínai nyelvet sajnos nem lehet átállítani más nyelvre és nem csak csatlakoztatáskor beszél hanem a hívót is bemondja. Kínaiul... :D

szerk: nekem összességében bevált, egy egész napot kihúztam vele kb 3 órányi telefonálással, estére még kb 1/3 akksi benne volt. A hangomra nem panaszkodott senki, jól hallottak.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#105808) Timyyy


Timyyy
őstag

(#105809) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Kösz a választ srácok akkor nyugodtan rendelgetem a csecsebecséket normál szállítással, mondjuk sok nem múlik rajt mivel apró olcsó cuccok szóval nem halok bele, ha elvész szállítás közben, de pozitív dolog, hogy általában megérkeznek.

Amit mostanában rendeltem abból úgy is csak jövőre lesz csomageső :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#105810) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

FELMERÜLT bennem két kérdéskör.

1.: Van akkus haj és szakáll vágó gépem, ami akkus de arról már nem megy, dróton még igen. Szeretném kicserélni az akkut benne akkor ezt megtehetem? Erre jó lenne azok az akkuk közül bármelyik amiket linkelgetni szoktatok? Függ vmitől h melyik, vagy bumm bele mindegy?

2.: Bárkinek bármilyen konyhai v horgász kiegészítő ami bejött és kintről rendelte, habverő pl vagy bármi? Szívesen vennem!

Köszönöm szépen!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105811) Keef_Lee válasza Masooo (#105810) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

1, Erre csak akkor fogsz választ kapni, ha leírod, hogy milyen típus a gép és milyen értékű akku van benne. :) Ez rá van írva a gépre is általában.
Mert nagyon nem mindegy, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#105812) HoTaZo válasza Timyyy (#105803) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi a fülest! 3-at be is rendeltem, gyerkőc eszi őket. :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105813) Timyyy válasza HoTaZo (#105812) üzenetére


Timyyy
őstag

Szívesen :)) szerencsédre elég sűrűn van erre kupon. :DDD

(#105814) Skillet válasza Masooo (#105810) üzenetére


Skillet
addikt

Szét kell kapjad és megnézni, milyen aksi van most benne, és ugyanolyat lenne jó belerakni. Volt, mA, nimh/liion/lipo...

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105815) #32070144 válasza HXY (#105789) üzenetére


#32070144
törölt tag

Valakinek visszaigazolták már a tegnapi megrendelését?

Nekem még nem. Szerintem csak adatokat gyűjtenek (ne legyen igazam).

(#105816) Masooo válasza Skillet (#105814) üzenetére


Masooo
aktív tag

remington scc-100 (4v van ráírva de egyéb adatot nem találtam a gépen, a doboz meg már történelem)
a neten keresem most bár még nem tudom mit :) de ha ráakadok leírom.

köszi

frissités 1

találtam olyat, hogy valaki átalakította, de arról hogy konkrétan mi kell bele nem találtam semmit, lehet bontani kell :(
Viszont elvben akkor cserélhető azokkal az akkukkal csak a pontos típus kérdéses?

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105817) kigyi_23 válasza #32070144 (#105815) üzenetére


kigyi_23
addikt

A cím a cégé a nevem csak hasonlít a telefonszám meg random szóval nagy baj nem lehet :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#105818) draco31 válasza Zoli-bácsi (#105785) üzenetére


draco31
veterán

Nekem sem fogadta már el, de lepontoztam 8 dolcsira, az már elfogadható. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#105819) Skillet válasza Masooo (#105816) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem cserélhető kellene legyen, de ehhez szét kellene szedni. Forrasztanod biztosan kell majd, szóval forrfüles aksi kellene majd. De tényleg kár találgatni, az a legjobb, ha szétkapod valami youtube video segítségével.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#105820) Masooo válasza Skillet (#105819) üzenetére


Masooo
aktív tag

rendben holnap ránézek köszönöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105821) Titmouse09 válasza Masooo (#105816) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

 A full charge will take approx. 14-16 hours

Ez alapján szerintem NiMH/NiCd lehet, de a 4V nem igazán erre utal.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#105822) Masooo válasza Titmouse09 (#105821) üzenetére


Masooo
aktív tag

[link]

találtam ilyet is, de típus nincs

ebben van átjárhatóság? jól gondolom? kimenetben stb-ben fontos hogy azonos legyen gondolom, de igazából li-ion lehet azonos paraméterek mellett, akár nagyobb tárkapacitás is nem?

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105823) Joe63 válasza Timyyy (#105803) üzenetére


Joe63
tag

:R

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#105824) DeFranco


DeFranco
nagyúr

a helyi (bp, kerületi) posta bevezetett egy haladó fejlesztést, a kínai (aka külföldi, azonosítószám nélküli) küldemények sorszám húzás nélkül átvehetőek a (z amúgy évek óta használaton kívüli) posta shopban.

folyománya:

1) senkit nem zavarnak a "kínaisok"
2) 1 ember volt előttem, az is egy nyugdíjas, aki rossz helyre állt az erzsébet utalvány értesítővel
3) 90mp-en belül csomagomnál voltam, este 6:20-kor.

(#105825) Masooo válasza DeFranco (#105824) üzenetére


Masooo
aktív tag

követendő példa lenne, mert felénk sem hozzák már ki a legapróbbat sem....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105826) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Most rendeltem:Eb őr(láthatatlan kerítés)

[link]

Kutyám elég izgága,és ha elunja magár akkor ami a foga közelébe kerül,annak annyi :Y
A bestway medencémet sec perc elrendezte egy este.
Attól fogja távol tartani a nyáron(mármint az újtól);]
Legalábbis remélem :DD

[ Szerkesztve ]

(#105827) Masooo válasza gagyilovag (#105826) üzenetére


Masooo
aktív tag

Az lesz a legjobb reklamáció amikor küldöd a képet a kettes medence roncsairól :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105828) fecus válasza DeFranco (#105824) üzenetére


fecus
őstag

És ha még az email értesítést is bevezetnék a papírfecnik helyett...

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#105829) Masooo válasza fecus (#105828) üzenetére


Masooo
aktív tag

ezt nem értem én sem, erdőket pusztítunk milliárdokat költenek, közben szavazni - népszavazni - értesítőket kapni stb lehetne elektronikusan is, a spórolt milliárdokból meg kórházat építeni, oktatást fejleszteni, nyugdíjast etetni vagy munkahelyeket teremteni, esetleg adóterheket csökkenteni. Amire épp jut és fontossági sorrendben. Talán majd egyszer, bár nem tudom van e olyan lopás (ingyen cucc), amiből elég lehet bármikor is.

A POSTA azonban haladhatna kicsit a korral, írnak fecniket nem keveset, sok sok adattal, amit ott hagynak neked, ahelyett, hogy bedobnák a 10x5 cm pici vackodat. Postást cseréltek felénk, az előző nem tökölt ezzel, hozta a motyót, a pár napja lévő új meg irogatja a -4 fokban az értesítőket... :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105830) HoTaZo válasza Timyyy (#105813) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igen, látom rendszeresen, eddig mindig csak filléreseket vettem neki, mert annyira nem vigyáz rájuk. Ezeket is egyenként kapja csak meg.
Vagy valami gyerekbiztos fajta kene, amit ráncigálhatna, akkor se lenne baja.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105831) csab101 válasza zsiz (#105786) üzenetére


csab101
csendes tag

Szia én is vettem LiitoKala Lii-500 11.21 célországba elküldve.

(#105832) Donki Hóte válasza gagyilovag (#105826) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezzel kapcsolatban eléggé szkeptikus vagyok, rokon vett ilyesmit, kb. semmit sem ért :(

Bezzeg az ötször ennyibe kerülő már működött rendesen, csak éppen ha nagyon sűrűre megnőtt a kutya szőre, akkor csak csiklandozta a kutyát.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#105833) LallerHUN válasza HXY (#105789) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszi az mp3 lejátszót ;) Működik :)

(#105834) zsiz válasza csab101 (#105831) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor te sem vagy előrébb :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#105835) HXY válasza LallerHUN (#105833) üzenetére


HXY
addikt

Szívesen, csak ki is küldjék. :D
Azzal azonban érdemes számolni, hogy nincs hozzá se füles, se memóriakártya.
De ingyen azért nem rossz. Anno a Zapals se adott jobbakat.

(#105836) Masooo


Masooo
aktív tag

Milyen áron szokott lenni a xiaomi pen 3db utántöltő amikor nagyon jó áras??

Nomeg a toll? mindig csak fehér van? aranyban is találtam inkább rose gold az is eredeti?

ohh valamint a nemrégiben ajánlott chrome kiegészítő gearbesthez, ami kuponokat "generál", nem ad olyan kupont ami mondjuk menne is, amiket én próbáltam azok nem jók. Ez másnál is létező gond?

elvileg 0.69 lenne a 3db utántöltő de nem fogadja el.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105837) p.t.r válasza Masooo (#105836) üzenetére


p.t.r
aktív tag

betét 39c, toll 59c és fehér

(#105838) Attix70 válasza HornedReaper (#105731) üzenetére


Attix70
aktív tag

Jófajta töltővel hajtod ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#105839) Masooo válasza p.t.r (#105837) üzenetére


Masooo
aktív tag

vizslatom a kuponokat rá, de mindig lemaradok róla :S

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105840) Randomized


Randomized
csendes tag

November 11-én volt ez az autós telefontartó 0.11$-ért, mekkora az esélye, hogy mostanában lesz rá hasonlóan jó kupon (0.50$ alatt)? Akkor is vettem belőle 2-t, de elajándékoztam, nekem nem jutott :D

(#105841) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok a zanflare f1 hogyan aránylik a convoy s2+ -hoz? A convoyjal szemezek de zavar hogy kell hozzá még akksi is meg töltő is, mert semmim nincs. A zanflare meg ugye usbről tölthető.
Mit mondtok?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#105842) DeFranco válasza Randomized (#105840) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pont ezt vettem át ma. :D

annyira nem jó, mint a régi ugyanilyen, annak tapintásra jobb, erősebb a műanyag alapanyaga, fényes felületű, ennek pedig matt, és fogásra valamiért olyan érzésem van, mintha "habosítottak" volna az alapanyagon.

súlyra kb. a fele a réginek, úgy hogy minden méretük és a formájuk is tökéletesen egyezik.

11 centet viszont simán megért, csak most már értem, miért írják, hogy törik mint a ropi.

brotip: nagyon nagyon alaposan kell feltekerni a szorítógyűrűt, mert nagyon könnyen kapaszkodik rosszul fel a menet, szerintem sokaknak ezért törik el, negyed órát próbálgattam mire rendesen rá tudtam kapatni a menetre és ott is maradt feltekeréskor.

(#105843) AndrewBlase válasza Timyyy (#105803) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

CREE LED Pen-shape Highlight Mini Torch
Kupon: hscxmas37
Ár: 0.99$

cybermonday14 kóddal csak 0,1$ !!! :DD Bár van hozzá 0,37$ pk, de még így is occsóóóbbb. ;)

DeFranco

Igen, rájöttem... :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#105844) DeFranco válasza AndrewBlase (#105843) üzenetére


DeFranco
nagyúr

expired

(#105845) ollie válasza erdey_a (#105841) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A zanflare-hez is kell akkut venned, az nem jár hozzá. De tény, hogy USB-ről tölthető. Nekem épp ma jött meg, és vért izzadtam, mire szabaddá tudtam tenni a töltőnyílást.

***

(#105846) Janaboy válasza ollie (#105845) üzenetére


Janaboy
veterán

Csavarni kell :D

Amugy alternatíva a Convoy s9 is.

Janaboy

(#105847) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

1 : 63 Coke Can Mini RC Racing Car Kids Gift - COLORMIX

Hajnali 03:00-kor kupon : Xmas157
$2.99+$0.09 shipping

Lumia 950XL

(#105848) P.Miki


P.Miki
csendes tag

Uraim !

Rpi 3-hoz van valami okosság?

PMiki

(#105849) erdey_a válasza ollie (#105845) üzenetére


erdey_a
őstag

Ojjé, ezt nem tudtam. Akkor így már nem olyan jó bolt...

Vérboci

(#105850) ZsoltG60 válasza P.Miki (#105848) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Raspberry Pi 3 Model B Motherboard - CHINESE VERSION GREEN

Kupon : Xmas059 (csak a kínai verzióra jó )
$28,99+$0.24 shipping

Lumia 950XL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.