Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) emre válasza Timyyy (#104149) üzenetére


emre
veterán

Attól függ milyen bementi lehetőség van a butatévéden, mert ha csak scart akkor kell még egy átalakító ami nem mindig működik megfelelően.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104152) qqzs válasza Timyyy (#104147) üzenetére


qqzs
őstag

Van topikja ott irtak a 3s kinai valtozat es nem lehet nemzetkozisiteni
----
Megjott egy UCOLULU szalitos eu raktaras cucc vagy 20kg . benne ket 20-25 dollaros projektor. Masik harom rendelesemre rakerdeztem mindegyik kb 10 teteles cucc. Egyiket szetbontottak es ami volt raktaron azt elkuldtek. Erdemes szólni kerni oket erre mert egy hulye gocomma eu adapter miatt nem kuldtek a 200+$os rendelest meg egy 3 dollaros fenyfuzer miatt.
A masodik rendelesemre irtak hogy 15 iken fogjak feladni mert szinte mindenbol kifogytak
Harmadikat meg kuldtek nagy bocsánat keresek kozepette
Ja es vicces higy a nagy dobozon belul ugy be volt egyenkent csomagolva minden hogy feladhato lenne kulon is szurke zacsi vonalkod stb

Eladó: GTS450

(#104153) kenand válasza Timyyy (#104149) üzenetére


kenand
veterán

Xiaomonak legnagyobb baja, hogy nincs rajta LAN,.. (bár USB-LAD adapterrel megoldható). De vannak 905x boxok lannal, LibreEleccel full képernyős Youtube is megy és gyors. (sokkal jobb, mint az android fim nézésre, youtubera)

(#104154) Masooo válasza Timyyy (#104149) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szia

Ez kvázi a "buta" tv-hez van kialakítva, amennyire tudom filmeket zenéket és egyéb tartalmakat is mint pl játékok lehet futtatni vele, szép, kicsi a távirányítója is oké. Fontos a tvd típusa hogy meg tudjuk mondani 1 az 1-ben jó e hozzá, vagy átalakító kell, illetve ezt te is meg tudod állapítani akkor ha körbejárkálod a tv-d.
Árban jó és olcsóbb mint egy smart tv. Én amikor tv-t váltottam (samsungot sonyra de ívelt samsungot is akkora hülyeségnek találtam hogy még, épp sport ment rajta mikor eljátszottam a gondolattal hogy venni kéne olyat, és a vonal bekanyarodott, erre azt mondta a promoter a samsungtól, hogy nem sport nézésére való, azt pedig sokat nézünk, kerékpár / snooker / curling / síugrás / téli egyéb sportok) akkor már nem igen volt olyan tv hogy hdready meg nem smart, így andoidos smart lett, imádom is de pl neten nem igen használom bár az otthoni hálózatom része, a routeren fenn van csak nem mehet ki netre mikor nem akarom, és leginkább tartalmakat osztok meg rajta a mobilról tükrözéssel. Nomeg mindent lejátszik ami formátum csak létezik ami miatt szeretem is. Nem 4k mert fölösnek találtam, 4k tartalmat honi tv nem sugároz, neten keveset tvzem mert eleve keveset tvzem. Letölteni (azaz boltban csak ilyet veszek) meg csak hd adást szoktam. Szüleimnek 4k tvt vettünk én nem dobtam hanyatt magam a különbségtől ha nem promo adást néztünk vele.
Ha lett volna nem smart tv elfogadható minőségben akkor olyat vettem volna meg ilyen box féleséget hozzá.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104155) Timyyy


Timyyy
őstag

Uhh köszi a válaszokat, a kínai nyelv erősen elrettent tőle :( sose találok egy jó boxot.... :(

(#104156) anadroid válasza GIJoe (#104117) üzenetére


anadroid
senior tag

12PONT02, azaz december másodika

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#104157) martillo


martillo
tag

Sziasztok,

Esetleg ezekre tudna olcsosito kodot???
link1 vagy link2

Esetleg vki a lenyegi kulonbseget is meg tudna fogalmazni koztuk? :R

Koszi!

(#104158) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Wecast C2+ Miracast Multi Media Sharing TV Dongle Wifi - BLACK

Kupon 16:00-tól : cybermonday103
$6.99+$0.24 shipping

Lumia 950XL

(#104159) kinaicuccok válasza Timyyy (#104149) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

"Vámoltatás kikerülhető eu registered opcióval?"

EU Express!!!

Én a Beelink GT1 Ultimatet használom, tudom ajánlani. Akciósan 20 ezer körül elhozható, a nem Ultimate még olcsóbban. Van rajta LAN is.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104160) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Pár mondatban valaki el tudja mondani a banggood mi módon működik?

Regelek ok
kinézem mi kellene ok (okos konnektor kipróbálni)
ha megnyomom a gombot hogy megveszem akkor kosárba kerül, vagy mint ebayen azonnal meg is vettem?

hogyan tudnám az akciós árat esetleg még jobban lefelé módosítani, van erre mód?

ha megvettem kifizettem paypal számláról és nem hozzá csatolt kártyáról és nem jönne meg akkor mi a teendő vagy mi fog történni?

visszautalják a pénzt vagy buktam vagy hogy?

köszönöm

u.i.:
2 eu adapter fajtát látok ott, van amin van lyuk s van amin nincs lyuk, wtf??? ez most hogyan és miért és mi kell nekem???

köszönöm 2

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104161) anadroid válasza kinaicuccok (#104159) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem érdemes a nem Ultimate-et venni. A nagyobb memória és a nagyobb tárhely megéri az árkülönbözetet. Én is lecseréltem 4 hónap után.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#104162) kinaicuccok válasza Masooo (#104160) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Buy it now - Kosár oldalra visz, ott még be lehet állítani a szállítási módot, kuponokat, pontokat és már mehet is a fizetés.
Add to cart - Csak a kosárhoz adja, tudsz tovább vásárolni. A kosárra kattintva ugyanoda jutsz, mint mint a Buy it now megnyomásakor.
A vásárlás összegét pontokkal és kuponokkal lehet csökkenteni. A kuponok elég korlátozottan használhatóak.
Pontokat pl. vásárlás után kapsz. 100 pont egy dollárnak felel meg.
Ha valami nem jön meg vagy hibás akkor a banggood ügyfélszolgálatára kell írni. Az esetek 99%-ban megoldják a problémát. Ha nem, marad a paypal. (érdemes mindig azzal fizetni, mert egy plusz védelmet ad a kereskedőn kívül)
Nyugodtan próbálgasd, ha eljutsz a paypal oldalára, még mindig eldöntheted, hogy nem fizeted ki.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104163) Masooo válasza kinaicuccok (#104162) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm szépen :)

kipróbálom akkor!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104164) kinaicuccok válasza anadroid (#104161) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Szerintem is, de mindenki másra használja. Valóban kicsi az ár különbözet.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104165) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Segítsetek! :D
Kaptam egy sms-t a DHL-től, hogy vámkezeléstől függően dec. 6.-án hozzák a csomagomat. track
Igazából végigfutva a rendeléseimet, kb. az összes ingyenpostás kínai cucc. Amire várok az GB-ről egy Eu expresses LeEco, de azt ugye a dpd hozza. Meg van még az itt linkelt (ezúton is köszi aki linkelte :R) Excelvan mérleg eu raktárból, de ez még csak processing státuszba van. Ez vajon az lenne?

[ Szerkesztve ]

(#104166) Janaboy válasza Masooo (#104160) üzenetére


Janaboy
veterán

Szia,

Érdemes benezni a sajat topikba, összefoglalóban benne van sok minden.
[link]

Gearbestnek is van sajat topikja.

Udv

Janaboy

(#104167) Masooo válasza Janaboy (#104166) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm, nézem, már csak az maradt hogy eu csatlakozó adapter lyukkal v a nélkül kell e nekem és egyáltalán mi a különbség, keresgélem, a lyukat a franciákhoz kötöm egyenlőre de igazából nem tudom mi alapján keressem, hajlok a lyuk nélküli verzióra.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104168) qqzs válasza Tomi0703 (#104165) üzenetére


qqzs
őstag

teves sms, lentebb volt szo rola. eu raktar rendelesesek kaptak ilyet

---------------

okos tavolrol mobilrol kacsolhato cuccok stb temaban erdemes a xiaomi smart cuccait venni. sokkat tobb a lehetoseg homerseklet paratartalom csotores legnyomas gaz fust mozgaserzekelo kamerak stb ezeknek esemenyeit lehet kombinalni es nagyon szep matt feherek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#104169) kinaicuccok válasza Tomi0703 (#104165) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Javítottam magam, az előttem szólónál a pont:)

[ Szerkesztve ]

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104170) DougButabi válasza Tomi0703 (#104165) üzenetére


DougButabi
tag

Nekem ugyanígy néz ki a hétfői EU raktáros rendelésem mondjuk az enyém shipped out.
Szerintem az lesz az, elfelejtettek státuszt állítani.

(#104171) Timyyy válasza kinaicuccok (#104159) üzenetére


Timyyy
őstag

Végig kattintgattam mindegyik szállítási opciót - nincs eu express. Mostmár mondjuk mindegy, mert nem rendeltem meg, de nekem ilyen nincs már sehol GB-n, csak eu registered.

(#104172) janek2


janek2
tag

Tudnátok vezetéknélküli headsetet ajánlani 15$-ért. Unahugomnak szeretném arácsonyra.

janek

(#104173) szabi__memo válasza anadroid (#104161) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De érdemes. Kevésbé rulett a belseje

(#104174) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light
Kupon: GBHM1111.9, több darab is vásárolható! cybermonday82 kuponnal 6.99$
Ár: 5.11$

Teclast T200CE 20000mAh Charger 4 Output 8 Pin Micro USB
17:00-kor
Kupon: cybermonday105
Ár: 18,99$

Xiaomi EUNI ES808 8 inch Tire 5.2Ah Folding Electric Scooter
17:00-kor 50db
Kupon: cybermonday104
Ár: 269.99$

BDJI Spark Mini RC Selfie Drone fly more combo
Kupon: DJISM11
Ár: 586.00$

[ Szerkesztve ]

(#104175) kinaicuccok válasza Timyyy (#104171) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

Én van ahol még találtam (Xiaomi robot porszívó) de aggasztó mellette az a felirat:
"EU Express(Please provide English address&city)"

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104176) Zoli-bácsi válasza Timyyy (#104174) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ezeket a kuponokat honnan lövöd állandóan? :D

(#104177) Timyyy válasza Zoli-bácsi (#104176) üzenetére


Timyyy
őstag

Face-ről általában. ;)

(#104178) Robynho


Robynho
tag

Valaki fel tudna vilagositani a Xiaomi mi speaker bt 4.0, vmint a hibryd fulessel kapcsolatosan? Milyenek, mennyire jok ezek hangzasra?

(#104179) Honzi


Honzi
senior tag

Megjött a 25 az egyben csavarhúzó készlet
1$-ért vettem regisztrálatlan postával nov. 15-én szóval nagyon jó időt futott. :Y
Maga a cucc kisebb mint amire számítottam de egész jó minőségűnek tűnik itthoni 6000 ft-os árához képest meg ennyit simán megért.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#104180) Zsoleszhun válasza FingR86 (#104127) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Behúztam köszi :R

¯\_(ツ)_/¯

(#104182) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Ehhez a power bankhoz lehet venni szilikon tokot?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#104183) gyapo11 válasza bertokl (#104181) üzenetére


gyapo11
őstag

36 nap után megérkezett az uv ragasztó. Atom jó, pillanatok alatt köt elég keményre, akinek van uv lámpája feltétlenül vegyen, 1 AUD (kb. 200 Ft), csak olyan ragasztásra jó, ahol az uv fény elérheti.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#104184) tboy93


tboy93
nagyúr

Iphone 5S és 6S-re keresem a legolcsóbb bevált üvegfóliákat, mit tudtok ajánlani?

(#104185) shield


shield
őstag

Sziasztok!
Látom sokan vásároltok a GB-ről, én most rendelnék először. Azt szeretném megtudni, hogy az EU raktáraknál mi a különbség? EU-2-től van vagy EU-23-ig, azt láttam hogy változó a szállítási költség, ezen kívül van más jelentőségük is?
A válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#104186) a2d2 válasza bertokl (#104181) üzenetére


a2d2
addikt

Erre a H96 pro+-ra mit keresgéltem a kuponokat. Végül 59 usd körül tudtam hozzájutni. Ennyiért ajándék.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#104187) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi Smart Mi Air Purifier
Kupon: BFGBHSC13
Ár: 99.99$

CREE LED Pen-shape Highlight Mini Torch
Kupon: GBTC1108.1
Ár: 0,99$

Awei A920BL Sports Earbuds
Kupon: BlackFAFF122
Ár: 7.99$

ZT102 Digital Multimeter
Kupon: ZT102
Ár: 9,99$

Xiaomi Mi Speaker Bluetooth 4.0
Kupon: GBHM1111.6
Ár: 6.11$

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
Kupon: GBHSC153
Ár: 4.99$

Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version
Kupon: Ineedit114.1, 3db vásárolható egyszerre
Ár: 2.69$

CTSmart Bluetooth tapi kesztyű
19:00-kor
Kupon: cybermonday109
Ár: 10.99$

(#104188) qqzs válasza gyapo11 (#104183) üzenetére


qqzs
őstag

ugy erted a ragasztas szelet?es az lancreakcioba hat a nem lathato reszekre is? merthogy altalaba olyat ragasztunk ami nem atlatszo

Eladó: GTS450

(#104189) Jarod1


Jarod1
addikt

Emberek emberek !!!szállít a magyar posta!!!!! :Y ;] :P

innen: XIaomi mozg érzékelős lámpa
nem hittem volna hogy idén ideér..

(#104190) Beni2360 válasza gs20 (#104099) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen mobil netről is lehet vezérelni.
Pl este elmentünk és néha bekacsoltam az álló lámpát mintha otthon lenne valaki. Kérdezték is, hogy mégse mentünk el otthonról? :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#104191) Zsoleszhun válasza Timyyy (#104187) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Timyy téged tiltólistára foglak rakni :DDD :R

¯\_(ツ)_/¯

(#104192) Beni2360 válasza zeon.hu (#104105) üzenetére


Beni2360
félisten

Én már el is raktam a fiókba. Még nincs meg a biztos helye.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#104193) enginev3.0 válasza beg (#104140) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

Nincs követési szám :F

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#104194) Timyyy válasza Zsoleszhun (#104191) üzenetére


Timyyy
őstag

Énkérekelnézést :DDD ;]

Unique Digital LED Alarm Clock
Kupon: GBBF077A
Ár: 4.99$

(#104195) DJ. Ru$y válasza enginev3.0 (#104193) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Első körben kérdezz rá az eladónál, lehet "hirtelen" előkerül egy TN. Szokott ilyen lenni.

Ha mégsem, akkor 1 hetet várnék még, aztán refund stb.

Dec. 30-ig véd az eBay, a Paypal pedig a fizetéstől számított 180 napig. Szóval reklamálni van időd még bőven.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#104196) enginev3.0 válasza DJ. Ru$y (#104195) üzenetére


enginev3.0
félisten

De nekem a termék lenne sürgős :O

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#104197) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#104198) kulup válasza Timyyy (#104187) üzenetére


kulup
tag

Ez a bluetooth-os okoskesztyű nagyon beteg :) És ha koszos lesz, hogy lehet kimosni ?

(#104200) b0bcat válasza Zoli-bácsi (#103886) üzenetére


b0bcat
addikt

De, elfér, nekem is van ilyenem, és 26650-es cellát töltök benne. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.